NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én mindig is megmondtam hogy FHoF player. basztatok nekem hinni! na nesztek most itt van. berobbant végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nelson Agholornak több elkapott TD-je van idén, mint Antonio Brown-nak, Dez Bryantnek, Larry Fitzgeraldnak, A.J. Green-nek, Rob Gronkowskinak, T.Y. Hilton-nak, Julio Jones-nak, Brandon Marshallnak, Greg Olsen-nek, Demaryus Thomasnak és Sammy Watkinsnak összesen

nekszt dzsen sztetsz

Szerkesztette: karmïgran
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ha valaki vissza szeretné nézni a meccsünket itt megteheti. Remélem marad az oldal :  www.youtube.com/watch?v=zQdFJ11GK1w


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
megnézve újra a skins első TD-t amit a támadóik hoztak össze azért összeszorult a gyomrom...
kb 5-en csúsztak le, szereltek rosszul és persze TD lett a vége.
Janek
Nagyon szerencsés volt az a TD. McLeod kurva nagyot akart ütközni, ami nagyjából össze is jött, mire megérkezett Hicks a másik oldalról, aki vissza billentette egyensúlyba az elkapót, utána meg már annyian voltak egy helyen a védők, hogy elestek egymásban. 😀

Amúgy Elliott eddig hibátlan az edzésen. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
megnézve újra a skins első TD-t amit a támadóik hoztak össze azért összeszorult a gyomrom...
kb 5-en csúsztak le, szereltek rosszul és persze TD lett a vége.
Janek
Igen? Én a ti első touchdownotoknál Eli Manninget láttam és előjött bennem a 2008. februári meccs. Szal bennem ez mélyebb nyomot hagyott 😀 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
megnézve újra a skins első TD-t amit a támadóik hoztak össze azért összeszorult a gyomrom...
kb 5-en csúsztak le, szereltek rosszul és persze TD lett a vége.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
PS-be jött a koràbbi Chiefs CB Bausby, Wardot küldtük el
Kicsit kémkedünk a hétvégére (lásd a washingtoni QB gyerek, akit múlt héten hoztunk) 😊
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.
Shawn84
Nem egy clutch kicker de jobb, mint amit anno vártam tőle.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
S, hogy akkor az élet másik nagy kérdésére is választ kapjunk Jim gyorsan reagált a felvetődő kérdésekre s természetesen Doug a főnök, ha jók értettem a lényeget. Legyen így 😊
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Szerintem nem feltétlenül visszalépés, főleg a rúgóknál, bárkiből lehet nagy sztár pár gyengébb meccs után. Nem mellesleg 6 onside kickből 3 bejött nekik a Memphis-nél. 😊 Ja és végre nekünk is van egy Elliott-unk. 😀
balintbaba
Ja de ő szerencsére nem ewok. 😀
Greengo
Igazából kurvára örülnék én egy olyan ewok-nak. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Szerintem nem feltétlenül visszalépés, főleg a rúgóknál, bárkiből lehet nagy sztár pár gyengébb meccs után. Nem mellesleg 6 onside kickből 3 bejött nekik a Memphis-nél. 😊 Ja és végre nekünk is van egy Elliott-unk. 😀
balintbaba
Ja de ő szerencsére nem ewok. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.
Shawn84
Lehet már akkor sérült volt. Mindenesetre bosszantó, hogy nem melegítenek be rendesen(vagy nyújtanak) meccs előtt. Ebből jönnek az ilyen sérülések.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Szerintem nem feltétlenül visszalépés, főleg a rúgóknál, bárkiből lehet nagy sztár pár gyengébb meccs után. Nem mellesleg 6 onside kickből 3 bejött nekik a Memphis-nél. 😊 Ja és végre nekünk is van egy Elliott-unk. 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.
Shawn84
hála istennek sokkal jobb, mint Miamiban volt, de igen, azért lenne még hova fejlődnie..😊
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.
picksix
Sturgis most is hagyott ki extra pontot. Ő se jó rúgó.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sturgis leigazolásakor is huztuk a szánk. Majd Fipp kiképzi.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hát elolvasva a véleményeket róla... nem nagyon tetszik és akkor még finoman fogalmaztam. Hétből négy FG a preseason-ben, kihagyott extra...
Ráadásul azt írták róla, hogy 40 yard mögül nem igazán konzisztens.
na és akkor még ezek is:
Weaknesses - Kickoff distance and hang-time are below desired NFL marks

Valamiért biztos ő kellett, plusz a Bengals is adott érte egy 5. kört, reméljük csak kicsit későn érő típus...
több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
TD kell menni, meg 2 pontosra...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hajrá 😊
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/9/12/16296302/jake-elliott-eagles-new-kicker-caleb-sturgis-philadelphia-bengals-cincinnati-memphis
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hét kérdése még mindig áll: ki lesz az új kickerünk???
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok, csak a végére értem oda a meccsnek, nem volt világos miért nem forward passz volt amiből eldöntöttük a meccset? Kicsúszott Kazein kezéből?
Eazzy
Leginkabb azert mert a palyan hozott dontes fumble volt. A sporik New Yorkban sem fujták vissza elegge ugy nez ki h hibásan. Ha incomplete pass a call akkor az marad. Holnap este a Last Callban majd kivesézik. Apropo kérdés: a New Yorkban csucsulo sporik is csak valos sebessegben nezik vissza vagy lassithatnak is?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok, csak a végére értem oda a meccsnek, nem volt világos miért nem forward passz volt amiből eldöntöttük a meccset? Kicsúszott Kazein kezéből?

Az összefoglaló alapján megérdemelt siker, de kellett hozzá a menekülési Wentz-től. Sajnos így a OL teljesítményét nem tudom felmérni, de a DL brutálnak néz ki.

Jeffery meg be fog indulni, kreatívan kell rá playeket hívni, ami az olvasott kommentjeitek alapján eléggé hiányzott.

Megint 10-6 gyanús egy év, ami elnézve a csoportot nagyon második hely gyanús.

Fly Eagles!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kisérteties a hasonlóság Parkey kiesésével...vmi tényleg lehet az orvosi vagy rekreációs részlegnél...btw hozzuk vissza Parkeyt;P ha már a Bronws kitette, vagy ???jéé Lambo is szabad, azonnal felhívni
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Sturgis combizom huzodas. Több hetes kihagyás. Kickert castingolunk.
picksix
Akkor ezért nem rúgattuk a végén. Nem nagyon értettem magamban, hogy mi volt az oka a kétpontosnak...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)