Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
de minek? 😊
dande
Az a meccs a Football Team megdicsőüléséről vagy a Redskins bukásáról fog szólni, szerintem ez lesz a narratíva Amerikában.

A Giants-Cowboys meccset hamarabb játsszák, az SNF-ig annak a meccsnek a győztese érezheti magát csoportgyőztesnek.

Ha győz a Washington, akkor büszkén emelheti őket pajzsra a liga és a sportmédia, hogy mindazok után, amin keresztülmentek (névmizéria, beteg HC, QB-válság), mégis sikerült megnyerni a gyépé-divíziót. Ha kikapnak egy már semmiért játszó csapattól, ismét rájuk zúdul minden mocsok, hogy továbbra is egy szar alak a tulajdonosuk, a csapat egy vicc, Snydert el kéne zavarni a ligából, felhozzák majd az ezernyi korábbi botrányt.

Meg nyilván az sem utolsó szempont, hogy az Eagles mérlegtől függetlenül jó nézettséget hoz.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
de minek? 😊
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
Megkaptatok az SNF-et a WFT ellen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jó emléketető volt, hogy nem csak a Qb volt a probléma idén a csapattal.
Az offense a két TD után sokszor erősen emlékeztetett a Wentz alatti offense-re. Jövő héten egy komolyabb védelem ellen még több gondja lesz Hurts-nek is, és már ma is eléggé zavarta a zónavédekezés, kijöttek a korlátai ezen a területen. (Ráadásul a két redzone-beli turnoverért pedig Wentznek is a fejét követelnék.) A rengeteg büntetés pedig már-már vicces volt az offense-től.

A passz védekezésben várható volt egy hasonló égés. Ha nem jön a passrush, akkor utcai emberekkel és special teamerekkel felálló secondaryval ebben semmi meglepő nem volt. Schwartznak ha jól tudom lejár a szerződése, így ő biztos távozónak tűnik.
BleedingGreen
remélem Fipp is repül, a ST egész évben szar
érdekes lesz 21: sok szar szerződés, 65 millióval a cap felett, és a rengeteg elbaszott draftpick miatt kevés már most is s keret mélysége
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JimmyKempski/status/1343357351508717568
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Jó emléketető volt, hogy nem csak a Qb volt a probléma idén a csapattal.
Az offense a két TD után sokszor erősen emlékeztetett a Wentz alatti offense-re. Jövő héten egy komolyabb védelem ellen még több gondja lesz Hurts-nek is, és már ma is eléggé zavarta a zónavédekezés, kijöttek a korlátai ezen a területen. (Ráadásul a két redzone-beli turnoverért pedig Wentznek is a fejét követelnék.) A rengeteg büntetés pedig már-már vicces volt az offense-től.

A passz védekezésben várható volt egy hasonló égés. Ha nem jön a passrush, akkor utcai emberekkel és special teamerekkel felálló secondaryval ebben semmi meglepő nem volt. Schwartznak ha jól tudom lejár a szerződése, így ő biztos távozónak tűnik.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Azt hiszem ideje lesz vmi 52. SBt visszanézni mert egy ideig más nem lesz 😛
dande
Én szerintem holnap meg is nézem. A kislányom meg úgysem lathatta csak az idei szuper évet 😀 lehet ő hozta ránk a rontást 😀 tavaly ezekben a napokban fogant. Azota vilagjarvany, szar szezon... lesz mirol elbeszelgetnem vele ha felno 😀 (és vettem tavasszal egy wentz mezt...)
ifjuherceg
ezt majd smsbe léci küld be 😀 amúgy egészséget 😉
dande
Ricsi mar nem tudna beoovasni😕😂
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem ideje lesz vmi 52. SBt visszanézni mert egy ideig más nem lesz 😛
dande
Én szerintem holnap meg is nézem. A kislányom meg úgysem lathatta csak az idei szuper évet 😀 lehet ő hozta ránk a rontást 😀 tavaly ezekben a napokban fogant. Azota vilagjarvany, szar szezon... lesz mirol elbeszelgetnem vele ha felno 😀 (és vettem tavasszal egy wentz mezt...)
ifjuherceg
ezt majd smsbe léci küld be 😀 amúgy egészséget 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
de legalább Sanders 1000 scrimage yardja megvan, 😀
több mint 3 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Azt hiszem ideje lesz vmi 52. SBt visszanézni mert egy ideig más nem lesz 😛
dande
Én szerintem holnap meg is nézem. A kislányom meg úgysem lathatta csak az idei szuper évet 😀 lehet ő hozta ránk a rontást 😀 tavaly ezekben a napokban fogant. Azota vilagjarvany, szar szezon... lesz mirol elbeszelgetnem vele ha felno 😀 (és vettem tavasszal egy wentz mezt...)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 361 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jók voltunk
eaglesmcnabb
A kérdés hogy mire 😊
empty taxi
bohócnak 😀
dande
nincs cirkusz bohóc nélkül!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem ideje lesz vmi 52. SBt visszanézni mert egy ideig más nem lesz 😛
több mint 3 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Elég szar érzés, hogy majd jövő vasárnap a szülinapomra egy eagles vereséget kell kérnem
ifjuherceg
Elég szar érzés, hogy majd jövő vasárnap a szülinapomra egy eagles vereséget kell kérnem
ifjuherceg
Hidd el megéri majd a jövőre nézve. 😀
Előre is Boldog Születésnapot !
Greengo
Köszi! De olyat huzunk aki beválik? 😀 mert igazából ezt kérném: kapjon ki az eagles vasárnap és utána huzzák ki azzal a cetlivel a kövi kibebaszot wr sztart aki mindent elkap 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ha reálisan nézzük az O#-nek volt egy jó negyede. Aztán elfelejtettünk futni és a jó öreg Doug lehozta nekünk a meccset bukóra. 😊 Ezt tudja. Már csak egy meccs. Remélem Lurie kegyetlenül kitakarít! (már csak ezt kérem erre a szezonra)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Szerintem itt lenne az ideje végre lecserélni Wentzet!

