NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebesség, én a sebesség 😊

 twitter.com/ThePhillyPod/status/1254528344680513537
dande
Az biztos, csak maskor inkabb ne egy fel palyaval a los mogott 😀

Egyik kezdo OLB-posztra van sansza?
Wyatt
Jó de ő a Los másik oldalán volt, 😛 csapattársa szúrta el a szerelést 😊

Egyébként simán, az LB poszt szerintem nálunk most szabad, bárki odaférhet. Ha csak esetleg nem hozzuk vissza Bradhamat olcsóért.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 698
Nekem CC volt az egyik kedvencem mikor hozzánk került. Az UDFA piacról egyenesen a SB TD elkapásig menetelt a srác, le a kalappal előtte! Örülök, hogy megint itt van, remélem újra előveszi a 2017-es formáját. Nekem ő a kabala játékosom, úgyhogy irány a sb.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sebesség, én a sebesség 😊

 twitter.com/ThePhillyPod/status/1254528344680513537
dande
Az biztos, csak maskor inkabb ne egy fel palyaval a los mogott 😀

Egyik kezdo OLB-posztra van sansza?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Corey Clement visszatért 😊 Remek. Akkor már csak Peterst s talán Bradham jöjjön vissza s meg is vagyunk 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.youtube.com/watch?v=qjOjlcL28Qg&feature=youtu.be

Régebbi idők focija
😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis adalék Wentz teljesítményéhez:

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255150464053547014

Reagornak pedig Hurts szintű 😛 Qbja sem volt az egyetem alatt.

Hátha egymásra találnak. 😊
dande
Mit össze bírtok nyígni baszki... 😀
Mi lett volna, ha nem nyertek SB-t? 😛
warr_b
No hallod, aki egyszer megszokta a jót 😛 😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 541 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Még egy kis adalék Wentz teljesítményéhez:

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255150464053547014

Reagornak pedig Hurts szintű 😛 Qbja sem volt az egyetem alatt.

Hátha egymásra találnak. 😊
dande
Mit össze bírtok nyígni baszki... 😀
Mi lett volna, ha nem nyertek SB-t? 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Érdemes ezt megnézni Reagor-ról. Meg közben azt, hogy DeSean milyen gyilkosan futja a dig route-ot.

 www.youtube.com/watch?v=McHEToIXW-I&feature=emb_logo


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis adalék Wentz teljesítményéhez:

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255150464053547014

Reagornak pedig Hurts szintű 😛 Qbja sem volt az egyetem alatt.

Hátha egymásra találnak. 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor emberezni nem tud 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartsa meg jó szokását 😊

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255563103309266944
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom Wentz mit szólt a drafthoz (kotnyeles Mcnabb szerint nem örült) de szerintem most fontosabb dolga volt😊 Grat:

 mobile.twitter.com/cj_wentz/status/1255229055630282752
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem meglepő módon lehívjuk Barnett 5. éves opciójàt.

Viszont remélem meglepő módon tud is annyit nyújtani majd, hogy maradjon még 5 évig.

Mert ahhoz képest, hogy az új Reggie Whitetot látták/láttuk benne, nem igazán hozta azt. Egyébként nem rossz, csak kicsit többre számítottam/tunk. Ha második körben jön, mint Vinny Curry (aki lehet megint visszajön 😛) akkor egy szavam sincs. 😊
dande
Nem tudom ki az aki az új Reggie White-ot látta Barnettben, de meglehetősen látássérült lehetett.
Rataxes
Nem tudom, csak arra emlékszem, erről szólt minden a draftja környékén. Igazából akkor is azt történt, mint egy párszor, hogy kihúzták az "emberünket" Akkor ez az ember bizonyos CMC volt 😊 Mondjuk ezen már egy SB win után kár bánkódni 😊
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem meglepő módon lehívjuk Barnett 5. éves opciójàt.

Viszont remélem meglepő módon tud is annyit nyújtani majd, hogy maradjon még 5 évig.

Mert ahhoz képest, hogy az új Reggie Whitetot látták/láttuk benne, nem igazán hozta azt. Egyébként nem rossz, csak kicsit többre számítottam/tunk. Ha második körben jön, mint Vinny Curry (aki lehet megint visszajön 😛) akkor egy szavam sincs. 😊
dande
Nem tudom ki az aki az új Reggie White-ot látta Barnettben, de meglehetősen látássérült lehetett.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem meglepő módon lehívjuk Barnett 5. éves opciójàt.

Viszont remélem meglepő módon tud is annyit nyújtani majd, hogy maradjon még 5 évig.

Mert ahhoz képest, hogy az új Reggie Whitetot látták/láttuk benne, nem igazán hozta azt. Egyébként nem rossz, csak kicsit többre számítottam/tunk. Ha második körben jön, mint Vinny Curry (aki lehet megint visszajön 😛) akkor egy szavam sincs. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebesség, én a sebesség 😊

 twitter.com/ThePhillyPod/status/1254528344680513537
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
A stííííííííííl😊

 twitter.com/Eagles/status/1254499281295347717
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rózsi nyilatkozta a traderől...


The Cowboys filled their center need with that pick, taking Wisconsin’s Tyler Biadasz.
“When the Cowboys call and they offer a trade, I'm going to be honest, that's hard for me,” said Roseman. “That's hard for me in the NFC East to make a trade with our competitors, so it had to be something that we felt was really good for our football team.”

Roseman said the player they were looking to take at No. 146 was the same player they were looking at taking in the fifth round, so they took the additional pick the Cowboys were offering, except the Eagles traded backward with that, too, to the point where they made three picks in the sixth round.

Banyek nem hatódtam meg... akkor lett volna nehéz amikor feltradelsz inkább a Dallas elé....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/JimmyKempski/status/1254446103774322688

😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
dande
Chip Kelly te vagy az?
Shawn84
Na ugye Rózsi, hogy igazam volt 😉 😛
dande
Le akartam szedni a hét elején de nem találtam rá módot. Mostmár Így marad én meg bízok 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
dande
Chip Kelly te vagy az?
Shawn84
Na ugye Rózsi, hogy igazam volt 😉 😛
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
dande
Chip Kelly te vagy az?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
több mint 4 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Mindenki nyugodjon le a picsába.
 twitter.com/Tim_McManus/status/1253886815859347456

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis elemzés az UDFAkról:

Analyzing the Eagles' 2020 undrafted free agent class
 www.thescore.com/s/14232075