Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Alapvetoen mar nem izgulok. 2 nagyon rossz ev jon.

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Ennyi lowlight-ot sem egyszerű egy meccsen összerakni.
A teljesség igénye nélkül:
Sanders fumble a Browns endzone előtt,
Wentz interception return TD,
safety,
Chubb stifarm (szép volt Ostman),
Hunt beugrós TD,
33 yardos DPI után a következő játékból egyből a cornernek visszaadott labda (zseniális passz és még zseniálisabban ütemezett fel(nem)ugrás Jefferytől. Ezért érdemes volt itt tartani).

Egy jobb csapat, ha direkt csinálná, akkor sem tudna ennyi baromságot összehozni egy meccsen.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
A vedelem rossz. Az O semmit se tud. 3th down mutatonk borzaszto annal mar csak a TO szarabb.
DP nagyon vakon van.
Ez most a helyzet.
Mit lehet valtoztatni?
Mivel a cap nem enged semmit ezert a partvonal mellett kell valtoztatni

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez is megvolt. 😊

A kövi négy meccset megússzuk mínusz 50 -s különbséggel, over/under? 😊

Akkor is fly Eagles forever!

Szép hetet!
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
"Szép" aláírás! Biztos, hogy jó sportot választottál?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Nah, már csak egy napocska és elverjük a "kakikat".
Riverske
Idén szerettél bele a csapatba? Te vagy a legnagyobb!
csipkelli
A csardzsersz a numeró únó nálam, de a sasoknak és a főnököknek is szurkolok. Viszont Wentszet utálom mint a szart. Túlfizetett, túlhypolt, állatgyilkos.
több mint 3 éve
csipkelli 3 968
Nah, már csak egy napocska és elverjük a "kakikat".
Riverske
Idén szerettél bele a csapatba? Te vagy a legnagyobb!
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Közben visszahoztuk Howardot:
Eagles signed RB Jordan Howard, formerly of the Dolphins, to the practice squad.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Nah, már csak egy napocska és elverjük a "kakikat".
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gonosz vagyok ez a mi esélyünk 😛 Ha jól értettem valahol máshol, hogy Duce segít be. Reméljük jól sül el, akkor felőlem maradhat is ez a felállás 😀

 twitter.com/Tim_McManus/status/1329897073093844992

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Garett COVID IR-en. Legalább ő nem fogja a földbe gyalulni Wentzet...
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Nélkülük jobb lesz a csapat, jöjjenek a fiatalok, akik küzdeni akarnak. Wenc is kidőlhetne már koviddal. Dzsalen meg Nét sokkal ígéretesebbek és alig esznek lóvét.

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles placing DE Vinny Curry, RB Corey Clement on the Reserve/COVID-19 list
 www.thescore.com/s/15991501

Közben újabb "szerencsések"...
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
NFL "Játék elmélet" szerint at NFC East csapatainak a PO-ba jutásra (csoport megnyerésére) a következő %-okat mutat: 49%-22%-21%-8%. ...na melyik vagyunk Mi?
| Eagles-Giants- Washington-Dallas |
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: 3 Eagles WRs hit reserve list after Arcega-Whiteside tests positive
 www.thescore.com/nfl/news/2054651

Gratulálo.... Ez a JJAW pick még sokàig fájni fog, szépen beleilleszkedik M Smith és tàrsai sorba....
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
tippek arra mennyit fog futni a Browns ellenünk ? 200y felett szerintem
Janek
50 yard alatt. Fogalmatlan csapat a Browns, egy fogalmatlan irányítóval.
Riverske
te valami troll vagy amúgy? vagy mi köze Mayfieldnek ahhoz, hogy mennyit futnak?
karmïgran
Mindennek van köze mindenhez. Az opciós játékok és az irányító képességei is meghatározzák, hogy mennyit fut egy csapat. De nem a törpe Méjfíld-et akartam bántani, (habár tényleg elég gyenge irányító) hanem a Browns csapatát, amely olyan kaki csapat, mint a színük. Ha ezt a csapatot nem veri meg az Ígülsz, akkor csak a Dallaszt.
Riverske
Te egy nagyon nagy szakértő vagy, mekkora szerencse ez a magyar NFL rajongóknak...
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
tippek arra mennyit fog futni a Browns ellenünk ? 200y felett szerintem
Janek
50 yard alatt. Fogalmatlan csapat a Browns, egy fogalmatlan irányítóval.
Riverske
te valami troll vagy amúgy? vagy mi köze Mayfieldnek ahhoz, hogy mennyit futnak?
karmïgran
Mindennek van köze mindenhez. Az opciós játékok és az irányító képességei is meghatározzák, hogy mennyit fut egy csapat. De nem a törpe Méjfíld-et akartam bántani, (habár tényleg elég gyenge irányító) hanem a Browns csapatát, amely olyan kaki csapat, mint a színük. Ha ezt a csapatot nem veri meg az Ígülsz, akkor csak a Dallaszt.

