Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Riverske "boldogítsd" a saját csapatod topicját. Ja bocs, nem inkább hagyd őket is békén. Köszi
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor felejti már ezt a topicot ?

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Amikor pár héttel ezelőtt már kijelentettem, hogy Wencet padra kellene ültetni és nem ő a jövő a csapatnál, akkor mindenki anyázott.......remélem ezek az emberek most megkövetnek és elmondhanak 3 " Riverske az isten" imát.
Riverske
Maradjunk inkább Maradonánál 😊
MrMiksa
Senki nem mondta hogy bem Wentz a jövő, csak hogy most van a legjobb pillanat Hurtsöt megnézni.
Shawn84
Én mondom 😊 Nem Wenc a jövő......de ha még is, akkor nagyon nagy bajok lesznek a Fillinél. Amúgy egy az egyben olyan, mint Bredford volt. Középszerű, körülményes, lassú olvasás, sérülékeny, nem túl mozgékony, INT gép. El kellene törni annak a kezét, aki 128 milkós fizut adott neki. Most van egy cikk az NFL oldalán, amelyben Dzserri Dzsónsz a Dallasznál pont emiatt nem akar nagy szerződést adni Dek Preszkottnak.

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Amikor pár héttel ezelőtt már kijelentettem, hogy Wencet padra kellene ültetni és nem ő a jövő a csapatnál, akkor mindenki anyázott.......remélem ezek az emberek most megkövetnek és elmondhanak 3 " Riverske az isten" imát.
Riverske
Maradjunk inkább Maradonánál 😊
MrMiksa
Senki nem mondta hogy bem Wentz a jövő, csak hogy most van a legjobb pillanat Hurtsöt megnézni.
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Amikor pár héttel ezelőtt már kijelentettem, hogy Wencet padra kellene ültetni és nem ő a jövő a csapatnál, akkor mindenki anyázott.......remélem ezek az emberek most megkövetnek és elmondhanak 3 " Riverske az isten" imát.
Riverske
Maradjunk inkább Maradonánál 😊
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Amikor pár héttel ezelőtt már kijelentettem, hogy Wencet padra kellene ültetni és nem ő a jövő a csapatnál, akkor mindenki anyázott.......remélem ezek az emberek most megkövetnek és elmondhanak 3 " Riverske az isten" imát.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kíváncsian várom, hogy mikor villan be Roseman fejében, hogy leigazolja Jordan Matthewst a krízis enyhítésére 😀
mustaine
Azért az nem szép, hogy Todd Herremansra már nem is gondolsz. 😛
dande
Igazoljuk le Kiko Alonsot, és cseréljük vissza Shadyért 😀
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Na csak mert már a hazai Colts oldalon is felemlegették a Wentz tradet, oda is beírtam meg ide is akkor.

Az Eagles 2021-es Cap space jelenleg $-63,712,782
Ebből ha a felét lefaragja Rózsi már zseni. Én néztem mindenhogyan, cap managerrel is, de sehogysem tudnám megoldani, max 25 milliót. Persze szerződések átstrukturálása még javíthat. De lenullázni így sem tűnik nekem egyszerűnek sőt. Na ehhez képest:

Carson Wentz után pedig ennyi dead money keletkezne:
2020 Dead Cap: $17,273,538
2021 Dead Cap: $33,820,614

Ha 2021-ben trdaelnék el, akkor is -8 millió maradna utána.
Ez számomra egyértelművé teszi, hogy gyakorlatilag cserélhetetlen. 2022 végéig. Szóval ha valaki szerint valósak lehetnek a trade pletykák, ötletek stb. azt kérem vázolja fel, hogyan.
Köszönöm.
Shawn84
Egy kicsit megzavarodtam...abból indultam ki, hogy most 2020 van, illetve jövőre 2021 lesz, vagy mégsem?
tûzoltó
Az NFL idények nem januártól - decemberig tartanak, hanem ahogyan Wentz esetében is van Júnus 1-től május 31-ig. Visszanézve rossz sort néztem. mert más az összeg június 1 előtt és után.
Tehát:

PRE-6/1 TRADE
2020 Dead Cap: $51,094,152
2020 Cap Savings: $-32,437,616


POST-6/1 TRADE
2020 Dead Cap: $17,273,538
2021 Dead Cap: $33,820,614
2020 Cap Savings: $1,382,998

