Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Wentz mehet a coltsba .

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda.....tavaly megvertük a GB idén a NO-t a harmadik kriptonitot a Seahawkst esélyesen majd csak a következő idénybe lesz esélyünk, de nem érdekel 😛
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Miles Sanders gained +70 yards over expected on this 82-yard TD run, reaching a top speed of 20.95 MPH on the play, his fastest as a ball carrier this season.
Sanders is responsible for 3 of the top 10 runs over expectation this season.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon várom. Eddig majd minden csapatnak volt 1-1 pozitív meglepi meccse, már ebben a fordulóban is van. Jó lenne ha mi következnénk ebben.
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Annyi érdekesség lesz a meccseinkben legalább, hogy Hurts mutat-e valamilyen fejlődést a hátralévő meccseken. Mondjuk ma elég nehéz dolga lesz egy erős védelem ellen.

A múlt heti beállása annyi pozitívumot mindenképpen hordozott, hogy az embernek legalább volt kedve a képernyőre nézni, amikor az offense volt a pályán. Nem feltétlenül azért persze, mert lángra lobbantotta a pályát. Viszont az önbizalma neki (egyelőre) még nem épült le annyira, mint Wentz-nek. Szerintem, ami jól sikerült játéka volt, az főleg ebből eredt.

Egyébiránt az első fél meccsén nem okozott meglepetést nekem, kb. azt kaptam, amit vártam. A zsebben létet nehezen viseli, ahogy az egyetemen is. Kisebb nyomásra vagy képzelt nyomásra is keresi a menekülő utat, sokszor leszegett fejjel, amiből passzolni már nemigen lehet. Ez a múltkori meccsen többnyire jól sült el, de inkább a nagy számok törvénye alapján, mert sokszor tényleg jött a passrush. Viszont, ha lesz olyan meccs - akár jövőre - amikor jobb lesz a protection, akkor rohadtul zavaró lesz, ha kisebb nyomásra is menekülőre fogja, ahelyett, hogy csak a zsebben navigálná magát.

A Reagor-nak adott passz és a TD szép volt (utóbbinál szerintem legszívesebben futott volna, de 4. és 18-nál muszáj volt passzolni). Viszont a középtávú passzoknál azért komoly pontatlanságok is voltak. Én inkább ezekre voltam kíváncsi, hogy megbízhatóan megcsinálja-e ezeket. Egyelőre max 50%-as hatékonysággal dolgozott. Voltak olyan 10 yardos out és curl route-ok, amiket szépen megdobott, de ő is dobott fölé, mellé és rövidet is (pl. Ward-nak, Jefferynek).
Aztán persze őt is kínozta az, ami Wentz-et is: rossz protection, bénázó elkapók (Fulgham drop), kérdőjeles play hívások.

Várom, hogy legyen fejlődés nála, most, hogy már kezdőként készül a meccsekre. Jó lenne egy jobban rá szabott playbook, de nem lehet egy komplett passzjáték-repertoárt arra felépíteni, hogy őt ki kell mozgatni a zsebből. Muszáj lenne a zsebben és az olvasásokban előrelépnie.


több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Annyi majdnem-OC van a csapatnál, mindenki külön hívhatná a játékokat különböző downoknál 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurts time! Reméljük nem nekünk fog fájni 😛

Fly Eagles!
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Most akkor eddig ki hívta a játékokat?
Eazzy
Press Taylor hívta a Seahawks meccs 2. félidőt plusz a GB meccsen végig (bár tuti nem 100%-ban), míg DP az összes többit. Én eddig ezt tudtam meg. De gyanítom, hogy ennél ez sokkal nagyobb katyvasz volt, mert szerintem kb. minden coordinatornak kinevezett edző hívott már be playeket a szezonban.
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Most akkor eddig ki hívta a játékokat?
Eazzy
Akire ráfogták, mindig aki épp nem, az lett volna a jó 😛 😀
dande
Nem tök mindegy, úgyse csináljuk/csináltuk meg. 😏

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most akkor eddig ki hívta a játékokat?
Eazzy
Akire ráfogták, mindig aki épp nem, az lett volna a jó 😛 😀
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
kicsi off

nem tudom, miért pont most lenne erre szüksége bárkinek is, de van vektoros FLY mintám, ami azt hiszem a tavalyi pump-up videóban volt, alább:



ha neadj'Isten valaki szeretne hódolni a csapat remek teljesítménye előtt, és meglepné magát egy ilyen pólóval, szívesen átküldöm a mintát mailben 😊 én egyik barátomtól kaptam ilyet (nem trollkodásból, nem követi az NFL-t), Árkádban csináltatta, de ott nem tudtak ilyen élénkzöld színt keverni, szóval keresni kell megfelelő helyet, ahol sikerül, az enyém elég fakó lett
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Most akkor eddig ki hívta a játékokat?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Amugy érdekes lesz,hogy Hurstre miket hív és van e rá más playek rajzolva.

