NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Valamit kell kezdeni Seumalo posztjával...mert ez, hogy Wentz folyamatosan futkos a zsebben nem vezet semmire. Ahogyan a futójáték sem. Sajnos ez DP és a stáb nagy hibája, hogy második éve nem csinálnak semmit a RB poszttal...LGB ma pontosan 0 labdát kapott RB-ként, de akkor mi a fasznak tartjuk a keretben??!
Én a héten mindenképpen várok egy RB-et a keretbe, aki nem Byron Marshall.
Wentz sajnos a legrosszabbkor dobot int-et, de persze megint ott voltak a nyakában.46 passz kisérlete volt,felborulnak az arányok, ki a franc hiszi el, hogy nem passzolni fogunk az adott playben?! Két meccs után talàn a QB-nak a legtöbb futott yardja.Mellesleg szegényt vagy 6x sack-kelték is ma.
A védelem egész sokáig remek volt, Curry majdnem sack-jénél estek szét, ami végül TD lett. A harmadik nyegyed vége fele viszont elfogyott a nyomás is a DL részéről.Douglas viszont elég jó volt, Watkins viszont ritka szar.
A rúgó gyerek össz. nem volt katasztrófa, de baszki 30ról ezért tegyük mà be a két villa közé.
zsojti
Pederson utalt egyszer arra, hogy lesznek meccsek amik úgy lesznek inkább felépítve , hogy Sprolesra építünk máskor meg többet láthatjuk Blountot. Alapvetően Blount egy powerback akit azért hoztunk, hogy megoldja a rövid yardos/goal line szituációkat. A probléma most az, hogy a fal nem nagyon tudja támogatni ezt a fajta játékot (azaz fos a runblock), ezért van az, hogy most inkább az apróbb termetű Sproles tudna jobban érvényesülni a gyorsaságával és a testcseleivel. Ezek után inkább az lenne a jó kérdés sztem, hogy miért nem használjuk többet Sprolest ha látjuk, hogy Blount futásai nem működnek? Miért állunk le vele meccs közben?
Továbbra is várom a falban az átalakítás és a jobb teljesítményt...mert ez így nem lesz elég erre a szezonra...ha szeretnénk is valamit elérni idén.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Egy darabig jól tartottuk magunkat, de a végére sajnos elfáradt a védelem, onnan már elég sima volt. Nagy mák kellett volna a végén a hail maryhez.
Kétszer ajándékoztunk nekik rövid pályát, csináltak is belőle 10 pontot. Seumalo borzasztó volt, kb. 3 engedett sack és egy rakás hurryt engedett. Wentz is igen rossz pillanatban dobta az interceptiont. Mondjuk nem tudom kinek az ötlete volt Houston oldalára hívni screeneket, kb az összeset leolvasta.Legalább megvan Jeffery első TD-je is. Viszont Hollinsnak több lehetőséget kellene adni a lyukas kezű Smith helyett, ma 1 TD-t és egy fontos first downt ejtett el.
Nagyon elhagytuk a futást a vége fele, így sokkal egyszerűbb dolga volt az ellenfélnek.

A védelem egy jó darabig tartotta magát a McLeod kiesése után eléggé roncs secondaryval is. Remélem McLeod sérülése nem nagyon súlyos, mert Graham eléggé vakon volt. Hamstring az lehet 1-2 hét, de lehet egy egész szezon is. Watkins kiesése tulajdonképpen szerencse volt, mert helyette sokkal jobban játszott a beszálló Douglas.

A jövő heti meccs sokkal fontosabb lesz.
BleedingGreen
Na igen... Az , hogy Wentz volt a legjobb futónk az sok mindent elárul a meccsről. Jól kezdtünk Sprolesal az elején, de amikor látszott, hogy az erőfutások Blounttal nem mennek akkor le is álltunk a futásokról. Ez alap hiba volt sztem. Kellett vna több Sprolestól akkor. A fal is jól kezdett az elején. Pont azért is mert szépen el voltak osztva a playek Sprolesra és a passzjátékra. Jól ment így egy ideig a passprotection is. Aztán már jött az amit nem nagyon szerettem vna látni. Wentz egyre többet menekül..... jönnek a sackek, labdavesztés...stb. Azaz az egyoldalú támadásainkat már feltörték. Nagyon hangoztatták a szezon előtt, hogy ez egy nagyon jó fal, de ebből semmit sem látni. Peters is néha már olyan mint egy megfáradt öregember . Valamit itt csinálni kell mert papíron megvannak a jó nevek..remek edzőjük is van....szval nem értem ezt a szétesést. Ez a tavalyi állapothoz képest is szánalmas pedig ott volt rotálás szépen a szezon közben. 6 sacket ért el a Chiefs. Ok ott sem kell félteni a védőket, de ez azért már sok.
Alapvető skill beli különbségek vannak a két edzői stáb között. Mi nem tudtunk megújulni meccs közben a Chiefsnél meg pont akkor jön a trükkös play amikor kell. Sztem a két kócs közötti difi hozta ki ezt az eredményt. A vége már csak bohóckodás volt ami részben bejött nekünk .
Azért tényleg voltak jó dolgok is. Támadóoldalon támogatom én is , hogy Hollins kapjon több lehetőséget. Már preseasonban is feltűnt, hogy megütheti a szintet és élesben sem hibázik egyelőre. A védelem meg sztem simán top 10 (lehetne). Ha az O# megtudná támogatni őket azzal(főleg az edzők, hogy jól menedzselik a játékot), hogy eleget pihenjenek akkor nem lehetne ilyen kieresztés mint a végén. Douglas meglepetés a TC/preseasonban látottak után .
Az új kickernek meg el kell nézni még, hogy kihagyott egyet, látszott rajta az elején, hogy még tele a gatya, de aztán a végére belerázódott. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Valamit kell kezdeni Seumalo posztjával...mert ez, hogy Wentz folyamatosan futkos a zsebben nem vezet semmire. Ahogyan a futójáték sem. Sajnos ez DP és a stáb nagy hibája, hogy második éve nem csinálnak semmit a RB poszttal...LGB ma pontosan 0 labdát kapott RB-ként, de akkor mi a fasznak tartjuk a keretben??!
Én a héten mindenképpen várok egy RB-et a keretbe, aki nem Byron Marshall.
Wentz sajnos a legrosszabbkor dobot int-et, de persze megint ott voltak a nyakában.46 passz kisérlete volt,felborulnak az arányok, ki a franc hiszi el, hogy nem passzolni fogunk az adott playben?! Két meccs után talàn a QB-nak a legtöbb futott yardja.Mellesleg szegényt vagy 6x sack-kelték is ma.
A védelem egész sokáig remek volt, Curry majdnem sack-jénél estek szét, ami végül TD lett. A harmadik nyegyed vége fele viszont elfogyott a nyomás is a DL részéről.Douglas viszont elég jó volt, Watkins viszont ritka szar.
A rúgó gyerek össz. nem volt katasztrófa, de baszki 30ról ezért tegyük mà be a két villa közé.

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Jó meccs volt engem szórakoztató volt

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Egy darabig jól tartottuk magunkat, de a végére sajnos elfáradt a védelem, onnan már elég sima volt. Nagy mák kellett volna a végén a hail maryhez.
Kétszer ajándékoztunk nekik rövid pályát, csináltak is belőle 10 pontot. Seumalo borzasztó volt, kb. 3 engedett sack és egy rakás hurryt engedett. Wentz is igen rossz pillanatban dobta az interceptiont. Mondjuk nem tudom kinek az ötlete volt Houston oldalára hívni screeneket, kb az összeset leolvasta.Legalább megvan Jeffery első TD-je is. Viszont Hollinsnak több lehetőséget kellene adni a lyukas kezű Smith helyett, ma 1 TD-t és egy fontos first downt ejtett el.
Nagyon elhagytuk a futást a vége fele, így sokkal egyszerűbb dolga volt az ellenfélnek.

A védelem egy jó darabig tartotta magát a McLeod kiesése után eléggé roncs secondaryval is. Remélem McLeod sérülése nem nagyon súlyos, mert Graham eléggé vakon volt. Hamstring az lehet 1-2 hét, de lehet egy egész szezon is. Watkins kiesése tulajdonképpen szerencse volt, mert helyette sokkal jobban játszott a beszálló Douglas.

