Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként akikre érdemes lehet a mai meccsen figyelni:

 www.bleedinggreennation.com/2017/8/17/16160972/eagles-vs-bills-15-most-interesting-players-watch-philadelphia-second-preseason-game-nfl-buffalo
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Láttam egy vicces twittert Agholor első TD-passzát pont Darby és Graham ellen csinálta meg a bills ellen.
Janek
És tényleg:
 www.youtube.com/watch?v=FNKI6DrpjRo
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam egy vicces twittert Agholor első TD-passzát pont Darby és Graham ellen csinálta meg a bills ellen.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egyenlőre nem is kérdés, én még mindig kivárok Wentzl kapcsolatban, h azt mondjam megvan a fr QB, pláne Foles után. De reméljük 7 hónap múlva, de már pár hét múlva is ezt kijelenthetjük. Az elkapók is tényleg elkapják a labdát, s a védők sem csúsznak le, maradnak le az ellen fámadóiról, s akkor minden szipi szupi lesz 😊.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.si.com/nfl/2017/08/16/philadelphia-eagles-training-camp-season-preview-carson-wentz-alshon-jeffery-torrey-smith?utm_campaign=themmqb&utm_source=twitter.com&utm_medium=social

"If I had to build a team over the next 10 years, I’d want Carson Wentz (three years younger than a banged-up Andrew Luck) at quarterback."

Én nagyon bírom Andy írásait, sztem remekül foglalta össze a Philly helyzetét is...
Mondjuk én azért Carr-t Wentz elé tenném 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Igen kérdés Sproles mennyit bír majd.
Már kezdem várni a szeptembert!!
Janek
Nem hiszem, hogy Sproles tartósságával lesz majd probléma, ha másnak nem megy, akkor kapni fogja rendesen a labdákat, úgy mint tavaly.

Amúgy tippem a szezonra: 11-5

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Igen kérdés Sproles mennyit bír majd.
Már kezdem várni a szeptembert!!

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem dolgozunk rajta, hogy Shadyt vhogy visszahozzuk 😛 😉, ha már D-Jax nem jött | szép álom tudom |
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Akkor ki lesz a first rb?Kicsifa?

Vagy kevergetjük ?

Mondjuk LGB ha bejön akkor tuti a futás 😊
Janek
Blount-Sproles-Smallwood-Pumphrey a sorrend jelenleg. Sproles 80%ban elkapni fog. Blount kapja a snapek kb 35-40 %-t a többiek meg osztoznak a maradékon.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ki lesz a first rb?Kicsifa?

Vagy kevergetjük ?

Mondjuk LGB ha bejön akkor tuti a futás 😊

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
tudod nezni egyszerre is. Mobilhoz letoltod a megfelelo (android, bberry akarmi, mind legfrissebb verzioja fent van az oldalon) appot es azon is. Felhaszanlonev es jelszo kell.
ulpianus
Visszanézésre van lehetőség, vagy csak élőben megy?
kapitnono
Csak élő. Illetve ha megpróbálod felvenni, kitiltanak azonnal.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
tudod nezni egyszerre is. Mobilhoz letoltod a megfelelo (android, bberry akarmi, mind legfrissebb verzioja fent van az oldalon) appot es azon is. Felhaszanlonev es jelszo kell.
ulpianus
Visszanézésre van lehetőség, vagy csak élőben megy?


több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Chip emberei mostanában:


https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ryan Mathews helybe ment a picsán rúgásért. Tegnap Phillybe utazott, ahol egészségesnek nyilvánították, majd pár perccel ezelőtt kivágták Rózsiék. Várható volt. 4 milliót spórolt ezzel a csapat.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis összefoglaló első körös játékosunk teljesítményéről:

 www.bleedinggreennation.com/2017/8/14/16142538/eagles-preseason-week-1-film-review-defense-derek-barnett-philadelphia-rookie-breakdown

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Csak paypal accal tudok fizetni, vagy elég ha van egy dombornyomott kártyám?
Illetve magáról a használatról tudnátok írni pár sort? - érdekelne engem is, nagyon filózok a megvételén.
ervinator
Sztem itt minden választ megtalálsz :
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Csak paypal accal tudok fizetni, vagy elég ha van egy dombornyomott kártyám?
Illetve magáról a használatról tudnátok írni pár sort? - érdekelne engem is, nagyon filózok a megvételén.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
Rob85
Konkrétan minden NFL, MLB, NBA, NHL és soccer meg kb minden sportág nézhető rajta + nfl network stb. Kb bármi amit amerikában adnak.
Shawn84
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
Mi ketten használjuk egyszerre gyakran haverral. Eddig kb. 7 különböző országban használtuk, más-más IP címekről, nem volt gond.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
ozibozi
tudod nezni egyszerre is. Mobilhoz letoltod a megfelelo (android, bberry akarmi, mind legfrissebb verzioja fent van az oldalon) appot es azon is. Felhaszanlonev es jelszo kell.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 693
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
Rob85
Konkrétan minden NFL, MLB, NBA, NHL és soccer meg kb minden sportág nézhető rajta + nfl network stb. Kb bármi amit amerikában adnak.
Shawn84
IP címhez van rendelve, vagy tudom nézni otthon, irodában, szüleimnél stb??
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
Rob85
Konkrétan minden NFL, MLB, NBA, NHL és soccer meg kb minden sportág nézhető rajta + nfl network stb. Kb bármi amit amerikában adnak.
több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:  bowl.hu/forum/amerikai-futball/az-espn-america-alternativai-game-pass-espn-player-stb
Greengo
Köszi,
Olvastam ezt a lehetõséget csak nem voltam benne biztos ,h ezen fixen tudom nezni minden héten az Eagles meccseit vagy csak tv csatornák vannak es lehet pont adjak😊
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
Rob85
Mystreams.tv. Vhol olvastam, hogy lehet újra regisztrálni. Az ár sem vészes...és HD. De van egy ilyen topic is:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Tud valaki segiteni ,h hol tudnék elôfizetni ahol rendszeresen tudnám nézni az Eagles meccseit?
Mert game pass nal ez a verzio megszünt,az egész szezonos meg árba nem olcso,Eagles meccseken kivül nekem eleg a sport tv☺
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nem is értem miért kellett elpasszolnia a Billsnek. Netto faszság. Volt egy erősCB kettősük erre 1 offseason alatt elment mind a kettő. Darby pedig fiatal, a rebuildet köré is lehetett volna építeni.
alatriste
Ez itt off, de sztem a Bills új vezetése szerint T-Mobile nem fr. QB, azt emiatt tankolásra adták a fejüket.
Nem mellesleg abban sem vagyok 100%-ig biztos h Darby illett McDermott védelmi elképzeléseibe, bár egy relatíve alkalmazkodó szakemberről beszélünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...