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
tippek arra mennyit fog futni a Browns ellenünk ? 200y felett szerintem
Janek
50 yard alatt. Fogalmatlan csapat a Browns, egy fogalmatlan irányítóval.
Riverske
te valami troll vagy amúgy? vagy mi köze Mayfieldnek ahhoz, hogy mennyit futnak?
karmïgran
Simán némítod és megoldva.

több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
tippek arra mennyit fog futni a Browns ellenünk ? 200y felett szerintem
Janek
50 yard alatt. Fogalmatlan csapat a Browns, egy fogalmatlan irányítóval.
Riverske
te valami troll vagy amúgy? vagy mi köze Mayfieldnek ahhoz, hogy mennyit futnak?
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
tippek arra mennyit fog futni a Browns ellenünk ? 200y felett szerintem
Janek
50 yard alatt. Fogalmatlan csapat a Browns, egy fogalmatlan irányítóval.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
tippek arra mennyit fog futni a Browns ellenünk ? 200y felett szerintem

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remember Cunningham's plea? The same goes for Wentz in this Eagles season
 www.thescore.com/s/15976089
több mint 3 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Mikor küldik már el a picsába ezt a túlhypeolt és túlfizetett Wentzet? Egy nagy rakás szerencsétlenség. Ez a Giants egy nagy nulla, bődületesen rossz csapat.....és ezektől kikapni. Hihetetlen.
Riverske
Ja Wentz vesztette el nyilván. Te is régi motoros lehetsz . 😀
Greengo
Minden második passza nem emberhez ment. Nem kell hozzá nagy szakértelem, hogy megállapítható legyen, hogy balfasz.
Nem passzol jól, nem atletikus, ráadásul bónuszban még emberileg is ellenszenves, mert egy vadbarom vadász, állatgyilkoló 😊
Riverske
Igen, ezek kikezdhetetlen érvek, nehéz rajtuk fogást találni. Ilyenkor az ember csak egy dolgot tehet, meghajol a nagyobb tudás előtt.

Szerkesztette: korodiati
több mint 3 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
Remek példa Russell Wilson arra, hogy milyen játékot hoz egy elit játékos, akit rossz edzők vesznek körbe, majd milyet ha végre jók. Szerinted Wentz komolyan ebbe a kategóriába tartozik? Ráadásul ugyanennél az edzői stábnál volt MVP esélyes is...

Az miért DP és a stáb hibája hogy fél méterrel fölédobál mindenkit CW? Vagy hogy a checkdownok fele incompletion?

Mondom ezt úgy, hogy egyre kevésbé tetszik az edzői stáb ténykedése, rengeteg faszságuk van.

Most komolyan, őszintén izgatott lennél ha Wentz lenne a QB jövőre is? 3 db playt nem tudnék felsorolni idén tőle, ami izgatottá tesz.
Hulkeinstein
Már megint félrebeszélsz.
Komolyan ugyanez a stáb volt körülötte végig?
Frankón mindenkit fölédobál?
Te amúgy mit nézel? Meccseket vagy a PFF-t bújod?
Nem is ragozom mert még egy egyszerű laikusnak is feltűnne a teljesítmény béli különbség Wentz játékára Reich alatt, utána és most OC nélkül. De nyilván ő szar 😀 (vagy csak haterkedni egyszerűbb)
Greengo
Te beszélsz félre - Reichen (és DeFilippo-n) kívül érintetlen az edzői stáb O oldalon. A te logikádat alapul véve Reich valamiféle offensive zseni, miatta nyertünk SB-t. Ha ekkora zseni, miért nem sziporkázik a Colts O? Miért nem volt soha O guruként számon tartva mielőtt idejött?

