Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Gondolkodom Wentzen, a formáján, a hülye döntésein, 2017-es szezonban mutatott játékán, ahol ha nem sérül meg jogosan MVP esélyes lett volna és mindig arra jutok, hogy Reich eligazolása volt nekünk a legnagyobb veszteség az elmúlt években....köcsög McDaniels
picksix
Ebben abszolúte igazat adok neked, de ezt szerintem tudtuk már tavaly ilyenkor is. A kérdés az, hogy a vezetőség miért nem képes egy igazi, jó OC szerződtetésére. Idén is ugye mi volt? Vártunk, vártunk, aztán a végén adtunk a szarnak egy pofont, és a régi poszt edzőink kaptak végül kinevezéseket.

Deuce Staley - Assistant HC
Jeff Stoutland - Run Game Coordinator
Matt Burke - Run Game Coordinator
Press Taylor - Pass Game Coordinator

Lássuk be nem ez tűnik a nyerő megoldásnak. Mindenki foglalkozik mindennel egy kicsit, de nagy szükség lenne egy fiatal, ötletekkel teli támadó koordinátorra.
Én speciel egyetemről, hasonló posztról hoznék valakit, mint Carolinában Joe Brady esetében is történt.
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Gondolkodom Wentzen, a formáján, a hülye döntésein, 2017-es szezonban mutatott játékán, ahol ha nem sérül meg jogosan MVP esélyes lett volna és mindig arra jutok, hogy Reich eligazolása volt nekünk a legnagyobb veszteség az elmúlt években....köcsög McDaniels

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért is bosszanó ez mert itt van két ilyen képességű TE a liga legjobb párosa ezt bátran állítom. S az is látszott akár milyen ergya az O fal, csak velük szét lehetett volna szedni még jobban WSH Dt. Erre egy egész O gameplant fel lehetne építeni. Ehelyett jönnek ilyen hülyeségek.
Kb olyan mint MMobban csak azért váltok támadósémát, hogy ne mondhassák a Ligában, hogy semmi variálás mindig ugyan azt játszom. Na jó váltok, s ahelyett, hogy haladnék azzal ami működik, jönnek a hülye hibák. Persze ez valószínűleg innen kívülről laikus szemmel tűnik így, de ezt látom.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Hát bármi is volt, remélem rendbe jön DeSean, mert igencsak kéne.

Curry és Craig James (most hosszabbított) viszont jelentősebb kihagyásra számíthat sérülés miatt. Surprise.


több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Amúgy Jacksonnal mi volt? Fel-le járt a pályáról, és úgy mozgott, mint aki lassú és öreg. Talán mert lassú és öreg? 😉 Mintha sérült lett volna, de ő és a csapat is azt mondta, hogy semmi baja, nem sérült. | Tehát elkezdhetjük ásni a sírját. |
BleedingGreen
Mintha meccs közben írta volna valaki, hogy meghúzta a hátát és emiatt volt ez.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy Jacksonnal mi volt? Fel-le járt a pályáról, és úgy mozgott, mint aki lassú és öreg. Talán mert lassú és öreg? 😉 Mintha sérült lett volna, de ő és a csapat is azt mondta, hogy semmi baja, nem sérült. | Tehát elkezdhetjük ásni a sírját. |

Az eladott passzok sajnos többszörösen rossz döntések voltak Wetz-től. A lentebbi Reagor felé menő passznál is: őt nézte, mert ő volt a 1st read, de észlelni kellett volna, hogy a corner zónázik és nem hátrál nagyon be. Viszont ha már dobja, akkor ennél jobb passz kellett volna egy incomplete passzhoz is. Későn ment a passz és túlságosan befelé. Az ilyen comeback-es passzokat az elkapó külső vállához kell dobni és korábban. Az oldalsó kamerából nem látszik igazán, de hátsóból igen, hogy nem volt pontos, bőven volt még hely az oldalvonal felé. Lehet, hogy az összeszokatlanság is benne volt.

