Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
VÉÉÉGREEE!!!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pederson out.
több mint 3 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063

Beki
What the hell, Doug. Talk about an uninspiring plan! More automatic internal promotions? No outside voices? The potential return of Cory Undlin, who didn’t fare well as the Detroit Lions’ defensive coordinator this year?! It’s almost like Doug really IS trying to get fired. Maybe that’s the case?

kb így érzem
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
DP egy mágus, ha meggyőzte Luriet..... Mondjuk Undlint vissza ne hozzuk mert akkor valóban mehetünk az 1/1rt megyünk. Akkor legyen Burke a DC.
dande
Nana, ez csak DP terve volt, ami Lurienak nem annyira jött be.
Shawn84
Ja jó. Csak én úgy értelmezem mintha már el is fogadta volna.
dande
Nem, pont, hogy emiatt akarja kirúgni. Azt gondolta lesz valami értelmes megoldása, de hááát szerintem kínjában röhögött mikor meghallotta. DP gyakorlatilag úgy akarta megoldani a dolgot, amit a világon senki nem tart logikusnak, mivel ezzel a módszerrel jutottunk el a jelenlegi állapothoz. A kupac szarra még egy keveset rálapátolt volna. Ezek után pláne egyértelmű, hoyg mennie kell!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP egy mágus, ha meggyőzte Luriet..... Mondjuk Undlint vissza ne hozzuk mert akkor valóban mehetünk az 1/1rt megyünk. Akkor legyen Burke a DC.
dande
Nana, ez csak DP terve volt, ami Lurienak nem annyira jött be.
Shawn84
Ja jó. Csak én úgy értelmezem mintha már el is fogadta volna.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
DP egy mágus, ha meggyőzte Luriet..... Mondjuk Undlint vissza ne hozzuk mert akkor valóban mehetünk az 1/1rt megyünk. Akkor legyen Burke a DC.
dande
Nana, ez csak DP terve volt, ami Lurienak nem annyira jött be.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/pdomo/status/1348663664845402121
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP egy mágus, ha meggyőzte Luriet..... Mondjuk Undlint vissza ne hozzuk mert akkor valóban mehetünk az 1/1rt megyünk. Akkor legyen Burke a DC.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dolphins, Panthers staff to coach 2021 Senior Bowl after the Eagles decline
 www.thescore.com/s/16567365

Hoppá egy újabb jelzés, hogy valami folyik Gyöngyösön..... 😕 kár érte, nem is emlékszem, hogy lett volna ilyen lehetőség részünkről...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Jelenleg a médialeakek alapján 2 opció van:

1. Doug ki akarja nevezni Press Taylort OC-nak, de Lurie ezt nem akarja. Mindezt úgy, hogy DP elvileg nem Wentz-cel akar dolgozni, Wentz viszont Press Taylorral.

2. Kirúgjuk DP-t, mert nem hajlandó báb lenni, és pontosan azt csinálni, amit Lurie és Roseman mondanak. Ebben sz esetben Press Taylor nincs előléptetve annak ellenére hogy Lurie mégis Wentz-cel tervezne.

Mindkét opció borzalmasnak néz ki nekem.

Ez valószínűleg egy új mélypont és nagyon nagy problémák kezdete. Nagyot csalódtam Lurie-ban, sokat változott Andy Reid óta. Lehet hogy ez Roseman hatása, lehet hogy más oka van, de ez így se rövid, se pedig hosszútávon nem fog menni, fel lehet készülni az ínséges évekre.
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az, hogy még nem lett elküldve Pederson ha el akarjuk küldeni az tényleg fura.

Az, hogy a hiányzó edzők pótlását házon belülről kívánjuk megoldani, megbukott. Az eredmény az elmúlt 3 év. Kell mindig az új behatás, vérfrissítés.

Az, hogy a nevek fogynak, engem nem zavar, ne kapkodjuk el. Igazoljunk SB résztvevő csapattól edzőt. Emlékszem hogy megfeszültünk Adam Gase-ért meg izgultunk, hogy elhappolják az orrunk elől.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Brutális káosz van a csapatnál, ha 1 héttel! A Black Monday után még nincs eldöntve ki a coach, főleg az egyértelmű riportok után hogy marad. Egy ideje nézek NFL-t, de én olyanra nem emlékszem, hogy egy csapat 7 nappal a BM után rúgja ki az edzőjét, ez példa nélküli.

