Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anthony Lynn-t csak behúznám amúgy, szerintem ő jót tenne a csapatnak
MirrMurr
Csak ne akarjon HC lenni nálunk 😛 OCnak lehet, hogy nem lenne rossz.
több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Anthony Lynn-t csak behúznám amúgy, szerintem ő jót tenne a csapatnak
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Volt már pár év amikor hasonló reményeim voltak mint most.
Aztán azért vannak ám kiutak mindig.
De megnéznék egy Netflix sorozatot - How the Eagles went from Hero to Zero 😀
Eazzy
Ez de jó cím 😀
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Volt már pár év amikor hasonló reményeim voltak mint most.
Aztán azért vannak ám kiutak mindig.
De megnéznék egy Netflix sorozatot - How the Eagles went from Hero to Zero 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Sokáig nem értettük, mi történt az első fordulóban 17-0 után. Lehet, hogy már azt is eltankoltuk? 😉 Azt is ki kellene vizsgálni, elég hülye playhívások voltak Dougtól 😀

Voltak azért hasznos tapasztalatok ebben a rettenetes szezonban is. Mailata, Herbig, akik megmutatták, hogy lehet majd komolyabb feladatokat is rájuk bízni.
Sajnos a sok elkapó közül megint nem tudott senki kiemelkedni. Watkins a szezon utolsó részében legalább mutatott fejlődést, bár ő inkább hasznos kiegészítő ember lehet. Reagor sajnos nem tud állandósítani egy megbízható teljesítményt. Sokszor volt olyan is, hogy szépen megfutotta a route-ot, megverte az embert, de az irányító nem dobta el a passzt vagy pontatlan volt. Viszont legalább ennyiszer volt, hogy mintha azt sem tudta volna hol van, lelassít az útvonal közben, nem akkor keresi a labdát amikor kellene, összeütközik valamelyik csapattárssal és hasonlók. Ennél azért több kellett volna, még gyenge irányító játék mellett is.

A védelemben láthattuk, hogy Edwards, Singleton részfeladatokra alkalmasak lehetnek, de kellene melléjük egy átlag feletti LB, aki tud passz ellen is védekezni.
Mills jobban muzsikált safetyként, mint cornerként évekig. Nagy kedvence volt Schwartz-nak, így nélküle azért neki is fel kell kötnie a gatyát. Epps a végén lehozott pár elfogadható meccset, így már el bírtam viselni a pályán. Érdekes lesz, hogy az új DC-vel milyen változások lesznek, ki tud-e hozni többet egyesekből, főleg a secondaryben. Összességében sajnos benne van az is, hogy a védelem romlani fog, mert Schwartz azért nem volt rossz DC.

Kelce nagyon fog hiányozni a csapatból, talán a legjobban a bajnokcsapat vezéregyéniségei közül. A játéka mellett a SB utáni felvonuláson elmondott beszédével is maradandót alkotott. 😀 Grahamtől lesz majd ugyanilyen nehéz búcsút venni, amikor eljön az ideje.


több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
A favágó Wencet el kell engedni a kanadai ligába és a drafton hozni egy KúBé-t. Az óriások meg ne sírjanak, mert nem érdemelték meg a továbbjutást. Aleksz Smiszék annál inkább!
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan


empty taxi
Remélem Jefferyét egy átlag takarító bérére és ezzel a lendülettel kap egy felmosófát és egy vödröt. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondtak egyébként érdemlegeset vagy csak megy a duma?

Illetve Ertz maradna. Remélem megoldjuk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles GM 'can't imagine' moving on from Wentz in offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2084614
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Beszédes képkocka a legutóbbi PC-ből. 😀


A téma folytatása:


Tanulság: A pillanat amikor ráébredsz, hogy van olyan tényező ami felülírja a sikereket és a tehetséget.

Akinek ehhez van gyomra az kérem, hogy most tegye fel a kezét...mert ez még csak a kezdet.(a hogyan szarj telibe egy sikeres dolgot egyéb érdekeltségek érdekében témában)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Csebi se akarja megérteni, hogy NEM KÖZBEN határozta el DP Sudfeld bevetését, hanem ELŐRE így volt eldöntve AKÁRMI AZ ÁLLÁS.
dande
én értem, de továbbra is mondom, hogy nagyon nem szép az optikája ennek (lehet, hogy ezt meg te nem érted?).
csebi
Persze, de ennek az egésznek csak akkor lehetett volna szép optikája, ha úgy elverjük őket, ahogy jelen állapotunkban amúgy sem lettünk volna képesek. Ha az O marad végig, akkor vhogy a Def tuti elszúrja...