Wentzre az ilyen hibák annyira talán nem voltak jellemzők, inkább hősködésből adta el a labdákat. A fejében szerintem ekkor már benne volt a fantom nyomás, és utána végig a meccsen.
Press Taylor megtartását szerintem sokan rossz döntésnek tartottuk, szerintem ez be fog bizonyosodni, mivel Wentz nem fog előrébb lépni.
Pl. ott vannak a fumblik. Azt elfogadtam, hogy küzd, nem megy le és megpróbál kihozni valamit a reménytelen helyzetekből is (Vick is így csinálta és nem szokott le). Viszont eközben lehet figyelni a labdára. Ez kellene, hogy a prioritás legyen ilyenkor. Nem derékmagasságban lengetni a labdát.

Nem tudom, hogy nem volt semmilyen terv arra, hogy miként lehetne gyorsabb passzjátékokat elővenni. Nem a screenek kellenek ilyenkor, mert a legtöbb esetben az is lassan kialakuló játék, kell hozzá tapasztalt OL, és jól el kell adni. Nehezen hiszem, hogy erre nem fektettek hangsúlyt a felkészülésben, amikor tudni lehetett, hogy egy erős DL ellen megyünk egy foltozott támadófallal.


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Az analitika fő QB-mérőszámai alapján az első fordulóban Wentz volt az NFL legrosszabb irányítója.

Az EPA/play azt jelenti, hogy playenként hány pontot ad hozzá egy játékos átlagosan a csapat teljesítményéhez. Wentznek sikerült elérnie az előkelő - 0.3-at. Az 70 play alatt röpke - 21 pont gyakorlatilag csak miatta.

Ezt emészgetni kell még egy kicsit...

 twitter.com/benbbaldwin/status/1305556409703161856?s=19
Hulkeinstein
Ez az analitika nettó baromság. Nincsenek benne miértek. Nagyon sarkosan nézed a dolgokat sztem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ezért is pocsék dolog a vereség, ilyenkor még rohadtul messzebb van a hétvége a következő meccs 😛
dande
De azért enyhíti az érzést, ha a csoport ellenfelek is kikapnak... 😀
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Az analitika fő QB-mérőszámai alapján az első fordulóban Wentz volt az NFL legrosszabb irányítója.

Az EPA/play azt jelenti, hogy playenként hány pontot ad hozzá egy játékos átlagosan a csapat teljesítményéhez. Wentznek sikerült elérnie az előkelő - 0.3-at. Az 70 play alatt röpke - 21 pont gyakorlatilag csak miatta.

Ezt emészgetni kell még egy kicsit...

 twitter.com/benbbaldwin/status/1305556409703161856?s=19
Hulkeinstein
Előtte meg MVP volt kb...
dande
Sajnos nem, legalábbis az analitika akkor is azt mutatta, hogy felülteljesített. A tavalyi szezon végén pedig a középmezőny alján, úgy a 20. hely körül végzett Wentz.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az analitika fő QB-mérőszámai alapján az első fordulóban Wentz volt az NFL legrosszabb irányítója.

Az EPA/play azt jelenti, hogy playenként hány pontot ad hozzá egy játékos átlagosan a csapat teljesítményéhez. Wentznek sikerült elérnie az előkelő - 0.3-at. Az 70 play alatt röpke - 21 pont gyakorlatilag csak miatta.

Ezt emészgetni kell még egy kicsit...

 twitter.com/benbbaldwin/status/1305556409703161856?s=19
Hulkeinstein
Előtte meg MVP volt kb...
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Az analitika fő QB-mérőszámai alapján az első fordulóban Wentz volt az NFL legrosszabb irányítója.

Az EPA/play azt jelenti, hogy playenként hány pontot ad hozzá egy játékos átlagosan a csapat teljesítményéhez. Wentznek sikerült elérnie az előkelő - 0.3-at. Az 70 play alatt röpke - 21 pont gyakorlatilag csak miatta.

Ezt emészgetni kell még egy kicsit...

 twitter.com/benbbaldwin/status/1305556409703161856?s=19
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért emlékezzünk meg erről is:

 www.youtube.com/watch?v=pdWlqUZDf8s

Egyrészt ez jelzi talán Reagorral nem lőttünk mellé van benne lehetőség, másrészt bosszantó, hogy többször nem lehet ilyet.

Az inteknél lehet tévedek (majd kijavítotok) szerintem az is lehetett a helyzet, hogy nem voltak elég gyorsak a labdák és így ért oda a védő. Persze máskor meg az a gond, hogy túl keményen dobja. Szóval ezt sem egyszerű eldöntenie mi legyen 😛 Illetve azt INTtől tartva elkezdi FG magasságban dobálni a labdákat, azt még Hightower se éri el 😊
Az a legfőbb baj, hogy ami hibái vannak egyszerűen nem látni fejlődést, hogy kijavítaná vagy minimalizálná. Hanem vagy egyik vagy másik újra és újra visszajön.

Annál a bizonyos Sweat sacknél is, ahol álltak egymással szembe, már a védő tudta, hogy Wentz valami cselt akar majd úgyis csinálni, nem rohant rá egyből, szépen kivárt, aztán Wentz már köpni nyelni nem tudott amikor a védő nem mozdult egy pillanatig és aztán elkapta. EGy pontig jó ez hős attitűd, de egy idő után káros. Nekünk is 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Az első félidő idő megállításaival mi lehetett a cél(?), nekem úgy jött le, hogy inkább az ellenfélnek kedvezett az is. Volt egy sack amikor lehajolt és belenézett a védő combjába (az kemény lehetett neki), utána kicsit nehezen is kelt fel, utána jöttek  a homályok szerintem...
greenboy
Egyértelműen az volt a cél, hogy mi még visszakapjuk a labdát egy támadás erejéig (ez meg is történt). Ilyen szituációban ez a helyes edzői döntés, ezt már ezerszer bizonyította az analitika. 2 éve ezek miatt nyertünk SB-t.

Wentz elmondta, hogy semmi baja. Ha mégis az ütéstől játszott rosszul, akkor meg nem való az NFL-be, mert itt meccsenként minimum 2-3 ilyet benyel. De nem ez volt az oka a rossz játéknak, szerintem kemény legény ő, meg sem kottyant neki.
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Az első félidő idő megállításaival mi lehetett a cél(?), nekem úgy jött le, hogy inkább az ellenfélnek kedvezett az is. Volt egy sack amikor lehajolt és belenézett a védő combjába (az kemény lehetett neki), utána kicsit nehezen is kelt fel, utána jöttek  a homályok szerintem...

Szerkesztette: greenboy
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezért is pocsék dolog a vereség, ilyenkor még rohadtul messzebb van a hétvége a következő meccs 😛
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Erre mondják, hogy szép lövés, bedobás.

Én azért szokás szerint legalább a bye weekig megadom a bizalmat Wentznek.
Nem várnék ebben a sportban fullos sérülésmentes szezont, de lassan jó lenne a kezdők nagyobb részét pályán látni mint sem.
Illetve ismét igazolódik minden gondolatom arról, hogy a két falad legyen elit és sikeres leszel, a többi lényegtelen (max látványosabb).
Eazzy
Én kitartok végig Wentz mellett. Mert sztem liga top 5 lehetne. Minden csillagnak lehetnek szar napjai. A tegnapi ilyen volt. Igaz ,hogy rendesen gyötörték is és ahogy írtam az edzői stáb semmit sem tett azért , hogy segítse normális playhívásokkal. Utolsó mondatod a mai football alapja. Ez nem is kérdés. Mi is ezen a síkon igyekszünk mozogni. Idén az O line vékonyabb, de még nem késő rendbe rakni.
Carson Wentz: We've got to be better, it starts with me - ProFootballTalk
 www.thescore.com/s/15280791

Hajjaj Wentz kezdi az egykori Reid féle dumát.... 😕
dande
Jönnek a másnapi elemzések is szépen lassan:

 twitter.com/JClarkNBCS/status/1305502673513447424

Tök üresen szaladgál 2 elkapó a jobb oldalon, de Wentz a snap pillanatától kezdve csak Hightowert nézi, még félre sem pillant. Érthetetlen.
Hulkeinstein
Számomra azért nem annyira érthetetlen. Nyilván 2 dolog játszott be. Egyik, hogy ideje sem volt nagyon körbenézni. Illetve 17 pontos előnynél DP is erőltethette a betanult koreográfiákat és a rookiek belerázódását. Ezért mehetett több passz Hightowerre. Más kérdés, hogy nem tudott élni a lehetőséggel.
Az ő esetében most sztem az jön, hogy pár meccsre hanyagoljuk ameddig el nem múlik a "lámpaláza".

