Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
1/14 ről beszélünk. Konkrétan már midnkét térdét megműtötték, most jön egy váll műtét is. 40 yardba is belesérült. Hiába kibaszott jó amúgy, ha nem fog tudni egy fél szezont sem végig tolni.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
J Watkins plusz egy év... és jön? Worrilow
twitter pletykák mára

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Látva Ross combine-t én őt nem bánnám első körben.

D Jax a négyzeten kb a srác

több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
 twitter.com/nfl/status/837721791187537922

Howie, hogy örül. 😀 Akkor 1/14-en jöhet Williams vagy Davis, bár ha Fournettet húznánk be, akkor sem szomorkodnék.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Burton elméletileg egy 2.körös tendert fog kapni, ami 2,81milliót jelenthet 2017ben
szóval nagy eséllyel ő marad

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
pf, én nem tudom mi lenne a jó. egyrészt 2 év múlva kér egy AB féle 17 misis szerződést az nyílván nem jó. Másrészt meg fiatal, fasza WR aki már bizonyított.

De viszont ott van azis, hogy csak egy Drew Brees dobált neki, aki minden évben ilyen 5k yard körül van. Most a mi rendszerünkbe is fasza lenne? Vagy jönne valami leolvadás? Akkor meg már nem feltétlen mesés az az 1. kör, ha csak 600-700 yardot hoz nálunk.

De mind1, majd eldöntik Rózsiék.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
A pénzfeldobást már megnyertük, mi húzunk a 14. helyen. Aztán, hogy ezzel behúzzuk e Cooksot az más kérdés. 😊 Ha nincs a drafton éppen most jobb WR nála, akkor elvileg oda lehet adni érte azt az első kört.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
2. körről szól a Cooks-pletyka. Ha megszereznénk, mi is lehívhatjuk az ötödik éves opcióját?
határbíró
én eddig csak első körről olvastam, meg payton is azt mondta, hogy csak azért adnánk oda. már 3 éve van az nfl-ben és még mindig csak 23 éves, és folyamatosan fejlődik. nem hinném, hogy egy második körét oddadnánk, hacsak nem vonnánk még be játékosokat az üzletbe.
De amúgy igen, ha odadnánk nektek akkor lehívhatnátok ti is az ötödéves opcióját.
kapitnono
Rapoport szerint a Saints közölte az érdeklődőkketl, hogy 1. kört kérnek Cooksért.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
2. körről szól a Cooks-pletyka. Ha megszereznénk, mi is lehívhatjuk az ötödik éves opcióját?
határbíró
én eddig csak első körről olvastam, meg payton is azt mondta, hogy csak azért adnánk oda. már 3 éve van az nfl-ben és még mindig csak 23 éves, és folyamatosan fejlődik. nem hinném, hogy egy második körét oddadnánk, hacsak nem vonnánk még be játékosokat az üzletbe.
De amúgy igen, ha odadnánk nektek akkor lehívhatnátok ti is az ötödéves opcióját.


több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
2. körről szól a Cooks-pletyka. Ha megszereznénk, mi is lehívhatjuk az ötödik éves opcióját?
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Még jó, hogy ilyen szar a wr állomány Phillyben, kb. bárkit hozunk FA-ról, hatalmas javulás lesz az előző évekhez képest. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Brandon Marshallra én rárepülnék ha egy mód van rá. 2 évig még simán jó lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ha sikerülne Danielt elpasszolni állítólag Foles lehet az 1 számú opció, 2012es draftolásakor Pederson volt a QB coach..lehet barátkozni a return gondolatával...bár nem őt vártam volna ebben a kategóriában 😊
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000788920/article/eagles-qb-chase-daniel-drawing-interest-on-market

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000788928/article/saints-wideout-brandin-cooks-on-the-trade-block

Két nfl.com-os cikk ami minket érint, hol kell ezeket aláírni??!😊
zsojti
Furcsa cikkek. Daniel elég drága trade alapnak......Cooks sem lenne olcsó, de ha összejönne egy ilyen trade az jelentősen átírhatná a további forgatókönyvet.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vk9fhyeyglepfovrvj6l
Eagles QB Chase Daniel drawing interest on market
The Eagles made waves last season when they traded Sam Bradford to the Vikings just prior to Week 1. Could Philly send Chase Daniel packing in similar fashion? Ian Rapoport reports the veteran is drawing interest.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/okqq3twmihqxg2h5oue8
Saints wideout Brandin Cooks on the trade block?
Saints wide receiver Brandin Cooks was name-dropped as a potential trade target as early as last December. Three months later, those whispers are picking up steam.


Két nfl.com-os cikk ami minket érint, hol kell ezeket aláírni??!😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Exclusive-Wentzs-Combine-Interview/71b85e78-95dc-4f2a-b54c-b06a96bc5530

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
8,7 M a capspace perpill.
Az a draft.
Lesz itt meg cut a heten

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Megerősítették hogy Sproles marad, s JCt is megpróbáljuk idecsábítani. Még AP kell, s miénk lesz az all-time nyugger RB corps 😛 mindezt ezt persze akkor kell mikor erős az RB draft class 😊
dande
AP- még sokat szeretne kapni...JC nem tudni mennyit kaphat.
Végül is ha bírnak 5-5 mecset 100%on akkor kicsi pénzért tiszta hálivúd lenne.
Persze nem lesz így ezt mindenki tudja.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
itt a teljes
 www.bleedinggreennation.com/2017/3/1/14781834/eagles-howie-roseman-nfl-free-agents-2017-bennie-logan-alshon-jeffery-jason-kelce-ryan-mathews
persze sokat nem jelent, hogy most mit mond..de legalább valami 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megerősítették hogy Sproles marad, s JCt is megpróbáljuk idecsábítani. Még AP kell, s miénk lesz az all-time nyugger RB corps 😛 mindezt ezt persze akkor kell mikor erős az RB draft class 😊
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Rózsi azondta előbb BPA lesz a drafron

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gilmore szabad, Schwarzi rárepülhetne.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na megtörtént a Jamaal Charles cut...kíváncsian várom, hogy Pederson rámozdul-e??!
vmi minimál áron mondjuk megérhet egy próbát, ha egészséges lenne (az ügynöke szerint az, na persze 😊 ) a RB posztra ráérne jövő évig az upgrade és foglalkozhatnánk a többi csapatrésszel
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Azt hittem, lesz par ember aki Iverson miatt lett 76ers majd Eagles drukker.
ulpianus
van ilyen is köztünk, asszem Eazzy, de nem 100%
eaglesmcnabb
De 100% 😊
Nekem Iverson volt a gyerekkori brutál kedvenc. Aztán 2006 körül kezdtem el nézni NFL-t, és jött, hogy akkor nézzük meg a Philly csapatát. Így jött az Eagles.
Eazzy
Szintén zenész
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DGB és Gordon egy csapatban <3 😀