Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Nem is számíthattunk másra, hiszen a sérüléseik után a csapat kijelentette, hogy semmi gond, az első meccsre rendben leszek ... Azt meg már tudjuk milyen súlya van | (semmilyen) | , annak amit mondanak a sérülések kapcsán.

Hargreave a mellkas sérülés mellé még összeszedett egy hamstring húzódást is. Edzés nélkül.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders nem játszik az első héten.... szuper 😕

Ja és Barnett se...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide is:

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/1st-time-44-years-merrill-reese-wont-be-eagles-game
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ennyit a hírekről, Reagor játszhat, LJről meg Sandersről kb ma derült ki, hogy gond van velük...

 twitter.com/Tim_McManus/status/1304505169477095426

Ertzzel kapcsolatban pedig én nem hibáztatom őt. Amióta itt van szívét lelkét bele teszi, szó nélkül végzi a dolgát. Egy fillért nem sajnálhatunk tőle. Különösen ha pl Petersnek megadjuk a több pénzt (ezért is van ennek rossz üzenete). Valóban részben pótolható (ezt ő is tudja), de azért én bízom benne, hogy marad, és nem játszunk el pl egy Hopkinst vele.
dande
Sztem meg fogja kapni a nagyobb pénzt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit a hírekről, Reagor játszhat, LJről meg Sandersről kb ma derült ki, hogy gond van velük...

 twitter.com/Tim_McManus/status/1304505169477095426

Ertzzel kapcsolatban pedig én nem hibáztatom őt. Amióta itt van szívét lelkét bele teszi, szó nélkül végzi a dolgát. Egy fillért nem sajnálhatunk tőle. Különösen ha pl Petersnek megadjuk a több pénzt (ezért is van ennek rossz üzenete). Valóban részben pótolható (ezt ő is tudja), de azért én bízom benne, hogy marad, és nem játszunk el pl egy Hopkinst vele.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Ertz playing 'like it's my last year' with Eagles amid contract frustration
 www.thescore.com/nfl/news/2018153

Kell is az alakítgatás mert Ertz nem viseli teljesen jól a helyzetet. Bízom benne sikerül jól kezelni..
dande
Nekem rohadtul nem szimpi amit kommunikál, és az elvárásai sem. Ha valaki itt szeretne maradni, akkor nem követel, és nem zsigereli ki a franchise-t, hanem a józan ész határain belül gondolkodik. Ha rekord TE fizut szeretne, az szerintem az esetében nem reális, és biztos vagyok benne, hogy sehol nem kapná meg ezt a pénzt, de ki lehet próbálni... Biztos vagyok abban is, hogy a fo. nem szakmunkás minimálbért ajánlott neki, de ezek után kíváncsi lennék a konkrét számokra ajánlat és elvárás oldalon is. Fölösleges a lelki terror, nem hiányzik a bomlasztás, főleg nem egy olyantól, aki a állítólag karrierjét itt akarja tölteni.
több mint 4 éve
csipkelli 3 969
Mondjuk ennek mi köze Petersnek rapapapapa szerint, azt nem tudom. Simán befér idén a plusz pénze. Nem lesz emiatt kisebb a kaki. Majd.

Ertz gyakorlatilag elmondta, hogy Kelce-Kitte-féle lóvét akar.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz playing 'like it's my last year' with Eagles amid contract frustration
 www.thescore.com/nfl/news/2018153

Kell is az alakítgatás mert Ertz nem viseli teljesen jól a helyzetet. Bízom benne sikerül jól kezelni..
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RapSheet/status/1304133130123710465
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megelőztél 😛 Ennyi belefér, C Glennek is kellett volna adni ennyit, ha őt leigazoljuk. Annál azért jobb ez a megoldás.
dande
Glenn nem képes 5 meccset lejátszani, Peters meg igen. Persze még így is soványka az OL, Pryornak kéne Vaitai szintjére fejlődnie, hogy értékelhető legyen. Driscoll szerintem 2 éven belül hozza Seumalo szintjét, miatt nem aggódom.
Shawn84
Nyilván. Ahogy írtam is amíg Stoutland helyén van, ő tudja kezelni a lukakat. Érdekes, hogy Mailatahoz ennyi türelmünk van. Lehet, hogy tanulni akarunk a Villaneuva esetből, akit könnyedén elengedtünk anno hasonló szituból, pedig jól teljesített. Aztán látjuk a Steelersnél bevált. Meglátjuk. 😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Megelőztél 😛 Ennyi belefér, C Glennek is kellett volna adni ennyit, ha őt leigazoljuk. Annál azért jobb ez a megoldás.
dande
Glenn nem képes 5 meccset lejátszani, Peters meg igen. Persze még így is soványka az OL, Pryornak kéne Vaitai szintjére fejlődnie, hogy értékelhető legyen. Driscoll szerintem 2 éven belül hozza Seumalo szintjét, miatt nem aggódom.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megelőztél 😛 Ennyi belefér, C Glennek is kellett volna adni ennyit, ha őt leigazoljuk. Annál azért jobb ez a megoldás.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nine-time Pro-Bowl OT Jason Peters redid his deal with the Eagles - as he wanted and hoped to do - and it now will be worth up to $8 million, including $4 million guaranteed, his agent Vincent Taylor told ESPN.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
DeSean Jackson discusses his goals for the 2020 season on this edition of #Eagles 360, presented by @Xfinity.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/15223287