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Carson Wentz: We've got to be better, it starts with me - ProFootballTalk
 www.thescore.com/s/15280791

Hajjaj Wentz kezdi az egykori Reid féle dumát.... 😕
dande
Jönnek a másnapi elemzések is szépen lassan:

 twitter.com/JClarkNBCS/status/1305502673513447424

Tök üresen szaladgál 2 elkapó a jobb oldalon, de Wentz a snap pillanatától kezdve csak Hightowert nézi, még félre sem pillant. Érthetetlen.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Carson Wentz: We've got to be better, it starts with me - ProFootballTalk
 www.thescore.com/s/15280791

Hajjaj Wentz kezdi az egykori Reid féle dumát.... 😕
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Egy kis érdekesség így a meccs másnapján. Visszamentem a júliusi nagyon részletes The Athletic QB beharangozóra, ahol ezt írták Wentzről:

Wentz inched upward after starting all 16 regular-season games for the first time since his rookie season. He still lost ground to surging NFC East rival Dak Prescott, with only a few votes separating the Philly and Dallas quarterbacks. They combined for eight Tier 1 votes.

“He was a one at a point, but we played him this past year and I think he lost a little bit physically,” an exec who placed Wentz in the second tier said. “Some of it was, he did not have the same weapons he had early on. But I also thought there were some inconsistencies in his game that I did not see early on. Some of it may be because of the knee injury. It is also interesting out of there you hear guys wanted (Nick) Foles over him. It sounds like there might be something underlying there.”

There were no psychologists on the voting panel this year. No formally accredited ones, anyway. But there were some interesting analyses of an unusual situation, one where the team never played better than when the anointed franchise quarterback was lost and the backup won it all.

“You have these veteran receivers there who want their targets, you had (Nelson) Agholor struggling with drops in a contract year and then you have a young quarterback whose personality might not be strong enough to navigate all that,” an exec said. “The quarterback needs to be able to say, ‘Shut the eff up, get in the huddle, this is the play and I’m going to go through my progressions’ instead of worrying about a guy’s targets. If you noticed, when they started playing good, it was when they had these no-names at receiver, almost like Wentz could finally just play the offense.”

The Eagles drafted three receivers this year. Perhaps those wideouts can grow with their quarterback instead of putting pressure on him. Other voters thought Wentz could threaten the top tier if he improved his risk management. They saw a quarterback who too frequently treats every play like the final play of a game the Eagles are trailing by a touchdown.

“I really like the guy and when he plays he can be a one,” a former GM said, “but injuries and the fact that they did not need him to win a Super Bowl against the Patriots, and they won with a guy I think is a four, makes it tough to push him higher. People say he is elite and at times he might be, but not consistent.”

Gyakorlatilag ugyanezt láttuk a pályán is. Ez csak megerősít abban, hogy ez nem csupán egy rozsdás első meccs volt, hanem ez Wentz. Egy elit teljesítményre is képes inkonzisztens irányító, aki körül valahogy mindig történik valami rossz (sérülések, off-field dráma, beszólogatások), mintha nem egy igazi vezér lenne.

Remélem, hogy ezt ő is látja, illetve még inkább remélem, hogy a vezetőség sem dugja homokba a fejét, mert a csapatérdek most nem ezt kívánja meg. Meg kell hajtani Wentzet keményen, lássuk csak hogy válaszol a nyomásra, mostmár vége annak az időnek, hogy porcelánvázaként kezeljük, akinek megbocsátunk minden hibát.

