Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ki volt az eredeti ötletfelelőse? Talán @Bébé?
Rataxes
Ááá én ilyeneket nem tudtam. 😀
Nagyon alapoknál leragadtam. Bár pár munkámra nagyon büszke voltam. 😀
(Még anno Fetomy mutatta meg, hogy kell a photoshoppot használni. 😀 )
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Felújítottam egy régi sigem 😊


Ki volt az eredeti ötletfelelőse? Talán @Bébé?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiam 32-0ra nyert Maddenben a Rams ellen 😛

Nyerünk már annak örülni fogok majd😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Azért jó tudni, hogy a nyugati parton is van pár szurkolónk. 😛


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szerencsére a TNF a szánk íze szerint alakult. Ha a hétvégén nyerünk, akkor mindenképp 2 meccs előnyünk lesz a bye weekre 3 fordulóval a vége előtt (és egy tiebreaker a Rams-szel szemben).

Tehát akkor a hétvégén elsősorban Eagles, másodsorban Panthers szurkoló leszek.

Ez a felállás sokáig ment amúgy de Cam nagy arca miatt a SB-ban már nem nekik szurkoltam.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ezzel a sokkal jobb a védelmünkkel óvatos lennék, és Gurley sem utolsó. De legyen igazatok s legyen meg a csoport győzelem! 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Lehet egyedül vagyok vele, de én nem látom hogy olyan nagy baj lenne nálunk. A Seahawks stadionjában ki lehet kapni, és mi baromi közel voltunk hozzá, hogy behúzzuk a meccset, még akkor is, ha a 24-10 nem ezt mutatja. Az tény, hogy a fumble touchback nagy balfaszság volt, de ez 10-ből 9-szer nem történik meg. A challenge hiánya az előrepassznál kulcsmomentum volt, ráadásul 3. downon történt, és a drive végén TD lett. Nem helyes következtetés, ha ezek alapján számolunk, de ez legalább 14 pont, ami kis odafigyeléssel elkerülhető / megszerezhető lett volna, és akkor a végén 17-17-nél a győzelemért támadtunk volna, ahol elég lett volna a field goal és nem kellett volna indokolatlanul előrevágni a passzokat.

Szóval szerintem megverjük a Ramset, már csak azért is, mert sokkal jobb a védelmünk mint az övék. Az, hogy idegenben játszunk ezúttal kb semmit nem fog számítani, az egész hetet Californiában tölti a csapat és a Rams a 9 győzelmük ellenére sem tudja megtölteni a stadiont.

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Mindenki nyugodjon meg! Nyerünk vasárnap, számomra nem is kérdés. Én a Hawks elleni meccstől tartottam jobban, az be is igazolódott. A Rams-et szerintem sinám elkapjuk. Ha már a mi esetünkben mindig az volt a duma, hogy 2 pozitív csapattal találkoztunk a Hawks meccsig, akkor kérdem én, a Rams hánnyal? Ha jól számolom, 4 -el. Ebből 2x ki is kapott. A Hawkstól pl otthon. Mi szerintem vernénk őket hazai pályán. Ezen kìvül kikaptak otthon a Skinstől, akit mi oda vissza vertünk. Igaz, az még szezon eleje volt, de akkor is! Tudom, ez nem egy reprezentatív összehasonlítás, nem lehet erre alapozni, de azért valamit csak számít.... Ráadásul nekik van egy "első éves" Goff-juk, nekünk pedig egy MVP szezont futó Wentz-ünk. Mi is akkor a kérdés? 😉
MrMiksa
Csak annyi......., hogy Helmutot idézzem a Hox topicból:
Szerintem picit crack the code van, és bár nagyon csípem a Phillyt, de most jó eséllyel kezdődik a waiting for the punchline, ha csak nincs valami nagyon új, vagy B terv.
Helmut Zimmer
Kérdés, hogy van e vmi új terv és ha igen már most előhúzzuk a kalapból vagy erőltetjük tovább a meglévőt ezen a meccsen és az alapszakasz végéig ?

Vmi új terv azért tényleg nem ártana mivel kezdenek kiismerni minket. Ezzel még el lehet lavírozni az alapszakaszban látva a hátralévő schedulet, de a PO-ban már kevés lehet.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Mindenki nyugodjon meg! Nyerünk vasárnap, számomra nem is kérdés. Én a Hawks elleni meccstől tartottam jobban, az be is igazolódott. A Rams-et szerintem sinám elkapjuk. Ha már a mi esetünkben mindig az volt a duma, hogy 2 pozitív csapattal találkoztunk a Hawks meccsig, akkor kérdem én, a Rams hánnyal? Ha jól számolom, 4 -el. Ebből 2x ki is kapott. A Hawkstól pl otthon. Mi szerintem vernénk őket hazai pályán. Ezen kìvül kikaptak otthon a Skinstől, akit mi oda vissza vertünk. Igaz, az még szezon eleje volt, de akkor is! Tudom, ez nem egy reprezentatív összehasonlítás, nem lehet erre alapozni, de azért valamit csak számít.... Ráadásul nekik van egy "első éves" Goff-juk, nekünk pedig egy MVP szezont futó Wentz-ünk. Mi is akkor a kérdés? 😉
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Bencsics és Buday , Rams győzelmet tippeltek a hétvégére, így megnyugodtam, mert akkor a Phili fogja behúzni a mérkőzést! ( Múlt héten az Eagles győzelmét jósolták meg...) 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos
eaglesmcnabb
Jeff Heath-en és Jeff Janisen kívül van még valaki?
mustaine
nem az a lényeg.
de lehet még a legjobb nem jeff nevű saginaw valley state játékos stb. Órákig lehetne sorolni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos
eaglesmcnabb
Jeff Heath-en és Jeff Janisen kívül van még valaki?

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos
eaglesmcnabb
Ha gondolod, ezt még rá tudom írni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
kristóf17
Próbálkozik az ember. Ez most nekem is egy kicsit jobban tetszik, mint amiket mostanában csináltam.
Matthew99
Nem hiába, Todd a legjobbat hozza ki az emberből 😛
dande
Ja. Ezzel nem számoltam mikor nekiálltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
kristóf17
Próbálkozik az ember. Ez most nekem is egy kicsit jobban tetszik, mint amiket mostanában csináltam.
Matthew99
Nem hiába, Todd a legjobbat hozza ki az emberből 😛
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
kristóf17
Próbálkozik az ember. Ez most nekem is egy kicsit jobban tetszik, mint amiket mostanában csináltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kösz.
Matthew99
mitulát báti hotta.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
..Matthew99
ordas nagy zseni vagy!
eaglesmcnabb
Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
..Matthew99
ordas nagy zseni vagy!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tisztán emlékszem a 2008-as wild cardra ott, amikor esélytelenként behúztuk a meccset BWest hosszú screenje után 😊
Cooltiszo
azóta is a kedvenc philly playem. : )

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nyilván alapvetően mindenki elégedett lehet az idénnyel már most, csak hát evés közben...😊

A Rams elleni győzelem a Vikes elleni tiebreaker miatt lenne fontos, bukni elnézve a menetrendet nem nagyon fognak. Esetleg most vasárnap a Pathers ellen. Mondjuk az pont nagyon jól jönne nekünk a már említett tiebreaker szempontjából.

Fly Eagels!
dande
Nagyon jó a Vikings, de ha választani kell, akkor még oda mennék a legszívesebben a PO-ban 😊 Tisztán emlékszem a 2008-as wild cardra ott, amikor esélytelenként behúztuk a meccset BWest hosszú screenje után 😊

Ha nyernénk most hétvégén, akkor jó esélyt adok a 1st round bye-ra, ami elég lehet.

Ha esetleg nem lesz bye, akkor se dől össze a világ, tavaly és idén is bye vagy több napos pihenő után laposan kezdünk, szóval még abban is lehet silver lining 😊

Amit el szeretnék kerülni az az, hogy a Seahawkshoz vagy a Saintshez kelljen idegenbe menni.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván alapvetően mindenki elégedett lehet az idénnyel már most, csak hát evés közben...😊

A Rams elleni győzelem a Vikes elleni tiebreaker miatt lenne fontos, bukni elnézve a menetrendet nem nagyon fognak. Esetleg most vasárnap a Pathers ellen. Mondjuk az pont nagyon jól jönne nekünk a már említett tiebreaker szempontjából.

Fly Eagels!