Bármi is lesz, itt már nagyon komolyan felmerül Lurie felelőssége is - kezdve a Redskins elleni meccstől, a koordinátorokon át, a mai hírekig. És akkor még a QB-helyzetről nem is beszéltünk. A Superbowl óta mintha belekényelmesedett volna ő is a szerepébe, ilyenek azóta nem történtek, hogy Rosemant anno ki kellett kísérni az épületből.

1/1 közeli szezont érzek 😕

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-rumors-eagles-doug-pederson-job-not-firm-ahead-second-meeting-jeffrey-lurie

Megy a variálás, még korántsem biztos, hogy DP marad. Csak aztán nehogy rosszabbul járjunk...
dande
Tudunk rosszabbul járni? Komolyan kérdezem.
Shawn84
Sajnos tudunk..... hadd ne soroljam kivel 😊 Ha jól értem azon megy a nyűglődés, hogy még mindig más DP látása az OC munkájáról, személyéről és más a tulajnak. Talán DP Press Taylort akarná OCnak tehát kvázi báb OC lenne, s nem egy önjáró valaki... de lehet hülyeség, csak ezt tudtam kihámozni. Magyarul ego ego ego.. .
dande
Gyakorlatilag ez van, annyi kiegészítés, hogy úgy tűnik nem csak Wentz veszett össze Pedersonnal hanem Roseman is. Szóval Lurie választhat hogy Wentz + Roseman vagy DP. De utóbbinak nincs értékelhető megoldása az offense helyrehozására. Ezek után nem hiszem, hogy kérdéses kit is kéne támogatni inkább.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Félelmetes, hogy nem tanult az előző szezonból(saját hibáiból) az ürge. Lurie helyében nem szaroznék tovább mivel ketyeg az óra és fogyni fognak a nevek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-rumors-eagles-doug-pederson-job-not-firm-ahead-second-meeting-jeffrey-lurie

Megy a variálás, még korántsem biztos, hogy DP marad. Csak aztán nehogy rosszabbul járjunk...
dande
Tudunk rosszabbul járni? Komolyan kérdezem.
Shawn84
Sajnos tudunk..... hadd ne soroljam kivel 😊 Ha jól értem azon megy a nyűglődés, hogy még mindig más DP látása az OC munkájáról, személyéről és más a tulajnak. Talán DP Press Taylort akarná OCnak tehát kvázi báb OC lenne, s nem egy önjáró valaki... de lehet hülyeség, csak ezt tudtam kihámozni. Magyarul ego ego ego.. .
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-rumors-eagles-doug-pederson-job-not-firm-ahead-second-meeting-jeffrey-lurie

Megy a variálás, még korántsem biztos, hogy DP marad. Csak aztán nehogy rosszabbul járjunk...
dande
Tudunk rosszabbul járni? Komolyan kérdezem.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-rumors-eagles-doug-pederson-job-not-firm-ahead-second-meeting-jeffrey-lurie

Megy a variálás, még korántsem biztos, hogy DP marad. Csak aztán nehogy rosszabbul járjunk...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A "reserve/futures contract" az milyen szerződés?
tûzoltó
1 éves. A ligában eltöltött évek után jár, meghatározott összegű.
Shawn84
Köszönöm!
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A "reserve/futures contract" az milyen szerződés?
tûzoltó
1 éves. A ligában eltöltött évek után jár, meghatározott összegű.
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A "reserve/futures contract" az milyen szerződés?
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Castillo for DC, Henery for K, nekem ezek hiányoznának még 😀
És így születik az Eagles fanból Chiefs bandwagoner.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 953 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán DP rájött, hogy nem megy ez így és sok bába között elvész a gyerek. Kérdés hajlandó lesz e leadni az egoból és kompetens OCt hozni. Már csak az a kérdés kinek, Wentznek vagy Hurtsnek 😛

A DCt is már nagyon várom ki lesz. Aztán nehogy csalódjak 😛
dande
Nem rájött. Szóltak neki, hogy vagy ez vagy mehet mosogatni.
Shawn84
Bocs túl jóindulatúan fogalmaztam 😛
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Talán DP rájött, hogy nem megy ez így és sok bába között elvész a gyerek. Kérdés hajlandó lesz e leadni az egoból és kompetens OCt hozni. Már csak az a kérdés kinek, Wentznek vagy Hurtsnek 😛

A DCt is már nagyon várom ki lesz. Aztán nehogy csalódjak 😛
dande
Nem rájött. Szóltak neki, hogy vagy ez vagy mehet mosogatni.