No mindegy, szerintem túltárgyaltuk jövőre lehet "bosszút állni" 😊
dande
Nekem egy rossz szavam nem lenne ha Hurts végig marad vagy max Sunfeld tényleg garbage timeban jön. Ráadásul egy vérbeli Eagles szurkoló volt az edzonk, vele szurtatok ki 😕

Következő szezon meccsei így igen pikansak lesznek valóban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Hányingerem van.
Várom a keddi bejelentést, de az előzetes pletykákból kiindulva nem számítok semmi jóra. Nem véletlen, hogy ennyien távoznak. Hosszú szenvedéssel teli rothadásra számítok ebben a franchiseban és már vágom a lyukakat a nemlétező papírzacskókra. Nyugi ...jut mindenkinek.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csebi se akarja megérteni, hogy NEM KÖZBEN határozta el DP Sudfeld bevetését, hanem ELŐRE így volt eldöntve AKÁRMI AZ ÁLLÁS.
dande
én értem, de továbbra is mondom, hogy nagyon nem szép az optikája ennek (lehet, hogy ezt meg te nem érted?).
csebi
Persze, de ennek az egésznek csak akkor lehetett volna szép optikája, ha úgy elverjük őket, ahogy jelen állapotunkban amúgy sem lettünk volna képesek. Ha az O marad végig, akkor vhogy a Def tuti elszúrja...

No mindegy, szerintem túltárgyaltuk jövőre lehet "bosszút állni" 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Csebi se akarja megérteni, hogy NEM KÖZBEN határozta el DP Sudfeld bevetését, hanem ELŐRE így volt eldöntve AKÁRMI AZ ÁLLÁS.
dande
én értem, de továbbra is mondom, hogy nagyon nem szép az optikája ennek (lehet, hogy ezt meg te nem érted?).
csebi
Eleve Sudfeldnek kellett volna kezdenie, hogy adja a handoffokat gyakorlócsapatos futóknak, akik megpróbálnak futni a csapat 6. és 7. OT-je között. Ehhez képest túl sokat tettünk a meccsbe a cseréig. Kár volt.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Csebi se akarja megérteni, hogy NEM KÖZBEN határozta el DP Sudfeld bevetését, hanem ELŐRE így volt eldöntve AKÁRMI AZ ÁLLÁS.
dande
én értem, de továbbra is mondom, hogy nagyon nem szép az optikája ennek (lehet, hogy ezt meg te nem érted?).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ezt is megéljük 😛

Eagles' staff could be coaching at the 2021 Senior Bowl
 www.thescore.com/s/16493525
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 863
Érdekes húzás ez, különösen egy olyan sportban mint az NFL de azért nem példa nélküli és lehet rá racionális ok is. A Giants játékosok sírását nem értem (a rajongókét némileg igen, de nekik inkább a saját csapatuk felé kéne sírni).

Az hogy a sasok elengedték ezt a meccset szerintem nem kérdés (a csere QB -nak megígértük blabla és a "győzni akartunk" duma csak bullshit).
De ha meg küzdenek foggal körömmel akkor a Washington reklamálhatna, hogy egy már kiesett csapat minek köcsögösködik, csak azért hogy kicsesszen velük?
Mindkettő csoport ellenfél, az Eaglesnek se ez se az a szcenárió nem volt jó gondolom 😊
Mit nyertek volna ha végig viszik a meccset és győznek? kb semmit. Viszont draftpozíciót buknak... egy csapatnak lehessen már a saját érdeke az első.

A Giants nem tudta elérni, hogy a saját kezében legyen a sorsa, szar ügy, de ez van, és ezt csak maguknak köszönhetik. A FociCsapat sem érdemli meg jobban a PO -t de nekik volt most szerencséjük, ennyi.
8-8-cal és 10-6-tal maradnak le csapatok a PO-ról, itt meg bejutott valaki 7-9-cel - ha már az igazságérzetre apellálunk szerintem ezt az oldalt sem szabad elfelejteni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most komolyan úgy csinálnak, mintha mi lennénk az ördögi sasfiókák 😛 vagy DP a gonosz Hókuszpók, aki szegény hupikék törpicsekekkel kiszúrt. (ne haragudjatok tisztelem a Giantst, meg az itteni fanokat, direkt soha nem használtam ezt a jelzőt velük kapcsolatban, de kezd kicsit sok lenni)

Csebi se akarja megérteni, hogy NEM KÖZBEN határozta el DP Sudfeld bevetését, hanem ELŐRE így volt eldöntve AKÁRMI AZ ÁLLÁS.

Hurts persze, hogy nem értett egyet vele, mert játszani akart. 😊 Bosszantotta, hogy nem tudta megdobni azt a negyedik kísérletet. Ez teljesen rendben van.

