Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
DP meg Wentz egyébként tudott, tud valami értelmeset mondani, vagy csak a bst nyomták? Köszi ha magyarul megosztotok belőle vmit.

Lurie sztem nem biztos hogy megadja azt a türelmet,amit mondjuk SP vagy JH megkapott a SBnak köszönhetőeen.
dande
Nemrég kapott új szerződést Pederson és Roseman is, Wentzől nem is beszélve.

Még ha jön is egy 0-16, akkor is ők biztosan maradnak jövőre is, felesleges ennyire előrenézni/ebben reménykedni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP meg Wentz egyébként tudott, tud valami értelmeset mondani, vagy csak a bst nyomták? Köszi ha magyarul megosztotok belőle vmit.

Lurie sztem nem biztos hogy megadja azt a türelmet,amit mondjuk SP vagy JH megkapott a SBnak köszönhetőeen.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ja, és az OL/Wentz mellett el ne vesszen: az új (OC nélküli) offense stáb eddig katasztrófa. Az első néhány drive scriptelt játékai után teljes összeomlás. Semmilyen szívességet nem tesznek a falnak és Wentznek, hogy megkönnyítsék a helyzetüket. Ugyanúgy meccseltek Herbiggel és Mailatával, mintha Brooks és Johnson lett volna a fal jobb oldalán.
BleedingGreen
Ezzel egyébként én nem teljesen értek egyet. Legalább 7-8 olyan play volt, ahol üresen álldogáltak az elkapók, csak Wentz elrontotta a dobást. A sérülések miatt limitáltak voltak az opciók és volt pár rossz hívás, illetve általánosan rossz koncepció (Reagor felé rövid labdák hiánya, pálya közepére 6-8 yardos dobások), de nem azt éreztem, hogy ezen menne el a meccs. Segített volna, de voltak nagyobb problémák egyéni szinten: Wentz mellett ott volt Ertz dropja, DeSean csak támolygott a pályán, a cornereknél misstackle-hegyek, stb.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
A legkomolyabban egyébként a stábot kell megdorgálni, mert egyrészről rettenetes play hívások voltak néha, másrészt így nem lehet kiküldeni egy csapatot a 2. félidőre. Teljesen motiválatlannak, tanácstalannak tűntek a srácok néha, és ez nem megengedhető. Szakmailag még mindig a SB szezon fényében sütkéreznek, pedig tovább kéne lépni, mert Reich távozásával eltűnt az ötlet is a támadó játékból.
Shawn84
Na ezt egyszerre írtuk be, akkor biztos így van 😀


több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Ja, és az OL/Wentz mellett el ne vesszen: az új (OC nélküli) offense stáb eddig katasztrófa. Az első néhány drive scriptelt játékai után teljes összeomlás. Semmilyen szívességet nem tesznek a falnak és Wentznek, hogy megkönnyítsék a helyzetüket. Ugyanúgy meccseltek Herbiggel és Mailatával, mintha Brooks és Johnson lett volna a fal jobb oldalán.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Lemásoltuk a tavalyi nyitómeccset, csak fordítva. A mérlegünk is hasonló lesz, mint az előző szezonban a Redskinsnek.
Nincs mentség a 2 int-re, amivel Wentz visszahozta a meccsbe az ellenfelet. Utána pedig már nem volt megállás a lejtőn, nemcsak neki hanem a csapatnak sem. Onnan már senki nem tudott hozzátenni semmit, amivel a győzelem felé lökte volna a csapatot (beleértve az edzői stábot is).
BleedingGreen
Igazából a védelmet nem tudom nagyon hibáztatni ma, mert ők azért mindent megtettek, 1-2 hibát leszámítva egészen jók voltak. Támadó oldalon Wentz borzasztóan játszott, az interceptionökön kívül is elképesztő homályokat dobált néha. Nem tudom ez minek tudható be, az biztos, hogy az OL így ebben a formában nem maradhat, mert kivégeznek minket jövő vasárnap is Donaldék. Peters ismételten nem bírta végig a meccset, Driscoll borzasztóan kezdett, és Herbig sem volt épp a megbízhatóság szobra. Valami erősítésre szüksége lesz ennek az egységnek, mert a sérülésekre rámehet a szezon.
Ami még hiányzott az Sanders játéka. Scott nagyon akart és mindent megtett, de ő ehhez kevés volt, és egy sokoldalú RB azért segíthetett volna a támadásokban.
A legkomolyabban egyébként a stábot kell megdorgálni, mert egyrészről rettenetes play hívások voltak néha, másrészt így nem lehet kiküldeni egy csapatot a 2. félidőre. Teljesen motiválatlannak, tanácstalannak tűntek a srácok néha, és ez nem megengedhető. Szakmailag még mindig a SB szezon fényében sütkéreznek, pedig tovább kéne lépni, mert Reich távozásával eltűnt az ötlet is a támadó játékból.

