Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Tippek a dallas ellen?
Nyerunk 31-16 ra
Janek
Ha nem a nagyi-reakcióidős, kotlóstyúk mozgású Wenc játszik, akkor nyerünk 28-4-re a tehénszart lapátolók ellen. De közben nézni kell a rézbőrű indiánok eredményét is, mert ha nyerésre fognak állni, akkor inkább jobb lenne 2 vereséggel zárni az évet és a drafton jó helyen hozni egy értelmes KúBÉ-t.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Tippek a dallas ellen?
Nyerunk 31-16 ra

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
btw érdekes lesz ki vállaja a felelőséget Wentzért ha valami komoly bukóval megy el vagy a liga legdrágább cseréje lesz esetleg ha máshol meg FR QB lesz....
Janek
Csak lesz-e? En nem irtam ezt evekig, de egy bajom van (tobb) Wentzel. Lehet ervelni ellene, de en igy latom.
Wentz nem kimeli magat, belefut, beledob barmibe. Ugy veli, masok is igy kell jatszanak. Nem szamit, csak a gyozelem. Ami abban nyilvanul meg, hogy nala tobb korhaz passzt nem dob senki. Nem veletlen, hogy fogynak az elkapok minden evben. Nala ez normalis, megteszed akarmit kell is. Egy passzert is.
Ezzel az gond, hogy kockazatos, es hosszutavon kinyirja a csapatot. Nem rossz iranyito Wentz, akarki szidhatja. Hurts gyengebb iranyito. Meglatjuk, mert mas stilusu, de en nem tudok hinni benne.
Vagy epitsek fel a Wents kompatibilis Eaglest, vagy jojjon vki mas. Mert szvsz ez az Eagles nem azt jatszotta sosem, ami Wentznek fekszik. Ezt mondtam evekig Tannehillrol is. Vagy Darnoldrol. Kell egy OC, HC, aki olyat epit fel, ami a QB erossegeire epit. Lehet ezt mashol talaja meg, vagy soha nem kapja meg. Nalam ez a kerdes.
ulpianus
Wentzet megnézném pl. Shanny vagy Gruden alatt. Darnold egy Rosen 2.0, akinek azon megy el a karrierje, hogy (folyamatosan) szar helyre kerül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt minden Sasnak! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Meg kell nyerni a hátralévő két meccset, kikapnak a rézbőrűek és megvan a rájátszás. Fláj Ígölsz Fláj!
Riverske
Korán kezdted a karácsonyi tojáslikőrözést 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
... kikapnak a rézbőrűek és megvan a rájátszás.
Riverske
Az meglepne, mert olyan csapat nincs. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Schefter tisztába teszi a Wentz nyafogásos dolgokat, mi igaz mi nem, stb: 20 perces interjú itt:

 975thefanatic.com/episodes/adam-schefter-says-his-carson-wentz-report-has-been-misconstrued-and-clarifies-everything/

kivonatos cikk itt:

 975thefanatic.com/2020/12/23/adam-schefter-the-carson-wentz-situation-is-common-sense/?fbclid=IwAR3a98NlTRUNZtARSSVQ6z63qaBirV8WFDnKzDfSU_Cd-_78ys5lDsG7yGc
Shawn84
Wenc nyafog és sír, mint egy bajszos kislány. Szánalmas a srác. Volt ideje bizonyítani. Megbukott. Még is mit gondol? Megfújja a Filadelfiai szél és egyből lesérül, lefossa a bokáját, ha kap egy kis ütést......nem lehet rá számítani, mint frencsájz KúBé. Mellesleg már most, ebben az életkorban olyan lassú a mozgása és reakcióideje, mint Kört Varnernek 45 évesen......a decemberi hidegben odaszárad a takony a vörös bajszára mire eldobja a lasztit. Felejtsük el.
Egyértelműen Dzselen Hörszt a jövő. Kis túlzással az előző meccsen több focira emlékeztető mozdulata volt, mint Wencnek az egész szezonban. Meg kell nyerni a hátralévő két meccset, kikapnak a rézbőrűek és megvan a rájátszás. Fláj Ígölsz Fláj!
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Schefter tisztába teszi a Wentz nyafogásos dolgokat, mi igaz mi nem, stb: 20 perces interjú itt:

 975thefanatic.com/episodes/adam-schefter-says-his-carson-wentz-report-has-been-misconstrued-and-clarifies-everything/

kivonatos cikk itt:

 975thefanatic.com/2020/12/23/adam-schefter-the-carson-wentz-situation-is-common-sense/?fbclid=IwAR3a98NlTRUNZtARSSVQ6z63qaBirV8WFDnKzDfSU_Cd-_78ys5lDsG7yGc
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
igen lehet még az is kérdés ha wentz itt siekres.. de ez esetben más a HC ergo tudni ki nyert

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
btw érdekes lesz ki vállaja a felelőséget Wentzért ha valami komoly bukóval megy el vagy a liga legdrágább cseréje lesz esetleg ha máshol meg FR QB lesz....
Janek
Csak lesz-e? En nem irtam ezt evekig, de egy bajom van (tobb) Wentzel. Lehet ervelni ellene, de en igy latom.
Wentz nem kimeli magat, belefut, beledob barmibe. Ugy veli, masok is igy kell jatszanak. Nem szamit, csak a gyozelem. Ami abban nyilvanul meg, hogy nala tobb korhaz passzt nem dob senki. Nem veletlen, hogy fogynak az elkapok minden evben. Nala ez normalis, megteszed akarmit kell is. Egy passzert is.
Ezzel az gond, hogy kockazatos, es hosszutavon kinyirja a csapatot. Nem rossz iranyito Wentz, akarki szidhatja. Hurts gyengebb iranyito. Meglatjuk, mert mas stilusu, de en nem tudok hinni benne.
Vagy epitsek fel a Wents kompatibilis Eaglest, vagy jojjon vki mas. Mert szvsz ez az Eagles nem azt jatszotta sosem, ami Wentznek fekszik. Ezt mondtam evekig Tannehillrol is. Vagy Darnoldrol. Kell egy OC, HC, aki olyat epit fel, ami a QB erossegeire epit. Lehet ezt mashol talaja meg, vagy soha nem kapja meg. Nalam ez a kerdes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
reagor draft volt nem FA...


btw érdekes lesz ki vállaja a felelőséget Wentzért ha valami komoly bukóval megy el vagy a liga legdrágább cseréje lesz esetleg ha máshol meg FR QB lesz....

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Wenc mint frencsájz KúbÉ, nah ne röhögtessetek. Úgy mozog, mint egy birodalmi lépegető és a reakcióideje vetekszik a Denveres Meningével. Wenc már a múlt, le kell húzni a vécén, neki pedig abba kell hagynia a profi sportot és menjen vissza védtelen állatokat vadászni 2 milliós, mozgáskövetős, lézeres puskával.
Riverske
ez kurva jó, ne hagyd abba pls 😀
hden
Kár, hogy ha beidéznek valakit akit némítottál, akkor láthatod a baromságait. Ezt megoldhatnák, mert zavaró. Ha valaki értelmesen írja le a mondandóját azzal nincs baj, de aki direkt türhő arra a fene se kíváncsi.
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Wenc mint frencsájz KúbÉ, nah ne röhögtessetek. Úgy mozog, mint egy birodalmi lépegető és a reakcióideje vetekszik a Denveres Meningével. Wenc már a múlt, le kell húzni a vécén, neki pedig abba kell hagynia a profi sportot és menjen vissza védtelen állatokat vadászni 2 milliós, mozgáskövetős, lézeres puskával.
Riverske
ez kurva jó, ne hagyd abba pls 😀
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Wenc mint frencsájz KúbÉ, nah ne röhögtessetek. Úgy mozog, mint egy birodalmi lépegető és a reakcióideje vetekszik a Denveres Meningével. Wenc már a múlt, le kell húzni a vécén, neki pedig abba kell hagynia a profi sportot és menjen vissza védtelen állatokat vadászni 2 milliós, mozgáskövetős, lézeres puskával.
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
A fociban nincs HA, de