Ez június 1 előtt 19,5 milliós bukó, utána meg 2 évre elosztva 48,6.
Shawn84
ezt ölég fosul számolja

liga year 3. day 2021:
2021 Roster Bonus: $10M (guaranteed, paid the 3rd league day of 2021)
2021 base salary is $3.9M, with an $11.5M not likely to be earned escalator built in
2021 salary fully guarantees 3/20/2020
$15M of 2022 salary fully guarantees on the 3rd league day of 2021

tehát ha mozgatni kell, akkor ezt ez időpont előtt érdemes, mer ez lehívja a kövi évi 15 miskàt, tehát 10 misi garantáltat meg lehet úszni, közvetetten 25öt, valámint a 21es már lehívott roster még átadható a másika csapatnak

ha ögész jól akartok látni a matekba, megudvaroljátok tomi-tomit, s kiszámojjá nektek, hogy potens kiugrási pont-e a 21ljd3 előtti dátum


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsian várom, hogy mikor villan be Roseman fejében, hogy leigazolja Jordan Matthewst a krízis enyhítésére 😀
mustaine
Azért az nem szép, hogy Todd Herremansra már nem is gondolsz. 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Kíváncsian várom, hogy mikor villan be Roseman fejében, hogy leigazolja Jordan Matthewst a krízis enyhítésére 😀

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Na csak mert már a hazai Colts oldalon is felemlegették a Wentz tradet, oda is beírtam meg ide is akkor.

Az Eagles 2021-es Cap space jelenleg $-63,712,782
Ebből ha a felét lefaragja Rózsi már zseni. Én néztem mindenhogyan, cap managerrel is, de sehogysem tudnám megoldani, max 25 milliót. Persze szerződések átstrukturálása még javíthat. De lenullázni így sem tűnik nekem egyszerűnek sőt. Na ehhez képest:

Carson Wentz után pedig ennyi dead money keletkezne:
2020 Dead Cap: $17,273,538
2021 Dead Cap: $33,820,614

Ha 2021-ben trdaelnék el, akkor is -8 millió maradna utána.
Ez számomra egyértelművé teszi, hogy gyakorlatilag cserélhetetlen. 2022 végéig. Szóval ha valaki szerint valósak lehetnek a trade pletykák, ötletek stb. azt kérem vázolja fel, hogyan.
Köszönöm.
Shawn84
Egy kicsit megzavarodtam...abból indultam ki, hogy most 2020 van, illetve jövőre 2021 lesz, vagy mégsem?
tûzoltó
Az NFL idények nem januártól - decemberig tartanak, hanem ahogyan Wentz esetében is van Júnus 1-től május 31-ig. Visszanézve rossz sort néztem. mert más az összeg június 1 előtt és után.
Tehát:

PRE-6/1 TRADE
2020 Dead Cap: $51,094,152
2020 Cap Savings: $-32,437,616


POST-6/1 TRADE
2020 Dead Cap: $17,273,538
2021 Dead Cap: $33,820,614
2020 Cap Savings: $1,382,998

Ez június 1 előtt 19,5 milliós bukó, utána meg 2 évre elosztva 48,6.
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Na csak mert már a hazai Colts oldalon is felemlegették a Wentz tradet, oda is beírtam meg ide is akkor.

Az Eagles 2021-es Cap space jelenleg $-63,712,782
Ebből ha a felét lefaragja Rózsi már zseni. Én néztem mindenhogyan, cap managerrel is, de sehogysem tudnám megoldani, max 25 milliót. Persze szerződések átstrukturálása még javíthat. De lenullázni így sem tűnik nekem egyszerűnek sőt. Na ehhez képest:

Carson Wentz után pedig ennyi dead money keletkezne:
2020 Dead Cap: $17,273,538
2021 Dead Cap: $33,820,614

