Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Wentz to be healthy scratch, relationship with Pederson fractured
 www.thescore.com/nfl/news/2083658

Hm hm

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Amúgy Wentzet hogyan lehet tradelni?
Már mint az érdekel ebben hogy a fizetése és a garantált tartalmak hogyan alakulnának ebben az esetben?
tüsi91
PRE-6/1 TRADE
2021 Dead Cap: $33,820,614
2021 Cap Savings: $852,922

POST-6/1 TRADE
2021 Dead Cap: $9,273,538
2022 Dead Cap: $24,547,076
2021 Cap Savings: $25,399,998

Egyébiránt jelen pillanatban így néz ki a 2021-es Cap helyzetünk: $-73,666,351
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
BREAKING: Mort szerint Wentz el lesz tradelve.

Szóval marad Howie, marad DP, jön egy OC, egy új DC, és vagy Hurts lesz a kezdő QB, vagy pedig Zach Wilson/Justin Fields.

Ha nem működik ez a rendszer, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy jövőre teljes takarítás és rebuild új GM-mel, HC-val és ha Hurts marad akkor simán lehet, hogy QB-val is.
Hulkeinstein
Nem tudom mi a terv, mi lesz az elvárás. De mire cap alá kerülünk, itt olyan bottom5 roster lesz, hogy öröm lesz nézni minden meccsünket.
csipkelli
De így megmutathatja DP, hogy mekkora zseni, hogy ő aztán szrból is 😛

Egyébként felrázhatta ez a szitu kicsit DPt, hogy dolgozni is kell a csúcson maradásért, nem jön az magától. Muszáj újra bele feccölni az energiát. S Hurts hátha nyitottabb a fejlődésre, még ha hátrányból is indul képességeket tekintve.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Amúgy Wentzet hogyan lehet tradelni?
Már mint az érdekel ebben hogy a fizetése és a garantált tartalmak hogyan alakulnának ebben az esetben?
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Kíváncsi lennék arra a beszélgetésre, ahol Lurie 20 év után kirúgja Howiet

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Jók ezek a brékingek. 😀 Ilyenkor mindenki nyomatja a bullshitet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
BREAKING: Mort szerint Wentz el lesz tradelve.

Szóval marad Howie, marad DP, jön egy OC, egy új DC, és vagy Hurts lesz a kezdő QB, vagy pedig Zach Wilson/Justin Fields.

Ha nem működik ez a rendszer, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy jövőre teljes takarítás és rebuild új GM-mel, HC-val és ha Hurts marad akkor simán lehet, hogy QB-val is.
Hulkeinstein
Nem tudom mi a terv, mi lesz az elvárás. De mire cap alá kerülünk, itt olyan bottom5 roster lesz, hogy öröm lesz nézni minden meccsünket.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
BREAKING: Mort szerint Wentz el lesz tradelve.

Szóval marad Howie, marad DP, jön egy OC, egy új DC, és vagy Hurts lesz a kezdő QB, vagy pedig Zach Wilson/Justin Fields.

Ha nem működik ez a rendszer, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy jövőre teljes takarítás és rebuild új GM-mel, HC-val és ha Hurts marad akkor simán lehet, hogy QB-val is.
Hulkeinstein
Ennél nagyobb katyvaszt nehéz lenne összerakni szándékosan is 😀 Nem örülök egyelőre. Remélem azért ennél egyszerűbb lesz a dolog.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
BREAKING: Mort szerint Wentz el lesz tradelve.

Szóval marad Howie, marad DP, jön egy OC, egy új DC, és vagy Hurts lesz a kezdő QB, vagy pedig Zach Wilson/Justin Fields.

Ha nem működik ez a rendszer, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy jövőre teljes takarítás és rebuild új GM-mel, HC-val és ha Hurts marad akkor simán lehet, hogy QB-val is.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na végre valaki tud helyesen QB-t értékelni. Stez büszke lenne rád <3

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Ne idézzétek léci léci csak simán válaszoljatok ha nagyon akartok.

Amúgy még egy utolsó GAMEDAY erre az idényre 😛 😊
dande
Szakmázzunk inkább, szakmázzunk! Ma kivételesen a rézbőrű indiánoknak drukkolunk, mert egyrészt Aleksz Szmitsz szimpatikus játékos, másrészt inkább a rézbőrűek vigyék a csoportot, mint az óriások vagy a tehénszart lapátolók.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Riverskét némította a topik 90%-a, ha szeretnétek válaszolni, lécci PM-ben. Ne kelljen másnak is látnia ezt a sok baromságot. Köszi!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne idézzétek léci léci csak simán válaszoljatok ha nagyon akartok.