HA Roseman kicsit jobb a free, agent piacon, elviszi Jeffersont Reagor helyett, vagy tökösebb és felmegy CeeDee-ért. HA nem Hurstöt viszi ki a második körben (nem tudom kinek a döntése volt, de ő a GM) hanem erősítünk más poszta.
| Malcolm Jenkins elengedés még mindig fájó pont nálam |

Ha Pederson úgy hívja a playeket/ építi fel a gameplant, hogy jobban kihasználja Wentz erősségeit és megpróbálja elrejteni a QB és a fal gyengeségeit. Ha nem lett volna minden meccsen több hajmeresztő "tökös" hívása. Ha nem erőlteti Peters a falban...

Ha Wentz legalább fele olyan jó mint tavaly, nem erőlteti a labdákat lehetetlen helyekre, kicsit jobban vigyáz a labdára, elkerül pár sacket...

Ha legalább az egyik a három ember közül jól végzi a munkáját, a mi kezünkben lenne a, sorsunk és nem a draft pozit kellene néznünk. Nem félve ülnék le meccset nézni.

Én szemrebbenés nélkül Rózsira húznám rá a vizes lepedőt. A Super Bowl évében nagyot ment, de azóta nem sok húzása jött be, a cap helyzet pedig majdnen kilátástalan.
Pedersonnak adnék még egy make it or break it évet egy új OC-vel. Egy SB győztes edzőt egyszerűen nem lehet elzavarni egy gyengébb év után.
Wentzek kérdés nélkül adnék még egy évet, hogy megmutassa ő egy franchise QB. Nem tudom, hogy a 6. évére le tudná vetkőzni a hibájit, de nem szabadna lemondani róla egy gyengébb év miatt. Jóval szerényebb képességű irányítókból hoztak ki jóval többet edzők.

Ha Hurtsnek lesz jó 4 meccse, akkor már ki lehet jelenteni, hogy akkor ő a jövő?!
| Wentz tavalyi utolsó 4 meccse után szinte biztos volt mindenki, hogy ő a jövő |
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 Pro Bowlert ad idén az Eagles.
Fletcher Cox zsinórban hatodszor

Jason Kelce negyedszer

Brandon Graham pedig először került be az All-Star keretbe.
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Most arra gondoltok hiszti alatt, hogy azt mondja nem akar backup QB lenni Hurts mögött 21-ben?
Mit mondjon? Hogy igyan játszottam már ebben a ligában MVP szinten, fiatal vagyok, de sajnos szar voltam ugyhogy innentöl csak csere akarok lenni?
Nevetséges lenne.
Eazzy
Teszi a dolgát a szezon végéig, aztán következik a nyilvánvaló. Nem lesz harmincmilliós backup QB-ja a csapatnak. Messze van ez a hisztitől. Frank bácsival jobb lesz.
csipkelli
Nem lesz de nem is fog eldőlni augusztus végéig, ugyanis versenyezni fognak.
Shawn84
És ha úgy alakul a verseny, mit csinálsz augusztus végén, ha Hurts nyer?
csipkelli
Na, ez az, amin én is gondolkodom az elmúlt 2 meccs óta, hogy mi lesz így a forgatókönyv? Ha Hurts jó lesz a maradék 2 meccsen, hogy ültetik vissza újra a padra? Vagy ha ő marad a kezdő, akkor Wenztet szintén hogy padoztatja bárki is? Hogy lesz Wentznek egyáltalán esélye, ha nem játszik.... Egyszerűen elképzelni nem tudom, mi lesz ennek a vége...
Nagyon szar helyzetbe hozta így magát az egész stáb, amiből nem tudom, hogy fognak kikeveredni. Bárki is marad a kezdő, ha Hurts így folytatja, akkor mindenképpp nagyon kellemetlen, sőt kínos lesz meghozni a döntést.