A következő héten nem várok győzelmet a Rams ellen, ha ma nyertünk volna is őket gondolnám esélyesebbnek, viszont előrelépést szeretnék minden tekintetben látni. A 3. heti Bengals elleni meccsen, egyértelmű és biztos győzelmet akarok látni!

Szerkesztette: Shawn84
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Lemásoltuk a tavalyi nyitómeccset, csak fordítva. A mérlegünk is hasonló lesz, mint az előző szezonban a Redskinsnek.
Nincs mentség a 2 int-re, amivel Wentz visszahozta a meccsbe az ellenfelet. Utána pedig már nem volt megállás a lejtőn, nemcsak neki hanem a csapatnak sem. Onnan már senki nem tudott hozzátenni semmit, amivel a győzelem felé lökte volna a csapatot (beleértve az edzői stábot is).


több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Mindenki az OL-t fogja szidni, de ez 100%-ban Wentz hibája. Egy franchise QB-t nem azért fizetnek, hogy tökéletes supporting cast mellett jó legyen. Ilyen fizetés mellett (főleg a mi cap helyzetünkben) soha az életben nem lesz körülötte tökéletes csapat.

Én próbáltam kitartani Wentz mellett, és ez csak egy meccs, de minden arra mutat, hogy ő nem egy franchise QB. Jó QB, aki tud nyerni egy jó csapattal, illetve meccseket is tud nyerni néha egymagában, de nem egy elit játékos a posztján. Ha pedig tényleg ez a helyzet, akkor ez a csapat nem csak a szezonban van rossz helyzetben, de közép és hosszútávon is borzalmasok a kilátások,

Én ettől féltem a legjobban a mai meccs előtt és az első félidő utolsó 2 percéig el is hittem, hogy Wentz végre visszatalált a 2017-es formához, de ami utána jött, az kilátástalan. Ha egy Sudfeldet beküldünk akkor, biztos vagyok benne, hogy nem szerez 17 pontot az egész meccsen a Washington.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Kikaptunk egy "nevesincs" csapattól.
Gyötrelmes szezon elé nézünk | (ilyen OL-al) | .

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor jó szórakozást idénre nekem innentől nincsenek elvárásaim, minden megtett yard ajándék lesz...szép volt a 2017 egyszer volt jó volt ennyi 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hurts inaktív. Ez a mai trükk.
csipkelli
Jah szuper, kösz az infót most akartam csekkolni. Rég vártam ilyen kevés várakozással szezonnyitót.
mustaine
Ez a fő bajom nekem is. Egyébként akiben még Reagor miatt van egy pozitív várakozás, azoknak mondom, hogy ProFootballDoc szerint a vállsérülése komoly és amíg nem műtik meg, addig max. 50-60%-os lesz. Ha pedig megműtik, vége a szezonjának. Ismerve a csapatot ez a műtét valszeg holnap lesz egy mai rásérülés után.

Bold prediction: Ertz-öt eltradeljük októberben, mert hamar bukta lesz a szezon.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi már az első héten hajtanánk a sérülések miatti underdog státuszra, de ahhoz végre nem a Skinssel kellene kezdenünk 😛 😉
Remélem azért egy ici pici győzelem összejön 😊
több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Hurts inaktív. Ez a mai trükk.
csipkelli
Jah szuper, kösz az infót most akartam csekkolni. Rég vártam ilyen kevés várakozással szezonnyitót.

több mint 4 éve
csipkelli 3 969
Hurts inaktív. Ez a mai trükk.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Johnson is out.
6 kezdőnk hiányzik már az első héten, és még egy snapet sem játszottunk. 6 úgy, hogy Hargrave-et nem is vettem kezdőnek. Vele 7 lenne.