Amúgy még egy utolsó GAMEDAY erre az idényre 😛 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Teljesen mindegy ki a főedző vagy a támadókoordinátor. Az irányító a lényeg. Dzselen Hörsz maradjon, a tehetségtelen Wenc táskájába csempésszen valaki egy kis fehér port és így felbontható lesz a szerződése. Esetleg kis szerencsével a 3. helyen húzhatunk a drafton és jöhet egy értelmes KúBé. Mondjuk Dzsasztin Fíldsz. Ő tehetséges......igaz, hogy néger sajnos.
Riverske
Várjál, Hörc micsoda, ő nem néger? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Teljesen mindegy ki a főedző vagy a támadókoordinátor. Az irányító a lényeg. Dzselen Hörsz maradjon, a tehetségtelen Wenc táskájába csempésszen valaki egy kis fehér port és így felbontható lesz a szerződése. Esetleg kis szerencsével a 3. helyen húzhatunk a drafton és jöhet egy értelmes KúBé. Mondjuk Dzsasztin Fíldsz. Ő tehetséges......igaz, hogy néger sajnos.
Riverske
jézusom....
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 003
Teljesen mindegy ki a főedző vagy a támadókoordinátor. Az irányító a lényeg. Dzselen Hörsz maradjon, a tehetségtelen Wenc táskájába csempésszen valaki egy kis fehér port és így felbontható lesz a szerződése. Esetleg kis szerencsével a 3. helyen húzhatunk a drafton és jöhet egy értelmes KúBé. Mondjuk Dzsasztin Fíldsz. Ő tehetséges......igaz, hogy néger sajnos.
Riverske
Ezt a sportot valasztok 70%-a neger. Szerintem ne nezd ezt a sportot , ha ezen rugozol.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Teljesen mindegy ki a főedző vagy a támadókoordinátor. Az irányító a lényeg. Dzselen Hörsz maradjon, a tehetségtelen Wenc táskájába csempésszen valaki egy kis fehér port és így felbontható lesz a szerződése. Esetleg kis szerencsével a 3. helyen húzhatunk a drafton és jöhet egy értelmes KúBé. Mondjuk Dzsasztin Fíldsz. Ő tehetséges......igaz, hogy néger sajnos.

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ahogy a dolgok állnak DP kap még egy évet, de nekem a pár évvel ezelőtti Seahawks eset jut eszembe, amikoris Carroll maradt, de a stáb nagy része kicserélődött alatta. Azt hiszem 2017-ben volt. Ez nálunk is működhet, de DP közel sem oylan karakteres edző mint Carroll, így mindenképpen szükség lesz mellé jól megfizetett, és igen komoly koordinátorokra. Jelen pillanatban fogalmam sincs kik lehetnek befutók, de nekem főleg egyetemi edzők jutnak eszembe támadó oldalon. Gus Malzahn, Tom Herman, Tony Elliott ilyenek.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Jim bácsi jövőre nem jönne vissza edzősködni Phillybe.

 www.nfl.com/news/jim-schwartz-contemplating-retirement-won-t-return-to-eagles-in-2021
Shawn84
Jó döntés. Szakmailag ott van és nincs is kétségem afelől, hogy más csapatnál is kiváló védelmet fog építeni. A probléma nála inkább emberileg lehetett. Volt egy olyan érzésem, hogy van ellentét közte és DP között. Sokszor éreztem meccs közben is, hogy JS kozmetikázza az eredményt (megnehezítve az O# dolgát).

A DP maradásra meg.....ha nem lesz mellé normális OC akkor megette az egészet a fene.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most már csak a Wentz Hurts dolog a kérdés. Még azt is el tudom képzelni, hogy Hurtsből próbálunk meg kihozni első kört ha mondjuk a WFT ellen jól játszik 😛
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug Fucking Pederson marad HC.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Juan Castillo szerintem elérhető a pozícióra 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem, új DCnk lesz. Nagyon kíváncsi vagyok 😊

20 másodperccel megelőztél 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Jim bácsi jövőre nem jönne vissza edzősködni Phillybe.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/c3bbtehrupesnbku9po5
Jim Schwartz contemplating retirement, won't return to Eagles in 2021
Eagles defensive coordinator Jim Schwartz intends to allow his contract to expire after Sunday’s finale against Washington and take a year off from coaching, per sources.
több mint 3 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Nem neztem meg de djax mennyit jatszott iden?
Janek
159 snap, 14 elkapás, 236 elkapott yard, 1 td

Ebből egy a WFT elleni 81 yardos TD. Kár, hogy nem tud egészséges maradni.
mustaine
Tavalyhoz képest mennyit fejlődött a srác😝 (mondjuk tavaly kevesebb lehetőségből több td-t csinált)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)