Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Mills kihozta végre a rég belengetett pólógrafikáit. Én mindenképp szeretnék rendelni, de az international shipping 15$. Valaki esetleg csatlakozna még? Szétdobhatnánk a szállítási költséget:

 kcbsports.com

Aki rendelne, az írjon PM-et holnapig.
Hulkeinstein
Még estig tudtok jelentkezni 😉 Eddig 2-en vagyunk, úgyhogy ha még valaki jön, akkor már csak 5$ lenne a szállítás.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
rendeld meg inkább innen én azt ajánlom:  www.fanatics.com
most 50% kedvezmény van a nemzetközi szállításra, mindennel együtt így 138 dollár az eredeti felnőtt mez, megnéztem, és most még jó eséllyel Karácsony előtt meg is érkezik
baggio
Off:
Boltok, üzletek topicban dobd fel, hogy jönnél te is, mert páran akartunk rendelni, és így, hogy még tart az akció, lehet össze tudjuk hozni.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
rendeld meg inkább innen én azt ajánlom:  www.fanatics.com
most 50% kedvezmény van a nemzetközi szállításra, mindennel együtt így 138 dollár az eredeti felnőtt mez, megnéztem, és most még jó eséllyel Karácsony előtt meg is érkezik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
georgeberger Philadelphia Eagles 4 — Eagles fan
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀

Szerkesztette: georgeberger

We're from Philadelphia.We fight.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Mills kihozta végre a rég belengetett pólógrafikáit. Én mindenképp szeretnék rendelni, de az international shipping 15$. Valaki esetleg csatlakozna még? Szétdobhatnánk a szállítási költséget:

 kcbsports.com

Aki rendelne, az írjon PM-et holnapig.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az biztos h az ünneplések engedése jó hatással volt a csapat chemistrykre. Úgy tűnik mi kifejezetten élvezzük ezt is, van fantázia a csapatban. 😊
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
 youtu.be/fDdVGLn4NiA

A meccs margójára. Imádnivaló egy szezon ez.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
S ez sem mellékes, számomra legalábbis :

 twitter.com/Eagles/status/935538861601705986
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/935523620255862784
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Elgondolkodtató.

 twitter.com/espn/status/935256157345730560

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jefferyt valahogy meg kellene tartani. Sokat számít, hogy itt van ebben az offense-ben, sajnos kevés esélyt látok rá.

Miután Agholort eddigi pályafutása során szívem szerint kivágtam volna a francba, most nem győzöm dicsérni...a Cowboys ellen visszafújt TD-je és a tegnapi teljesítménye is azt mutatja, hogy megtanult küzdeni, játékokat csinálni. Agholor és playmaking ability egy mondatban WTF? Ajayi fumble-nél is kapcsolt, ott volt, ügyesen csinálta.

Várható volt, hogy ez a Bears otthon nem okozhat gondot. Majdnem 1 hónap telt el utolsó hazai meccsünk óta mindenki k*rva nagy játékokat akart csinálni, ennek lett a következménye a sok fumbli. Wentz amúgy pár könnyű passznál pontatlan volt, de szokás szerint korrigálta ezt kézzel és lábbal is.

A következő 2 meccs izgalmas lesz, kiváncsi leszek mit tudunk idegenben méghozzá nem is alacsonyan jegyzett csapatok ellen. Eddig a Panthers elleni meccs ilyen és én a Redskins ellenit is ide sorolnám, mert ez a Skins jobb, mint a mérlege mutatja.

A kiemelés szempontjából érdekes meccsek következnek nagyon a hátralévő fordulókban:
a Vikings játszik idegenben a Falcons és a Panthers ellen utána 3 meccs ami simának kell lenni
a Saints otthon fogadja a Pantherst és játszik még a Falcons-szal oda-vissza
a Rams fogad minket (itt ha kikapunk bukunk egy tie breakert) és megy Seattle-be, talán még idegenben a Titans is kemény lehet, ott is megy a harc a csoportgyőzelemért vagy wild card helyért.
a Panthers megy New Orleansba, fogadja a Vikingst és az utolsó fordulóban Atlantába látogat.

A Falcons-Seahawks páros 3 meccs hátrányban van, nem hinném, hogy ezt behozzák, a Falcons sorsolása brutál (vs Vikings, vs Saints, @ Buccaneers, @Saints, vs Panthers) de a Seahawks következő 3 meccse sem kutya (vs Eagles, @Jaguars, vs Rams) bár ezen a szezon előtt biztos jót kacagtunk volna.

Tippem:
Vikings 13-3
Eagles 13-3
Rams 12-4
Saints 12-4
Panthers 11-5
Seahawks 11-5

Mondjuk ez esetben bukjuk a Vikings ellen a tie-breakert, mert holtverseny, 6-2 az NFC-ben és a közös meccseken a Vikings 5-0 lesz míg mi 4-1. Úgy kalkuláltam, hogy mi a Seahawks-Rams meccseket bukjuk (szerintem nem mert megnyerjük a hátralevőket, de próbálom visszafogni magam) míg a Vikings a Falcons-Panthers idegenbeli meccsekből bukja az egyiket.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ez elég meredek volt, ennyire nem szamitottam simára. Nagyon pörgünk.

Egy gyözelem kell és megvan a PO, ugyhogy innen a hazai pályára kell menni. Nem lesz egyszerü, Viks, Saints és Rams hármas ellen. Ha Keenum kipukkadna már akkor elég lehet egy 3-2 a végén.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Irány Nyugat! Épen, egészségesen térünk haza, s elfogadható játékot mutatunk, már elégedett leszek. Jó lesz így nekiülni nézni ezeket a meccseket😊

Fly Eagles!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Pedig ma (a végeredmény ellenére) rengeteg hibával játszottunk. Sok fumble ,bemozdulások..stb. Jön két keményebb ellenfél. Meg kéne mutatni, hogy nem eresztünk le egy kicsit sem.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Jo most mit mondjak?
Az O ugy ahogy van hasít a DL elit
MK es NB liga elit lett sunyiban es Hicks ugye serult a cornerek is alakulnak...
St mindig is jo volt

Kurva jók vagyunk...!!!!

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
3. negyed középétől néztem.
6 yardot futott ellenünk a Bears? Az kicsit wtf 😀
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Egy percig nem volt kérdéses. Félgőzzel, semmi különöset nem csinálva is sima volt. A második félidő pedig már előszezon szintű játékot hozott.
Ertz visszatért, és egyben megvan az első 100 yardos elkapón idén. Agholor 2 TD 😀 Wentz nem tud hibázni eddig a redzoneban. A futóknak azért nem lesz kellemes hete a fumble-ek miatt, Duce-tól kapnak majd biztos. De ha kellett, hogy legyen egy ilyen meccs, akkor jó, hogy ez ma volt.
A védelem ma is komplett meccset játszott ... volna, ha nincs Jenkins hülyesége. Az elég wtf megmozdulás volt. Komoly meccsen ezek sokba kerülhetnek.

 twitter.com/tallmaurice/status/934821383170940929/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Figglesblitz.com%2F


több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Nekem ilyen kifacsart az ízlésem csak, hogy idén a két kedvencem Clement és Mills? xD
Újranéztem a második félidő a dallász ellen, és erre a következtetésre jutottam.

 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040
Eazzy
11 meccset kellett megnéznem ahhoz, hogy rájöjjek nekem most mindenki a kedvencem a csapatban ! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remílem ma sem a Chiefs sem mi nem bfszkodjuk el a dolgot. Concentrálnak a srácok végig.

Fly Eagles!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Közben elkezdődtek a tárgyalások Brandon Graham szerződéshosszabbításáról.

Mills nekem is nagy kedvencem.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nekem ilyen kifacsart az ízlésem csak, hogy idén a két kedvencem Clement és Mills? xD
Újranéztem a második félidő a dallász ellen, és erre a következtetésre jutottam.

 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040
Eazzy
Nekem újranézés nélkül is ők a kedvenceim.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 688
Azért lehetséges-ahogy a tapasztalat is mutatja--, hogy egy SB contender csapat szurkere akkor jóval kevésbé aggodalmaskodik, ha a csapata teljesítménye csak decemberben kezd el folyamatosan felfelé ívelgetni, és nem decemberre éri el a zenitet.
(Amúgy ebből még bármi lehet...)
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nekem ilyen kifacsart az ízlésem csak, hogy idén a két kedvencem Clement és Mills? xD
Újranéztem a második félidő a dallász ellen, és erre a következtetésre jutottam.

 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne szórakozzunk, csapjunk oda, zárjuk 18-1-l a szezont mint anno a Pecc, 1 különbséggel: | mi gyűrűt nyerünk | 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Dallas kikapott, úgyhogy nagy eséllyel, ha ütjük a Bearst hétvégén, akkor hazai pályán kezdjük a rájátszást. (Utána már csak egy meccset kellene nyernünk a hátralévő 5ből.)
Bébé
Sőt, ha ütjük a Bears-t, jövőhéten meg csütörtökön a Redskins legyőzi a Dallast, akkor már meg is van a PO.

Utolsó 5 meccsen B-csapattal kéne felállni. 😀 Jöjjön a HoF Foles. 😀
Bébé
Persze hagy essünk ki a formából mire igazán fontos lesz nem?

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!