Ha 2021-ben trdaelnék el, akkor is -8 millió maradna utána.
Ez számomra egyértelművé teszi, hogy gyakorlatilag cserélhetetlen. 2022 végéig. Szóval ha valaki szerint valósak lehetnek a trade pletykák, ötletek stb. azt kérem vázolja fel, hogyan.
Köszönöm.
Shawn84
Egy kicsit megzavarodtam...abból indultam ki, hogy most 2020 van, illetve jövőre 2021 lesz, vagy mégsem?
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Azert ne akarjuk mar DP-t lenullazni. Sb win es utana is jol ment a csapatnak. Ez szerintem most lehet egy Rozsaember vs DP harc is lehet DP nem hitt annyira Wentzben (akinek Howie adta a nagy penzt de aztan a nyakara draftolta JH-t..) lehet csak a covid szezon, lehet kiegett DP? Egy biztos a szezon az egy tragedia .
Janek
Szerintem DP ezt megteszi magától. Elindított egy foscunamit az SB után ami most csapja majd arcba.
Lehet ebben DP vs Rózsi párharc, de ha így van az már régen rossz(mármint, hogy megint GM vs HC harcok vannak házon belül...ebből nem a HC szokott kijönni győztesen)

Amit Shawn ír az sztem nagyon igaz..mármint én sem látom, hogy ki tudná húzni ebből a csapatot. Tavaly még a bemákolt PO megmentette a seggét, de idén már ennyire sem futotta. Most mindent elkövet azért, hogy megmentse az állását. Képes lemondani a játékhívásról, a trófea előtt pózolva nyilatkozik, hogy gyerekek ezt mégis velem(ugye tudjátok)..majd leülteti (beáldozza)Wentzet, hogy ha máshogy nem varrjunk mindent a nyakába hátha Lurie bácsi mindent megbocsát. 😀 Nem tudom van e ennél lejjebb, de ha igen szerintem azt is be fogja még adni. 😀
A legnagyobb probléma az amit Shawn is ír, hogy nagyon korlátozza saját magát(gátak...persze nálam már az is kérdés, hogy tudna e többet), de szerintem ennél is jobb megfogalmazás lenne ha azt írnám, hogy statikus HC aki nem képes megújulni. Gyakorlatilag ugyanazokat a dolgokat(szinte minden negyedik,ugyanazok az elbaszott playek..stb) próbálja erőltetni amik bejöttek az első 2 évében..és ha nem megy akkor annál konokabbul. Komolyan nem gondolhatja azt, hogy ebből a liga nem készült már fel. Míg Reid "mester" mindig tud/ott újabb dolgokat kihúzni a kalapból(McNabb + Vick= jöhet a wildcat...stb) addig itt semmi változtatás nem történik. Sőt egy gyengébb stábbal egy folyamatosan sérült rosterrel(na ez is nagy mágia, hogy ez nonstop így van) próbálkozik ugyanazzal nem felismerve az adott lehetőségeket és nem ahhoz alakítva a játékunkat.
Arról már nem is beszélve, hogy évek óta úgy érzem : nincs megfelelően felkészítve a csapat a szezonkezdetre! Az első 4-5 meccsünk komolyan egy edzőmeccsre hajaz.(idén az összes)
Még egy megjegyzés ami már egy ideje feltűnt: Mostanában sokszor belepillantok a meccs előtti bemelegítéseinkbe, de komolyan én ott nem bemelegítő hanem pózoló /hülyéskedő srácokat látok akik épp instára vagy twitterre posztolnak. Szerintem ez is edzői felelősség...aztán csodálkoznak ha lesérülnek a meccsen vagy csak szemmel verik az ellenfél játékosait.
A végére megint csak Shawnt tudom idézni azért kellenek új edzők, hogy más felfogással mehessünk neki egy szezonnak /egy meccsnek. A tehetségek megvannak a szakértelem hiányzik.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Na csak mert már a hazai Colts oldalon is felemlegették a Wentz tradet, oda is beírtam meg ide is akkor.

Az Eagles 2021-es Cap space jelenleg $-63,712,782
Ebből ha a felét lefaragja Rózsi már zseni. Én néztem mindenhogyan, cap managerrel is, de sehogysem tudnám megoldani, max 25 milliót. Persze szerződések átstrukturálása még javíthat. De lenullázni így sem tűnik nekem egyszerűnek sőt. Na ehhez képest:

Carson Wentz után pedig ennyi dead money keletkezne:
2020 Dead Cap: $17,273,538
2021 Dead Cap: $33,820,614

Ha 2021-ben trdaelnék el, akkor is -8 millió maradna utána.
Ez számomra egyértelművé teszi, hogy gyakorlatilag cserélhetetlen. 2022 végéig. Szóval ha valaki szerint valósak lehetnek a trade pletykák, ötletek stb. azt kérem vázolja fel, hogyan.
Köszönöm.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 210 — én ezt meguntam
Kösz Helm, de ha egyszerű földi halandóval is megosztja vki mit mondanak, azért hálás leszek 😉
dande
Nagyon röviden: nem mondja meg, hogy mit mondott neki.
Eazzy
Szerintem tök egyszerű.
Szia Carlson,
eljutott hozzám egy üzenet, és szerintem Howie dumálni akar velem... Milyen csávó?