DJax szólt 😊
több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Az egész csapat nagyon vékony minden poszton, ezekkel a sérülésekkel meg pláne. A Boys ellen kizárt, hogy bármelyik meccsen is 10 ponton belül legyünk. (Bármennyire is fáj, nálam ők idén az esélyesek, hogy a SB-n kiállhatnak a KC ellen). Ehhez még hozzájönnek a már-már védjegyünké váló elbalfaszkodott vereségek a kötelező W meccseken. Bocsi, ha kicsit pesszimista vagyok, max pozitívan csalódom, ezt kívánom magamnak és nektek is 😊 Már most tudom, hogy agyfaszt fogok kapni a szezonban, de persze szurkolok és ott leszek minden meccsnél a gép előtt, és már alig várom, hogy elkezdődjön a szezon 😊 Ha a Boys meccsnek legalább egy 5:2 mérleggel tudnánk nekimenni (neadj isten egy 6:1-el...😁), akkor már elkezdenék reménykedni a bármiben 😊 Addig én maradok a földön.
Ja és levehet az Arena tv!!! 👎
MrMiksa
 theeagleswire.usatoday.com/2020/09/09/philadelphia-eagles-nfc-playoffs-espn-simulation/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ó kapitány kapitányom!

Eagles name 8 captains ahead of 2020 season | Carson Wentz, Jason Kelce among group
 www.thescore.com/s/15217981
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz neked is! 😊

Fly Eagles!!!
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Az egész csapat nagyon vékony minden poszton, ezekkel a sérülésekkel meg pláne. A Boys ellen kizárt, hogy bármelyik meccsen is 10 ponton belül legyünk. (Bármennyire is fáj, nálam ők idén az esélyesek, hogy a SB-n kiállhatnak a KC ellen). Ehhez még hozzájönnek a már-már védjegyünké váló elbalfaszkodott vereségek a kötelező W meccseken. Bocsi, ha kicsit pesszimista vagyok, max pozitívan csalódom, ezt kívánom magamnak és nektek is 😊 Már most tudom, hogy agyfaszt fogok kapni a szezonban, de persze szurkolok és ott leszek minden meccsnél a gép előtt, és már alig várom, hogy elkezdődjön a szezon 😊 Ha a Boys meccsnek legalább egy 5:2 mérleggel tudnánk nekimenni (neadj isten egy 6:1-el...😁), akkor már elkezdenék reménykedni a bármiben 😊 Addig én maradok a földön.
Ja és levehet az Arena tv!!! 👎

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
vékony lesz az Oline
Janek
Kösz végre vki 😉 Nem túl vastag valóban, de itt az edző munkában bízhatunk. Eddig is az segített ki. Persze egy ponton túl már a kócsnak is nehéz de talán sikerül jól pótolni az esetleges kiesőket. Gyakorlatunk màr van benne 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
vékony lesz az Oline

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Some thoughts on Eagles’ 1st unofficial depth chart of 2020
 www.thescore.com/s/15209346
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
No, senki nem tart velem innen a tippeldébe??? 😊 😉
Mármint, hogy senki más nem tippel itt? 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit tippeltek az első fordulóra?
Azon kívül, hogy nyertek 😀
warr_b
Megvárjuk ki lesz a vakoldali tackle, aztán tippelünk 😀
csipkelli
Akkor most már lehet 😛 Peters az LT!!!

Reagor pedig a Rams ellen várhatóan játszhat 😊
dande
Eagles coach Doug Pederson said Jason Peters will start at left tackle.
Shawn84
Mert szerinted mit írtam😉?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 956 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor tegyük is meg tétjeinket:

Skins ellen W de szokás szerint 20 pont mínuszról jövün vissza 😛

Rams ellen W mert McVayt nem csípázom 😛

Bengals ellen W Burrow talán nem parádézik még ellenünk 😊

49rs ellen W itt jöhetne az első vereség de Garoppolo monoja hátha elfogyott 😊

Steelers ellen W mert Wentzsylvaniát meg kell védeni 😉

Ravens ellen L Lamart viszont csípem ezt màr nem ússzuk meg 😀

Giants ellen W Jones hátha az "öreg" Elira kezd hasonlítani inkább 😉


Boys ellen W legalább itthon győzni kell 😊

Giants dupla W mert oda vissza az igazi 😉

Browns ellen W Baker ellen talán sikerül kisütni valamit 😊

Sehawks ellen L csak a szokásos 😀

Packers ellen L Rodger még egyszer nem kegyelmez 😊.

Sains ellen L Breesnek ne kelljen rossz szájízzel gondolni ránk 😛

Cards ellen W sok volt a zsinórban 3 vereségből 😛

Boys ellen L az túl szép lenne ha 2x vernénk őket 😀

Skins ellen W bocs de ez a győzelem is kell még 😉

Szóval ez így 11-5 😀 Tudom, szép álom, a reális inkább 9-7 de ha akarunk valamit a szezontól most nem aludhatunk be az elején mert az Hawks Packers Saints trió kegyetlen lesz.

Szóval Hajrá! 😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Mit tippeltek az első fordulóra?
Azon kívül, hogy nyertek 😀
warr_b
Megvárjuk ki lesz a vakoldali tackle, aztán tippelünk 😀
csipkelli
Akkor most már lehet 😛 Peters az LT!!!

Reagor pedig a Rams ellen várhatóan játszhat 😊
dande
Eagles coach Doug Pederson said Jason Peters will start at left tackle.