NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
3 cb aktív, egy G és egy T csere..
több mint 7 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hajrá Eagles! Nagyon vártam ezt a napot!!!
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.
korodiati
youtube-os stream
 grandma.press/4.html

de mindjárt megnyitom az eredménykövetőket
baggio
Egy ilyen youtube-os stream-nél mennyire valószínű hogy nem lövik le?
egonj
ncaa-nél semmi gond nem volt eddig, az nfl-nél erre nem vennék mérget, meglátjuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Philadelphia Eagles Inactive List
RB Donnel Pumphrey

CB Rasul Douglas

OG Chance Warmack

WR Shelton Gibson

DT Elijah Qualls

DE Steven Means

CB Dexter McDougle
több mint 7 éve
egonj Washington Commanders 149
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.
korodiati
youtube-os stream
 grandma.press/4.html

de mindjárt megnyitom az eredménykövetőket
baggio
Egy ilyen youtube-os stream-nél mennyire valószínű hogy nem lövik le?

HTTR
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.
korodiati
youtube-os stream
 grandma.press/4.html

de mindjárt megnyitom az eredménykövetőket
baggio
Kösz
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.
korodiati
youtube-os stream
 grandma.press/4.html

de mindjárt megnyitom az eredménykövetőket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.
korodiati
Szerintem itt találni fogsz:

 www.vipbox.me/

 www.vipleague.me/

 ifirstrowus.eu/
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Ha vki talál jó streamet az legyen kedves linkelni. Thanks.

Szerkesztette: korodiati
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
...A tippem: legalább 14 pont különbség a javunkra. Fly Eagles! 😊
Rataxes
Ezt egy kicsit sokallom (szerintem 24-20 ide), de ne legyen igazam.
skizofita
Szerintem se arcoskodjunk, nincs mire.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megáll az idő 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis hangolódás 😊

Philadelphia Eagles‏Hitelesített felhasználó @Eagles 8 p8 perccel ezelőtt

 twitter.com/Eagles/status/906900894473650176

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
...A tippem: legalább 14 pont különbség a javunkra. Fly Eagles! 😊
Rataxes
Ezt egy kicsit sokallom (szerintem 24-20 ide), de ne legyen igazam.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mostan arra gondolék Sasok szárnyaljatok újra a SBért😊

Jó szórakozást sok Eagles TDt mindebkinek, Fly Eagles Fly! 😊 😊😊
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Vasárnap délelőtti nosztalgiázásként a délelőtt folyamán összedobtam az alább látható kis fórumaláírást a bowl.hu-ra, és közben, átgondolván a rostert igen jó érzésem támadt... A 10, a képen is kiemelt, véleményem szerint igen jónak mondható játékoson kívül még van jópár arc akit ki lehet emelni a csapatból. A jó öreg Sproles, akit lassan a franchise egyik arcának nevezhetünk, Blount, akitől jópár TD-t, és a red-zone offense felturbózását várom az idei szezonban, a komplett kezdő támadófal, az idén érkező Torrey Smith, aki majd jól megnyújtja Wentznek a pályát, Jernigan, aki méltó párja lesz Coxnak, a frissen draftolt újoncok, gondolok itt főleg a Barnett/Jones/Douglas trióra... Azt hiszem hogy egy all-down back és egy kezdő CB híján kb. minden posztra minőségi játékosunk van. Úgy érzem idén kurva jók leszünk, és az Eagles jövője is csillogó 😊 Meg is érdemeljük ezt az elmúlt, ígéretesnek induló, aztán kudarcba fulladó évek után... Remélem már ma beigazolják a fentieket a srácok 😊 A tippem: legalább 14 pont különbség a javunkra. Fly Eagles! 😊

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.
balintbaba
Ne haragudj de ezt el nem tudom képzelni de ha mégis így volt az nagy mínusz a stábnak....
dande
Nem is tudom talán Maxwell vagy Alonso panaszkodott az Eagles orvosaira. Ha nem tradel-jük el, akkor lehet Dorenbos meghal, mert nálunk nem veszik észre, hogy komoly egészségügyi problémája van?

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
 www.first-down.hu/szubjektiv/ujra-rajatszas-wentzsylvaniaban/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.
balintbaba
Ne haragudj de ezt el nem tudom képzelni de ha mégis így volt az nagy mínusz a stábnak....
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.
balintbaba
Jó pár éve? Ez a dolog baszottul halálos, bármelyik pillanatban végzetes lehet. Nem hiszem el hogy éveket játszott vele.Az más kérdés hogy ezer százalékig tudtak róla a trade előtt.
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
dande
Elvileg tudott róla a csapat már jó pár éve, de a trade-nél elhallgatták. Kíváncsi vagyok mi lesz így a Saints pick-jével.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óha Dorenbosnál lehet, hogy nagy gáz van, aorta aneoruzmát állapítottak meg. Érfal elvékonyodás. Kezelhető, de időzített bomba.

Gyógyulást!!!
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Tegnap aki látta Kareem Hunt-ot annak most eléggé fájhat a szíve, ha ránéz a mi rb corpunk-ra.
Agholor meg most fog berobbani a ligába, mindenki nyugodjon le. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

Martin Frank‏Hitelesített felhasználó @Mfranknfl

Martin Frank retweetelte: Randall Liu

Nelson Agholor has never had 65 yards receiving in an entire game.

Martin Frank hozzáadta,
Randall Liu @RLiuNFL
Tyreek Hill has now scored a 65+ yard TD in 5 consecutive regular-season games
5:21 - 2017. szept. 8.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
MEGBASZUNK MINDENKIT! A chiefset is. a Redskinst is. A cowboyst háromszor is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 048 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remek lesz jövő héten az Arrowheadbe látogatni, mit ne mondjak. 😀
mustaine
Ha most nyerünk, pont a Chiefs ellen nem zavar, ha kikapunk. 😊 (főleg, ha esetleg a többiek is buknának)