Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/RapSheet/status/1300136100766404608
több mint 4 éve
csipkelli 3 971
Egyelőre úgy tűnik, nem komoly.

iktriad
Muhaha, ilyen szöveg nálunk insta IR. Előtte 4-5 hétig day to day állapota, majd roster move.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyelőre úgy tűnik, nem komoly.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Be kell tiltani az edzést. Amúgy Wentznek semmi baja, Reagornak betippelek egy IR-t.
csipkelli
Reméljük előbbiben van csak igazad 😛

Egyébként Reagor egy InT utani szerelésben sérült meg.... legalább a hajtás benne van, ennyi kiderült....
több mint 4 éve
csipkelli 3 971
Be kell tiltani az edzést. Amúgy Wentznek semmi baja, Reagornak betippelek egy IR-t.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Wentz day-to-day with minor soft tissue injury
 www.thescore.com/nfl/news/2011677

No felkésszül Sudfeld vagy Hurts😛 😉???

Reagor se teljesen százas...

Igazatok van felesleges lett volna Yannick ő is csak megsérülni jött volna ide 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van na azért a jus mormorandins (morgás joga) még meglehet 😛 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jellemző, hogy Yannikot se mi tudtuk megszerezni olcsóért.... Rózsi ébresztő... ez s a Hopkins traderől való lemaradás kissé bosszant.... 😕
dande
Nyilván nem ok nélkül nem volt kedvük kiadni egy 2. kört + további aprót, mikor nem túl rózsás a cap helyzetetek. 😀
Okkal ücsörögtök azon a jelenlegi 23M cap spacen, amit át tudtok vinni kövi évre...jelenleg a top 51-es fizutok 2021-re: ~263M (idei cap: 198.2M volt).
Így sem feltétlenül könnyű ledolgozni majdnem 28M-et, amivel a cap fölött lennétek, de ha még csökken a cap is... 😊
több mint 4 éve
csipkelli 3 971
Jellemző, hogy Yannikot se mi tudtuk megszerezni olcsóért.... Rózsi ébresztő... ez s a Hopkins traderől való lemaradás kissé bosszant.... 😕
dande
Aztán olcsóért aláírna. 175 milliós capnél megyünk az nb2-be.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jellemző, hogy Yannikot se mi tudtuk megszerezni olcsóért.... Rózsi ébresztő... ez s a Hopkins traderől való lemaradás kissé bosszant.... 😕
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán egy ks beszélgetés is lesz 😉 nekem egyébként ez már nem oly szimpi JP legenda ide vagy oda. Gyakorlatilag senki nem adott neki már munkát, bármennyire is szerette volna. Mi adtunk esélyt neki a játékra, még ha szükségből is,. Annyira nem ugrálnék, inkább örülnék... Szóval értem, de nem elegáns.
dande
Erről az egész sztoriról az jutott eszembe, hogy mi lett volna, ha Dillard megsérül egy meccs közben? Akkor a kispadon közli DP-vel, hogy fizuemelés vagy a csere QB játszhat LT-t? Vagy a meccs után megy oda Rosemanhez? És ha mindez mondjuk a 12. vagy utolsó héten történik? Szerintem nonszensz.
Hulkeinstein
Kíváncsi vagyok hogy reagál erre az öltöző mondjuk, illetve Rózsiék, pláne Ertz szerződése tárgyalása közben. A kivágást el tudom képzelni ebben az esetben bármennyire is sokat jelent nekünk.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Talán egy ks beszélgetés is lesz 😉 nekem egyébként ez már nem oly szimpi JP legenda ide vagy oda. Gyakorlatilag senki nem adott neki már munkát, bármennyire is szerette volna. Mi adtunk esélyt neki a játékra, még ha szükségből is,. Annyira nem ugrálnék, inkább örülnék... Szóval értem, de nem elegáns.
dande
Erről az egész sztoriról az jutott eszembe, hogy mi lett volna, ha Dillard megsérül egy meccs közben? Akkor a kispadon közli DP-vel, hogy fizuemelés vagy a csere QB játszhat LT-t? Vagy a meccs után megy oda Rosemanhez? És ha mindez mondjuk a 12. vagy utolsó héten történik? Szerintem nonszensz.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán egy ks beszélgetés is lesz 😉 nekem egyébként ez már nem oly szimpi JP legenda ide vagy oda. Gyakorlatilag senki nem adott neki már munkát, bármennyire is szerette volna. Mi adtunk esélyt neki a játékra, még ha szükségből is,. Annyira nem ugrálnék, inkább örülnék... Szóval értem, de nem elegáns.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Jason Peters wants more money if he's moving to left tackle - ProFootballTalk
 www.thescore.com/s/15102407

Khm khm 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várható 53:

Predicting Eagles 53-man roster after 10 days of training camp
 www.thescore.com/s/15091234

Fent és lent:

Eagles stock up, stock down after 2nd week of 2020 training camp
 www.thescore.com/s/15091323
több mint 4 éve
csipkelli 3 971
Tudtk miért kell visszahozni bszmeg.......

De az a bosszantó, hogy a héten már egyszer abba kellett hagyni az edzést, muszáj volt erőltetni... éljen stáb....
dande
Minden kontinens számít jegyében jön Mailata 😀
QB van egy csomó, majd szedik a lábukat.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudtk miért kell visszahozni bszmeg.......

De az a bosszantó, hogy a héten már egyszer abba kellett hagyni az edzést, muszáj volt erőltetni... éljen stáb....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
csipkelli 3 971
Peters megy ki a szélére. Vállalható.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1299059105060061185
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz beszélt:

Carson Wentz: “Some fans might not like it but there’s a hurting community and we want to reach out and respond to that hurt.”
 www.thescore.com/s/15086872


Belőle pedig nem tudom lesz e még vmi buston kívül... pedig...

Philadelphia Eagles' LT Andre Dillard left practice after suffering Biceps injury
 www.thescore.com/s/15086721
több mint 4 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Egy kis off
Sok éve megy az Eagles-ös fantasy, ha valakinek van kedve jelentkezni akkor itt a link:
 bowl.hu/forum/fantasy-football/eagles-nfl-liga
zsoeo
Írtam egy üzenetet, majd csevegjünk!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Összefoglaló:

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/eagles-training-camp-2020-observations-day-9-huge-day-jj-arcega-whiteside
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egy kis off
Sok éve megy az Eagles-ös fantasy, ha valakinek van kedve jelentkezni akkor itt a link:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Eagles NFL liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ő amúgy nincs az elit szintű TEk között 😛

 twitter.com/RapSheet/status/1298269879741497345

Valamint JP új pozijáról:

 twitter.com/Mfranknfl/status/1298296122281275398

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Az egykori Chargers és Cards CB Trevor Williams érkezett a secondarybe.

iktriad
Kivágtuk majd 2 héttel később visszahoztuk. Szokásos Roseman. Majd jön Bradham és megint kivágjuk 😊