A secondaryra kíváncsi leszek, szerintem jobbak lesznek, mint a tavalyi volt. Jenkins nem innen fog elsősorban hiányozni, hanem a linebacker sorból. Viszont a szedett-vedett OL majd ellensúlyozza a más csapatrészeknél tapasztalható esetleges előrelépést.


több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Driscoll sztem jó lesz, Herbigről és Petersről nem vagyok meggyőződve.

Sztem egy Wentzcel vagyunk jobbak a Redskins Football Teamnél jelenleg, reméljük h nem verik agyon.

Szeretném Hurtsöt látni 1-2 trükkös playben, kíváncsi vagyok, ebből lesz-e vmi.
14-6-os végeredményt tippelek.

több mint 4 éve
csipkelli 3 969
Shawn úgy látom a többiek is megbíztattak így tovább 😉

Mindeneesetre Lane Johnson is inaktív így Wentz lehet az életéért küzd majd. Sudfeld állhat be a helyérevha nem bírná a strapát.
dande
Peters-Seumalo-Kelce-Herbig-Driscoll. Mi baj lehetne?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn úgy látom a többiek is megbíztattak így tovább 😉

Mindeneesetre Lane Johnson is inaktív így Wentz lehet az életéért küzd majd. Sudfeld állhat be a helyérevha nem bírná a strapát.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ez de menő. 😊


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Semmiképp nem 100%, hogy nyerünk, de ha vereség lesz a vége, akkor gyakorlatilag ki is lehet dobni a csapat szezonját (és jövőjét?) az ablakon.

A Washington ilyen védőfallal is a liga egyik leggyengébb csapata (majdnem minden csapatban van legalább egy erős egység), talentből pedig a sérülések után is több van nálunk. Ha McLaurint sikerül limitálni (ezért jött Slay), akkor az O-juk semmire nem kéne, hogy képes legyen.

De a lényeg nem is ez, hanem hogy nekünk van egy Carson Wentzünk, akit a topik nagy része is franchise QB-nak tart. Wentz végre egészséges volt majdnem az offseason egészében, megvan a tapasztalata meg minden más, ami kell ebben a ligában. Célpontok: Ertz, Goedert, Reagor, DeSean és 4-5 capable fiatal játékos. Az O-lineban még mindig van 4 átlagos vagy afeletti játékos papíron és Pederson is az egyik legjobb playcallernek számít.

Ha ilyen supporting casttal nem képes Wentz győzelemre vezetni a csapatot, akkor ott én nem az orvosi meg tréning csapatot venném elő, de nem is Howie-t.

Összehasonlításképpen Russell Wilson kisujjból lehozza a hasonló meccseket sokkal gyengébb támadófallal, hasonló célpontokkal.

Csalódást várok én is a szezontól, de azért nem a Football Team ellen.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az végre, kõsz Shawn, nemcsak én nyilatkozok meg ilyen módon, sőt idénre szerintem hanyagolom is (végre mondjátok 😉 😛) remélem más is kedvet kap! 😊 😊 😊

Azért ma még beírom: GAMEDAY!

FLY EAGLES FLY!!! 😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Na egy kis meccs előtti jöjjön tőlem is. Asszem nem volt évek óta 😊

Ha mindenki egészséges lenne, akkor sem mondanám, hogy 100%-osan mi lennénk az esélyesek a győzelemre, de így, hogy a kulcsjátékosaink közül többen is kihagyják a nyitómécscet, már csak egy 60-40% esélyt mondanék, óvatosan, de optimistán. Az egyetlen dolog, ami miatt én aggódom, az a Washington védelme. Az ugyanis elképesztően jónak tűnik számomra. A Young - Allen - Payne / Ioannidis - Kerrigan / Sweat sor ligaelit, és ami jelenlegi támadó falunknál bőven jobbnak tűnik jelenleg. Mögöttük van egy rutinos Lb sor, kiegészülve pár gyorsabb, fiatalabb játékossal, ez Wentz számára életveszélyes lesz. A secondayjük meg pont megfelelően ó lehet arra, hogy egy ilyen front7 mögött 1-2 interceptiont is leszedjen.

Támadó oldalon nem annyira jók, de tavaly óta biztosan fejlődtek, Haskins és az elkapó sor, de szerintem őket 20 pont alatt tudjuk majd tartani.

Nálunk ugye várhatóan a Graham - Cox - Jackson - Sweat négyes lesz fenn legtöbbet, ami egyáltalán nem rossz sor, ráadásul és utóbbitól kiugró szezont várok. Ellenben az LB sor nekem egyelőre nagyon sovány. Itt Gerry és Bradley jó játékában bízom elsősorban, utóbbi szerintem 1-2 éven belül stabil kezdő lesz középen, a secondarytól pedig az elmúlt 2-3 szezon legjobb teljesítményét remélem. Mills szerintem safetyben sokkal hatékonyabb lesz, Slay egyértelmű előrelépést jelenthet, Robby- Coleman az utóbbi idők legjobb "Nickell" 😊 cornere lehet nálunk, és Maddox pedig az a játékos, aki végre igazán berobbanhat ebbe a ligába. Nekem pl. ő az egyik személyes kedvencem, 1-1 hibát leszámítva egészen jól játszott az elmúlt években. gyakorlatilag amit Sidney Jonestól vártunk, azt ő hozta meg a csapatnak.

Szóval én egy mocskosul nehéz, szoros meccsre számítok, sok-sok hibával, tehát kinek kinek igénye szerint, alkoholt, nyugtatót, baseball ütőt bekészíteni estére. Az én tippem 24-19 a Sasok javára!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 296 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hargreave a mellkas sérülés mellé még összeszedett egy hamstring húzódást is. Edzés nélkül.
BleedingGreen
Gyanúsan feljebb van fújva annál a manus, mint amit a teste elbír...
empty taxi
Ahogy sok más játékos is a ligában. Gondolom a vírus alatt jobb híján még többen vonultak be az edzőterembe, csak az ilyen súlynövelést okosabban kellene menedzselni a csapatnak. Lásd Dillard, akinek kiadták a jelszót, hogy izmot kell felszednie. Fel is ment az holtszezonban 315-ről 335 fontra. Aztán - ki hitte volna - elszakította a bicepszét az edzőtáborban (miközben alig vannak kontaktos edzések). Lehet persze, hogy csak balszerencse volt, de valószínűbb, hogy nála is elcseszett valamit a training staff. Az egyetemen több év alatt sikerült felépíteniük 240 fontról 300-ra sérülés nélkül.

Remélhetőleg Hargrave-et még látjuk idén játszani, ha addig bele nem rúg otthon a küszöbbe vagy az ágy lábába ...
BleedingGreen
Hargrave tavaly mennyire jó volt nálunk!
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Hargreave a mellkas sérülés mellé még összeszedett egy hamstring húzódást is. Edzés nélkül.
BleedingGreen
Gyanúsan feljebb van fújva annál a manus, mint amit a teste elbír...
empty taxi
Ahogy sok más játékos is a ligában. Gondolom a vírus alatt jobb híján még többen vonultak be az edzőterembe, csak az ilyen súlynövelést okosabban kellene menedzselni a csapatnak. Lásd Dillard, akinek kiadták a jelszót, hogy izmot kell felszednie. Fel is ment az holtszezonban 315-ről 335 fontra. Aztán - ki hitte volna - elszakította a bicepszét az edzőtáborban (miközben alig vannak kontaktos edzések). Lehet persze, hogy csak balszerencse volt, de valószínűbb, hogy nála is elcseszett valamit a training staff. Az egyetemen több év alatt sikerült felépíteniük 240 fontról 300-ra sérülés nélkül.

Remélhetőleg Hargrave-et még látjuk idén játszani, ha addig bele nem rúg otthon a küszöbbe vagy az ágy lábába ...

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hargreave a mellkas sérülés mellé még összeszedett egy hamstring húzódást is. Edzés nélkül.
BleedingGreen
Gyanúsan feljebb van fújva annál a manus, mint amit a teste elbír...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...