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Wencet el kellene cserélni Ficcpatrikra. Ficc addig tökéletes lenne, amíg a 2021-es drafton 3. helyen húzott Kúbét beszoktatjuk az NFL-be.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Peters idényének vége. Őszintén szólva el se kellett volna kezdődnie, jobban tette volna ha méltósággal visszavonul. Talán most majd megteszi.
dande
Pederson meg bejelentette, hogy a Saints ellen ismét ő hívja a playeket.
Shawn84
soha nem láttott meccs elé nézünk, már nagyon izgatott vagyok
karmïgran
Preseason week 14. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Peters idényének vége. Őszintén szólva el se kellett volna kezdődnie, jobban tette volna ha méltósággal visszavonul. Talán most majd megteszi.
dande
Pederson meg bejelentette, hogy a Saints ellen ismét ő hívja a playeket.
Shawn84
soha nem láttott meccs elé nézünk, már nagyon izgatott vagyok
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Peters idényének vége. Őszintén szólva el se kellett volna kezdődnie, jobban tette volna ha méltósággal visszavonul. Talán most majd megteszi.
dande
Pederson meg bejelentette, hogy a Saints ellen ismét ő hívja a playeket.
Shawn84
Meg vagyunk mentve

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Peters idényének vége. Őszintén szólva el se kellett volna kezdődnie, jobban tette volna ha méltósággal visszavonul. Talán most majd megteszi.
dande
Pederson meg bejelentette, hogy a Saints ellen ismét ő hívja a playeket.
Shawn84
Most már nem nagyon lesz mivel takaróznia....
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Peters idényének vége. Őszintén szólva el se kellett volna kezdődnie, jobban tette volna ha méltósággal visszavonul. Talán most majd megteszi.
dande
Pederson meg bejelentette, hogy a Saints ellen ismét ő hívja a playeket.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Peters idényének vége. Őszintén szólva el se kellett volna kezdődnie, jobban tette volna ha méltósággal visszavonul. Talán most majd megteszi.
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Amikor pár héttel ezelőtt már kijelentettem, hogy Wencet padra kellene ültetni és nem ő a jövő a csapatnál, akkor mindenki anyázott.......remélem ezek az emberek most megkövetnek és elmondhanak 3 " Riverske az isten" imát.
Riverske
Maradjunk inkább Maradonánál 😊
MrMiksa
Senki nem mondta hogy bem Wentz a jövő, csak hogy most van a legjobb pillanat Hurtsöt megnézni.
Shawn84
Én mondom 😊 Nem Wenc a jövő......de ha még is, akkor nagyon nagy bajok lesznek a Fillinél. Amúgy egy az egyben olyan, mint Bredford volt. Középszerű, körülményes, lassú olvasás, sérülékeny, nem túl mozgékony, INT gép. El kellene törni annak a kezét, aki 128 milkós fizut adott neki. Most van egy cikk az NFL oldalán, amelyben Dzserri Dzsónsz a Dallasznál pont emiatt nem akar nagy szerződést adni Dek Preszkottnak.
Riverske
Hogy vagy Rizskása? Vagy legyen Csicskácska?
Legalább ennyi lenne benned, hogy a véleményedben a lehetőségekhez mérten helyesen írd le a neveket (pl Vaita keresztnevénél megértem a hibázást 😊 ).
Nem vagány, nem szép, és az eddig leépített renomédat csak rontja.
Eazzy
Kösz, jól vagyok. Ellenben kéretik, hogy ne személyeskedj. Én sem tettem soha, senkivel. Kösz.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Amikor pár héttel ezelőtt már kijelentettem, hogy Wencet padra kellene ültetni és nem ő a jövő a csapatnál, akkor mindenki anyázott.......remélem ezek az emberek most megkövetnek és elmondhanak 3 " Riverske az isten" imát.
Riverske
Maradjunk inkább Maradonánál 😊
MrMiksa
Senki nem mondta hogy bem Wentz a jövő, csak hogy most van a legjobb pillanat Hurtsöt megnézni.
Shawn84
Én mondom 😊 Nem Wenc a jövő......de ha még is, akkor nagyon nagy bajok lesznek a Fillinél. Amúgy egy az egyben olyan, mint Bredford volt. Középszerű, körülményes, lassú olvasás, sérülékeny, nem túl mozgékony, INT gép. El kellene törni annak a kezét, aki 128 milkós fizut adott neki. Most van egy cikk az NFL oldalán, amelyben Dzserri Dzsónsz a Dallasznál pont emiatt nem akar nagy szerződést adni Dek Preszkottnak.
Riverske
Hogy vagy Rizskása? Vagy legyen Csicskácska?
Legalább ennyi lenne benned, hogy a véleményedben a lehetőségekhez mérten helyesen írd le a neveket (pl Vaita keresztnevénél megértem a hibázást 😊 ).
Nem vagány, nem szép, és az eddig leépített renomédat csak rontja.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsian várom, hogy mikor villan be Roseman fejében, hogy leigazolja Jordan Matthewst a krízis enyhítésére 😀
mustaine
Azért az nem szép, hogy Todd Herremansra már nem is gondolsz. 😛
dande
Igazoljuk le Kiko Alonsot, és cseréljük vissza Shadyért 😀
Shawn84
Fulghamet+Sanderst Mariota-ért, és hozzuk vissza Chip Kellyt! 😁
Invincible
A topicon nem múlik, hogy újra SB közelébe jussunk 😉 😛 😀 Reméljük Lurie is olvassa 😊
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Kíváncsian várom, hogy mikor villan be Roseman fejében, hogy leigazolja Jordan Matthewst a krízis enyhítésére 😀
mustaine
Azért az nem szép, hogy Todd Herremansra már nem is gondolsz. 😛
dande
Igazoljuk le Kiko Alonsot, és cseréljük vissza Shadyért 😀
Shawn84
Fulghamet+Sanderst Mariota-ért, és hozzuk vissza Chip Kellyt! 😁

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)