NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Remek lesz jövő héten az Arrowheadbe látogatni, mit ne mondjak. 😀

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Mióta vagytok ilyen sokan hogy 3 helyen is van meccsnezes? 😉
yooker
A Dezsőben nem kifejezetten Eagles-ös meccsnézés van, hanem van több TV meg projektor és vasárnap este mindig NFL megy.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mindig gecisokan voltunk, csak sokan alszanak. meg erdélyben vedelnek emg zabálnak : D

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Mióta vagytok ilyen sokan hogy 3 helyen is van meccsnezes? 😉
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
sugárban is lesz meccsnézés, csak éppen erdélyben leszek lagziban, úgyhogy ez most kimarad nekem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
Komolyan mondom ennél buzisabb nevet keresve sem lehetne találni egy kocsmának...
Rataxes
Lehet Michael Sam a csapos.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
Komolyan mondom ennél buzisabb nevet keresve sem lehetne találni egy kocsmának...
Rataxes
Akkor irány a Neked csak Dezső! 😊
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
 www.facebook.com/fakesportscenter/videos/1344625958998221/

2013-as Snow Ball emlékére. : DDD

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?
ano92
Komolyan mondom ennél buzisabb nevet keresve sem lehetne találni egy kocsmának...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Vasarnap innen lesz valaki a kandalloban meccset nezni?

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Wentz eddig a kedvenc fehér irányítóm phillyben, szerintem jó a fal előtte, elkapója is van végre--> minden adott egy sikeres szezonhoz! Emiatt idén is 16-0-át jósolok a csapatnak és SB-t :d

MVP tippem: Jeffery
év támadója: Wentz
év védője: Fletcher Cox
év visszatérője Kendricks
év újonca: Barnett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
No jó van, titeket már provokálni sem lehet..... 😊 (mondjuk nem feltétlen annak szántam, csak gondoltam hátha elindul egy beszélgetés mondjuk erről a kérdésről, de ezek szerint mindenki egyetért 😛)
dande
Mike Lombardi provokációja Pederson irányába nem elegendő neked?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
No jó van, titeket már provokálni sem lehet..... 😊 (mondjuk nem feltétlen annak szántam, csak gondoltam hátha elindul egy beszélgetés mondjuk erről a kérdésről, de ezek szerint mindenki egyetért 😛)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köztünk szólva, egyébként, nekem, kezd kicsit sok lenni a Wentz körüli hype.
Nagyon csípem, meg minden. de félek, hogy valami aztán mégsem úgy sül el és nézhetünk. Kicsit a nagyobb a vágy, hogy megvan az emberünk és ez túlfűtött állapotokat okoz néha. Persze legyen igazuk, és legyen szuper és MVP stb..., de még óvatos lennék ezzel.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
xDDD megpróbálok vedelni mint az állat 😀

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, itt volt épp most egy kis press conf. a koordinátorokkal:

 www.pscp.tv/Eagles/1jMKgPqRlvOGL?t=0

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hali srácok mi ez a passzivitás a héten már meccs van 😀
Ki mit vár a szezontól?
zsoeo
Ano vedel mint az állat és nyerünk, mi mást 😛 😉
több mint 7 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hali srácok mi ez a passzivitás a héten már meccs van 😀
Ki mit vár a szezontól?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Thorntont kivágta a Boys.....................
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy tűnik nem claimeltünk senkit, és lehet, hogy Billy Brown is marad!?
dande
Igen, nem claimelte senki.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik nem claimeltünk senkit, és lehet, hogy Billy Brown is marad!?
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kivágtuk Billy Brown TE-et...de 5 RB az lehet a keretben...
jövőre Celek valószínűleg cut, Burton FA lesz...Brown meg egy magas WR/TE hibrid játékos..meglepődnék, ha maradna PS-be
zsojti
Állítólag 15 csapart akarta vinni amikor UDFA volt.
Tuti elviszik.
Bazzani
Igen, ezért is lepődtek meg a kinti szakértők is, hogy ilyen simàn kiraktuk...gyors, erős, magas, jó keze van, a passprot-ban is sokat fejlődött, nálam ez egy nagy kérdőjel egyelőre
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyik támadósorba kell 8-nál több OL egy 11–11 elleni csatában? 😀
Amúgy a 8 OL talán a leggyakrabb, az öt kezdő mellett egy swing tackle, meg két, belső poszton bevethető játékos, aztán csókolom. Ráadásul itt elég komoly kis cserék vannak, úgyhogy szerintem ez bőven jó így

több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Az 5 futó a legnagyobb negatív meglepetés egyelőre. Remélem nem marad így, mert nincs értelme. Azt még értem, hogy Pumphrey-nek még akarnak időt adni, és tartottak attól, hogy elviszik a waiveren. De Clementet miért nem nem lehetett ráengedni a waiverre? Szerintem kicsi esélye lenne, hogy elviszik. Ha pedig igen, akkor sem lehetetlen, hogy hasonló tucatjátékost szerezzünk a PS-be. Tucker, Monangai is hasonló játékosok voltak az utóbbi években és Clementet sem látom másnak.

Az OL-nál nyilván arra játszanak, hogy a Gordon/Green/Dallas Thomas hármasból több átjut a waiveren és mehet a PS-ba (nem néztem mindegyik megfelel-e a PS feltételeknek). Mert 8 OL még arra sem elég, hogy edzésen 11-11 ellen játsszanak. Meg nyilván mi is körülnézünk máshol. Viszont elég gáz, hogy Warmack még szerződéshosszabbítást is kapott, pedig Thomas is jobban játszott nála.


több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
kivágtuk Billy Brown TE-et...de 5 RB az lehet a keretben...
jövőre Celek valószínűleg cut, Burton FA lesz...Brown meg egy magas WR/TE hibrid játékos..meglepődnék, ha maradna PS-be
zsojti
Állítólag 15 csapart akarta vinni amikor UDFA volt.
Tuti elviszik.