NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egy kis off
Sok éve megy az Eagles-ös fantasy, ha valakinek van kedve jelentkezni akkor itt a link:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Eagles NFL liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ő amúgy nincs az elit szintű TEk között 😛

 twitter.com/RapSheet/status/1298269879741497345

Valamint JP új pozijáról:

 twitter.com/Mfranknfl/status/1298296122281275398

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Az egykori Chargers és Cards CB Trevor Williams érkezett a secondarybe.

iktriad
Kivágtuk majd 2 héttel később visszahoztuk. Szokásos Roseman. Majd jön Bradham és megint kivágjuk 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egykori Chargers és Cards CB Trevor Williams érkezett a secondarybe.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik újra tárgyaltok Ertz-el szerződéshosszabbítás ügyben.
 www.inquirer.com/eagles/zach-ertz-contract-eagles-dallas-goedert-travis-kelce-george-kittle-20200822.html
iktriad
Érdekes lesz mert lassan Goedert is rászolgâl a nagyobb pénzre. S Ertz azért messze jobb mint Celek, bármennyire is szerettem, s Goedert is jobb kalibernek. Anyagilag nem lesz könnyű ezt kiegyensúlyozni, nem lehet a váltást úgy megoldani, mint Ertz s Celek esetén. Ertz ahhoz még fiatal. Remélem tudjuk okosan kezelni a szitut (s ne, ne írjáto be, hogy Rózsi majd megvarázsolja) 😛 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik újra tárgyaltok Ertz-el szerződéshosszabbítás ügyben.
 www.inquirer.com/eagles/zach-ertz-contract-eagles-dallas-goedert-travis-kelce-george-kittle-20200822.html
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
We’ve got your backstage pass to the Rookie Talent Show on today’s Inside Training Camp, presented by @IBX.

#EaglesCamp
 www.thescore.com/s/15015052
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 541 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eagles' RB Miles Sanders listed as 'week to week' with a lower-body injury
 www.thescore.com/s/14996604

Fsza egyre szebb... el se kezdődött a szezon... szerintem hirdessük is ki mindjárt Hurtst vagy Sudfeldet kezdő QBnak hátha akkor nem Wentzel lesz vmi, legalább az első hétig 😛
dande
Baszki, így hogy lesz nálunk a legtöbb sérült? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles' RB Miles Sanders listed as 'week to week' with a lower-body injury
 www.thescore.com/s/14996604

Fsza egyre szebb... el se kezdődött a szezon... szerintem hirdessük is ki mindjárt Hurtst vagy Sudfeldet kezdő QBnak hátha akkor nem Wentzel lesz vmi, legalább az első hétig 😛
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Piros pont a QB2-nek! 😁

 m.facebook.com/upsetornagy/photos/a.116024570196153/128645402267403/?type=3&source=48
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
We’re just going to leave this here.

@goedert33 | #EaglesCamp
 www.thescore.com/s/14974397

Csak, hogy valami szép is legyen 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Boys is már komoly kiesővel számolhat G. McCoy személyében...
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Tavaly Malik Jackson legalább az első meccsig eljutott ...

Nálunk a week-to-week jelzés bármilyen hosszú kihagyást jelenthet. Nem arról híres a stábunk, hogy ezekben a közleményeikben nagyon meg lehet bízni. Ha day-to-dayt mondanak, akkor lehet benne bízni, hogy pár héten belül játékképes lesz az illető. 😊 Ha week-to-week, akkor az sem biztos, hogy megvan az összeg végtagja. 😉

Az a fasza, hogy nálunk olyan játékosok is hamar kidőlnek, akik egyébként máshol komoly kihagyás nélkül játszottak éveket, pl. M. Jackson, Hargrave.
Arra nyilván fel vagyunk készülve, hogy D-Jax, Peters és hasonló játékosok nem tudnak egy szezont teljesen egészségesen lehozni, de ezekhez jön, amikor egész sorok fekszenek majd el.

Barnett karrierjét pedig tönkreteszik a sérülések. Hol vállsérüléssel bajlódik, hol a lába sérült. Így nagyon nehéz neki előre jutni. (Nyilván máshol majd egészséges lesz, mint Hicks, aki elment és három év után egyből tolt egy teljes alapszakaszt.)