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Amikor szobrot emelnek neked és ingyen van egész életedben a sör...akkor"tudatmódosító szer hatása alatt vagy" az egód pedig addig nő. amíg már elveszted a józan belátás képességét! Elhiszed, hogy Te mindent tudsz!
(Nézzél szét a politikában, szerinted ott nem hiszik el, hogy mindenhez értenek?)
DP is ilyen állapotban van, szvsz!
Tőle nem várható a változás...de lehet olyan helyzetet teremteni, amiben megtalálhatja azt a szerepkört, amiben jól működhetne. (Azt nem tudom, kell-e ilyen helyzetet előidézni!)
A tulajdonosnak kell döntenie, kikben látja a "jó működés" biztosítékát, az élet meg majd eldönti, igaza volt-e.
tûzoltó
DP eddigi reakcióit elnézve attól félek egy kompromisszumos megoldás (ami csorbítja az egóját) csak rontana a helyzeten. Attól félnék, hogy csak magával rántaná a klubot . (mivel kényelmetlen lenne neki a helyzet és veszítene a tekintélyéből az öltözőben is). Erre láthattunk már példát(még csoporton belül is) és ezt szeretném elkerülni. Nem kívánnék senkinek egy több évig tartó vergődést mire megtalálják a kiutat. Most lehet lépni . Abból kiindulva, hogy már tavaly is figyelmeztették DP-t, hogy nagyon rezeg a léc ez idén szinte már elkerülhetetlen változtatásokat ígér. Ahogy írod itt már minden a tulajon múlik. Nyilván nem mi döntünk, maximum csak véleményezhetjük a döntéseket.
Szeretném azt látni végre, hogy tanulunk az elmúlt évek hibáiból(visszamenőleg Chip Kellyig) és mindenki annyi hatalmat és felelősséget vállal amennyit ténylegesen (jól) tud kezelni. (mindenki tudja,hogy hol a helye)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Amikor a "philly special" hívása megtörtént (szobor is ezt akarja ábrázolni...), akkor ez nem DP ötlete volt, nem Ő kezdeményezte, hanem Nick Foles irányító ment oda, és javasolta!
Ő elfogadta...és ez nagy emberi és edzői erény, de látni kell, hogy nem benne volt a kreativítás! Doug Pederson köré, olyan edzők, emberek kellenek, akik hozzák a játék kreativítást..., Ő meg ért a játékosok nyelvén, és tud csapatot alkotni! Amikor Tőle várjuk el a "sziporkázást", akkor azt hiszem, tévedésben vagyunk!
tûzoltó
Ez tök igaz, de akkor miért vette saját kezébe az irányítást? Miért hozott szar döntéseket évről-évre? Érted ha annyira érezné mi van akkor már az SB után látnia kellett volna, hogy neki kell egy Reich szintű ember OC-nak, de nem...ehelyett idén már a saját kezébe vette az irányítást. Már tudjuk milyen eredménnyel.Szerinted egy SB győzelemmel a zsebében ekkora egóval (egy ilyen év után) kiadja a kezéből a gyeplőt? Most is csak egy meccsig bírta.
+ Ennél szerintem összetettebb a dolog. Ha egészében nézed nem csak a play hívásban ludas DP. Sokat írtam már erről..most nem ismétlem már magam. Sokáig úgy voltam vele, hogy igen jó szakemberekkel körülötte lehet eredményes, de azóta mérlegeltem és azt dobta a gép, hogy nálam mennie kéne. (érted amikor valaki haverokkal tömi ki az edzői keretet az minden csak nem szakértelem).
Greengo
Amikor szobrot emelnek neked és ingyen van egész életedben a sör...akkor"tudatmódosító szer hatása alatt vagy" az egód pedig addig nő. amíg már elveszted a józan belátás képességét! Elhiszed, hogy Te mindent tudsz!
(Nézzél szét a politikában, szerinted ott nem hiszik el, hogy mindenhez értenek?)
DP is ilyen állapotban van, szvsz!
Tőle nem várható a változás...de lehet olyan helyzetet teremteni, amiben megtalálhatja azt a szerepkört, amiben jól működhetne. (Azt nem tudom, kell-e ilyen helyzetet előidézni!)
A tulajdonosnak kell döntenie, kikben látja a "jó működés" biztosítékát, az élet meg majd eldönti, igaza volt-e.

Szerkesztette: tûzoltó
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Amikor a "philly special" hívása megtörtént (szobor is ezt akarja ábrázolni...), akkor ez nem DP ötlete volt, nem Ő kezdeményezte, hanem Nick Foles irányító ment oda, és javasolta!
Ő elfogadta...és ez nagy emberi és edzői erény, de látni kell, hogy nem benne volt a kreativítás! Doug Pederson köré, olyan edzők, emberek kellenek, akik hozzák a játék kreativítást..., Ő meg ért a játékosok nyelvén, és tud csapatot alkotni! Amikor Tőle várjuk el a "sziporkázást", akkor azt hiszem, tévedésben vagyunk!
tûzoltó
Ez tök igaz, de akkor miért vette saját kezébe az irányítást? Miért hozott szar döntéseket évről-évre? Érted ha annyira érezné mi van akkor már az SB után látnia kellett volna, hogy neki kell egy Reich szintű ember OC-nak, de nem...ehelyett idén már a saját kezébe vette az irányítást. Már tudjuk milyen eredménnyel.Szerinted egy SB győzelemmel a zsebében ekkora egóval (egy ilyen év után) kiadja a kezéből a gyeplőt? Most is csak egy meccsig bírta.
+ Ennél szerintem összetettebb a dolog. Ha egészében nézed nem csak a play hívásban ludas DP. Sokat írtam már erről..most nem ismétlem már magam. Sokáig úgy voltam vele, hogy igen jó szakemberekkel körülötte lehet eredményes, de azóta mérlegeltem és azt dobta a gép, hogy nálam mennie kéne. (érted amikor valaki haverokkal tömi ki az edzői keretet az minden csak nem szakértelem).

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Durva hogy mennyire szét van szakadva a szurkolótàbor, nem hiszem hogy az utóbbi időben bármelyik másik csapatnál volt akár hasonló is. Én a kinti suttogások és az utóbbi 2 meccs alapján nagyon meg lennék lepve ha 2 szezon végi jó meccs után kirúgnák akár Rosemant, akár Pedersont. Meglátjuk.
Hulkeinstein
Ha lenne hó...megdobálnánk a télapót is! 😀
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Durva hogy mennyire szét van szakadva a szurkolótàbor, nem hiszem hogy az utóbbi időben bármelyik másik csapatnál volt akár hasonló is. Én a kinti suttogások és az utóbbi 2 meccs alapján nagyon meg lennék lepve ha 2 szezon végi jó meccs után kirúgnák akár Rosemant, akár Pedersont. Meglátjuk.
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Amikor a "philly special" hívása megtörtént (szobor is ezt akarja ábrázolni...), akkor ez nem DP ötlete volt, nem Ő kezdeményezte, hanem Nick Foles irányító ment oda, és javasolta!
Ő elfogadta...és ez nagy emberi és edzői erény, de látni kell, hogy nem benne volt a kreativítás! Doug Pederson köré, olyan edzők, emberek kellenek, akik hozzák a játék kreativítást..., Ő meg ért a játékosok nyelvén, és tud csapatot alkotni! Amikor Tőle várjuk el a "sziporkázást", akkor azt hiszem, tévedésben vagyunk!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok azért ne legyen már ilyen rövid az emlékezetünk s legyünk telhetetlenek. Azért bárhogyan is csak DP állt a csapat élén, amikor SBt nyertünk a fene vigye el.

SP, JH, PC, MT, mind SB győztes HCk, akiknek voltak/vannak gyengébb éveik. Nem olyan egyszerű szinten maradni, tartani a dolgokat. Nehéz azt megtenni amit BB vagy AR csinál.

Még 1 év szerintem igenis jár DPnek.
dande
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
..és akkor most nézzük még 10 évig, hogy csinál liga botom 5 csapatot az egykori bajnokból? Még 2 év és az ő szobrát is ledöntik. (ez amúgy is nagy divat mostanában) 😀
komolyan nem látod, hogy milyen hibákat vét évről-évre és csak lefelé megyünk?
Frankón kiégetsz! Nem kicsit vagy elvakult.

Greengo
Írtam azt, hogy tökéletes? Írtam azt, hogy semmi rosszat nem csinált és mindenért más, a helyzet szerencsétlen alakulása stb a felelős? Na látod!
Komolyan nem érted, hogy mit írtam? Frankón kiégetsz! Ennyire nem lehetsz értőn olvasni nem tudó 😉 😛 ha nálad 10 év és az 1 év ugyan az, akkor ok 😛 😉
dande
Évek óta nem értem mit süketelsz ...és szerinted 1 év alatt jön majd a csoda Hurtsel? Vagy ha nem akkor járjon még egy év mert SB meg tudod..naaaaa...? Vagy , hogy képzeled azt az egy évet? Wentzet elkótyavetyéljük és majd lesz valami? Szerintem ember nincs a földön aki értené ezt a gondolatmenetet.(de legalább ész érvekkel támasztanád alá vagy egy chewbacca módszert pls...mert az SB trükköt DP is bevetette már)
Na Dicsértessék! 😀
Greengo
Az a szomszéd cég 😛 😉

Egyébként nyugi, nem kell ennyire belelovalni magad 😉

Semmi mást nem akartam írni, sem többet, sem kevesebbet, mint, hogy adnék neki még egy évet.

Igen, nekem szurkolóként adott annyit ez a dolog, ez a győzelem, hogy kicsit többet el tudok fogadni abból ha valami nem úgy sikerül. Még akkor is ha meccs közben szét vet az ideg 😛 Ez nem ész érv, ez érzelmi érv, de én így vagyok berendezve, más meg máshogy ezért szép (amúgy is mindig azt hangsúlyoztam szrkoló vagyok nem szagértő az inkább Bleed itt közöttünk, meg volt régen pl Bébé) .

Hurts meg Wentz dolgát nyilván ennyi alapján nem lehet eldönteni, jövőbe látók nem vagyunk. Senki nem is állította, hogy Hurts lesz most aztán a megoldás. Ezt az idő megválaszolni.

De kösz, hogy szóltál, hogy évek óta csak süketelek, végre te felvállaltad, hogy megmond a frankót, tiétek a pálya (ahogy eddig is így volt) várjuk a szakmai, mélyen szántó elemzéseket. Valóban, minden sértődés nélkül írom.

Salom 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Srácok azért ne legyen már ilyen rövid az emlékezetünk s legyünk telhetetlenek. Azért bárhogyan is csak DP állt a csapat élén, amikor SBt nyertünk a fene vigye el.

SP, JH, PC, MT, mind SB győztes HCk, akiknek voltak/vannak gyengébb éveik. Nem olyan egyszerű szinten maradni, tartani a dolgokat. Nehéz azt megtenni amit BB vagy AR csinál.

Még 1 év szerintem igenis jár DPnek.
dande
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
..és akkor most nézzük még 10 évig, hogy csinál liga botom 5 csapatot az egykori bajnokból? Még 2 év és az ő szobrát is ledöntik. (ez amúgy is nagy divat mostanában) 😀
komolyan nem látod, hogy milyen hibákat vét évről-évre és csak lefelé megyünk?
Frankón kiégetsz! Nem kicsit vagy elvakult.

Greengo
Írtam azt, hogy tökéletes? Írtam azt, hogy semmi rosszat nem csinált és mindenért más, a helyzet szerencsétlen alakulása stb a felelős? Na látod!
Komolyan nem érted, hogy mit írtam? Frankón kiégetsz! Ennyire nem lehetsz értőn olvasni nem tudó 😉 😛 ha nálad 10 év és az 1 év ugyan az, akkor ok 😛 😉
dande
Évek óta nem értem mit süketelsz ...és szerinted 1 év alatt jön majd a csoda Hurtsel? Vagy ha nem akkor járjon még egy év mert SB meg tudod..naaaaa...? Vagy , hogy képzeled azt az egy évet? Wentzet elkótyavetyéljük és majd lesz valami? Szerintem ember nincs a földön aki értené ezt a gondolatmenetet.(de legalább ész érvekkel támasztanád alá vagy egy chewbacca módszert pls...mert az SB trükköt DP is bevetette már)
Na Dicsértessék! 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !