NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
az,hogy te mit akarsz nem érdekel senkit.

a ligának kell a pénz. a tv adja a legtöbbet. a gurulós is megy zárt kapukkal...

nincs itt semmi látnivaló.


btw mi van ha Seumalo lesz a RG ?
Janek
Seumalo vlszeg LG lesz, ott is játszott az utóbbi időben. Peterssel egyértelműen Brooks helyén próbálkozunk aztán meglátjuk, hogy sikerül. Aztán még ott van Driscoll is, akit nem véletlenül húztunk ki 4. körben. Ő is berobbanhat, bár rendes training program meg felkészülés híján nehezebb lesz.
dande
azt tudom. de ő mégis csak max 2-3 éve játszik bal oldalon. Peters meg 100

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
az,hogy te mit akarsz nem érdekel senkit.

a ligának kell a pénz. a tv adja a legtöbbet. a gurulós is megy zárt kapukkal...

nincs itt semmi látnivaló.


btw mi van ha Seumalo lesz a RG ?
Janek
Seumalo vlszeg LG lesz, ott is játszott az utóbbi időben. Peterssel egyértelműen Brooks helyén próbálkozunk aztán meglátjuk, hogy sikerül. Aztán még ott van Driscoll is, akit nem véletlenül húztunk ki 4. körben. Ő is berobbanhat, bár rendes training program meg felkészülés híján nehezebb lesz.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
az,hogy te mit akarsz nem érdekel senkit.

a ligának kell a pénz. a tv adja a legtöbbet. a gurulós is megy zárt kapukkal...

nincs itt semmi látnivaló.


btw mi van ha Seumalo lesz a RG ?

több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Viszont nem lesznek nézők sem az Eagles sem a Phillies hazai meccsein. Így azért nem lesz túl kellemes hazai pálya.
dande
Ez így baromság. Inkább ne is legyen szezon, de nézők nélkül ez ...nem is értem.
Greengo
Szerintem nem is lesz. Én speciel nem tudom elképzelni az NFL-t nézők nélkül. College foci sem lesz az is valószínű. Én kibírom, mert inkább ne legyen, mint, hogy egy ilyen szezont lejátszanak. Így győzni sem az az igazi dicsőség.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Viszont nem lesznek nézők sem az Eagles sem a Phillies hazai meccsein. Így azért nem lesz túl kellemes hazai pálya.
dande
Ez így baromság. Inkább ne is legyen szezon, de nézők nélkül ez ...nem is értem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk akkor a liga helyébe most keménykenék s mondanám azt, hogy mindenhol üres stadion, mert így nem egyenlőek a feltételek. Ha valahol van jelentősége a nézőknek a játék szempontjából az-az amerikai foci. De ehhez egyelőre puhapcsök.....
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Jó h Peters visszatèr ö egy igazi sas😊de én jobban örültem volna ha a tehetseges fiatalok közül valaki lehetösèget kap,nem lett volna kockázatosabb mint h atkepzünk egy idegen posztra egy "kiöregedö "játèkost.Szerintem azert benne van ebbe h Dillard ki tudja milyen lesz es ha ugy van Peters mehet vissza LT nek.
Nezök nelkül nehez lesz,azert Phillybe tenyleg nehez jatszani,igy ez nagy hatrany lesz
több mint 4 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Viszont nem lesznek nézők sem az Eagles sem a Phillies hazai meccsein. Így azért nem lesz túl kellemes hazai pálya.
dande
Hát a Superbowl parádé lehet kb az első rendezvény amit megtarthatnak Phillyben 😀 Egyébkent ott valamennyire féken tudják tartani a járványt ahogy olvastam más városokhoz képest. Legalábbis eddig. De persze viszonyítás kérdése.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont nem lesznek nézők sem az Eagles sem a Phillies hazai meccsein. Így azért nem lesz túl kellemes hazai pálya.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön vissza Peters. Guardnak.
csipkelli
Nem kellett senkinek vagy ez egy win-win deal?
Nem értek hozzá de egy LT tud jobb oldali Guardot játszani?
zsoeo
No már azt hittem ez a dolog se mozgat meg nàlunk senkit 😉 Az, hogy miért nem kellett senkinek legyen a többi 31 csapat baja 😉 Peters még játszani akart. Mi azért vaciláltunk a pénzen túl a visszahozatalával mert Dillardnak egyértelműen meg akarjuk adni a lehetőséget, hogy bizonyítson mint LT s ha Peters erre a posztra jön vissza elveszik ez a lehetőség oont azért mert Petersnek snappek kelkettek. Ahhoz még mindig túl jó játékos, hogy a padon ücsörögjön ha bírja, a feszkó meg nem kell az öltözőbe. Így viszont szerencse a szerencsétlenségben, hogy Brooks sérülésével, s a többi csapat bizalmatlankodásának 😉 köszönhetően kipróbálhatjuk így. Ezzel ő is jó keddvel tér vissza a csapatba, nem vesz el snappet senki fejlődése elől. S egy izgaas dolgot tanulhat. Ha valaki a mi OL coachunk tud belőle Guardot faragni. Kemény oldal lehet az a jobb oldal LJ vel 😛 S ha Dillard mégis kuka, akkor Peters visszatérhet a helyére. Sztem egyértelműen win-win RLSZ (remélem lesz szezon😉)
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Jön vissza Peters. Guardnak.
csipkelli
Nem kellett senkinek vagy ez egy win-win deal?
Nem értek hozzá de egy LT tud jobb oldali Guardot játszani?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön vissza Peters. Guardnak.
csipkelli
Peters returns to Eagles, reportedly will play right guard
 www.thescore.com/nfl/news/1985707.
Bakker nem hittem volna de sikerült megelőznöd 😉 😛. Ha ez beválik... világ zsenije ez a hapsi 😊
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Jön vissza Peters. Guardnak.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJax vállalta, hogy elmegy Auschwitzba.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy olvasom Malik Jackson is beállt az "okosok" közé (ha jól értem, hogy Farrakhot támogató dolgot írt).........ő is megérte 3 év 30 milláért..neki biztosan...pedig belőle többet nézek ki....
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Nagyon lassan dolgozik a háttérhatalom.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem cutoljuk az ownert.
Meg mindenkit.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
DJax a Cripsből hozta a gyűlöletet, nem kell ezt túlmisztifikálni.

Nagyon sok köztük az iszlamista nézetekre rávehető/rávett tinédzser. Ő meg a pénz és gazdagság ellenére nem tud/akar elszakadni a gyökereitől, ill a sleppje követi is mindenhova.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Valami van a levegőben Philyben, Bednarik óta sorra rasszisták bukkannak fel a csapatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ha a kinti média rasszistának tartja Breest (annak tartották, szerintem is felfújva az ügyet) és Djaxet is, akkor ugyanazt a büntetést kéne javasolniuk mindkettő számára. Egyedül ezt a logikai bukfencet emlegettem fel mintegy érdekes lábjegyzetként - az ügyeket tekintve többé-kevésbé egyetértünk, ha a személyes véleményt tekintjük. Én most nem erről írtam, hanem a kollektív amerikai média véleményéről.
Hulkeinstein
Ez a whataboutism legékesebb példája, x dolgot egy párhuzamba abszolút nem állítható y-nal vetsz össze, mikor talán érzed te is, hogy a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.

Érdekes a niggerező Riley Coopert pont nem említed...
r.baggio
Nem értek egyet abban, hogy semmi köze egymáshoz - mindkettő ugyanannak a szélesebb társadalmi problémának a része. Nekem az a véleményem, hogy ennek nincs helye a sportban, főleg miután a csapatok látszólag fontos ügynek tekintik ezt. Ugyanez volt a véleményem Riley Cooper kapcsán is, illetve én DJax-et is megbüntetném, sőt, a cutot is teljesen jogosnak tartom.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Ha a kinti média rasszistának tartja Breest (annak tartották, szerintem is felfújva az ügyet) és Djaxet is, akkor ugyanazt a büntetést kéne javasolniuk mindkettő számára. Egyedül ezt a logikai bukfencet emlegettem fel mintegy érdekes lábjegyzetként - az ügyeket tekintve többé-kevésbé egyetértünk, ha a személyes véleményt tekintjük. Én most nem erről írtam, hanem a kollektív amerikai média véleményéről.
Hulkeinstein
Ez a whataboutism legékesebb példája, x dolgot egy párhuzamba abszolút nem állítható y-nal vetsz össze, mikor talán érzed te is, hogy a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.

Érdekes a niggerező Riley Coopert pont nem említed...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Tehát alap NFL játékos két idény között vagy elmegy bűnözni levezetésképp vagy ha egy kis esze van és otthon marad karanténban akkor a telefonját nyomkodja és hülyeségeket posztol válogatott platformokra. Legalább mi nem unatkozunk a saját home office-unkban, mert van miről beszélni, ha van idény ha nincs.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ja, hát D-Jaxet is kissé elragadta a hév...................
dande
“Zsocskos midók” mondta. Miközben a főnöke egy Roseman nevű bibsi.
Amadeus
Ja, hogy csak a mocskos fehérek rasszisták. Ejnye, ejnye ámerika!
Shawn84
Én egyáltalán nem lepődtem volna meg, ha cutoljuk, meg is érdemelte volna amekkora idióta. Hihetetlen, hogy ennyi idősen nem elég, hogy hülye valaki, még ki is rakja az Instára - ezt igazán a játékosokba verhetnék már. Gondolom az első dühroham után Rosemanék is belátták, hogyha akarnak valami eredményt a pályán, akkor most le kell nyelni a kultúrát.

Az érdekesebb aspektusa az ügynek számomra az, hogy Drew Brees hasonló esetében az égvilágon senki nem követelte a cutolását - most persze, hogy nem egy ikonikus QB rasszista, mindenki azonnal követelte a cutot. Ez jól mutatja, hogy mekkora álszent kivételezés van még mindig egyesekkel. Ha amúgy a csapatok hűek az értékeikhez, akkor mindkettő repült volna, de ugye pénz meg a yardok beszélnek...
Hulkeinstein
Varj, te mirol beszelsz?

Breews azt mondta, hogy sosem ertene egyet a terdelessel, mivel ezzel tiszteletlenseget mutatna a zaszlo irant amiert rengetegen az eletuket adtak, es az o 2 nagyapja is szolgalt a 2. vilaghaboruban:

“I will never agree with anybody disrespecting the flag of the United States of America or our country,” Brees said in his initial comments. He added that he envisioned his two grandfathers, who both served in the military during World War II, and the sacrifices made by others when he stands for the anthem before games.

“Is everything right with our country right now? No, it’s not,” Brees said. “We still have a long way to go. But I think what you do by standing there and showing respect to the flag with your hand over your heart is it shows unity. It shows that we are all in this together, we can all do better and that we are all part of the solution.


Ez hol rasszista?

Jackson meg konkretan jovahagyoan posztolt egy idezetet amirol azt hitte Hitlertol szarmazik es ami a zsidok vilaguralmi torekveseirol meg az illuminatirol szolt.

Hol "hasonlo" a ket eset? Agyam eldobom.
undisputedly
Olvastál kinti véleményeket/cikkeket ezzel kapcsolatban?

Mindegyik arról szól, hogy nem az a lényeg, hogy kitől származik az idézet, vagy valódi-e, illetve nem is arról, hogy DJax tudta-e miről beszél, hanem arról, hogy ez is ugyanolyan rasszizmus, mint a feketék elleni és hogy ámblokk az NFL-nek és a csapatoknak egyöntetűen ki kellene állni ez ellen és súlyos büntetést adni (cut) az egyenlőség ellen felszólaló játékosoknak. Ebből a szempontból Brees és DJax esete ugyanaz, sőt, Brees-nél nagyobb volt a nemzeti kifakadás ha visszaemlékszel.

Szerintem sem ugyanaz a két eset, DJax hülyébb sokkal, de azzal én teljesen egyetértek, hogy a rasszizmust büntetni kellene és ilyen téren ugyanaz a büntetés járna a két játékosnak.
Hulkeinstein
Te azt irtad DJax rasszista volt (az volt valoban) es Breews kb. ugyanazt csinalta pepitaban (nem), tehat neki is rasszistanak kell lennie.

Ez abszolut nem igaz.

Brees semmi rosszat nem tett, a kifakadas is rohejes es csak a terdelesparti jatekosok logikat megeroszakolo mentalis tornaja miatt merult fel, hogy egyaltalan valami rosszat csinalt.
undisputedly
Nem azt írtam, hogy Brees ugyanazt csinálta, hanem ugyanúgy a rasszizmust, mint társadalmi problémát érintette az ügye. ízlések és pofonok, hogy Brees esetét ki minek tartja pontosan, én egyedül azt mondom, hogy:

Ha a kinti média rasszistának tartja Breest (annak tartották, szerintem is felfújva az ügyet) és Djaxet is, akkor ugyanazt a büntetést kéne javasolniuk mindkettő számára. Egyedül ezt a logikai bukfencet emlegettem fel mintegy érdekes lábjegyzetként - az ügyeket tekintve többé-kevésbé egyetértünk, ha a személyes véleményt tekintjük. Én most nem erről írtam, hanem a kollektív amerikai média véleményéről.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja, hát D-Jaxet is kissé elragadta a hév...................
dande
“Zsocskos midók” mondta. Miközben a főnöke egy Roseman nevű bibsi.
Amadeus
Ja, hogy csak a mocskos fehérek rasszisták. Ejnye, ejnye ámerika!
Shawn84
Én egyáltalán nem lepődtem volna meg, ha cutoljuk, meg is érdemelte volna amekkora idióta. Hihetetlen, hogy ennyi idősen nem elég, hogy hülye valaki, még ki is rakja az Instára - ezt igazán a játékosokba verhetnék már. Gondolom az első dühroham után Rosemanék is belátták, hogyha akarnak valami eredményt a pályán, akkor most le kell nyelni a kultúrát.

Az érdekesebb aspektusa az ügynek számomra az, hogy Drew Brees hasonló esetében az égvilágon senki nem követelte a cutolását - most persze, hogy nem egy ikonikus QB rasszista, mindenki azonnal követelte a cutot. Ez jól mutatja, hogy mekkora álszent kivételezés van még mindig egyesekkel. Ha amúgy a csapatok hűek az értékeikhez, akkor mindkettő repült volna, de ugye pénz meg a yardok beszélnek...
Hulkeinstein
Varj, te mirol beszelsz?

Breews azt mondta, hogy sosem ertene egyet a terdelessel, mivel ezzel tiszteletlenseget mutatna a zaszlo irant amiert rengetegen az eletuket adtak, es az o 2 nagyapja is szolgalt a 2. vilaghaboruban:

“I will never agree with anybody disrespecting the flag of the United States of America or our country,” Brees said in his initial comments. He added that he envisioned his two grandfathers, who both served in the military during World War II, and the sacrifices made by others when he stands for the anthem before games.

“Is everything right with our country right now? No, it’s not,” Brees said. “We still have a long way to go. But I think what you do by standing there and showing respect to the flag with your hand over your heart is it shows unity. It shows that we are all in this together, we can all do better and that we are all part of the solution.


Ez hol rasszista?

Jackson meg konkretan jovahagyoan posztolt egy idezetet amirol azt hitte Hitlertol szarmazik es ami a zsidok vilaguralmi torekveseirol meg az illuminatirol szolt.

Hol "hasonlo" a ket eset? Agyam eldobom.
undisputedly
Olvastál kinti véleményeket/cikkeket ezzel kapcsolatban?

Mindegyik arról szól, hogy nem az a lényeg, hogy kitől származik az idézet, vagy valódi-e, illetve nem is arról, hogy DJax tudta-e miről beszél, hanem arról, hogy ez is ugyanolyan rasszizmus, mint a feketék elleni és hogy ámblokk az NFL-nek és a csapatoknak egyöntetűen ki kellene állni ez ellen és súlyos büntetést adni (cut) az egyenlőség ellen felszólaló játékosoknak. Ebből a szempontból Brees és DJax esete ugyanaz, sőt, Brees-nél nagyobb volt a nemzeti kifakadás ha visszaemlékszel.