Ne érts félre, remek coachnak és embernek tartom Reich-ot, nagyon fontos volt az ő szerepe az SB évben. De ez csak egy szerep volt egy tucatnyi másik mellett, amik mind ugyanannyira kellettek. Nem tudom elhinni, hogy valaki tényleg azt gondolja, hogy ha Reich visszajönne, akkor minden újra szuper lenne, nem így működik az NFL, millió változó van egy probléma mögött.

Én azt gondolom, hogy vákuumban Wentz egy oké QB, aki képes elit teljesítményre ha körülötte minden tökéletesen klappol - ilyen egy életben egyszer, maximum kétszer lesz. Tudod ki az akire egyre jobban hasonlít szerintem? Joe Flacco. Egy átlagos QB, akinek a ceilingje nagyon magas, cserébe a floorja nagyon alacsony és összességében egy limitált, inkonzisztens játékra képes. Te elégedett vagy egy Flaccoval a QB poszton?

Sajnos nem vákuumban élünk - szakadt ACL és több egyéb sérülés után fizikailag már sosem lesz a régi Wentz, emellett pedig mentálisan is lefelé épül. Lehet ezen javítani? - a múlt azt mutatja hogy igen. Érdemes minden erőforrást abba áldozni hogy hátha sikerül elérnie Wentznek egy top 10 szintet, amikor ha minden klappol, egy Foles is tud SB-t nyerni? Nálam ez a logika 100%-ban ellentmondásnak tűnik.

Azt meg szimplán nem értem, hogy milyen statokra vagy eye testre utalsz ami alapján jónak néz ki Wentz? Az összes statja szar, legyen szó hagyományos mérőszámokról (QB rating, passzolt yardok, completion%, stb.), PFF ratingről vagy analitikai mérőszámokról. Az eye testhez meg olvass vissza itt, twitteren vagy az Eagles fórumokon - a szurkolók kb. 80%-a szerint nézhetetlen a játék. Mégis milyen JELEN-beli dolog alapján gondolod azt, hogy Wentz jó? Olvasd el Sheil Kapadia elemzését az Athleticen (a magyar fordítást már berakták ide). Ő talán a világ legjobb Eagles riportere, Lurie és Roseman is tiszteli többek között. Nagyon-nagyon ritkán fest negatív képet, de most ő is konkrétan legalább 5 olyan tényt hoz fel egy iszonyatosan részletes cikkben, ami azt mutatja, hogy Wentz gázos.

Ettől még lehet rossz az edzői stáb, hiányozhat Reich, lehet igaz, hogy 3 éve Wentz elit volt, sőt még SB-t is nyerhetünk vele, mint game menedzserrel a jövőben. De az szimplán szubjektív ha ennyi érv mellett is azt gondolod, hogy ő most, vagy a jövőben top10 QB lesz valaha is a ligában - az égvilágon semmi nem utal erre a reményen kívül.
Hulkeinstein
"Te beszélsz félre - Reichen (és DeFilippo-n) kívül érintetlen az edzői stáb O oldalon. A te logikádat alapul véve Reich valamiféle offensive zseni, miatta nyertünk SB-t. Ha ekkora zseni, miért nem sziporkázik a Colts O? Miért nem volt soha O guruként számon tartva mielőtt idejött? "

Ez még kérdés bárkinél? Mármint, hogy vszinű igen miatta nyertünk SB-t, igen egy offensive zseni, milyen alapanyagból hoz ki folyamatosan pozitív mérlegű csapatot a Coltsban? Sztem sziporkázik a Colt igen. Brissettekkel, Riversekkel. Az egy érv, hogy nincs offense guruként számon tartva?😊😊
Mit művelt Foles-sal? Foles más csapatokban mit művel?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Amugy pl tegnap nem volt TO tőle.
Szoval javitja a dolgait de cserebe 0 db 3.kiserlet sikerult