Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Roseman vakarhatja a fejét rendesen, de azt hiszem most Lurienak is le kell mennie, és odabaszni, mert ez a folyamat még megállítható.
Shawn84
Pontosan ezt akartam én is írni, hogy ideje lenne ennek 😛

Látom Wentz mondataira nem reagált senki, amit beidéztem, pedig háát....értem én, hogy még csak 2. forduló ment le, és van idő javítani, de ez nekem elég nyegle hozzáállást takar. S ha valóban így van, akkor hogy a tökömben akarjanak a többiek és álljanak be mögé. OK, hogy a csapat magját még mindig azok alkotják akiknek van már gyűrűje, de lassan el lehetne kezdeni egymásért is harcolni illetve azokért akiknek még nincs. Ha azt nézzük, mondjuk Wentznek sem teljesen "saját" jogon van, még ha sérülése előtt bele is tette a magáét. Legalább ezért látszódhatna az akarás.
Bocsánat lehet többet látok bele, mint kellene, de ez így nem egészen kerek nekem.

Ez a vereség még így is bele fért volna, ha előtte nem szúrjuk el a Washington ellenit...
dande
Igazából szerintem reagáltunk. A hozzáállásról írtunk többen is, hogy az nem megfelelő. Wentz mondatai is azt mutatják, hogy nem érzékelik a dolog komolyságát igazán. Pánikolni amúgy tényleg nem kell, de ez a beleszarom stílus nem igazán feküdt soha Phillyben. Rájuk férne egy telt házas fütyülés na 😊
Shawn84
Ok, én nem értek magyarul vagy vak vagyok 😉
dande
Ez a hozzáállás kérdés gyakran nem kézzel fogható és úgy általánosságban nehéz látni/értékelni, de nekem is van egy olyan érzésem (kb. a tavalyi szezon közepe óta), hogy valami nagyon hiányzik fejben/motivációt tekintve. A nyegleség talán túlzás, mert látszik, hogy nincs szétesve az öltöző és azért van küzdés, talán inkább az indiszponáltság és a beletörődés ami jobban leírja a helyzetet. Van egy olyan érzése az embernek, hogy a csapat kemény magjának már nem éri meg beletenni azt a plusz energiát, ami 2017-ben és 2018-ban megvolt - belefáradt a társaság a sok problémába. Ez valahol érthető, mert az SB olyan katarzist adott, amit lehetetlen lesz überelni, máshol viszont csalódást keltő.

Ezt a hozzáállást látom a következő embereken: Cox, Peters, Kelce, Lane, Barnett, McLeod, tehát gyakorlatilag a csapat idős magjának egészén. Ertz szituációja még rosszabb a szerződés körüli viták miatt, míg Wentznél egyik sem játszik, de mégsem látni rajta a tüzet. A felsoroltakon kívül gyakorlatilag Goedert az, aki tavaly is játszott és hosszútávon is kulcsembernek néz ki a franchise jövője szempontjából. Konklúzió: lehet, hogy ezt a magot el kell engedni (főleg Ertz, Cox, Peters, Kelce-re gondolva) és elkezdeni felépíteni egy teljesen új, sokkal éhesebb és motiváltabb öltözőt. A kemény szavak ellenére ugyanakkor nem tudom hibáztatni ezt a sort, mert ők már megtették a magukét és örökké csapatlegendák maradnak - van egyszerűen egy emberi határ, ahol fejben már nincs meg ugyanaz a motiváció és küzdeni akarás, ha egymás után négyszer ennyi problémán kell túllendülni.

Ez látszik Pedersonon és az edzői stábon is - bemennek dolgozni, lelkiismeretesen ledolgozzák a munkaidejüket és tényleg szakmailag beleteszik, ami minimálisan elvárt, de nem látni azt az odaadást és motivációt, ami ilyen sikeressé tette ezt a stábot. Dobálózunk az underdog státusszal, de ezt nem lehet végtelenszer eljátszani, egy idő után csak üres frázis lesz belőle.

Menedzsment szempontból talán egy olyan ember kéne, aki kicsit felkavarja a poshadt állóvizet és challengeli Dougot, illetve akár Rosemant is, Wentzről nem is beszélve. 17-ben ez Reich és DeFilippo volt, idénre viszont úgy tűnik senki nem örökölte meg ezt a szerepet. Tanácsadóból lassan túl sok lesz, de igazi, hatalommal bíró új hang nem érkezett. Ha így megy tovább a szezon, akkor talán a DC poszt, ami adja magát ilyen téren, ott a legkönnyebb változtatni, illetve egy dedikált OC sem tenne rosszat (akár playcallerként is, rákoppintva Doug-ra!). Wentznek is kell egy kemény kéz, aki nem a haverja, hanem futtat vele 3 kört, ha hülyeséget csinál.

Ettől a motiválatlanságtól függetlenül komoly képességbeli gondok is vannak és ez utóbbit tartom a mélyrepülés fő okának, viszont ennél jobb ez a csapat tehetségben, legalább egy liga közepe szintet hozni kellene és lehetne is, ha a koncentráció javulna.
több mint 4 éve
csipkelli 3 969
Az ősi magyar módszer. Meg kell látogatni egy edzést.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Roseman vakarhatja a fejét rendesen, de azt hiszem most Lurienak is le kell mennie, és odabaszni, mert ez a folyamat még megállítható.
Shawn84
Pontosan ezt akartam én is írni, hogy ideje lenne ennek 😛

Látom Wentz mondataira nem reagált senki, amit beidéztem, pedig háát....értem én, hogy még csak 2. forduló ment le, és van idő javítani, de ez nekem elég nyegle hozzáállást takar. S ha valóban így van, akkor hogy a tökömben akarjanak a többiek és álljanak be mögé. OK, hogy a csapat magját még mindig azok alkotják akiknek van már gyűrűje, de lassan el lehetne kezdeni egymásért is harcolni illetve azokért akiknek még nincs. Ha azt nézzük, mondjuk Wentznek sem teljesen "saját" jogon van, még ha sérülése előtt bele is tette a magáét. Legalább ezért látszódhatna az akarás.
Bocsánat lehet többet látok bele, mint kellene, de ez így nem egészen kerek nekem.

Ez a vereség még így is bele fért volna, ha előtte nem szúrjuk el a Washington ellenit...
dande
Igazából szerintem reagáltunk. A hozzáállásról írtunk többen is, hogy az nem megfelelő. Wentz mondatai is azt mutatják, hogy nem érzékelik a dolog komolyságát igazán. Pánikolni amúgy tényleg nem kell, de ez a beleszarom stílus nem igazán feküdt soha Phillyben. Rájuk férne egy telt házas fütyülés na 😊
Shawn84
Ok, én nem értek magyarul vagy vak vagyok 😉
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Roseman vakarhatja a fejét rendesen, de azt hiszem most Lurienak is le kell mennie, és odabaszni, mert ez a folyamat még megállítható.
Shawn84
Pontosan ezt akartam én is írni, hogy ideje lenne ennek 😛

Látom Wentz mondataira nem reagált senki, amit beidéztem, pedig háát....értem én, hogy még csak 2. forduló ment le, és van idő javítani, de ez nekem elég nyegle hozzáállást takar. S ha valóban így van, akkor hogy a tökömben akarjanak a többiek és álljanak be mögé. OK, hogy a csapat magját még mindig azok alkotják akiknek van már gyűrűje, de lassan el lehetne kezdeni egymásért is harcolni illetve azokért akiknek még nincs. Ha azt nézzük, mondjuk Wentznek sem teljesen "saját" jogon van, még ha sérülése előtt bele is tette a magáét. Legalább ezért látszódhatna az akarás.
Bocsánat lehet többet látok bele, mint kellene, de ez így nem egészen kerek nekem.

Ez a vereség még így is bele fért volna, ha előtte nem szúrjuk el a Washington ellenit...
dande
Igazából szerintem reagáltunk. A hozzáállásról írtunk többen is, hogy az nem megfelelő. Wentz mondatai is azt mutatják, hogy nem érzékelik a dolog komolyságát igazán. Pánikolni amúgy tényleg nem kell, de ez a beleszarom stílus nem igazán feküdt soha Phillyben. Rájuk férne egy telt házas fütyülés na 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Roseman vakarhatja a fejét rendesen, de azt hiszem most Lurienak is le kell mennie, és odabaszni, mert ez a folyamat még megállítható.
Shawn84
Pontosan ezt akartam én is írni, hogy ideje lenne ennek 😛

Látom Wentz mondataira nem reagált senki, amit beidéztem, pedig háát....értem én, hogy még csak 2. forduló ment le, és van idő javítani, de ez nekem elég nyegle hozzáállást takar. S ha valóban így van, akkor hogy a tökömben akarjanak a többiek és álljanak be mögé. OK, hogy a csapat magját még mindig azok alkotják akiknek van már gyűrűje, de lassan el lehetne kezdeni egymásért is harcolni illetve azokért akiknek még nincs. Ha azt nézzük, mondjuk Wentznek sem teljesen "saját" jogon van, még ha sérülése előtt bele is tette a magáét. Legalább ezért látszódhatna az akarás.
Bocsánat lehet többet látok bele, mint kellene, de ez így nem egészen kerek nekem.

Ez a vereség még így is bele fért volna, ha előtte nem szúrjuk el a Washington ellenit...
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szerintem nem volt olyan rossz az offense, ha Wentzet kivesszük. A fal látványos javuláson ment keresztül, Sanders király volt kicsit sérülten is. Az elkapóktól nem emlékszem óriási dropra - talán Reagornak volt egy, de az pont ment tovább egy bünti után.

A legnagyobb probléma Wentz volt, utána pedig jött a LB-sornak nem igazán nevezhető Gerry+ futottak még, illetve a 100 millió dolláros D-line. Senki ne lepődjön meg ha Coxnak ez az utolsó éve Eagles-mezben, még 20 millió dead money mellett is megérheti spórolni rajta, minimális impactje van több, mint 1 éve. Ugyanez elmondható Schwartzról is, szanaszét szopatják még a shutdown corner ellenére is.
Hulkeinstein
Jövőre -65 millióval állunk, nincs az az isten, hogy ez a 20 Milliós Dead beleférhet.
Shawn84
Nem érted akkor, amit írtam. A DM mellett is spórolnánk rajta, akkora a fizuja.

Közben új mélypontot sikerült elérni - még a teljesen reménytelen jetsnél is rosszabb a csapat 😕

 twitter.com/benbbaldwin/status/1307832120757420032?s=19
Hulkeinstein
Jaaa. Így már világos. Spotracon majd játszok kicsit valamikor a cap trackerrel, meglátjuk, mit lehet kihozni.
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Hát srácok ez kurvára vérszegény volt. BleedingGreen írásával maradéktalanul egyet tudok érteni. Én egyértelműen Coaching problémát látok itt. Wentz messze nem volt olyan szar mint az első héten, de így is sok-sok homályt dobott, pedig az OL egyértelműen sokat javult. Ezen a téren ha nem jönnek közbe újabb sérülések (Seumalo ugye) akkor nem lesznek már akkora gondok. Ami a támadójátékban tényleg feltűnő volt, az a rendkívüli ötlettelenség, ismét, és hogy nagyon rossz pillanatokban tudtak Pedersonék, nagyon szar játékot hívni. Volt egy drive a 3. negyedben, amikor nagyon szépen mentünk előre, jól fel volt építve a az egész, és a végén 30 yard körül behívtak egy hosszú passzt JJ-re. Végül Wentz hibája lett, mert egyértelműen esélytelen volt JJ az elkapásra, mégis bedobta, és interception lett, de kérdem én, Mi a faszért kellett elkapkodni?
D-Jax, Sanders (a fumble ellenére is) és Scott az akin láttam, hogy tényleg akarnak, az OL-t leszámítva, de sok esetben nagyon motiválatlannak tűnt az egész támadó részleg.

A védelem a csapat szégyene volt. Az elmúlt években ligaelit futó szekció ezen a meccsen, semmit nem tudott felmutatni. A Rams úgy futott, ahogy akart. Jackson is Cox is rohadtul halovány volt. Hargrave meg nem is tudom, játszott? Az LB sor az most hozta azt, amit vártam tőlük első héttől. Azt a büdös nagy NULLÁT. Gerry mindenkit alul tudott múlni tegnap, kb. 2 TD ment el rajta, de a többieket meg nem is lehetett látni. A secondary is csúfos volt, Woods és Kupp halálba szopatta a népet. Higbeere meg egyáltalán nem is volt emberünk. Pedig Davion Taylort a 3. körben pont azért hoztuk, mert a passz ellen jól védekezik.

A következő 4 meccsből nagyjából a Bengals aki verhető, de nem fogok meglepődni ha 1-5 lesz a mérlegünk miután lejátszottuk őket.
Ez most egyértelműen az edzői stáb, prove it szezonja. Ha valamit nem tudnak kezdeni a jelenlegi szituációval, akkor bizony váltani kell majd. Ha pedig így lesz, akkor a jövő évi cap helyzetet, és a várhatóan magas draft helyet figyelembe véve, egy rövid, 2-3 éves újjáépítés veheti kezdetét.

Roseman vakarhatja a fejét rendesen, de azt hiszem most Lurienak is le kell mennie, és odabaszni, mert ez a folyamat még megállítható.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem nem volt olyan rossz az offense, ha Wentzet kivesszük. A fal látványos javuláson ment keresztül, Sanders király volt kicsit sérülten is. Az elkapóktól nem emlékszem óriási dropra - talán Reagornak volt egy, de az pont ment tovább egy bünti után.

A legnagyobb probléma Wentz volt, utána pedig jött a LB-sornak nem igazán nevezhető Gerry+ futottak még, illetve a 100 millió dolláros D-line. Senki ne lepődjön meg ha Coxnak ez az utolsó éve Eagles-mezben, még 20 millió dead money mellett is megérheti spórolni rajta, minimális impactje van több, mint 1 éve. Ugyanez elmondható Schwartzról is, szanaszét szopatják még a shutdown corner ellenére is.
Hulkeinstein
Jövőre -65 millióval állunk, nincs az az isten, hogy ez a 20 Milliós Dead beleférhet.
Shawn84
Nem érted akkor, amit írtam. A DM mellett is spórolnánk rajta, akkora a fizuja.

Közben új mélypontot sikerült elérni - még a teljesen reménytelen jetsnél is rosszabb a csapat 😕

 twitter.com/benbbaldwin/status/1307832120757420032?s=19
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
The Eagles have been 0-2 only four times since 2000:
2003: (They finished 12-4, made NFC championship game)
2007: (They finished 8-8)
2015: (They finished 7-9, Chip Kelly fired in Week 16)
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szerintem nem volt olyan rossz az offense, ha Wentzet kivesszük. A fal látványos javuláson ment keresztül, Sanders király volt kicsit sérülten is. Az elkapóktól nem emlékszem óriási dropra - talán Reagornak volt egy, de az pont ment tovább egy bünti után.