A jövő heti meccs sokkal fontosabb lesz.


több mint 7 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Termeszetesen nyerunk. Mikor azt josoljak hogy sima zako lessz akkor nyerunk, mikor azt mondjak, hogy siman nyerni fogunk akkor vesztunk 😊 Nektek meg sose tunt fel?
shivo
Üdv a klubban 😊
dande
Hello Koszi szepen 😊
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
AFC-s meccs, az Arrowheadben egy remek Chiefs ellen? Reid papának volt +3 napja készülni? Szerintem nem kezeltük kiemelten ezt a találkozót. Ha karcol a D# és nagyot alkot csak akkor lehet esélyünk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Termeszetesen nyerunk. Mikor azt josoljak hogy sima zako lessz akkor nyerunk, mikor azt mondjak, hogy siman nyerni fogunk akkor vesztunk 😊 Nektek meg sose tunt fel?
shivo
Üdv a klubban 😊
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Tippek mára? Szerintem sima zakó.
Eazzy
Kockás nem lesz jó 😛 😉?

Egyébként ahogy írtam a Chiefs topicba ezen a meccsen az sem zavar, ha kikapunk, csak ne legyen sérülés, és mondjuk játszunk elfogadhatóan. Minden más ráadás.
dande
Na jó egy szarvasbőr könyökkoptató lehet rajta.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Termeszetesen nyerunk. Mikor azt josoljak hogy sima zako lessz akkor nyerunk, mikor azt mondjak, hogy siman nyerni fogunk akkor vesztunk 😊 Nektek meg sose tunt fel?

Szerkesztette: shivo
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Az Eagles OL vs Chiefs front7 párharcban szerintem túl nagy a hátrány, ezért megint nem megy majd a futás és akadozni fog az offense. A védelmünk passrush terén jobb, mint amit a Pats mutatott ellenük múlt héten, ennek ellenére 7-10 pontos vereséget várok. | Sajnos. |

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tippek mára? Szerintem sima zakó.
Eazzy
Kockás nem lesz jó 😛 😉?

Egyébként ahogy írtam a Chiefs topicba ezen a meccsen az sem zavar, ha kikapunk, csak ne legyen sérülés, és mondjuk játszunk elfogadhatóan. Minden más ráadás.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
27-17 Nem ide.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Tippek mára? Szerintem sima zakó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
Byron Marshall ha minden igaz. Remélem viszont CC bizonyítási lehetőséget kap, és esetleg hozza előszezon beli formáját. Na ő viszont így nagy fogás lenne.
dande
Azt mondják több snapet fog kapni Blount kárára.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
kb senki se lesz Sproles utódja még liga szinten se....
Janek
Szerintem pl Tarik Cohen a Bearsből az eddigiek alapján joggal pályázik.

Pumphreyra vesztegetni draftpicket szerintem nagy hiba volt, voltak még bent jobb futók 3 down potenciállal.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
Byron Marshall ha minden igaz. Remélem viszont CC bizonyítási lehetőséget kap, és esetleg hozza előszezon beli formáját. Na ő viszont így nagy fogás lenne.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
kb senki se lesz Sproles utódja még liga szinten se....
Janek
Ok. Óvatosan fogalmaztam...azt sem látom nála, hogy elérje az NFL szintet. 😊 Sztem a mostani draft legnagyobb melléhúzása.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.
Greengo
kb senki se lesz Sproles utódja még liga szinten se....

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................
dande
Nem látom nála , hogy valamikor is be tudná bizonyítani, hogy Sproles utódja. Épp ideje volt IR-re rakni. Most viszont megüresedett egy hely...kíváncsi leszek kit hozunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hoppá, Pumpy nem most bizonyítja be, hogy Sproles utód....IR-re raktuk ínszalag sérülés .....................

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zach Ertz is 67 yards shy of 3,000 for his career. Ertz (63rd game) can become the 6th-fastest TE in @NFL history to reach that milestone.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én mindig is megmondtam hogy FHoF player. basztatok nekem hinni! na nesztek most itt van. berobbant végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Egyébként hétvégéről kijózanodtál már, vagy már februárig nem is fogsz? 😛
dande
nem terveztem kijózanodni : D

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Nelson Agholornak több elkapott TD-je van idén, mint Antonio Brown-nak, Dez Bryantnek, Larry Fitzgeraldnak, A.J. Green-nek, Rob Gronkowskinak, T.Y. Hilton-nak, Julio Jones-nak, Brandon Marshallnak, Greg Olsen-nek, Demaryus Thomasnak és Sammy Watkinsnak összesen

nekszt dzsen sztetsz
karmïgran
vicc az,hogy egy meccsen megtermelte a tavalyi szezon kb 40 %-át 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
én mindig is megmondtam hogy FHoF player. basztatok nekem hinni! na nesztek most itt van. berobbant végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Egyébként hétvégéről kijózanodtál már, vagy már februárig nem is fogsz? 😛