Jövőre 2x 35-0-ra lealáznak minket és mindenki boldog lehet, hogy jól megadták. 😛

Na, UFF 😀 😀 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eli Manning: Ezert nem szeretjuk a Sasokat!
Cox: Mi sem szeretunk titeket 😀

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
ezt úgy mondod amúgy, mintha nektek nem 9 vereségetek és lehet azért nem 10, mert az utolsó fordulóban tankolt az eagles ...
sztem ha Pederson nem ilyen látványosan tankol, senki nem szól egy szót sem. lehet ez volt a cél, csak aztán kiderült meccs közben, hogy ez így nem lesz elég, mert nem vagytok vmi nagy ellenfél, így kénytelen volt meghúzni ezt.
csebi
Persze ez most szr, (fordítva nekünk is így lenne) de reálisan nézve (már ha szurkolótól várhat ilyet az ember 😊) így van ez jól nektek is.

Sudfeld játéka pedig már a meccs előtt be volt tervezve, ígérve, nyilván nem akartak vele sem "kiszúrni" ha már beígérték neki. Két éve ül a padon. Pech, hogy azt is megmutatta miért.

Addig kellett volna úgy alakulnia a meccsnek, hogy nyerjünk. Annyira nem is voltunk messze tőle. De azért a WFT védelem nem rossz. Akkor lenne jogosabb a reklamáció, ha mondjuk 30-0-ra kapunk ki. Arról nem is beszélve, ha Smith már a Panther ellen játszhat, illetve Heinekent hamarabb behozzák, nem is lenne miről beszélni.
dande
Ez csúnyán néz ki. Hopp lehet esélyünk a győzelemre igy berakom Sudfeldet.
Én kezdettől azt írtam a topikban h nekünk nem kell most rájátszás sőt annak szurkoltam h Dallas legyen mert övek jelenleg a legjobb keret ha Dak egeszeges, viszont így rossz szájízzel van az egész számunkra.
csebi
(én örülök, hogy kimaradtunk ebből.)
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 962
😕

 pbs.twimg.com/media/Eq3X0M7XEAEQOGp?format=jpg&name=large

 twitter.com/cfranklinnews/status/1345975991735373824
dande
és Chip Kelly mit csinált hármuk mellett, valahol dinasztiát akar építeni és pakkban viszi őket?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕

 pbs.twimg.com/media/Eq3X0M7XEAEQOGp?format=jpg&name=large

 twitter.com/cfranklinnews/status/1345975991735373824

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
ezt úgy mondod amúgy, mintha nektek nem 9 vereségetek és lehet azért nem 10, mert az utolsó fordulóban tankolt az eagles ...
sztem ha Pederson nem ilyen látványosan tankol, senki nem szól egy szót sem. lehet ez volt a cél, csak aztán kiderült meccs közben, hogy ez így nem lesz elég, mert nem vagytok vmi nagy ellenfél, így kénytelen volt meghúzni ezt.
csebi
Persze ez most szr, (fordítva nekünk is így lenne) de reálisan nézve (már ha szurkolótól várhat ilyet az ember 😊) így van ez jól nektek is.

Sudfeld játéka pedig már a meccs előtt be volt tervezve, ígérve, nyilván nem akartak vele sem "kiszúrni" ha már beígérték neki. Két éve ül a padon. Pech, hogy azt is megmutatta miért.

Addig kellett volna úgy alakulnia a meccsnek, hogy nyerjünk. Annyira nem is voltunk messze tőle. De azért a WFT védelem nem rossz. Akkor lenne jogosabb a reklamáció, ha mondjuk 30-0-ra kapunk ki. Arról nem is beszélve, ha Smith már a Panther ellen játszhat, illetve Heinekent hamarabb behozzák, nem is lenne miről beszélni.
dande
Ez csúnyán néz ki. Hopp lehet esélyünk a győzelemre igy berakom Sudfeldet.
Én kezdettől azt írtam a topikban h nekünk nem kell most rájátszás sőt annak szurkoltam h Dallas legyen mert övek jelenleg a legjobb keret ha Dak egeszeges, viszont így rossz szájízzel van az egész számunkra.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
ezt úgy mondod amúgy, mintha nektek nem 9 vereségetek és lehet azért nem 10, mert az utolsó fordulóban tankolt az eagles ...
sztem ha Pederson nem ilyen látványosan tankol, senki nem szól egy szót sem. lehet ez volt a cél, csak aztán kiderült meccs közben, hogy ez így nem lesz elég, mert nem vagytok vmi nagy ellenfél, így kénytelen volt meghúzni ezt.
csebi
7-9-cel (meg 7-8-1-gyel) ment már csapat PO-ba (és még wild card meccset is nyert), 6-10-zel meg nem. Azért a lófasznak is van vége, ahogy mondani szokták 😉 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta