NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ahhoz korai a 2. kör, de nagy eséllyel kivitték volna mire újra jövünk.

De legalább a csoport riválosoknak örömöt szereztünk, főleg Dallasba aztán majd meglátjuk 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Szerintem a FO tudja, hogy Wentz vissza akar vonulni csak nem ők akarják az orrunkra kötni, vagy el akarjuk passzolni mégis inkább vhová első körért (eljátszva még egy Bradfordot 😛).....

Csak próbálom keresni az értelmesnek tűnő magyarázatokat....kösz ha segítetek az értelmezésben 😉

Itt egy videjó:

 www.youtube.com/watch?v=xIive7eeZvA&list=TLPQMjUwNDIwMjDvTRDY9iXN0g&index=2
dande
Wentz még fiatal és miért tömtük tele a zsebét tavaly ha nincs vele hosszú távú terv?
Én 3 verziót látok de nem értek hozzá
A: Wentz-ben Sudfeldben nincs meg a bizalom és ez üzenet nekik hogy új éra jön
B: Tavaly is rengeteg irányító sérült le az összes csapatnál és beleszerettek Hill féle multifunkciós emberekbe, lehet hogy most ez a divat...
C: Ha jön egy QB needes csapat lehet vele tárgyalni

Egyiket sem tudom megérteni, talán a B lehet az igaz most még megítélni se lehet, de nekem CW a franchise QB akire vagy 8 évet vagy még többet vártunk és felé a tiszteletet nem érzem... Mármint tavaly célpont nincs olt6ozoi pletykák stb.. most kap egy olyan embert aki kimondta kezdő akar lenni...

Akárhogy is próbálom nem sikerül megértenem, ez a gyerek nem maradt volna 3.kör végére? S, CB, O-line, LB, Rb posztokkal mi lesz?
zsoeo
Vagy D: úgy akarják majd használni, mint Tysom Hillt
hden
Az a B 😂
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Szerintem a FO tudja, hogy Wentz vissza akar vonulni csak nem ők akarják az orrunkra kötni, vagy el akarjuk passzolni mégis inkább vhová első körért (eljátszva még egy Bradfordot 😛).....

Csak próbálom keresni az értelmesnek tűnő magyarázatokat....kösz ha segítetek az értelmezésben 😉

Itt egy videjó:

 www.youtube.com/watch?v=xIive7eeZvA&list=TLPQMjUwNDIwMjDvTRDY9iXN0g&index=2
dande
Wentz még fiatal és miért tömtük tele a zsebét tavaly ha nincs vele hosszú távú terv?
Én 3 verziót látok de nem értek hozzá
A: Wentz-ben Sudfeldben nincs meg a bizalom és ez üzenet nekik hogy új éra jön
B: Tavaly is rengeteg irányító sérült le az összes csapatnál és beleszerettek Hill féle multifunkciós emberekbe, lehet hogy most ez a divat...
C: Ha jön egy QB needes csapat lehet vele tárgyalni

Egyiket sem tudom megérteni, talán a B lehet az igaz most még megítélni se lehet, de nekem CW a franchise QB akire vagy 8 évet vagy még többet vártunk és felé a tiszteletet nem érzem... Mármint tavaly célpont nincs olt6ozoi pletykák stb.. most kap egy olyan embert aki kimondta kezdő akar lenni...

Akárhogy is próbálom nem sikerül megértenem, ez a gyerek nem maradt volna 3.kör végére? S, CB, O-line, LB, Rb posztokkal mi lesz?
zsoeo
Vagy D: úgy akarják majd használni, mint Tysom Hillt
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Szerintem a FO tudja, hogy Wentz vissza akar vonulni csak nem ők akarják az orrunkra kötni, vagy el akarjuk passzolni mégis inkább vhová első körért (eljátszva még egy Bradfordot 😛).....

Csak próbálom keresni az értelmesnek tűnő magyarázatokat....kösz ha segítetek az értelmezésben 😉

Itt egy videjó:

 www.youtube.com/watch?v=xIive7eeZvA&list=TLPQMjUwNDIwMjDvTRDY9iXN0g&index=2
dande
Wentz még fiatal és miért tömtük tele a zsebét tavaly ha nincs vele hosszú távú terv?
Én 3 verziót látok de nem értek hozzá
A: Wentz-ben Sudfeldben nincs meg a bizalom és ez üzenet nekik hogy új éra jön
B: Tavaly is rengeteg irányító sérült le az összes csapatnál és beleszerettek Hill féle multifunkciós emberekbe, lehet hogy most ez a divat...
C: Ha jön egy QB needes csapat lehet vele tárgyalni

Egyiket sem tudom megérteni, talán a B lehet az igaz most még megítélni se lehet, de nekem CW a franchise QB akire vagy 8 évet vagy még többet vártunk és felé a tiszteletet nem érzem... Mármint tavaly célpont nincs olt6ozoi pletykák stb.. most kap egy olyan embert aki kimondta kezdő akar lenni...

Akárhogy is próbálom nem sikerül megértenem, ez a gyerek nem maradt volna 3.kör végére? S, CB, O-line, LB, Rb posztokkal mi lesz?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a FO tudja, hogy Wentz vissza akar vonulni csak nem ők akarják az orrunkra kötni, vagy el akarjuk passzolni mégis inkább vhová első körért (eljátszva még egy Bradfordot 😛).....

Csak próbálom keresni az értelmesnek tűnő magyarázatokat....kösz ha segítetek az értelmezésben 😉

Itt egy videjó:

 www.youtube.com/watch?v=xIive7eeZvA&list=TLPQMjUwNDIwMjDvTRDY9iXN0g&index=2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ááá ez gyenge volt részérő, azt hittem asztalt tör 😛
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EDP-nek nagyon fájt Hurts érkezése. 😊
 twitter.com/xPhenomenal1/status/1253847564916531201
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha így folytatódnak a dolgok, lassan lehet, el kell fogadnunk, hogy az a SB győzelem rohadt nagy mázli volt, a dolgok szerencsés együtt állása, s nagyon hálásak lehetünk érte, jól jegyezzük meg magunknak. 😉
Mert a következőre jelen pillanatban nem sok értelmesnek tűnő move mutat 😛
De aztán ki tudja, hátha 😀

Persze ettől még nem értékelem kevésbé és nem érzem rosszabbul magam 😀
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Minden csoportriválisunk erősödött, a Cowboys kihúzta az egyik legjobb WR-t. Mi meg ahelyett, hogy húznánk egy needre (CB, LB, S, WR) kiviszünk egy QB-t.
Először azt hittem, hogy álmodom...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ebben valóban az a "poén" hogy ha kicsit figyel az ember a "jelekre" (amik itt mi számunkra annyira nem voltak láthatóak, nem mindenről tudhattunk, mint odakint), akkor lehetett volna számítani erre. Mondjuk ettől sokkal több értelmét most nem látjuk ennek, és nem vagyunk vidámabbak tőle. Mindenesetre jól elmaszkolta a FO a dolgot. Illetve "lefizettek" minden beatwritert hogy kussoljon, még csak meg se említse 😛
Az más kérdés, hogy kb éjfél körül mintha láttam volna tweetet ami ezt pedzegette de nem akartam komolyan venni.

Reméljük az OLB pick beválik és sikerül még 4.-5, körben értelmes embert találni, akkor talán nem lesz olyan keserű a történet.

WR-k közül esetleg jöhet Hodgins, képesek lehetünk egy RB-t is draftolni 😛 s esetleg tálán Biadasz, viszont ezek után már végképp nem tudom miben/kiben gondolkodunk 😊
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ez a Hurts pick nagyon remek hangulatot fog teremteni az öltözőben.. Wentz azt érzezheti (joggal), hogy a FO nem bízik abban, hogy végig tud játszani 16 alapszakasz meccset, Sudfeld meg azt, hogy a FO nem bízik abban, hogy ő egy megfelelő backup.. így, hogy bent volt Mims, Fulton, Chinn és még jópár használhatóbb név, ez a pick sem tetszik.. Hurts is mondogatta a draft előtt, hogy ő nem backup-nak jön az NFL-be, gondolom jövőre elpasszoljuk egy 6. körért.. ennyi erővel bukhattuk volna ezt a picket egy feltrade miatt (Lamb).. egyelőre nem komálom ezt a draftot
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ez mi a büdös k.rvaélet volt Rózsi? Mi az anyádat csinálsz te szerencsétlen barom? Hát komolyan hülye ez az ember? Felkelek mondom tán csak behúztunk egyet a cb/s/wr need-böl...erre Hurts....hát fájt is azt megmondhatom...főleg úgy, hogy benn volt Mims...elhozhattuk volna azt akinek az első körben is örültem volna...rohadj meg Rózsi

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Amennyiben elvonatkoztatunk a személyétől mivel nem követem az egyetemi focit, így csak az összefoglalókban láttam a srácot (Philly specialt elég jól nyomja), számomra egyáltalán nem meglepő maga a QB húzás, (az hogy kuka vagy nem kuka, majd +látjuk) az első körön sem lepődtem volna meg, sőt, azon csodálkozom hogy aki mégis gondolt rá, csak hátsó körökben gondolkodott.
Bennem nagyon bent maradt Luck kicsit váratlan visszavonulása, Wentz is nagyon sokat kapott az elmúlt idényekben és elég értelmes fickónak tűnik (nem akarom az ördögöt a falra festeni)…
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1253881327235010566

Ez legalább need

Hopp nem ezt akartam berakni 😀 😀 😀

Szóval 3. kör Davian Taylor OLB

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1253881327235010566

Vajon mennyivel előbb tudhatták mint mindenki más 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/KyleAMadson/status/1253845856014368768
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1253873171503001601
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként sztem úgy van vele a FO, hogy most nyertünk SBt senkinek egy szava sem lehet, pofa be, bátran lehet kísérletezni )értsd méretes baromságnak tűmő dolgokat csinálni 😛) 😀 😀

S persze mindent meg tudunk jól magyarázni 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Figyelni kellett volna a jelekre, akkor nem lepődünk meg 😊

 twitter.com/kracze/status/1253862867201413121
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valljuk be, jól áll neki a zöld is!

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94358836_528571911383041_2174818471682467781_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=105&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=pK7kD0piphsQ7kNvgHhZ19v&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAa5s7z9GwUy9UFqaiMnxXpMfiL4t1-PXbmVUuQg_9GbA&oe=66F5D46B
NFL on Instagram: "@jalenhurts' journey continues in Philly! #NFLDraft"
283K likes, 2,960 comments - nfl on April 24, 2020: "@jalenhurts' journey continues in Philly! #NFLDraft".
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jimmy Kempski @JimmyKempski

Doug Pederson says Hurts has a unique skill set. Talks about Brees / Taysom Hill, and Joe Flacco / Lamar Jackson combos. He says they'll "explore" involving Hurts in a similar way.
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Vki magyarázza el nekem ezt most miért kellett??? 🤯😮
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Én voltam a legnagyobb kritikusa a tavalyi O-nak ötlettelenség szempontjából, de ez megdöbbentő.
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
volt benn értelmes cb, c, wr, lb erre bazmeg ez...ráadásul megint jóval a saját értéke előtti körben, érthetetlen számomra...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy Wentz előbb fogja....................Rózsi bazdmeg........hogy a tüskéiddel szórnád tökön magad......bocsánat.....😕 😊