Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Amúgy Donovan 2002-ben törött fibulával játszott az Arizona ellen.

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Zach Lavine anno 9 percet kosarazott még elszakadt MCL és ACL-el amúgy. De én is szeretném, ha Nem lenne ilyen komoly baja Wentznek.
iktriad
Hát ha ilyen van akkor tévedek, én nem tudom elképzelni ezt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1707483625970938

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Zach Lavine anno 9 percet kosarazott még elszakadt MCL és ACL-el amúgy. De én is szeretném, ha Nem lenne ilyen komoly baja Wentznek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Próféta szóljon belőled! Nagyon nyomják mindenholt, hogy vége a szezonjának de ebből árad a haterség. Láttuk amit láttunk és reménykedünk.

Amúgy a mult heti fumble 2nd&goal-nál jött a Hawks 1 yardosánál az eheti meg 1st&goal a Rams 2 yardosa. Semmi nem indkolja, hogy Wentz ilyen kockázatosan próbálja meg megoldani. Ebből biztos tanul, de milyen áron?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Teljesen felesleges reménykedni, a playoffban fikarcnyi esélyünk sincs Foles-szal. Egy ilyen szezon után a 1 and done is csalódás és ő nem fog ki-ki meccset játszani a bitang erős NFC-ben.

Hihetetlen, hogy velünk sosem történhetnek jó dolgok. Ez a tegnapi 15 éve a legreménykeltőbb alapszakasz győzelmünk volt és mégsem érdekel senkit ezek után. Tipik Philadelphia...

Én azért még reménykedek, hátha csoda történik, ráférne az egész ligára az idei negatív események után. A végén persze úgyis torn ACL lesz és még augusztusban is arról fogunk beszélgetni hogy mikor épül fel, illetve felépül-e valaha is teljesen 😥

A maradék 3-ból valszeg tudunk nyerni 2-t, így meglesz a bye. De mint írtam, ez sovány vigasz, semmit nem fog érni a végén.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ha ütjük a Giants-et vagy a Dallas-t akkor a bye week garantált. (Ha jól néztem. 😀 )
(Rams-t, Panthers-t ütöttük, Saints ellen meg jobb a konferencia mérlegünk.)
Bébé
Ha a 3 meccsből bármely kettőt behúzzuk (ami CW nélkül is reális) akkor az 1. kiemelés garantált.

Amennyiben Wentznek olyan sérülése van amitől visszatérhet, akkor a január 13-14-i divisional roundig pihenhet, ez 5 hét.

A CW rövidítésről mindig Cary Williams ugrik be...úgy látszik rendesen belémégett 😮

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ha ütjük a Giants-et vagy a Dallas-t akkor a bye week garantált. (Ha jól néztem. 😀 )
(Rams-t, Panthers-t ütöttük, Saints ellen meg jobb a konferencia mérlegünk.)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carson Wentz’s ACL was loose when it was tested manually today, which is why team fears it’s torn; Wentz is scheduled to undergo an MRI in Philadelphia on Monday, per source.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor láttam Wentz sérülését a bokámhoz kaptam. Mihamarabbi jobbulást!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért csak próbáljunk erre is gondolni, még ha nem könnyű is 😊

 pbs.twimg.com/card_img/940026347329536001/PgUyPQtD?format=jpg&name=600x314

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Kurvára kivagyok attól, hogy Wentz-cet és az ACL-t egy mondatban emlegetik. De mindegy is ezen keseregni. Így viszont kéne hozni egy backup qb-t Foles mögé, van is egy jó ötletem, aki ráadásul még PO tapasztalattal is rendelkezik. 😀

 ninerfans.com/wp-content/uploads/2015/10/10.jpg
balintbaba
úristen.. hirtelen el is hittem
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Kurvára kivagyok attól, hogy Wentz-cet és az ACL-t egy mondatban emlegetik. De mindegy is ezen keseregni. Így viszont kéne hozni egy backup qb-t Foles mögé, van is egy jó ötletem, aki ráadásul még PO tapasztalattal is rendelkezik. 😀

 ninerfans.com/wp-content/uploads/2015/10/10.jpg

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük ezt a szezont a csapatnak bármi is lesz a vége

NFC EAST CHAMPUON 2017 EZ MÁR A MIÉNK!

Wentz pedig épüljön fel teljesen!

A Dnek s az itteni fanoknak mea culpa 😉 😀
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Megnyertük a meccset, megnyertük a csoportot, de kit érdekel ez most?
Meglátjuk mire megyünk Nicky Checkdownnal, de a rájátszásban sok jóra nem számítok.
Ráadásul Wiz is lesérült, és nem is jött vissza. Ha Seumalo és Warmack fog játszani, akkor lehet, hogy Foles sem húzza ki a szezon végéig.


több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Ja és legyünk pozitívak: Folesnak legalább van playoff tapasztalata 😀

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/940020375198498817


Reméljük a legjobbakat... Foles végülis nem ok nélkül a legjobban fizetett csere QB, a futóknak azonban muszáj lesz előlépnie.

több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
hát nem cseszte el. Nagyon kell a győzelem!
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
A Giants nem tudott segíteni, nekünk kell kikaparni a gesztenyét, hát akkor hajrá, nyerjük meg az NFC-Keleti csoportot nyugaton 😛
dande
Ez már csak sima matek, nincs jelentősége 😊 Ellenben a Panthers remélem már nem cseszi el, és akkor egy mai győzelem arany számba menne...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Giants nem tudott segíteni, nekünk kell kikaparni a gesztenyét, hát akkor hajrá, nyerjük meg az NFC-Keleti csoportot nyugaton 😛
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
nagyon érdekes meccs lesz.. egy vereség már akár pánikot is okozhat
de egy akár magabiztos győzelemmel helyre kerülne minden !Nálatok az egyértelműen jobb deffense! most megmutathatja magát!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kár h nem otthon játszunk a Ramssel jó kis havas meccs lehetne megint 😊

Ertz pedig persze nagyon kell, de talán tudjuk pótolni.

Fly Eagles Fly!!! 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ertz minden bizonnyal kihagyja a ma esi meccset (doubtful).
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ki volt az eredeti ötletfelelőse? Talán @Bébé?
Rataxes
Ááá én ilyeneket nem tudtam. 😀
Nagyon alapoknál leragadtam. Bár pár munkámra nagyon büszke voltam. 😀
(Még anno Fetomy mutatta meg, hogy kell a photoshoppot használni. 😀 )
Bébé
Jaa nem arra gondoltam hogy Te csináltad, hanem hogy Te kérted 😊 A Half man/half TD machine ötlet ugyanis nem saját, valamelyik old szkúl fórumlakónak csináltam a Celekes siget.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes