Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Nem neztem meg de djax mennyit jatszott iden?
Janek
159 snap, 14 elkapás, 236 elkapott yard, 1 td

Ebből egy a WFT elleni 81 yardos TD. Kár, hogy nem tud egészséges maradni.

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Nem neztem meg de djax mennyit jatszott iden?

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders, Cox, Jackson among 9 Eagles out vs. Washington
 www.thescore.com/nfl/news/2082356

Igen, valószínűleg nem ezen a meccsen fog múlni a stáb sorsa.

Megadjuk az esélyt a WFTnek.
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
 twitter.com/Eagles/status/1345104022152347648/photo/1

Jó lesz ez.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


🤔😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Cox hogy áll, fog játszani?
warr_b
Remélhetőleg senki sem fog játszani, aki egy kicsit is sérült. Hacsak nem szerződéses bónuszok miatt akar valamelyikük még statisztikát gyűjteni.


több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Cox hogy áll, fog játszani?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel a fantasztikus mély interjúval, mely az utánozhatatlan Todd H egyik, értelmtől ragyogó arcú utódjával készült, kívánok bódog új évet!!! 😊 😊 😊


From playing youth football in Hawaii to his development as an offensive lineman, get to know @nate_herbig in this interview with @EaglesXOs presented by @MyBobs.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/16448985
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Anoval mi történt amúgy? Ugye... nem a mája?

****DIT, EDIT, WTF****

Csak benéztem spotnán ebbe a témába, mert mindannyiunk sajnálatára az Eagles (sem) érdekes, DE eszembe jutottak a néhányé évvel ezelőtt lejátszott sportivó eredménykövetők. El se olvastam miféle négylábú bolha kommentelt, téényleg hiányzik innen ano.
gyeek
Anoval mi történt amúgy? Ugye... nem a mája?

****DIT, EDIT, WTF****

Csak benéztem spotnán ebbe a témába, mert mindannyiunk sajnálatára az Eagles (sem) érdekes, DE eszembe jutottak a néhányé évvel ezelőtt lejátszott sportivó eredménykövetők. El se olvastam miféle négylábú bolha kommentelt, téényleg hiányzik innen ano.
gyeek
Amióta nincs itt Ano...azóta valóban szegényebb az eredménykövető!
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Szakmázzunk inkább, szakmázzunk!
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egyébként full borgőzös demnetsyämből magamhoz térve, ez a válaszom a Magyar-Filadelfiai Baráti Csoport leleplezett ügynőkének Vécékefe Lovagrend birtokosának:
 www.youtube.com/watch?v=yUaCxx5npko&ab_channel=SimonLillqvist

 i.pinimg.com/originals/da/e4/00/dae400a042201d403db850861dfae6ea.gif
gyeek
Bocs de én ezt nem értem kinek szól?🤔
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
Egyébként full borgőzös demnetsyämből magamhoz térve, ez a válaszom a Magyar-Filadelfiai Baráti Csoport leleplezett ügynőkének Vécékefe Lovagrend birtokosának:
 www.youtube.com/watch?v=yUaCxx5npko&ab_channel=SimonLillqvist

 i.pinimg.com/originals/da/e4/00/dae400a042201d403db850861dfae6ea.gif

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
Anoval mi történt amúgy? Ugye... nem a mája?

****DIT, EDIT, WTF****

Csak benéztem spotnán ebbe a témába, mert mindannyiunk sajnálatára az Eagles (sem) érdekes, DE eszembe jutottak a néhányé évvel ezelőtt lejátszott sportivó eredménykövetők. El se olvastam miféle négylábú bolha kommentelt, téényleg hiányzik innen ano.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Vannak dolgok az életben amik felett csak el kell siklani. Ez a srac ? olyan.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egy kis szakmázgatás: az életben két dolog biztos: a halál, illetve az, hogy tökön szúrom magam, ha jövőre is ezt a töketlen és tehetségtelen Wencet kell néznem a sasok mezében. Én azt mondom, hogy veszítsünk az utolsó körben, érjük el a 3. draftcetlit, húzzunk egy normális KúBé-t és Wencet pedig trédeljük el a kanadai ligába. Kb. oda való, és ott a bohóckodása mellett kedvére ölheti az ártatlan állatokat, vadászhat grizli medvékre.
Fláj Ígölsz fláj!
Riverske
Screenshotot most nem kérünk!
Willie Parker
Én nem tudom eldönteni, hogy csak viccöl, vagy komoly a kollega.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Egy kis szakmázgatás: az életben két dolog biztos: a halál, illetve az, hogy tökön szúrom magam, ha jövőre is ezt a töketlen és tehetségtelen Wencet kell néznem a sasok mezében. Én azt mondom, hogy veszítsünk az utolsó körben, érjük el a 3. draftcetlit, húzzunk egy normális KúBé-t és Wencet pedig trédeljük el a kanadai ligába. Kb. oda való, és ott a bohóckodása mellett kedvére ölheti az ártatlan állatokat, vadászhat grizli medvékre.
Fláj Ígölsz fláj!
Riverske
Screenshotot most nem kérünk!
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Egy kis szakmázgatás: az életben két dolog biztos: a halál, illetve az, hogy tökön szúrom magam, ha jövőre is ezt a töketlen és tehetségtelen Wencet kell néznem a sasok mezében. Én azt mondom, hogy veszítsünk az utolsó körben, érjük el a 3. draftcetlit, húzzunk egy normális KúBé-t és Wencet pedig trédeljük el a kanadai ligába. Kb. oda való, és ott a bohóckodása mellett kedvére ölheti az ártatlan állatokat, vadászhat grizli medvékre.
Fláj Ígölsz fláj!

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis szakmázgatás a szakértőknek 😊

 twitter.com/JonnyPage9/status/1343978376407773187
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Brickwallblitz/status/1343775614042595328?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1343775614042595328%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fbowl.hu%2Fforum%2Fnfl-altalanos-temak%2Fnfl-csevego


Csak hogy lássátok kivel van dolgotok, meg Greengonak legyen igaza 😉 😛

Iktriadtól lopva...😊 . szóval szegény Jeff St OL kócs sem tud ennyi sérüléssel mit kezdeni.. . Még az lenne érdekes,hogy a QB váltás után hogyan alakult ez a szám....

Ha ezt nem tesszük rendbe, tök mindegy ki a HC meg DC meg stb... Így még az is csoda, hogy ennyire képben voltunk....
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Albert Breer szerint sem lesz kirúgva sem Doug, sem Roseman.

Ellenben jönni fog egy OC - két nevet dobott be: Matt Nagy jött volna ha kirúgja a Bears, valamint Mike Kafka, a Chiefs QB coacha is a radaron van ha nem léptetik elő. Semmi meglepő, maradunk a Reid-i fánál.

 twitter.com/AlbertBreer/status/1343722543564419072?s=19
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
de minek? 😊
dande
Az a meccs a Football Team megdicsőüléséről vagy a Redskins bukásáról fog szólni, szerintem ez lesz a narratíva Amerikában.

Kampman
Az ellenfél az Eagles. Véletlen? Aligha!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem is minden lényeges szereplő maradni fog a jelen körülmények között. (Nem azt mondom, hogy ezt kellene csinálni.)
Ha már elküldünk embereket, akkor nem egyiket vagy másikat küldeném el a főkolomposok közül a FO-ból és az edzői gárdából, hanem mindet.

Ha marad mindenki, akkor kérdés, hogy változnak-e valamennyire az erőviszonyok a csapaton belül. Szerintem Doug jelenleg eléggé be van korlátozva, de nem teljesen alaptalanul, mivel sokszor értelmetlenül ragaszkodik emberekhez és nem hajlandó magától változtatni. Így minden további nélkül benne van, hogy Press Taylort nevezi ki OC-nek. Sajnos ez nem is vicc.

Evidencia (csak nekünk, nekik szemmel láthatóan nem az), hogy kellene egy OC. Feltörekvő offensive coach meg csak akkor jön, ha hívhat játékokat. Enélkül inkább a playhívással valahol már megégett ember jönne szerintem (mint Reich, Scangarello).
Pedersonon túl a támadójátékért felelős csipetcsapat tagjai közül nem érzem szükségesnek, hogy bárki maradjon, Stoutlandon (running game coordinator) kívül, és ő is maradjon a támadófalnál. A többi díszmadár: Press Taylor (passing game coordinator/quarterbacks), Rich Scangarello (senior offensive assistant), Andrew Breiner (pass game analyst), Marty Mornhinweg (senior offensive consultant).
BleedingGreen
Deuce Staley direkt maradt ki mindegyik helyről? 😊
Shawn84
Nem tudom neki konkrétan mi volt a szerepe az offense irányításában. 😉
Elvileg ő assistant HC volt idén és emellett RB coach. Utóbbi területen nem volt baj. Előbbiről nem tudom mit takar, a feladatokat tekintve. Gyanús, hogy azért kapta meg, mert nem lett belőle OC és akartak adni neki valami előléptetést lényeges tartalom nélkül. Ő szerintem nincs rossz helyzetben, ha Doug marad. Ha tényleg ő volt a HC jobb keze, akkor ezért fog maradni. Ha csak névleges cím volt és nem volt nagy szerepe a futók edzésén kívül, akkor akár az OC posztra is pályázhat.
BleedingGreen
Igen, Duce az aki az SB győztes core coaching staffból a legkevesebb előléptetést kapta, ezért megkapta ezt a neki csinált alamizsna assistant HC megnevezést. Minden offseasonben előkerül, hogy OC szeretne lenni, de én semmi esélyt nem látok arra, hogy bárki elvigye annak, és az idei szezon után nem hoszem hogy bárkinek lenne arca előléptetést kérni ha marad a jelenlegi staff. Ha Doug marad, akkor szerintem ő is marad ugyanebben a poziban, de ha jön egy OC akkor kevesebb befolyása lesz, mint eddig, mert az assistant HC pozi gyorsan teljesen névlegessé fog válni ha jön egy külsős OC, akibe fektet Lurie mint a bagázs utolsó esélye.

Vele kapcsolatban én már az elején sem értettem, hogy egy közepesen futó csapat run game coordinatora milyen előléptetést akar, amikor itt van egy Stoutland is mellette ráadásul. Inkább azt gyanítom egy ideje, hogy az unalmas offseasonben ha nagy a pangás, jó téma a beatwritereknek az, hogy feketeként nem kap jobb pozit és élő lehet venni a diszkrimináció cikkeket.

Félreértés ne essék, bírom Staleyt, jó arc embernek és kompetens RB coachnak tűnik, akit láthatóan nagyon szeretnek a játékosok, de az eddigi karrierje során semmi olyat nem tud felmutatni, ami miatt OC-nak kellene lennie. Ha esetleg őt neveznénk ki OC-nak, az egy plusz pofon lenne a szarnak, változást nem hozna, mert az utóbbi 3 évben is mindent megbeszéltek DP-vel. Még néhány jó év után simán megdolgozhat az OC és utána akár egy HC poziért is, mert fiatal, de egyelőre örüljön ha megtarthatja ezt a pozit.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért az szép kis mérkőzés lesz, ha egyik csapatnak sem érdeke a győzelem...ugyanis a Washington Football Team-nek is kellene a jó draft pozíció, egy QB megszerzéséhez! 😀
tûzoltó
Pedig nekik már nem is tudom mikor volt utoljára PO.
Greengo
2015-ben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem is minden lényeges szereplő maradni fog a jelen körülmények között. (Nem azt mondom, hogy ezt kellene csinálni.)
Ha már elküldünk embereket, akkor nem egyiket vagy másikat küldeném el a főkolomposok közül a FO-ból és az edzői gárdából, hanem mindet.

Ha marad mindenki, akkor kérdés, hogy változnak-e valamennyire az erőviszonyok a csapaton belül. Szerintem Doug jelenleg eléggé be van korlátozva, de nem teljesen alaptalanul, mivel sokszor értelmetlenül ragaszkodik emberekhez és nem hajlandó magától változtatni. Így minden további nélkül benne van, hogy Press Taylort nevezi ki OC-nek. Sajnos ez nem is vicc.

Evidencia (csak nekünk, nekik szemmel láthatóan nem az), hogy kellene egy OC. Feltörekvő offensive coach meg csak akkor jön, ha hívhat játékokat. Enélkül inkább a playhívással valahol már megégett ember jönne szerintem (mint Reich, Scangarello).
Pedersonon túl a támadójátékért felelős csipetcsapat tagjai közül nem érzem szükségesnek, hogy bárki maradjon, Stoutlandon (running game coordinator) kívül, és ő is maradjon a támadófalnál. A többi díszmadár: Press Taylor (passing game coordinator/quarterbacks), Rich Scangarello (senior offensive assistant), Andrew Breiner (pass game analyst), Marty Mornhinweg (senior offensive consultant).
BleedingGreen
Deuce Staley direkt maradt ki mindegyik helyről? 😊
Shawn84
Nem tudom neki konkrétan mi volt a szerepe az offense irányításában. 😉
Elvileg ő assistant HC volt idén és emellett RB coach. Utóbbi területen nem volt baj. Előbbiről nem tudom mit takar, a feladatokat tekintve. Gyanús, hogy azért kapta meg, mert nem lett belőle OC és akartak adni neki valami előléptetést lényeges tartalom nélkül. Ő szerintem nincs rossz helyzetben, ha Doug marad. Ha tényleg ő volt a HC jobb keze, akkor ezért fog maradni. Ha csak névleges cím volt és nem volt nagy szerepe a futók edzésén kívül, akkor akár az OC posztra is pályázhat.


több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szerintem is minden lényeges szereplő maradni fog a jelen körülmények között. (Nem azt mondom, hogy ezt kellene csinálni.)
Ha már elküldünk embereket, akkor nem egyiket vagy másikat küldeném el a főkolomposok közül a FO-ból és az edzői gárdából, hanem mindet.

Ha marad mindenki, akkor kérdés, hogy változnak-e valamennyire az erőviszonyok a csapaton belül. Szerintem Doug jelenleg eléggé be van korlátozva, de nem teljesen alaptalanul, mivel sokszor értelmetlenül ragaszkodik emberekhez és nem hajlandó magától változtatni. Így minden további nélkül benne van, hogy Press Taylort nevezi ki OC-nek. Sajnos ez nem is vicc.

Evidencia (csak nekünk, nekik szemmel láthatóan nem az), hogy kellene egy OC. Feltörekvő offensive coach meg csak akkor jön, ha hívhat játékokat. Enélkül inkább a playhívással valahol már megégett ember jönne szerintem (mint Reich, Scangarello).
Pedersonon túl a támadójátékért felelős csipetcsapat tagjai közül nem érzem szükségesnek, hogy bárki maradjon, Stoutlandon (running game coordinator) kívül, és ő is maradjon a támadófalnál. A többi díszmadár: Press Taylor (passing game coordinator/quarterbacks), Rich Scangarello (senior offensive assistant), Andrew Breiner (pass game analyst), Marty Mornhinweg (senior offensive consultant).
BleedingGreen
Deuce Staley direkt maradt ki mindegyik helyről? 😊