Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pintyvadászatra fel!

Fly Eagles fly! 😊
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Dorsey a hírek szerint hónapok óta a csapatnál dolgozik. Na ennek eddig hasznát nem láttuk ez kijelenthető. Hogy GM-nek nem viszik el, szinte biztos, és akkor marad, ami háát egyedül talán a draftra lehet jó hatással, de hogy őszinte legyek, én nagyon nem vagyok oda érte. Amit Clevelandben művelt 3 évig az kritikán aluli.
Shawn84
azért nézd már meg kiket draftolt és szerzett meg FA-n eddig. és csak a barnáknál. Nem volt az olyan rossz.
Janek
Engem az érdekel milyen eredményekre volt képes velük. Ha visszanézzük az elmúlt évek draftjait az eagles is egy csomó kezdő játékost húzott. Papíron egész jó draftok voltak. Mégis mindenki azt mondja hogy szar. Sidney Jones meg Rasul Douglas a mostani csapataiknál kurva jól játszanak. Szar draftok voltak akkor vagy nem? Vagy szimplán csak nem tudták őket használni?

Na de fordítsuk meg. Nézzük meg kiket hozott? Nem, inkább nézzük meg hol húzta őket?

2db 1/1 + 1/4 + 1/25 + 1/29 + 4db második kör. Hát hogy is mondjam. Ebből nem nehéz ám jól draftolni. De akkor nézzük meg, hogy 2. kör után mit is húzott? Ogunjobi, Takitaki meg Mack Wilson akik vállalhatóik, FA? Hát ennyi pénz a világon nincs amit elkölthetett, ki nem igazol jól 100 milliós capből?

Nálunk ennél sokkal de sokkal bonyolultabb a jelenlegi szituáció ehhez. Nem mondom régen csinált ő jó csapatot, de jelenleg messze nem az az ember akire szerintem szüksége van a csapatnak.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Dorsey a hírek szerint hónapok óta a csapatnál dolgozik. Na ennek eddig hasznát nem láttuk ez kijelenthető. Hogy GM-nek nem viszik el, szinte biztos, és akkor marad, ami háát egyedül talán a draftra lehet jó hatással, de hogy őszinte legyek, én nagyon nem vagyok oda érte. Amit Clevelandben művelt 3 évig az kritikán aluli.
Shawn84
azért nézd már meg kiket draftolt és szerzett meg FA-n eddig. és csak a barnáknál. Nem volt az olyan rossz.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 824 — Bla, bla, bla
Az jó, hogy mire mi játszunk a WFT meg a Hawks lejátsza a meccsét és reméljük nyernek Wilsonék, s úgy léphetünk pályára, hogy saját kezünkben a sorsunk.

Fly Eagles! 😊
dande
Hétfőn meg nyer a Giants😆
Invincible
Ez még viccnek is rossz xD
warr_b
Nem-nem! Kizárólag annak jó...🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Dorsey a hírek szerint hónapok óta a csapatnál dolgozik. Na ennek eddig hasznát nem láttuk ez kijelenthető. Hogy GM-nek nem viszik el, szinte biztos, és akkor marad, ami háát egyedül talán a draftra lehet jó hatással, de hogy őszinte legyek, én nagyon nem vagyok oda érte. Amit Clevelandben művelt 3 évig az kritikán aluli.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Former Chiefs, Browns GM Dorsey serving as Eagles' consultant
 www.thescore.com/nfl/news/2074038

Hm, akarjunk vmit belelátni vagy ne akarjunk? 😊

Közben Slay out vasárnapra. Hopkinsnak jó napja lesz. Mondjuk az lehet Slayyal is lett volna 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az jó, hogy mire mi játszunk a WFT meg a Hawks lejátsza a meccsét és reméljük nyernek Wilsonék, s úgy léphetünk pályára, hogy saját kezünkben a sorsunk.

Fly Eagles! 😊
dande
Hétfőn meg nyer a Giants😆
Invincible
Azért az erős lenne ha a Brownst s a Ravenst is verik. Akkor meg is érdemlik 😛(feltételezve, hogy a Boys már ujjgyakorlat lesz, 😉)
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az jó, hogy mire mi játszunk a WFT meg a Hawks lejátsza a meccsét és reméljük nyernek Wilsonék, s úgy léphetünk pályára, hogy saját kezünkben a sorsunk.

Fly Eagles! 😊
dande
Hétfőn meg nyer a Giants😆
Invincible
Ez még viccnek is rossz xD


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Az jó, hogy mire mi játszunk a WFT meg a Hawks lejátsza a meccsét és reméljük nyernek Wilsonék, s úgy léphetünk pályára, hogy saját kezünkben a sorsunk.

Fly Eagles! 😊
dande
Hétfőn meg nyer a Giants😆

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az jó, hogy mire mi játszunk a WFT meg a Hawks lejátsza a meccsét és reméljük nyernek Wilsonék, s úgy léphetünk pályára, hogy saját kezünkben a sorsunk.

Fly Eagles! 😊
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Azon gondolkozom, hogy mi lenne a jobb: direkt kikapni a maradék mérkőzéseken és kedvező drafthelyzetből húzni egy Kúbét és Wencet lehúzni a klotyón, vagy pedig megpróbálni a csodát és megnyerni a hátralévő mérkőzéseket, mert 14% esély van még a rájátszásra?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fenébe Drisckollnak is vége a szezon pedig összeállhatott volna végre egy normális fal..... Grrr😕
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sóhaj, belégzés kilégzés nagy levegő..... 😉
dande
 9gag.com/gag/aeDnjAB
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sóhaj, belégzés kilégzés nagy levegő..... 😉
dande
Szülni készülsz? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sóhaj, belégzés kilégzés nagy levegő..... 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Philadelphia Eagles to sign OL Ross Pierschbacher from Washington’s practice squad

dande
Ilyen névvel inkább alapítson sörfőzdét 😛
empty taxi
Ő amúgy center. Túl sok lehetőséget nem kapott nálunk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Philadelphia Eagles to sign OL Ross Pierschbacher from Washington’s practice squad

dande
Ilyen névvel inkább alapítson sörfőzdét 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Ha lenne ötletbox, akkor tök jó lenne bedobni, hogy a némított felhasználók üzeneteit email-ben se kapja meg az ember egészségügyi szempontokat szem előtt tartva a read only módban se emelkedjen a vérnyomás.
Mardel
Ne bántsátok szegény dande-t. Az ő véleményének is helye van itt az Ígülsz szurkolók között. Tartsuk tiszteletben.
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ha lenne ötletbox, akkor tök jó lenne bedobni, hogy a némított felhasználók üzeneteit email-ben se kapja meg az ember egészségügyi szempontokat szem előtt tartva a read only módban se emelkedjen a vérnyomás.
Mardel
bezzeg a Chargers topicot nem spammeli értetlenségekkel
több mint 3 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Ha lenne ötletbox, akkor tök jó lenne bedobni, hogy a némított felhasználók üzeneteit email-ben se kapja meg az ember egészségügyi szempontokat szem előtt tartva a read only módban se emelkedjen a vérnyomás.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Ma reggel írtam egy levelet Wencnek, amelyben megvonom tőle a sportorvosit és a játékengedélyét. Nem alkalmas erre a sporta. Túlságosan lassú és körülményes hozzá.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
S "loptunk" egy ismerőst is Hurtsnek 😊

Philadelphia Eagles to sign OL Ross Pierschbacher from Washington’s practice squad
 www.thescore.com/s/16275343
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP szólt, egy kis extrával a végén 😊

Coach Pederson recaps a total team effort on our latest #Eagles 360, presented by @Xfinity.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/16275401

S egyértelműen a SB a cél 😛 😀

“We just gotta keep rolling.”

@novacare | #FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/16275553
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Akkor Wentz mehet a coltsba .
Janek
Érzek némi iróniát. 😊

Azért ne essünk túlzásokba. Nem Hörtsz vitte el a show-t. 😊 Végre volt futójátékunk...amit meccsek óta követelt mindenki.
Azért valószínű, hogy 10-ből 8x ezt a Saints behúzta volna. Szar napja volt a futás elleni védekezésüknek, de úgy az egész csapatuk alacsonyabb fokozatban volt. De a Win az Win ez a lényeg.

Ja ami felcseszett . Elliott 22-ről? Az mi a fasz volt? 😀
Greengo
Elliott idén követi a tendenciát, és szerintem kritikán aluli szezont játszik. Kezdem érteni a sok 2 pontos kísérletet, meg a 40-ről 4.-re nekimenéseket.
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Az első félidő végén a gyáva mezőnygól rúgásról ne is beszéljünk. Ott meg nem volt kockázatvállalás, amikor szerintem belefért volna. Meg is lett a jutalma.
BleedingGreen
Szerintem az most ott rendben volt. 2 mp maradt az órán az utolsó időkérést követően, 3 labdabirtoklási előnynél, én inkább rúgok - más kérdés, hogy 22-ről nem ment be... Henery egyből egyfajta kontextusba került, muhaha...
skizofita
Nem volt tragédia, hogy mezőnygóllal próbálkoztak. 8 yardról rúgtam volna, de a büntetéssel bekerültünk 5 yardon belülre. Én rámentem volna a +24 pontos előnyre a 20 helyett. Eléggé nálunk volt a momentum a félidő vége felé és a Saints játékosok már az öltözőben voltak fejben abban a drive-ban. Ha van valami trükkös játékunk, akkor itt bevetettem volna .., tudom, nem 2017-ben vagyunk.

Szerkesztette: BleedingGreen