Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jött vissza Steven Daniels LB
Még van egy hely a rosteren, rem jön egy CB is
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/howardeskin/status/890274238954958849

 twitter.com/Jeff_McLane/status/890275666297532417
Shawn84
és pont ma nincs kivel beb#sznom 😐
karmïgran
Ano, hol vagy? 😮

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 twitter.com/howardeskin/status/890274238954958849

 twitter.com/Jeff_McLane/status/890275666297532417
Shawn84
és pont ma nincs kivel beb#sznom 😐
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
 twitter.com/howardeskin/status/890274238954958849

 twitter.com/Jeff_McLane/status/890275666297532417

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
We had a conversation yesterday and agreed it made sense to allow him to pursue some other opportunities, but the door is open for him to return here as well."
Rozsiember tollàból
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Frank Reich ma le is nyilatkozta, hogy Seumalo a kezdo LG
Közben olvasom Barbre-t is...sokan vagyunk ott most: Wis, Warmack is tud G poszton jatszani es fiatalabbak is
zsojti
De backup OT-ben már nem vagyunk olyan sokan. Barbre meg ott is bevethető. Ha nem ír alá más csapathoz hamarosan, akkor szerintem vissza igazoljuk őt.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Frank Reich ma le is nyilatkozta, hogy Seumalo a kezdo LG
Közben olvasom Barbre-t is...sokan vagyunk ott most: Wis, Warmack is tud G poszton jatszani es fiatalabbak is
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Allen Barbre has been released by the Philadelphia Eagles.
A terv, hogy Seumalo lesz a LG.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Közben tegnap DP lenyilatkozta, hogy CB posztra még keresünk embert a TC során ..nagyon kena oda valaki
A BGN oldalon a Bears-es Fuller-t írta a szerző, h lehetne erte eadni valami középső kört, mondjuk szerintem várunk ezzel a keretszűkítésekig

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Mindenki nyugodjon le a picsába. Irány a következő 4-5 Super Bowl. Egyértelmű.
 www.philly.com/philly/sports/eagles/philadelphia-eagles-canadian-rugby-star-adam-zaruba-signs-20170724.html

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Én meg rohadtul nem látnám szívesen a csapatban. Lélektelen lassú öreg játékos : D
ano92
Én az ilyet így képzelem el:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Én meg rohadtul nem látnám szívesen a csapatban. Lélektelen lassú öreg játékos : D

több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Revis hülyeség lenne 1 évre? Tudom, hogy már nem a régi de elnézve a cb állományunkat.. És szinte ez az egyetlen gyenge pontunk, akkor már miért ne foltozzuk be a lyukat, ha meg szar addigra talán bevethető lesz Sidney Jones.
korodiati
Úgy tudom idén van még 8 misi garantáltja a Jets bőkezűségének köszönhetően. Azzal nem vagyok tisztában ezzel mi történne ha egy másik csapat leigazolná (osztoznának vagy az előző csapat nyelné be a fizetést, azt hiszem előbbi), szóval a romló teljesítménye és a motivációjával kapcsolatos kérdések mellé kb. olyan szituációban van Revis, hogy kb. ingyen kellene idén játszania -- a garantált lóvéján felül persze.

*** Pontosítás: itt a rotoworldös bejegyzés a helyzetéről:

Bleacher Report's Jason Cole reports free agent Darrelle Revis "has been training" and "hopes" to continue his career.
Amid questions about his commitment following a season where he was both bad and out of shape, Revis' market has yet to materialize, and it is not a given one will. Complicating matters is the $6 million in guaranteed money he is still owed by the Jets, money that will be offset by a new contract. That means he will need to get more than $6 million from his new team this season or essentially play for free. His name will continue to pop up, but it will not be a surprise if Revis sits out all season. Jul 4 - 9:14 AM

gyeek
Köszi, igen, akkor így már érthető, illetve nekem annyi volt meg, hogy tavaly már nem volt az igazi, nem az, hogy kifejezetten szar volt és formán kívüli. Bár én még egy formán kívüli Revist is szívesebben látnék Dez Bryanten vagy OBJ-n, mint mondjuk Patrick Robinsont.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Revis hülyeség lenne 1 évre? Tudom, hogy már nem a régi de elnézve a cb állományunkat.. És szinte ez az egyetlen gyenge pontunk, akkor már miért ne foltozzuk be a lyukat, ha meg szar addigra talán bevethető lesz Sidney Jones.
korodiati
Úgy tudom idén van még 8 misi garantáltja a Jets bőkezűségének köszönhetően. Azzal nem vagyok tisztában ezzel mi történne ha egy másik csapat leigazolná (osztoznának vagy az előző csapat nyelné be a fizetést, azt hiszem előbbi), szóval a romló teljesítménye és a motivációjával kapcsolatos kérdések mellé kb. olyan szituációban van Revis, hogy kb. ingyen kellene idén játszania -- a garantált lóvéján felül persze.

*** Pontosítás: itt a rotoworldös bejegyzés a helyzetéről:

Bleacher Report's Jason Cole reports free agent Darrelle Revis "has been training" and "hopes" to continue his career.
Amid questions about his commitment following a season where he was both bad and out of shape, Revis' market has yet to materialize, and it is not a given one will. Complicating matters is the $6 million in guaranteed money he is still owed by the Jets, money that will be offset by a new contract. That means he will need to get more than $6 million from his new team this season or essentially play for free. His name will continue to pop up, but it will not be a surprise if Revis sits out all season. Jul 4 - 9:14 AM


Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Revis hülyeség lenne 1 évre? Tudom, hogy már nem a régi de elnézve a cb állományunkat.. És szinte ez az egyetlen gyenge pontunk, akkor már miért ne foltozzuk be a lyukat, ha meg szar addigra talán bevethető lesz Sidney Jones.

Szerkesztette: korodiati
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Gipsont ST be hozták

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
aaaaaaaa nemááááááááááááááár. én annyira szerettem pedig 😕)

több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Érthető döntés, főleg hogy Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
a tavaly udfa-ként felszedett ex-texasi Marcus Johnsonról írnak nagyon jókat
baggio
Ilyen hajjal lehet ő lenne a legjobb CB a csapatban. 😥

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Érthető döntés, főleg hogy Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
a tavaly udfa-ként felszedett ex-texasi Marcus Johnsonról írnak nagyon jókat
baggio
Igen!Az ő nevét többen is kiemelték.Akár még esélye is lehet 5. vagy 6. WR-ként, mivel a frissen draftolt Shelton Gibson rengeteget droppol eddig az edzéseken
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Hicks meg kezét törte nyaralás közben
karmïgran
Törött ujj lesz az.
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
Érthető döntés, főleg hogy Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
a tavaly udfa-ként felszedett ex-texasi Marcus Johnsonról írnak nagyon jókat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Tavaly volt 1-2 jó meccse, de sajna az idei évben eddig szinte csak rosszakat írtak az edzésmoràljáról..
Érthető döntés, főleg h Agholor is eddig egész bíztató
zsojti
Ha Agholor biztato valakihez kepest, akkor annak menni kell. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Hicks meg kezét törte nyaralás közben
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tavaly volt 1-2 jó meccse, de sajna az idei évben eddig szinte csak rosszakat írtak az edzésmoràljáról..
Érthető döntés, főleg h Agholor is eddig egész bíztató
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
DGBt waiveltük....

Szerkesztette: dande2