Idén annyira nem is számítanak ezek, mert meglepő lenne, ha végigmenne a szezon. Inkább abban reménykedek, hogy egy-két újoncunk tud majd hasznos tapasztalatot szerezni a szezonban, ameddig eljutunk.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles injury report first day in pads

Jason Peters (lower body) - day to day
JJ Arcega Whiteside lower body) - day to day
Derek Barnett (lower body) - week to week

New Eagles DT Javon Hargrave (upper body) - out multiple weeks
 www.thescore.com/s/14971431

Szerintem ne hozzunk jó pénzért többet DL játékost úgy is megsérül.... Miért is lenne egészséges DL
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/BleedingGreen/status/1293998582568235008

Zach sem fog kimaradni a jóból
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Everson Griffen közben aláírt Dallasba - ezzel szerintem évek óta először papíron egyértelműen erősebb a Cowboys rostere, mint a mienk. Szerencsére idén nem csak ez fog dönteni, óriási hátrány a rövid preseason az új stábbal, viszont így is szomorú ez a nap. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy jövőre csak gyengülni fogunk (nincs pénz), akkor sajnos nagyon úgy tűnik, hogy elértük a Wentz-draft óta először a lejtmenetet, amikor már nem reális álmodni sem a Superbowlról. Kíváncsi vagyok mi Roseman-ék hosszútávú terve azon kívül, hogy Wentz majd MVP lesz, nagyon nem néz ki jól a helyzet a következő 2-3 évre.
Hulkeinstein
Reméljük úgy lesz ez igaz mint az a bizonyos QBkról szóló elemzés 😛 😉 Egyébként meg évek óta erősebb a Boys rostere mint a miénk aztán meg látjuk 😊 Nekem épp az Eagles mutatta meg igazán, hogy mennyivel többet számít az edzői munka, mint a tehetség önmagában. Látszik, hogy ezen próbáltunk finomhangolni hibákat kijavítani, meglátjuk mennyire sikerült 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd varázsol, ahogyan szokott 😊

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Everson Griffen közben aláírt Dallasba - ezzel szerintem évek óta először papíron egyértelműen erősebb a Cowboys rostere, mint a mienk. Szerencsére idén nem csak ez fog dönteni, óriási hátrány a rövid preseason az új stábbal, viszont így is szomorú ez a nap. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy jövőre csak gyengülni fogunk (nincs pénz), akkor sajnos nagyon úgy tűnik, hogy elértük a Wentz-draft óta először a lejtmenetet, amikor már nem reális álmodni sem a Superbowlról. Kíváncsi vagyok mi Roseman-ék hosszútávú terve azon kívül, hogy Wentz majd MVP lesz, nagyon nem néz ki jól a helyzet a következő 2-3 évre.
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Jatavis Brown visszavonult 😮
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29629467/philadelphia-eagles-linebacker-jatavis-brown-retires-26
empty taxi
Mivel az opt out-nak vége így ki lehet játszani a szabályokat. Visszavonulok aztán mégse mondjuk fél év múlva és újra a csapatnál vagyok...
zsoeo
Ha leadta a papírt az NFL felé a visszavonulásról, akkor 1 évet kötelezően ki kell hagynia.
Shawn84
Akkor rosszul tudtam 😔
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Jatavis Brown visszavonult 😮
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29629467/philadelphia-eagles-linebacker-jatavis-brown-retires-26
empty taxi
Mivel az opt out-nak vége így ki lehet játszani a szabályokat. Visszavonulok aztán mégse mondjuk fél év múlva és újra a csapatnál vagyok...
zsoeo
Ha leadta a papírt az NFL felé a visszavonulásról, akkor 1 évet kötelezően ki kell hagynia.
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Jatavis Brown visszavonult 😮
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29629467/philadelphia-eagles-linebacker-jatavis-brown-retires-26
empty taxi
Mivel az opt out-nak vége így ki lehet játszani a szabályokat. Visszavonulok aztán mégse mondjuk fél év múlva és újra a csapatnál vagyok...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
És ezt tényleg nézni kell? Meredten képernyőre tapadva?
Mindig tanul az embör...
ozibozi
Most ezt nekem szántad? 😀
Ha igen akkor persze, hogy nézni kell azért vlog.Lehetne csak hallgatni is ,de akkor teljesen felesleges a YT felülete elég feltölteni SoundCloudra vagy vmi hasonlóra, de nyugi akkor meg a hangminőségbe kötnék bele. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Jatavis Brown visszavonult 😮
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0809%2Fr729570_1296x729_16-9.jpg
Eagles linebacker Jatavis Brown retires at 26
Linebacker Jatavis Brown, 26, who signed with the Eagles as a free agent this offseason, has retired and was placed on the reserve/retired list on Sunday.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 634
És ezt tényleg nézni kell? Meredten képernyőre tapadva?
Mindig tanul az embör...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Köszi ez jó volt.
Már csak egy kérdés. Mi lenne akkor ha ezeket a videókat Höri nem egy kaputelefonnal venné fel ? 😀
(Komolyan érdekelne, hogy mi az a technikai eszköz amivel 2020-ban ilyen minőség érhető el. 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !