NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Draftelemzés 😊

 mobile.twitter.com/btrossler/status/1254215485358583808
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leigazoltuk már Andy Daltont és Cam Newtont?

Csak, hogy bővítsük a repertoárt 😀 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
ha az a 2.kör nem lenne akkor A+ lenne . ott én egy Chinn,Epenesa pick jobban jött volna. ha már a WR-t így megoldottuk elsőben meg a végén.

több mint 4 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Tiszta Reid éra feeling, Clemson safety a secondaryben, ̶S̶t̶e̶w̶a̶r̶t̶ Bradley a linebacker sorban... 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Tényleg komolyan vette Roseman a sebesség dolgot, ami pesze nem rossz. Nem csak az elkapóknál, hanem a linebackereknél és az OL embereknél is atletikus és gyors emberek jöttek.

A LB sorban úgy tűnik komoly bizalmat helyeznek pl. Edwards-ba, aki a limitált lehetőségekkel jól élt tavaly. Taylor jó lehet, de ő is inkább egy hosszabb távú projekt, nagyon jó adottságokkal, de még kevés tapasztalattal. Az első évében szerintem inkább a speciális csapatban lesz és max rotációban fog előfordulni a védelemben. A Reid éra második feléhez hasonlóan, hozzá kell szoknunk, hogy nincs átlag feletti LB a csapatban (Jamar Chaney, Moise Fokou , Brian Rolle stb., ha még emlékeztek 😉)

Wallace-t sok mindenre használták a Clemsonnál. Nálunk inkább a boxhoz közel játszhat majd, de sok függ attól, hogy a méretbeli hátránya kijön-e a profiknál. Mélységben nem volt túl jó és több labdát elejtett, ebben hasonlít Jenkinshez. Kb. ugyanaz a szerepe lehet, mint Parks-é, így lehet, hogy az első évében a speciális csapatban lesz.

A két Auburn OT jó fogás lehet. Driscoll inkább egy sokoldalú csere, de Wanoghoban kezdő potenciál van egy kis képzéssel, ha a sérülésével nem lesz gond. És ugye nagyon jó edző keze alá fog kerülni. Lényegében a 6. körben semmit sem kockáztattunk vele.

Két hasonló, gyors elkapó érkezett a harmadik napon. Hightower és Watkins is viszonylag magas, de nagyon gyors elkapók, viszont nem erősek fizikailag. A sebesség nem minden, és mindkettőnek komoly gondjai lesznek a fizikálisabb cornerekkel és a press coverage-el. Szerintem úgy vagyunk vele, hogy talán az egyikük képes lesz fejlődni és érvényesíteni a sebességét a profi szinten is.

Toohill kb. Joe Ostman helyére jött, akinek már sokadik sérülése volt a tavalyi edzőtáborban. Hasonló játékosok, Toohillnak talán több adottsága van a passrush-hoz.

Cornert nem hoztuk a drafton, nagy lehet a bizalom az itt lévők felé. Ennek alapját nem egészen értem. Nickelben megvagyunk és az egyik oldal Slay-é, de a másik oldalon nagyok a kérdőjelek. Főleg, ha jönnek a sérülések.


több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Egészen jó draft lenne, ha nem vetne rá árnyékot a második nap.

Hurts kihúzása olyan sok okból fájdalmas (😀), hogy nehéz felsorolni is:
- Rossz érték (nagyon): ha ő volt a kiszemelt, akkor is igen nagy eséllyel bent lett volna még a 3. kör végén is. Láthattuk mekkora qb run volt a 2. napon ... ja nem. Ha ott elhozzuk, akkor morogva, de elfogadtam volna. Az 53. húzással jóval nagyobb segítséget tudtunk volna hozni a csapathoz, akár pl. Mims-t, Fultont nézzük, de akár Logan Wilsonnak is jobban örültem volna.

- Nem illik a rendszerbe. Carsonnal ellentétben olyan rendszerekben játszott az egyetemen, ami eléggé különbözik a miénktől. Itt nagyon sok olvasási feladata a van a Qb-nek, akár a snap előtt, akár az után nézzük. Sok olyan játék lesz, ahol fontos, hogy gyorsan csinálja meg a (jó) olvasást és menjen ki a labda. Ez nem épp az erőssége. Amúgy nagyon szimpatikus játékos, aki képes vezetni a csapatot a pályán, de nagyon sokat kellene még tanulnia. Reálisan szerintem 3. qb lesz idén, ha lesz szezon. Mindezt az 53. pickkel.

- Teremteni fogunk egy Qb controversy-t, valószínűleg szükségtelenül. Persze majd minden elérhető mikrofonba folyamatosan elmondják az érintettek, hogy Hurts nem veszélyezteti Wentz pozícióját. Viszont ennek nem lesz sok hatása, mivel már most elkezdte a média a témát, mi lesz akkor később. Nem is tévednek sokat, mert lehet, hogy Hurts nem fog elérni Wentz szintjére, de ő nem azzal a céllal jelentkezett a draftra, hogy csere qb-ként töltse az idejét. Ha így lenne, az csak rontana ezen a húzáson.
Ezzel szemben inkább húzhattuk volna tegnap pl. Fromm-ot, aki jobban illene hozzánk cserének, és senki nem emlegetne azonnal controversy-t.

- Ebből a helyzetből nehezen tudunk majd jól kijönni. A húzás kb. akkor igazolódna, ha Wentz megsérül, Hurts átveszi a helyét és még jól is játszik. Ez már önmagában egy rossz helyzet lenne. Nyilván borítékolhatjuk, hogy miután magasan kihúztuk Hurts-t, Wentz egészséges fog maradni 😀
Ha pedig elcseréljük később, akkor mi értelme volt az egésznek? Ahelyett, hogy most hoztunk volna egy játékost, aki segíthette volna a csapatot, majd a jövőben lesz erre valamikor lehetőségünk.

Anno még Andy alatt is voltak hasonló lépéseink, amikor a vezetés azt hitte, hogy mindenki mást túl tud okoskodni, aztán a végén saját magukat cselezték ki. Szerintem ez is ebbe a sorba fog illeszkedni.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA lista, hátha van egy két gyémánt.

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1254206809277116417
dande
Ez elég faszának néz ki szerintem! Arnold, Williams, Warren és Olson is esélyes egy kerettagságra.
Shawn84
Olson konkrétan az év védője (Buch Buchanan Award) volt az FCS-ben az elmúlt szezonban. Ez önmagában még nem jelent semmit, mert 2 éve Darius Jackson pl. nálunk ugyanilyen ajánlólevéllel tűnt el a süllyesztőben. De a Montana LB-k, mint Olson általában 1-2 szezont minimum le szoktak húzni az NFL-ben is.
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
UDFA lista, hátha van egy két gyémánt.

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1254206809277116417
dande
Ez elég faszának néz ki szerintem! Arnold, Williams, Warren és Olson is esélyes egy kerettagságra.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
UDFA lista, hátha van egy két gyémánt.

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1254206809277116417
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
még egy steal LB

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
Hulkeinstein
RB fronton én simán visszahoznám Cory Clementet, a draft előtt nyilatkozott is ezzel kapcsolatban. TE3nak ott van Perkins, meg Ellis (aki ráadásul jól is blokkol, kár h tavaly ő is lesérült). LB necces, de ott valószínű Taylor és Gerry lesz a két embere Schwartznak, Edwards, Brown, Riley és Bradly közül valaki talán beválik (vagy összeszedünk majd a keretszűkítéskor valakit, mint anno Kamu-t). DE és CB kérdésben igazad van, ott lehetnek minőségi problémák.

azért durva hogy jelenwg 14 WR van a keretben 😊

Phily új hercegéről meg térdproblémákat írnak, de ha az ok, akkor tényleg nagy fogás lehetne.
zsojti
Nekem nagyon bejön, hogy elhoztuk a 2 kezdő Auburn tackle-t, tökéletes pótlás Big V után. A szememben erre vannak a középső körök.
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
Hulkeinstein
RB fronton én simán visszahoznám Cory Clementet, a draft előtt nyilatkozott is ezzel kapcsolatban. TE3nak ott van Perkins, meg Ellis (aki ráadásul jól is blokkol, kár h tavaly ő is lesérült). LB necces, de ott valószínű Taylor és Gerry lesz a két embere Schwartznak, Edwards, Brown, Riley és Bradly közül valaki talán beválik (vagy összeszedünk majd a keretszűkítéskor valakit, mint anno Kamu-t). DE és CB kérdésben igazad van, ott lehetnek minőségi problémák.

azért durva hogy jelenwg 14 WR van a keretben 😊

Phily új hercegéről meg térdproblémákat írnak, de ha az ok, akkor tényleg nagy fogás lehetne.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
Hulkeinstein
nagakue jön

LB jött drafton
rb majd kukázunk

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mailata project akkor vszeg kuka? 😊

Azt hiszem én elengedtem ezt a dolgot. Befolyásom nincs rá, felesleges mérgelődni rajta, lesz ami lesz. 😀 Még következő szezonra kitart a SB muníció 😛

Fly Eagles fly 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Big V helyére megérkezett Prince Tega Wanogho - méltó utód 😀

Egyébként viccen kívül a konszenzus boardon magasan a legjobbra értékelt ember volt, 67. összesítésben. Biztos medical concernek voltak, de ha az rendben lesz, ez egy nagy steal lehet. És a tackle depth is orvosolva.
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
Hulkeinstein
Nekem azért hiányérzetem van, jó lett volna egy AJ szerű WR is (nálam ő tuti továbbra is, és tudom ott van JJAW (ez volt a vicc)), érdekes lesz a WR helyzet: Jackson, Reagor, JJAW, Ward, Goodwin, plusz a két darftolt WR.
több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Bármelyik ma húzott WR lehet Shelton Gibson, vagy Tyreek Hill. A nagy számok törvénye alapján valamelyik csak beválik.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
Hulkeinstein
Nem lettél szétszedve(csak le lettél oltva a sok hülyeség miatt 😀 ), de akik ma jöttek tuti nem váltják meg a világot..és ezt én is írtam, hogy ma akár még jöhet vki vagy veterán is..jött mind2.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
Hulkeinstein
Plusz jött Goodwin 😂
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Tradeltünk Marquise Goodiwn WR-ért.
Hulkeinstein
20 hely a végén nem oszt nem xoz

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartottam tőle 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Tradeltünk Marquise Goodiwn WR-ért.