Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Ahhoz képest, hogy foghíjas volt a sec, volt egy csúnya safety, blokkoltak egy puntot és még egy trükkös játékot is benyeltünk nem volt ez rossz, sőőőt. Végre tényleg élveztem egy meccsünket. Ehhez kellett jó pár forduló sajnos 😀 Szerintem Pederson végleg megmenekült a kirúgástól.
hden
Ha a következő 2 meccset csúnyán bukjuk, akkor szvsz nem. Ha kevésbé csúnyán akkor valószínűleg 😛
dande
szerintem a két meccs alatt megmutatta, hogy nem | teljesen | ő a hunyó. Ezek után illene neki adni plusz egy évet az új QB-vel és egy OC-vel. Bár még én sem vagyok teljesen meggyőzve arról hogy Hurts franchise QB, ahhoz még le kell hoznia pár jó meccset. Ha lesz pár rossz meccse jövőre, egyből mindenki Wentzet akatja látni majd. | feltéve, ha nem cseréljük el |
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Wentz meg persze már nyafog....magának is köszönheti a helyzetét. Kíváncsi vagyok mit tudunk kezdeni vele
dande
azért nekem pl furcsa h ahogy hurts jött teljesen más playcalling megy, ami talán ha korábban hivják wentzen is segít
briareos
Mert Wentz nem olyan fürge lábon.
Janek
Illetve mindig megsérül, vele sztem óvatosabbak voltak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Wentz meg persze már nyafog....magának is köszönheti a helyzetét. Kíváncsi vagyok mit tudunk kezdeni vele
dande
azért nekem pl furcsa h ahogy hurts jött teljesen más playcalling megy, ami talán ha korábban hivják wentzen is segít
briareos
Pont erre célozgattam korábban. Sajnos kevesen veszik ezt észre.
Wentz "hisztije" meg igenis jogos. Ő nem egy back up QB és ennyi.

Nem bántva Hurtsöt, de azért megvannak a maga korlátai. Ehhez is van alakítva a játékunk. Igaz 1x-2x megpróbálnak vele 1-1 hosszú passzt is, de itt már kiütközik a különbség....és még lehetne sorolni. Jó meccse volt , de azért a 3 TD-hez hozzásegítette a védelem is a jobb mezőnypozikkal. .