Szia Carlson,
Philly környékén hol érdemes jobb kecót nézni? Nem nekem kell egy haverom költözne ide a gyerekekkel, mert már utálják a nagy hideget... őőőő kanadai a srác

Szia Carlson,
Te voltál a kiválasztott!

...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Helm, de ha egyszerű földi halandóval is megosztja vki mit mondanak, azért hálás leszek 😉
dande
Nagyon röviden: nem mondja meg, hogy mit mondott neki.
Eazzy
Kösz 😛 😉
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Kösz Helm, de ha egyszerű földi halandóval is megosztja vki mit mondanak, azért hálás leszek 😉
dande
Nagyon röviden: nem mondja meg, hogy mit mondott neki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Helm, de ha egyszerű földi halandóval is megosztja vki mit mondanak, azért hálás leszek 😉
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 210 — én ezt meguntam
 www.youtube.com/watch?v=BxexOHoTkuc
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
a videót láttad, amit linkeltem? okoknak van benne egyből 3 is, nem kell találgatni
rva
Most megnéztem, és adom! Köszi.
Szépen összefoglalja hogy ebből:
1. Hibás QB mechanizmusok (semmi javíthatatlan, ha jó edzője lenne...)
2. Felesleges Hero ball (amit amugy én szeretek, mert hát látványos nyilván...)
3. Folyamatosan romló játékosállomány körülötte (első sorban skill posztokon, falban sérülések)
4. Szar play hívás az edzői stábtól.
hogyan tudja egymás saját frekvenciájára rárezonálva szétbaszni az egész csapat játékát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Wentz:
2017 60.2% 3296 yds 33 TD 7 INT 101.9 rating 1 Game winning drive
2018 69.6% 3074 yds 21 TD 7 INT 102.2 rating 2 Game winning drive
2019 63.9% 4039 yds 27 TD 7 INT 93.1 rating 4 Game winning drive

Igen tudom mindenki a saját hamisított statjainak hisz csak (üdv Skip qbr), de most ebből alapvetően hol jön az le, hogy volt egyetlen jó szezonja?
Igen tudom, nem illik a sérülésekre fogni, de volt neki komoly? Volt. Körülötte legalább egészséges volt az elmúlt 4!!! szezonben a csapat 80%-a? (nyilván NFL, sose lesz 100%) Nem.
Szar szezonja van idén? Igen.

Tényekre jobban szeretek alapozni, meg a látott meccseire, a megoldott szabadulásaira, a tűéles passzaira az elmúlt szezonokból.
A szakértők is tudnak hibázni persze, meg sok példa van a megadott nagy pénzekre aztán nulla teljesítményre, ezt is értem. De nem értem azokat, akik idejönnek valami más csapattól, és akik szerint egy szezonos (fél szezonos az ACL miatt) irányító, akik nem értik mire kapott bizalmat, miközben aligha hiszem, hogy végig sikerült nézni minden meccsünket az elmúlt 4 évben ahol játszott.

Szerintem is jó döntés leültetni, és ha ebből a formából nem tudja magát összeszedni, akkor megértem később azt is, ha a projekt véget ér vele. De az elmúlt két oldalon leírt 90% netto baromságot totál nem tudom.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
rva 4 090 — Me for President!
Akkor a Wentz projektnek ki lehet mondani,hogy kampeca?
ThundersNFL
Ha minden QB-nak vége lett volna miután lecserélik, elég kevés kiemelkedő QB lett volna az elmúlt 100 évben.

Az eddigi fordulókon ha jól emlékszem 12 OL verzió volt. A legtöbbször Wentzet sackelték. Részben az ő hibájából is, de nagyobb részben az Ol miatt. Emellé egyértelműen látszik, hogy nincs elkapó sem. Meg a többi kismillió körülmény.

Ne akarjunk már eldobni egy fiatal irányítót egy gyenge szezon után, miközben előtte volt 4 olyan éve, amikor több mint bíztatóan játszott. Ebből az egyik akár MVP is lehetett volna ha nincs sérülése.
Ez a világ melyik sportágában szokás amúgy? Christiano Ronaldot meg Messit, vagy Karabaticot, esetleg LeBront 1-1 gyengébb szezon után elküldték, leírták? Ne csináljunk már úgy mintha az NFL játékos nem ember lenne, hanem gép.
Ha téged 1-2 gyengébb hét után kivágnának a munkahelyedről te jogosnak éreznéd?
Shawn84
Az a különbség, hogy akiket felsoroltál ők megkérdőjelezhetetlen zsenik, akik nagyon sokat letettek az asztalra. Wentz eddig egy tipikus 1 szezonos irányító, akibe bele akart a média láttatni többet mint ami. Garoppolo 2.0 hatalmas pénzekért 0 teljesítmény.
Tarsi
1: nem megkérdőjelezhetetlenbegyik sem
2: Wentzről van saját véleményem, nem a média alapján véleményezem
3: szamomra sokkal több mint egy 1 szezonos qb.
De ez az én saját véleményem. Nyílvánbezt hangoztatom. Lehet egyezérteni meg nem egyetérteni. Egyikünknek sem lesz igaza, vagyvépp mibdkettőnknek van igazsága. Ami tény, hogy Wentz idén rossz. Az okokat csak találgatjuk, de el kell ismerni. Hogy korábbsn milyen volt? Egyéni véleményen alapul. Én a franchise irányítót láttam benne 3 éve meg most is. Sajnálom, hogy sokat volt sérült, lehrt ha ő nyeri a SB-t mindenki másként beszélne róla.

Az mondjuk számora furcsa, hogy mindenki őt kezdte ki, miközben Coxnak és Petersnek stb. is voltak hasonló fos szezonjai. Őket nem akarta leírni senki. Kissé jogtalan hogy 1 játékosra ráhúzzák egyesek. Ez komoly csapatmunka. Edzők, játékosok, gm mindenki egyformán benne van a mostani helyzet kialakulásában.
Shawn84
a videót láttad, amit linkeltem? okoknak van benne egyből 3 is, nem kell találgatni
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Akkor a Wentz projektnek ki lehet mondani,hogy kampeca?
ThundersNFL
Ha minden QB-nak vége lett volna miután lecserélik, elég kevés kiemelkedő QB lett volna az elmúlt 100 évben.

Az eddigi fordulókon ha jól emlékszem 12 OL verzió volt. A legtöbbször Wentzet sackelték. Részben az ő hibájából is, de nagyobb részben az Ol miatt. Emellé egyértelműen látszik, hogy nincs elkapó sem. Meg a többi kismillió körülmény.

Ne akarjunk már eldobni egy fiatal irányítót egy gyenge szezon után, miközben előtte volt 4 olyan éve, amikor több mint bíztatóan játszott. Ebből az egyik akár MVP is lehetett volna ha nincs sérülése.
Ez a világ melyik sportágában szokás amúgy? Christiano Ronaldot meg Messit, vagy Karabaticot, esetleg LeBront 1-1 gyengébb szezon után elküldték, leírták? Ne csináljunk már úgy mintha az NFL játékos nem ember lenne, hanem gép.
Ha téged 1-2 gyengébb hét után kivágnának a munkahelyedről te jogosnak éreznéd?
Shawn84
Az a különbség, hogy akiket felsoroltál ők megkérdőjelezhetetlen zsenik, akik nagyon sokat letettek az asztalra. Wentz eddig egy tipikus 1 szezonos irányító, akibe bele akart a média láttatni többet mint ami. Garoppolo 2.0 hatalmas pénzekért 0 teljesítmény.
Tarsi
1: nem megkérdőjelezhetetlenbegyik sem
2: Wentzről van saját véleményem, nem a média alapján véleményezem
3: szamomra sokkal több mint egy 1 szezonos qb.
De ez az én saját véleményem. Nyílvánbezt hangoztatom. Lehet egyezérteni meg nem egyetérteni. Egyikünknek sem lesz igaza, vagyvépp mibdkettőnknek van igazsága. Ami tény, hogy Wentz idén rossz. Az okokat csak találgatjuk, de el kell ismerni. Hogy korábbsn milyen volt? Egyéni véleményen alapul. Én a franchise irányítót láttam benne 3 éve meg most is. Sajnálom, hogy sokat volt sérült, lehrt ha ő nyeri a SB-t mindenki másként beszélne róla.