Félreértés ne essék, én drukkolok Wentznek és kevesen szurkolnak neki jobban nálam - van mezem, figurám, minden ami kell. Viszont van az a pont (és én hajlamos vagyok hamar, az első jeleknél ráugrani egy témára), ahol neki kell bizonyítania, főleg a szerződése után. Mindent megkapott a franchise-tól, amit csak szeretett volna, mostmár tényleg ideje, hogy visszafizesse a belé fektetett hitet. Az idei éve még megvan a bizonyításra, de ha a tegnapi produkciót nem sikerül 3 hónapon belül javítani, akkor én minden implikáció ellenére is erősen megfontolnám az újrakezdést hosszútávon egy új QB-val. Főleg ha már jött egy a 2. körben...
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ráadásul elnézve, mit művelt Donald a Cowboys fal ellen elég gyászos 2. meccs elé nézünk
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Erre mondják, hogy szép lövés, bedobás.

Én azért szokás szerint legalább a bye weekig megadom a bizalmat Wentznek.
Nem várnék ebben a sportban fullos sérülésmentes szezont, de lassan jó lenne a kezdők nagyobb részét pályán látni mint sem.
Illetve ismét igazolódik minden gondolatom arról, hogy a két falad legyen elit és sikeres leszel, a többi lényegtelen (max látványosabb).

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a meccs tényleg Wentzen ment el, mert az a 2 interception teljesen felesleges volt. Ebből a 2 drive-ból lett -14 pontunk amikor vezettünk 17-0-ra. Ha elkezdjük ölni az időt, futunk hármat és 3&outolunk szerintem nyerünk. Egyébként nem sérült meg? Mintha az első interception után egy másik játékos lett volna a pályán.
picksix
Addigra már benyelt 4 sacket meg néhány ütést, az első int előtt sem biztos, hogy teljesen rendben volt már. De ettől még nem menti fel semmi a hülye döntései alól...

Egyébként két sztár elkapoó is volt a pàlyán nálunk 😛: Hightower és JJAW... igen TC sztárok... pont láttuk mennyit ér....
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ez a meccs tényleg Wentzen ment el, mert az a 2 interception teljesen felesleges volt. Ebből a 2 drive-ból lett -14 pontunk amikor vezettünk 17-0-ra. Ha elkezdjük ölni az időt, futunk hármat és 3&outolunk szerintem nyerünk. Egyébként nem sérült meg? Mintha az első interception után egy másik játékos lett volna a pályán.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Eleve álmosan szoktuk kezdeni a szezont és most még preseason meccsek sem voltak. Nincsenek nagy reményeim.
Wentz ma rozsdás volt. Ez van. Sztem mind2 pick az övé volt. Ennek több oka is lehet, de nem boncolgatom ...(látványosan rövid passzok voltak az inteknél). Viszont az O line így tényleg nem maradhat. Egyszerűen nem tudják megvédeni Wentzet. Mellé a playcall is egy rakat fos volt . Ha már látjuk, hogy nincs megfelelő védelem akkor miért nem jönnek a gyors rövid yardos passzok/játékok? Tempón sem variáltunk. Nem volt itt semmi(tényleg egy preseason meccsnek nézett ki). Sokkal több kell ennél. Remélem jókor jött a pofon.
Védelem nem volt rossz, de egyelőre nem érzem azt az erőt a futás ellen amit az előző szezonokban képviseltünk. Slay érkezése azért érezhető még ha ő sem volt 100%-on.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
DP meg Wentz egyébként tudott, tud valami értelmeset mondani, vagy csak a bst nyomták? Köszi ha magyarul megosztotok belőle vmit.

Lurie sztem nem biztos hogy megadja azt a türelmet,amit mondjuk SP vagy JH megkapott a SBnak köszönhetőeen.
dande
Nemrég kapott új szerződést Pederson és Roseman is, Wentzől nem is beszélve.

Még ha jön is egy 0-16, akkor is ők biztosan maradnak jövőre is, felesleges ennyire előrenézni/ebben reménykedni.
Hulkeinstein
Azért az nagyon távol áll tőlem, hogy azt szeretném menjenek, minden hülyeség és mérgelődés ellenére😉