Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Kibasznak minden edzőt aki szar + Howiet. Wentz meg jövőre MVP és megyünk a SB-ba. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Az Athleticen van egy cikk vajon mit lép Lurie a történésekre.
7 lehetőséget szednek pontról pontra ...
1. DP és Howie marad... mert fura év van és sok csapat is szenved az igazán rossz edzőkkel így nehéz váltani neki.
2.DP -hez igazítani még jobban a fr-ot... ezt látják legkevésbé értelmesnek.
3.Howie kapna nagyobb hangsúlyt....ez se lenne túl nyerő
4.DP és Howie marad de változnak a viszonyok ... ez kifejezetten szörnyű lenne
5.Howie marad DP reppen... ez könnyen lehetne hisz 20 éve van a csapatnál a tulaj jobb keze rég óta már. de ez felvetné,hogy a HC nem kedvelné a keretet ami Howie érdeme ...
6.DP marad és Howie megy hisz a keretért ő felelős és vannak hibák benne bőven. Az O drága,öreg és eredménytelen...draftokon is érdekes döntéseket hozott...
7.Mindenki megy amerre lát...

Szerintetek mi lesz ?

Lehet pár dolgot félrefordítottam .... 😊
Janek
8. DP repül, Howiet áthelyezik valami másik főnöki posztra,(ha kell csinálnak neki) majd vehet fel maga helyett egy GM-et, aki hoz edzőt.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz kb mozdíthatattlan és láttuk őt igazán jól játszani....

több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Az Athleticen van egy cikk vajon mit lép Lurie a történésekre.
7 lehetőséget szednek pontról pontra ...
1. DP és Howie marad... mert fura év van és sok csapat is szenved az igazán rossz edzőkkel így nehéz váltani neki.
2.DP -hez igazítani még jobban a fr-ot... ezt látják legkevésbé értelmesnek.
3.Howie kapna nagyobb hangsúlyt....ez se lenne túl nyerő
4.DP és Howie marad de változnak a viszonyok ... ez kifejezetten szörnyű lenne
5.Howie marad DP reppen... ez könnyen lehetne hisz 20 éve van a csapatnál a tulaj jobb keze rég óta már. de ez felvetné,hogy a HC nem kedvelné a keretet ami Howie érdeme ...
6.DP marad és Howie megy hisz a keretért ő felelős és vannak hibák benne bőven. Az O drága,öreg és eredménytelen...draftokon is érdekes döntéseket hozott...
7.Mindenki megy amerre lát...

Szerintetek mi lesz ?

Lehet pár dolgot félrefordítottam .... 😊
Janek
7. Viszont Wentz kap még 1 évet, mert ott nincs nagyon választásunk,bár példátlan leolvadást mutat.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Az Athleticen van egy cikk vajon mit lép Lurie a történésekre.
7 lehetőséget szednek pontról pontra ...
1. DP és Howie marad... mert fura év van és sok csapat is szenved az igazán rossz edzőkkel így nehéz váltani neki.
2.DP -hez igazítani még jobban a fr-ot... ezt látják legkevésbé értelmesnek.
3.Howie kapna nagyobb hangsúlyt....ez se lenne túl nyerő
4.DP és Howie marad de változnak a viszonyok ... ez kifejezetten szörnyű lenne
5.Howie marad DP reppen... ez könnyen lehetne hisz 20 éve van a csapatnál a tulaj jobb keze rég óta már. de ez felvetné,hogy a HC nem kedvelné a keretet ami Howie érdeme ...
6.DP marad és Howie megy hisz a keretért ő felelős és vannak hibák benne bőven. Az O drága,öreg és eredménytelen...draftokon is érdekes döntéseket hozott...
7.Mindenki megy amerre lát...

Szerintetek mi lesz ?

Lehet pár dolgot félrefordítottam .... 😊

több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Marcus Smith II
 www.theplayerstribune.com/posts/marcus-smith-nfl-mental-health
(Depresszió nagyon komoly dolog, de azért pár poént csak el lehet ereszteni.)

Én is öngyilkos akartam lenni, amikor bebizonyosodott, hogy bust vagy. 😀
Pedig mennyire örültem, hogy hozzánk került. 😀
Chip Kelly sports-science dolga se segíthetett szerencsétlennek, hogy nyugodtan aludjon. 😀

Az Eaglesre eléggé rájár a rúd a depis, motiválatlan játékosokkal. (Shawn Andrews, D. Watkins, Marcus Smith)
Bár legalább tőlünk nem elit játékosok vonalnak vissza egyik napról a másikra. (Lions, 49ers)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Slay eddig nagyon jo volt. dk meg iden mindenkit eget kb. Tul nagy es gyors.

több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
már ott tartok, hogy egyszerűen fájdalmat okoz az offense-t nézni.
Nagyon minimális focitudásommal nem tudom felfogni, ha Sanders jó futó de pocsék elkapó, miért a passzokat erőltetjük? Ha Wentz | idén | ilyen szar, miért nem tudják kisegíteni egy normális gameplannel? Ha zseben kívül jól mozog, miért akarják mindig bent tartani? Ezért döntöttek úgy, hogy az OC felesleges?
hden
A pláne, hogy Sanders nemcsak jó futó hanem elkapó is.... Csak rá is ráragadt az idegbaj... Még így is... Őt sem használjuk jól.

A bosszantó, hogy kicsit több odafigyeléssel ez is nyerhető lett volna, de persze megint elbromkodtunk majd 1 félidőt...

Mindegy, irány a draft amit szintén nem jól használunk majd ki 😛
dande
Szerintem Howie is csomagolhatna szépen, elég ha csak ennyit írok:
JJAW - DK
Reagor - Justin Jefferson.

Ráadásul a CAP helyzetünk is borzalmas.
Wentzet max elcserélni tudnánk, ezért (is) adnék neki egy esélyt. Hátha végre olyan ember hívja a playeket, aki nem teljesen homály.
Illene megnézni mit tud Hurts, hátha sikerül megelőzni a Cowboyst | a draftsorrenben | ! 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Slay inasba lett rakva azon kívül a védelem az idei talán legjobb volt.
Az offense szót sem érdemel.
eaglesmcnabb
Pofázás, arcoskodás, égetés. System fit.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Slay inasba lett rakva azon kívül a védelem az idei talán legjobb volt.
Az offense szót sem érdemel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
már ott tartok, hogy egyszerűen fájdalmat okoz az offense-t nézni.
Nagyon minimális focitudásommal nem tudom felfogni, ha Sanders jó futó de pocsék elkapó, miért a passzokat erőltetjük? Ha Wentz | idén | ilyen szar, miért nem tudják kisegíteni egy normális gameplannel? Ha zseben kívül jól mozog, miért akarják mindig bent tartani? Ezért döntöttek úgy, hogy az OC felesleges?
hden
A pláne, hogy Sanders nemcsak jó futó hanem elkapó is.... Csak rá is ráragadt az idegbaj... Még így is... Őt sem használjuk jól.

A bosszantó, hogy kicsit több odafigyeléssel ez is nyerhető lett volna, de persze megint elbromkodtunk majd 1 félidőt...

Mindegy, irány a draft amit szintén nem jól használunk majd ki 😛
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
már ott tartok, hogy egyszerűen fájdalmat okoz az offense-t nézni.
Nagyon minimális focitudásommal nem tudom felfogni, ha Sanders jó futó de pocsék elkapó, miért a passzokat erőltetjük? Ha Wentz | idén | ilyen szar, miért nem tudják kisegíteni egy normális gameplannel? Ha zseben kívül jól mozog, miért akarják mindig bent tartani? Ezért döntöttek úgy, hogy az OC felesleges?
hden
Főleg azért is faszság zsebben tartani, mert az O fal is egy kalap szar, valamimt Wentz is elég nehezen szabadul a labdától. Így csak a sackek gyűlnek rekord mennyiségben.
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
már ott tartok, hogy egyszerűen fájdalmat okoz az offense-t nézni.
Nagyon minimális focitudásommal nem tudom felfogni, ha Sanders jó futó de pocsék elkapó, miért a passzokat erőltetjük? Ha Wentz | idén | ilyen szar, miért nem tudják kisegíteni egy normális gameplannel? Ha zseben kívül jól mozog, miért akarják mindig bent tartani? Ezért döntöttek úgy, hogy az OC felesleges?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Köszi a meccset, mi mindent megtettünk hogy ne legyen sima az a W.
Ennyire futotta.
Ui: A 3&10-re behívott checkdown játékokat (mínusz yardért) sosem fogom megérteni.
akdestroyer
azokhoz mi kevesek vagyunk. majd ha nyerünk sb-t akkor értjük meg

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Köszi a meccset, mi mindent megtettünk hogy ne legyen sima az a W.
Ennyire futotta.
Ui: A 3&10-re behívott checkdown játékokat (mínusz yardért) sosem fogom megérteni.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ilyen INT-et melyik kezdő írányító dob ebben a ligában? Erre nincs mentség/magyarázat...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Hat ez megint egy tragedia volt O oldalon.
Semmi sem mukodik egy dolog megy az pedig a buta dontesek sorozata. En nem latom azt hogy lesz meg gyozelmunk. Minden tamadaunkban benne van a sack vagy az INT

több mint 3 éve
rva 4 090 — Me for President!
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Főleg így 😀

Despite having a broken, dislocated toe that will require surgery after this season, Eagles’ veteran OL Jason Peters will play tonight vs. Seahawks, though he will be moving to guard to help make up for the lack of mobility, per source.
 www.thescore.com/s/16113661

Éljen éljen 😕 Peters nagyon nem akar Guardot játszani 😛
dande
 twitter.com/thomasrp93/status/1333510742436352002

Azonkívül hogy Wentz kaki, minden a legnagyobb rendben. Kicsit hosszú lett Peters búcsúbulija, de még 1-1.5 drive belefér. Csak ne egyedül távozzon.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
A Maddox vs Lockette/Metcalf meccs finom lesz ... Sajnos Slay egyidőben max egy emberen tud lenni és még neki is gondjai lesznek, szerintem.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Főleg így 😀

Despite having a broken, dislocated toe that will require surgery after this season, Eagles’ veteran OL Jason Peters will play tonight vs. Seahawks, though he will be moving to guard to help make up for the lack of mobility, per source.
 www.thescore.com/s/16113661

Éljen éljen 😕 Peters nagyon nem akar Guardot játszani 😛
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Mehet. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Győzünk mert gyöznünk kell 😛 😊

Nem gondoltam, hogy előbb élek meg SB győzelmet, mint hoyg Wilson ellen nyerünk. Épp itt az ideje ennek is 😉

Fly Eagles fly!!!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lett pár meglepő eredmény, lehetne a következő a miénk 😊 Meg a következő 3 fordulóban 😛