Az mondjuk számora furcsa, hogy mindenki őt kezdte ki, miközben Coxnak és Petersnek stb. is voltak hasonló fos szezonjai. Őket nem akarta leírni senki. Kissé jogtalan hogy 1 játékosra ráhúzzák egyesek. Ez komoly csapatmunka. Edzők, játékosok, gm mindenki egyformán benne van a mostani helyzet kialakulásában.
több mint 3 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 175
Akkor a Wentz projektnek ki lehet mondani,hogy kampeca?
ThundersNFL
Ha minden QB-nak vége lett volna miután lecserélik, elég kevés kiemelkedő QB lett volna az elmúlt 100 évben.

Az eddigi fordulókon ha jól emlékszem 12 OL verzió volt. A legtöbbször Wentzet sackelték. Részben az ő hibájából is, de nagyobb részben az Ol miatt. Emellé egyértelműen látszik, hogy nincs elkapó sem. Meg a többi kismillió körülmény.

Ne akarjunk már eldobni egy fiatal irányítót egy gyenge szezon után, miközben előtte volt 4 olyan éve, amikor több mint bíztatóan játszott. Ebből az egyik akár MVP is lehetett volna ha nincs sérülése.
Ez a világ melyik sportágában szokás amúgy? Christiano Ronaldot meg Messit, vagy Karabaticot, esetleg LeBront 1-1 gyengébb szezon után elküldték, leírták? Ne csináljunk már úgy mintha az NFL játékos nem ember lenne, hanem gép.
Ha téged 1-2 gyengébb hét után kivágnának a munkahelyedről te jogosnak éreznéd?
Shawn84
Az a különbség, hogy akiket felsoroltál ők megkérdőjelezhetetlen zsenik, akik nagyon sokat letettek az asztalra. Wentz eddig egy tipikus 1 szezonos irányító, akibe bele akart a média láttatni többet mint ami. Garoppolo 2.0 hatalmas pénzekért 0 teljesítmény.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Azert ne akarjuk mar DP-t lenullazni. Sb win es utana is jol ment a csapatnak. Ez szerintem most lehet egy Rozsaember vs DP harc is lehet DP nem hitt annyira Wentzben (akinek Howie adta a nagy penzt de aztan a nyakara draftolta JH-t..) lehet csak a covid szezon, lehet kiegett DP? Egy biztos a szezon az egy tragedia .
Janek
SB win és utána ,ár nem ment jól a csapatnak. Kotorj kicsit mélyebben az emlékekben. Hangover szezon, de ráfogtuk, hogy SB győzelem után ez majdnem mindenkinél megvolt. Aztán jött a tavalyi, ahol már erősen gyenge meccseink voltak, és a világ csodája, hogy így is lett PO. Rá lehetett fogni a sérülésekre. Aztán itt tartunk most. Gyakorlatilag bármire rá lehet fogni idén is.
Én nem mondom, hogy miatta szaródott el minden, egyszerűen csak nem látom benne, hogy képes ebből kihúzni a csapatot. Amikor azt írom, hogy szerintem éles váltás kellene az edzőknél, ott a felfogásra értem. Jelenleg egy betokosodott vezetői gondolkodást látok. Nem egy olyat, aki meri a határait feszegetni. Lurinak komolyan a nyakukra kellett lépni, hogy valami történjen. Jelen esetben ez Hurts. de igazából már a kezdetektől fogva lehetett volna őt használni meccseként 8-10 playben akár. Hiszen állítólag ezért hoztuk, hogy feldobjuk vele a támadójátékot. A GB ellen meg kellett lepődjek, hoyg end around játékot csinálunk? Annyiféle dolgot tudunk, DP fejében is meg vannak ezek. Egyszerűen nem alkalmazzuk. Miért?
Szóval itt szerintem a vezetőség fejében gátak léteznek, amiket át kéne törni. Most már nem nagyon veszíthetünk semmit, jó lenne ha végre előjönne néhány dolog a korábbiból.
De mellette az se lenne rossz ha ésszerű döntéseket is hozna meccs közben. Amikor rúgni kéne, baszik rúgni, amikor neki kell menni 4. és rövidnek akkor meg inkább rúg. Egy ember aki FEARLESS címmel ír könyvet magáról, az ne nekem ne legyen ilyen gyáva pöcs a pályán.