Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
ezt úgy mondod amúgy, mintha nektek nem 9 vereségetek és lehet azért nem 10, mert az utolsó fordulóban tankolt az eagles ...
sztem ha Pederson nem ilyen látványosan tankol, senki nem szól egy szót sem. lehet ez volt a cél, csak aztán kiderült meccs közben, hogy ez így nem lesz elég, mert nem vagytok vmi nagy ellenfél, így kénytelen volt meghúzni ezt.
csebi
Persze ez most szr, (fordítva nekünk is így lenne) de reálisan nézve (már ha szurkolótól várhat ilyet az ember 😊) így van ez jól nektek is.

Sudfeld játéka pedig már a meccs előtt be volt tervezve, ígérve, nyilván nem akartak vele sem "kiszúrni" ha már beígérték neki. Két éve ül a padon. Pech, hogy azt is megmutatta miért.

Addig kellett volna úgy alakulnia a meccsnek, hogy nyerjünk. Annyira nem is voltunk messze tőle. De azért a WFT védelem nem rossz. Akkor lenne jogosabb a reklamáció, ha mondjuk 30-0-ra kapunk ki. Arról nem is beszélve, ha Smith már a Panther ellen játszhat, illetve Heinekent hamarabb behozzák, nem is lenne miről beszélni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
ezt úgy mondod amúgy, mintha nektek nem 9 vereségetek és lehet azért nem 10, mert az utolsó fordulóban tankolt az eagles ...
sztem ha Pederson nem ilyen látványosan tankol, senki nem szól egy szót sem. lehet ez volt a cél, csak aztán kiderült meccs közben, hogy ez így nem lesz elég, mert nem vagytok vmi nagy ellenfél, így kénytelen volt meghúzni ezt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp ezt nen vártam.... Viszont ha nem visszavonul az nagyon nem jó jelzés. Akkor Lurienak is kapcsolnia kellene...
dande
2 éve szó van róla. Most konkrétan pénzügyileg a csapatnak is ez az érdeke. De lesz még 4-5 ilyen távozónk szerintem. Ertz, Peters szinte biztosan. Curry. Stb
Shawn84
Akkor én nem emlékeztem már. Kelce nekünk bármennyire is fontos és jó, sztem nem megy HoF-be max ha növelik a létszámot. De ne legyen igazam.

Ertz távozásával fájó szívvel, de számoltam. Kb Graham és Cox marad vezérnek az öltözőben (remélem, legalább ők)
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
úgy látszik, hogy wentz vagy pederson kérdésben megint sikerült rosszul dönteni. én wentz szerződését sem értettem már. de, ha már megkapta a nagy lóvét, akkor a vezetőség miért nem abban látja a kiutat, hogy hoznak neki egy új qb coacht egy új oc-t egy új hc-t. ezekkel a kondíciókkal ki fogja átvenni wentzet? lesz rá kereslet, ha adjátok vele az első kör 6. választását, akkor igen.
persze nem látok bele a phili hátterébe, ki akarta wentzet ennyire, de ezek szerint nem pederson. másképp nem tudom értelmezni, ami nálatok folyik. mert ez így full rebuild, ami minimum 2-3 év kidobásával jár.
gedam
Az új csapatának sokkal barátibb számok maradnak a szerződésben. Amin még a csere után is lehet majd alakítani. Hagyjuk már ezt a 1/6+Wentz hülyeséget.
több mint 3 éve
gedam 5 777
úgy látszik, hogy wentz vagy pederson kérdésben megint sikerült rosszul dönteni. én wentz szerződését sem értettem már. de, ha már megkapta a nagy lóvét, akkor a vezetőség miért nem abban látja a kiutat, hogy hoznak neki egy új qb coacht egy új oc-t egy új hc-t. ezekkel a kondíciókkal ki fogja átvenni wentzet? lesz rá kereslet, ha adjátok vele az első kör 6. választását, akkor igen.
persze nem látok bele a phili hátterébe, ki akarta wentzet ennyire, de ezek szerint nem pederson. másképp nem tudom értelmezni, ami nálatok folyik. mert ez így full rebuild, ami minimum 2-3 év kidobásával jár.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Curry úgyis visszajön. Ő a defense Jordan Matthews-a. Fura lesz úgy Eagles meccset nézni hogy nem Kelce adja fel a labdát. HOF-ba vele!

Ez egy új csapat lesz, kíváncsi vagyok a salary capet hogy sikerül pozitívba varázsolni.

A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
Hát kb megmarad a draftolt játékosok meg a töltelékek 😊
Janek
O-line az így is jól fog kinézni, más az nagyon nem.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Curry úgyis visszajön. Ő a defense Jordan Matthews-a. Fura lesz úgy Eagles meccset nézni hogy nem Kelce adja fel a labdát. HOF-ba vele!

Ez egy új csapat lesz, kíváncsi vagyok a salary capet hogy sikerül pozitívba varázsolni.