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
jók voltunk
eaglesmcnabb
A kérdés hogy mire 😊
empty taxi
bohócnak 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Elég szar érzés, hogy majd jövő vasárnap a szülinapomra egy eagles vereséget kell kérnem
ifjuherceg
Hidd el megéri majd a jövőre nézve. 😀
Előre is Boldog Születésnapot !

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
jók voltunk
eaglesmcnabb
A kérdés hogy mire 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 361 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jók voltunk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Elég szar érzés, hogy majd jövő vasárnap a szülinapomra egy eagles vereséget kell kérnem
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor ez ennyi viszlát jövőre
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Nem így gondoltam.....1 db sikeres mezőnygólt szerez a Dalasz és mellé kihagyja a TD-t, de a TD-hez járó extra pontot berúgják. Majd meglátjátok testvéreim, hogy bejön a tippem.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Tippek a dallas ellen?
Nyerunk 31-16 ra
Janek
Ha nem a nagyi-reakcióidős, kotlóstyúk mozgású Wenc játszik, akkor nyerünk 28-4-re a tehénszart lapátolók ellen. De közben nézni kell a rézbőrű indiánok eredményét is, mert ha nyerésre fognak állni, akkor inkább jobb lenne 2 vereséggel zárni az évet és a drafton jó helyen hozni egy értelmes KúBÉ-t.
Riverske
2 safetyt szerez a cowboys? Mindjárt meg is rakom 😁
kapitnono
Elnézve a hozzáértését, az inkább egy FG utáni extrapont lesz.
Willie Parker
FG bemegy de van egy roughing the kicker szabálytalanság -> falt, gól jó +1 büntető


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Tippek a dallas ellen?
Nyerunk 31-16 ra
Janek
Ha nem a nagyi-reakcióidős, kotlóstyúk mozgású Wenc játszik, akkor nyerünk 28-4-re a tehénszart lapátolók ellen. De közben nézni kell a rézbőrű indiánok eredményét is, mert ha nyerésre fognak állni, akkor inkább jobb lenne 2 vereséggel zárni az évet és a drafton jó helyen hozni egy értelmes KúBÉ-t.
Riverske
2 safetyt szerez a cowboys? Mindjárt meg is rakom 😁
kapitnono
Elnézve a hozzáértését, az inkább egy FG utáni extrapont lesz.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Tippek a dallas ellen?
Nyerunk 31-16 ra
Janek
Ha nem a nagyi-reakcióidős, kotlóstyúk mozgású Wenc játszik, akkor nyerünk 28-4-re a tehénszart lapátolók ellen. De közben nézni kell a rézbőrű indiánok eredményét is, mert ha nyerésre fognak állni, akkor inkább jobb lenne 2 vereséggel zárni az évet és a drafton jó helyen hozni egy értelmes KúBÉ-t.
Riverske
2 safetyt szerez a cowboys? Mindjárt meg is rakom 😁