A legnagyobb probléma Wentz volt, utána pedig jött a LB-sornak nem igazán nevezhető Gerry+ futottak még, illetve a 100 millió dolláros D-line. Senki ne lepődjön meg ha Coxnak ez az utolsó éve Eagles-mezben, még 20 millió dead money mellett is megérheti spórolni rajta, minimális impactje van több, mint 1 éve. Ugyanez elmondható Schwartzról is, szanaszét szopatják még a shutdown corner ellenére is.
Hulkeinstein
Jövőre -65 millióval állunk, nincs az az isten, hogy ez a 20 Milliós Dead beleférhet.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs ezért muszáj megtörni:

 twitter.com/DZangaroNBCS/status/1307783389949431810

hogy szkdná rá.......................................
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem nem volt olyan rossz az offense, ha Wentzet kivesszük. A fal látványos javuláson ment keresztül, Sanders király volt kicsit sérülten is. Az elkapóktól nem emlékszem óriási dropra - talán Reagornak volt egy, de az pont ment tovább egy bünti után.

A legnagyobb probléma Wentz volt, utána pedig jött a LB-sornak nem igazán nevezhető Gerry+ futottak még, illetve a 100 millió dolláros D-line. Senki ne lepődjön meg ha Coxnak ez az utolsó éve Eagles-mezben, még 20 millió dead money mellett is megérheti spórolni rajta, minimális impactje van több, mint 1 éve. Ugyanez elmondható Schwartzról is, szanaszét szopatják még a shutdown corner ellenére is.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
...és még a Dallas is
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Csak azt látjuk, hogy az első heti teljesítmény nem volt véletlen.
Ötlettelen, gyenge támadósor. Ilyen fogalmatlan védelmet meg 2012 óta nem láttam. A védőfal egy-két játéktól eltekintve végig láthatatlan volt, óriási hibákkal a futás elleni védekezésben.
BleedingGreen
Én már tavaly sem láttam jobbnak a támadósort. Nem gondoltam, hogy idén még azt is megpróbáljuk alulmúlni. De tavaly legalább a D meccsben tartott bennünket a legtöbb esetben.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Csak azt látjuk, hogy az első heti teljesítmény nem volt véletlen.
Ötlettelen, gyenge támadósor. Ilyen fogalmatlan védelmet meg 2012 óta nem láttam. A védőfal egy-két játéktól eltekintve végig láthatatlan volt, óriási hibákkal a futás elleni védekezésben.


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Egy dolog vigasztal, hogy a csoport nagy része is szopóágon van.
Aztán tovább nézve a schedulet nemsokára szembe jön a 49ers-Ravens-Steelers hármas..na az fogja padlóra vinni teljesen a csapatot.
Lehet agyalni ki miért meg hogyan..én most sem varrnám Wentz nyakába az egészet majd helyettem megteszitek ti. Jövő héten találkozunk (addig be se nézek) Csoki.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a hétre némasági fogadalmat teszek. Tudom vééééééééééégre 😛 😉
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurts aktív!!!! Valamire készülünk? 😊

Jeffery viszont nem játszik.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megelőztél 😀 ez nagyon jól néz ki, Matthew, mit szólsz hozzá? 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Akkor egyszerűen csak ennyi: GAMEDAY 😊!!!
dande
Kiegészítve a hozzászólásodat. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor egyszerűen csak ennyi: GAMEDAY 😊!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elkezdődött egy ilyen sorozat, Long az első:

 twitter.com/Eagles/status/1307376030890500097
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Brownnal kapcsolatban pont mintha azt olvastam volna, hogy akár a kezdőben is találhatja magát, de akkor félreértettem.
dande
“He’s got to get in the mix and he’s got to get in the playbook,” Pederson said. “He’s got to pick up terminology, understand that first, and then we have to feel comfortable that we can put him in the game.”
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brownnal kapcsolatban pont mintha azt olvastam volna, hogy akár a kezdőben is találhatja magát, de akkor félreértettem.
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Régóta várt jó hírek a sérülések terén: Sanders, Johnson és Hargrave (!) is játszik majd.
Graham kérdéses, de átment az agyrázkódás protokollon, így jó eséllyel játszani fog. Barnett játéka szintén kérdéses, de rá is van esély, mert teljes edzése volt pénteken.
BleedingGreen
Baszki, pont beelőztél a sérültekkel 😀