A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.
mustaine
Hát kb megmarad a draftolt játékosok meg a töltelékek 😊

több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Curry úgyis visszajön. Ő a defense Jordan Matthews-a. Fura lesz úgy Eagles meccset nézni hogy nem Kelce adja fel a labdát. HOF-ba vele!

Ez egy új csapat lesz, kíváncsi vagyok a salary capet hogy sikerül pozitívba varázsolni.

A tankolás nem volt elegáns és sportszerű, de a Giants twitteren sirdogáló játékosai és szurkolói valószínűleg elfelejtették azt a 10 meccset, ahol kikaptak.

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Hopp ezt nen vártam.... Viszont ha nem visszavonul az nagyon nem jó jelzés. Akkor Lurienak is kapcsolnia kellene...
dande
2 éve szó van róla. Most konkrétan pénzügyileg a csapatnak is ez az érdeke. De lesz még 4-5 ilyen távozónk szerintem. Ertz, Peters szinte biztosan. Curry. Stb
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Vartam mar sajnos

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp ezt nen vártam.... Viszont ha nem visszavonul az nagyon nem jó jelzés. Akkor Lurienak is kapcsolnia kellene...
több mint 3 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
😕
 twitter.com/BleedingGreen/status/1345967530133909505

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Remelem lesz egyszer lehetőségünk ezt visszaadni Pederson, leginkább akkor amikor az állása fog azon múlni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép volt jó volt.... Ja nem, de köszi ennyi...

2021 NFL Draft order set for non-playoff teams
 www.thescore.com/nfl/news/2084020

Én a Dbe hoznék impact embert ha 6. helyen bent lesz még vki. Parsonst el tudnám képzelni. Végre az LB sorba is jönne vki. Persze sok függ az új DCtől.
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Megszereztük a csoport negyedik helyét...játszunk a SF, Lions, illetve a Jets ellen!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
majdnem texans

több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Zsakett inaktív 😕 pedig múlt héten jó volt

| Wentz se öltözik be |

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
akkor a draft pozink ?

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Phillyben már szarnak az MNF-re
Shawn84
Arra lehet is, mert nem lesz 😊
empty taxi
Pláne 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Phillyben már szarnak az MNF-re
Shawn84
Arra lehet is, mert nem lesz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Phillyben már szarnak az MNF-re, tolják az egymásnak ellentmondó cikkeket, meg megy a kattintásvadászat. Most épp Roseman maradásáról jött cikk:

 www.bleedinggreennation.com/2021/1/3/22211602/howie-roseman-eagles-general-manager-2021-nfl-news-philadelphia-doug-pederson-personnel-john-dorsey
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Jobban örülnék, ha ennek a "nyomásnak" a hatására Lurie elgondolkodna, és mégis inkább DP-t küldené el, Wentz pedig maradna. Én a kezdő QB csere pártján álltam, amikor Wentz szar volt, de nem szeretném ha elengednénk. Szerintem DP sokkal több hibát követett el, és nálam teljesen bebizonyította, hogy alkalmatlan HC pózícióra. Sőt, egy teljes homály az ember SB ide vagy oda... Ha lenne OC, ő akkor is meghozná a szar döntéseit meccsek közben, amiből nagyon sok volt idén. Tényleg utálnám nézni jövőre a buta arcát a vonal mellett. (Szerencsére idén legalább a maszk valamennyire eltakarta...)
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Hirdetés a Filadelfiai apróban: Wencet elcserélnénk egy marék trágyára vagy egy minőségi punterre. Jelige: szart szarért!

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
Amúgy Wentzet hogyan lehet tradelni?
Már mint az érdekel ebben hogy a fizetése és a garantált tartalmak hogyan alakulnának ebben az esetben?
tüsi91
PRE-6/1 TRADE
2021 Dead Cap: $33,820,614
2021 Cap Savings: $852,922

POST-6/1 TRADE
2021 Dead Cap: $9,273,538
2022 Dead Cap: $24,547,076
2021 Cap Savings: $25,399,998

Egyébiránt jelen pillanatban így néz ki a 2021-es Cap helyzetünk: $-73,666,351
Shawn84
175-el számol. Lesz 17. meccs, talán kicsit feljebb megy, de szép móka vár az illetékesekre. Akit cserélnék, annak rosteren kell lennie az idény kezdetén.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy Wentzet hogyan lehet tradelni?
Már mint az érdekel ebben hogy a fizetése és a garantált tartalmak hogyan alakulnának ebben az esetben?
tüsi91
PRE-6/1 TRADE
2021 Dead Cap: $33,820,614
2021 Cap Savings: $852,922

POST-6/1 TRADE
2021 Dead Cap: $9,273,538
2022 Dead Cap: $24,547,076
2021 Cap Savings: $25,399,998

Egyébiránt jelen pillanatban így néz ki a 2021-es Cap helyzetünk: $-73,666,351
Shawn84
Akkor nem ezen a drafton fogunk tőkét kovácsolni belőle 😛