Szerintem sem ugyanaz a két eset, DJax hülyébb sokkal, de azzal én teljesen egyetértek, hogy a rasszizmust büntetni kellene és ilyen téren ugyanaz a büntetés járna a két játékosnak.
Hulkeinstein
Te azt irtad DJax rasszista volt (az volt valoban) es Breews kb. ugyanazt csinalta pepitaban (nem), tehat neki is rasszistanak kell lennie.

Ez abszolut nem igaz.

Brees semmi rosszat nem tett, a kifakadas is rohejes es csak a terdelesparti jatekosok logikat megeroszakolo mentalis tornaja miatt merult fel, hogy egyaltalan valami rosszat csinalt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ja, hát D-Jaxet is kissé elragadta a hév...................
dande
“Zsocskos midók” mondta. Miközben a főnöke egy Roseman nevű bibsi.
Amadeus
Ja, hogy csak a mocskos fehérek rasszisták. Ejnye, ejnye ámerika!
Shawn84
Én egyáltalán nem lepődtem volna meg, ha cutoljuk, meg is érdemelte volna amekkora idióta. Hihetetlen, hogy ennyi idősen nem elég, hogy hülye valaki, még ki is rakja az Instára - ezt igazán a játékosokba verhetnék már. Gondolom az első dühroham után Rosemanék is belátták, hogyha akarnak valami eredményt a pályán, akkor most le kell nyelni a kultúrát.

Az érdekesebb aspektusa az ügynek számomra az, hogy Drew Brees hasonló esetében az égvilágon senki nem követelte a cutolását - most persze, hogy nem egy ikonikus QB rasszista, mindenki azonnal követelte a cutot. Ez jól mutatja, hogy mekkora álszent kivételezés van még mindig egyesekkel. Ha amúgy a csapatok hűek az értékeikhez, akkor mindkettő repült volna, de ugye pénz meg a yardok beszélnek...
Hulkeinstein
Varj, te mirol beszelsz?

Breews azt mondta, hogy sosem ertene egyet a terdelessel, mivel ezzel tiszteletlenseget mutatna a zaszlo irant amiert rengetegen az eletuket adtak, es az o 2 nagyapja is szolgalt a 2. vilaghaboruban:

“I will never agree with anybody disrespecting the flag of the United States of America or our country,” Brees said in his initial comments. He added that he envisioned his two grandfathers, who both served in the military during World War II, and the sacrifices made by others when he stands for the anthem before games.

“Is everything right with our country right now? No, it’s not,” Brees said. “We still have a long way to go. But I think what you do by standing there and showing respect to the flag with your hand over your heart is it shows unity. It shows that we are all in this together, we can all do better and that we are all part of the solution.


Ez hol rasszista?

Jackson meg konkretan jovahagyoan posztolt egy idezetet amirol azt hitte Hitlertol szarmazik es ami a zsidok vilaguralmi torekveseirol meg az illuminatirol szolt.

Hol "hasonlo" a ket eset? Agyam eldobom.
undisputedly
Olvastál kinti véleményeket/cikkeket ezzel kapcsolatban?

Mindegyik arról szól, hogy nem az a lényeg, hogy kitől származik az idézet, vagy valódi-e, illetve nem is arról, hogy DJax tudta-e miről beszél, hanem arról, hogy ez is ugyanolyan rasszizmus, mint a feketék elleni és hogy ámblokk az NFL-nek és a csapatoknak egyöntetűen ki kellene állni ez ellen és súlyos büntetést adni (cut) az egyenlőség ellen felszólaló játékosoknak. Ebből a szempontból Brees és DJax esete ugyanaz, sőt, Brees-nél nagyobb volt a nemzeti kifakadás ha visszaemlékszel.

Szerintem sem ugyanaz a két eset, DJax hülyébb sokkal, de azzal én teljesen egyetértek, hogy a rasszizmust büntetni kellene és ilyen téren ugyanaz a büntetés járna a két játékosnak.