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahhoz képest, hogy foghíjas volt a sec, volt egy csúnya safety, blokkoltak egy puntot és még egy trükkös játékot is benyeltünk nem volt ez rossz, sőőőt. Végre tényleg élveztem egy meccsünket. Ehhez kellett jó pár forduló sajnos 😀 Szerintem Pederson végleg megmenekült a kirúgástól.
hden
Ha a következő 2 meccset csúnyán bukjuk, akkor szvsz nem. Ha kevésbé csúnyán akkor valószínűleg 😛
több mint 3 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Ahhoz képest, hogy foghíjas volt a sec, volt egy csúnya safety, blokkoltak egy puntot és még egy trükkös játékot is benyeltünk nem volt ez rossz, sőőőt. Végre tényleg élveztem egy meccsünket. Ehhez kellett jó pár forduló sajnos 😀 Szerintem Pederson végleg megmenekült a kirúgástól.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz meg persze már nyafog....magának is köszönheti a helyzetét. Kíváncsi vagyok mit tudunk kezdeni vele
dande
azért nekem pl furcsa h ahogy hurts jött teljesen más playcalling megy, ami talán ha korábban hivják wentzen is segít
briareos
Mert Wentz nem olyan fürge lábon.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor a következő héten annyi a dolgotok, hogy megveritek a tehenészeket, aztán az utolsó fordulóban kikaptok 😊😉
warr_b
Ha ti jövő 7n nyertek, hót mindegy mit csinálunk senki nem ment meg titeket a csoportgyőzelemtől 😛 (na jó tudom a Dallas még bekavarhat, de teljesen rajtatok múlik minden.)Az a jó, hogy megint ti játszotok korábban (amennyiben nem változtatnak az időponton) , így a 2 csapat tudni fogja kinek melyek az esélyei.
dande
Azért ilyen nem sűrűn lehet, hogy két meccsel a vége előtt még mind a négy csapatnak van esélye vinni a csoportot 😊😁
Mondjuk ha Smith nem lesz hadrafogható, sok esélyünk nem lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nah akkor a következő héten annyi a dolgotok, hogy megveritek a tehenészeket, aztán az utolsó fordulóban kikaptok 😊😉
warr_b
Ha ti jövő 7n nyertek, hót mindegy mit csinálunk senki nem ment meg titeket a csoportgyőzelemtől 😛 (na jó tudom a Dallas még bekavarhat, de teljesen rajtatok múlik minden.)Az a jó, hogy megint ti játszotok korábban (amennyiben nem változtatnak az időponton) , így a 2 csapat tudni fogja kinek melyek az esélyei.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor a következő héten annyi a dolgotok, hogy megveritek a tehenészeket, aztán az utolsó fordulóban kikaptok 😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár tegnap nem volt olyan jó meccse (nem csak rajta múlt szvsz) Sanders ismét közelíti az 1000 scrimagge yardot, már csak 20 kell. Ahhoz képest, hogy 3 meccset kihagyott nem rossz. Reméljük még tovább fejlődik s lehet megkapja majd a "mile Miles Sanders" nevet 😊
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szóval még mindenki megnyerheti a csoportot...(melyik csoport mondhatja el még ezt magáról!) 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Wentz meg persze már nyafog....magának is köszönheti a helyzetét. Kíváncsi vagyok mit tudunk kezdeni vele
dande
azért nekem pl furcsa h ahogy hurts jött teljesen más playcalling megy, ami talán ha korábban hivják wentzen is segít

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
akkor megint közelitunk a top 5 cetlihez ?

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és egyébként Höri a hibás. Nem nagyon emlékszem olyan kombóra, hogy a mi győzelmünkre tippelt és nyertünk is 😛 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz meg persze már nyafog....magának is köszönheti a helyzetét. Kíváncsi vagyok mit tudunk kezdeni vele
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Ellentétes félidők voltak. A védelem rosszul kezdett, de ez várható volt, az utcáról toborzott secondaryvel. Viszont a turnoverekkel tudtak kompenzálni valamit. A második félidőben már ők tartották meccsben a csapatot. Millsnek jó meccse volt, és váratlanul Eppsnek is, és nem csak az int-je miatt.

Az offense az első félidőben jobb volt, nélkülük már a félidőre elment volna a meccs. A második félidőben már inkább kijöttek Hurts korlátai és a playhívások sem mindig voltak a legfényesebbek, egy kicsit mintha kifogyott volna az ötlet, pont amikor átbillenthették volna a meccset. El bírtam volna viselni egy-két Scott futást is, kicsit egysíkúak voltunk Sanderssel. Sanders viszont kaphatott volna több passzt, ha már úgyis sokat passzoltunk.

Hurtsnek nyilván a legjobb meccse eddig. A zsebben még vannak gondok az olvasásokkal. Az utolsó előtti drive-ban kissé lefagyott a zsebben. A Goedert-nek adott passzal majdnem jóvá tette, kár, hogy nem lett meg.
Quez Watkins miatt nem véletlenül lett inaktív Hightower. Watkins többet tett hozzá csak ezen a meccsen, mint Hightower az összesen, ahol esélyt kapott.


több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Ilyen még nem volt, de valahogy nem vagyok csalódott és ideges egy vereség után. Hurts nem volt tökéletes, de nagyjából hozta amit szerettem volna látni. Szerintem ebből a fordulóból kihoztuk a maxot. Javult a draft pozíciónk, jól játszottunk, és Hurts is szerzett egy kis rutint. A sec-re sem tudok haragudni, mert 2 ilyen wr ellen egy szedett-vedett alakulat esélytelen sajnos.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Vezetjük a csoportot! | (hátulról) |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
idegesítő egy l, de legalább Hurts nem volt rossz.........innentől nyerjük meg mindkettőt sztán lesz ami lesz......grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
dande
elég fasza az idei Qb class eddig. Hurts is gecijó lesz nektek

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
idegesítő egy l, de legalább Hurts nem volt rossz.........innentől nyerjük meg mindkettőt sztán lesz ami lesz......grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Dorsey a hírek szerint hónapok óta a csapatnál dolgozik. Na ennek eddig hasznát nem láttuk ez kijelenthető. Hogy GM-nek nem viszik el, szinte biztos, és akkor marad, ami háát egyedül talán a draftra lehet jó hatással, de hogy őszinte legyek, én nagyon nem vagyok oda érte. Amit Clevelandben művelt 3 évig az kritikán aluli.
Shawn84
azért nézd már meg kiket draftolt és szerzett meg FA-n eddig. és csak a barnáknál. Nem volt az olyan rossz.
Janek
Engem az érdekel milyen eredményekre volt képes velük. Ha visszanézzük az elmúlt évek draftjait az eagles is egy csomó kezdő játékost húzott. Papíron egész jó draftok voltak. Mégis mindenki azt mondja hogy szar. Sidney Jones meg Rasul Douglas a mostani csapataiknál kurva jól játszanak. Szar draftok voltak akkor vagy nem? Vagy szimplán csak nem tudták őket használni?

Na de fordítsuk meg. Nézzük meg kiket hozott? Nem, inkább nézzük meg hol húzta őket?

2db 1/1 + 1/4 + 1/25 + 1/29 + 4db második kör. Hát hogy is mondjam. Ebből nem nehéz ám jól draftolni. De akkor nézzük meg, hogy 2. kör után mit is húzott? Ogunjobi, Takitaki meg Mack Wilson akik vállalhatóik, FA? Hát ennyi pénz a világon nincs amit elkölthetett, ki nem igazol jól 100 milliós capből?

Nálunk ennél sokkal de sokkal bonyolultabb a jelenlegi szituáció ehhez. Nem mondom régen csinált ő jó csapatot, de jelenleg messze nem az az ember akire szerintem szüksége van a csapatnak.
Shawn84
Ez így mondjuk elég demagóg. Kb a liga fele bustokat húz első második körben de ha ő egy Chubb Mayfildet húz akkor az semmi etc....

Most nincs erre időm. legyen az hogy szar GM. Nekem a sör akkor is olyan amilyen 😊

több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Most akkor már tényleg nem tudom eldönteni, hogy minek örülnék jobban este... 😀
De úgyis eldől a mai meccsen, hogy mi lesz végső cél.
MrMiksa
Ha WFT hozza a meglepetést, akkor kb mindegy, mert a Pantherstől nem hiszem, hogy kikapnak. Ahhoz bármiről beszélni lehessen kell az ő buktájuk. Különben inkább draft. Bár arra szerintem tuti nem fogunk játszani bármi van. DP az állásàért megy.
dande
Pont ez a bajom, hogy nem tudom, h9hy akarom-e, hogy fussunk a po helyért 😊 Viszont rohadtul kíváncsi vagyok, hogy mit produkál Hurts egy olyan meccsen, ahol mindenképp győzni kell.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most akkor már tényleg nem tudom eldönteni, hogy minek örülnék jobban este... 😀
De úgyis eldől a mai meccsen, hogy mi lesz végső cél.
MrMiksa
Ha WFT hozza a meglepetést, akkor kb mindegy, mert a Pantherstől nem hiszem, hogy kikapnak. Ahhoz bármiről beszélni lehessen kell az ő buktájuk. Különben inkább draft. Bár arra szerintem tuti nem fogunk játszani bármi van. DP az állásàért megy.
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Most akkor már tényleg nem tudom eldönteni, hogy minek örülnék jobban este... 😀
De úgyis eldől a mai meccsen, hogy mi lesz végső cél.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Pintyvadászatra fel!

Fly Eagles fly! 😊
dande


E-A-G-L-E-S EAGLES !