Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Logant nem ússzuk meg évi 10-12 millió alatt, és akkor nem kér sokat.
Shawn84
Sztem a fele lesz. ( | se | )
Greengo
Kizárt hogy ilyen olcsó legyen. Liga top DT- i közt van. Nézd meg Mike Daniels fizuját vagy itt van Curry. Évi 9-10. Logan lesz 10 de nem tartom kizártnak hogy több. Sapi is emelkedik. Ez az árfolyam. Máshol kapni fog 12-t simán.
Shawn84
Ha ennyibe fog kerülni, márpedig ennyibe fog, akkor nem fogunk vele hosszabítani. Elképzelhetlen, hogy évi 30 milliót költsünk csak kettő DT-re... Cox azért kapott ekkora pénzt, hogy gyengébb játékosok is megéljenek mellette, mint pl. Allen is egész jól elkaristol ebben az évben.
balintbaba
logan toprun stopperek közt van. Nézd mé mikor nem játszik mennyivel több futott yardot engedtünk. Nem Logan 10 milliója sok hanem Curry 9-e.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz legjobb meccse volt ez.
Ami aggaszto hogy tudjuk kene wr,cb,oline de aalig van hely a sapi alatt ,cutolni sem lehet szinte senkit plusz Logant is itt kene tartani.
CB WR megoldhato drafton ha nem nyer sokat a vikes,de az oline akkor is necces LJ miatt.
Janek
Pont felhoztam Barwint. Jó arc meg minden, de ez a teljesítmény nekem nem érne meg 8,3 M-t. Ha elküldjük akkor meg a DM csak 600e. A legjobb lenne mondjuk eltradelni, de nem tudom mennyire kapkodnának érte. (mindenesetre ez az éve elég gyenge). A sérülékeny R. Mathews is ha cut akkor 1M a DM és 4 millió szabadulna fel.
Aki még nálam a veszélyzónába eshet az Peters. Jó munkásember , de már kifelé van ő is. Elég sokat visz el .. ha nem is megválni tőle, de a szerződését lehet át kéne szerkeszteni mert a 11,2 M a False Start Guinness Rekordért kicsit drága már. 😀
Sztem szerencsés helyzetben vagyunk most pont azért mert szinte csak Logan szerződését kell megoldani a lejáró szerződések közül. Sztem nem fog azért nagy pénzt kapni(gondolom kérni sem) szval emiatt sem aggódok. Mellette Carroll vagy Braman esetleges hosszabbítása már aprópénz.
Greengo
Jó de Curry Graham páros kevés lesz bár ugye fizetés ügyileg kezdők...

Peters is érdekes mert ha ő nincs akkor BigV lesz az LT és a méregdrága Lane az RT aki ugye a köv büntinél 16 meccs....

CB/WR első két kört látok a gömbben a draftra tekintve....

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Barwinnak mennie kell, én is bírom, de már régóta figyelem, nem sok olyan playt tudtok tőle mutatni, amikor megveri az emberét és odaér a qb-ra. Jól coverezik, sokoldalú, de ez egy DE-nél nem fő preferencia. A sackjeit általában elváltásokból szerzi. Kell Graham másik oldalára is vki aki komoly veszélyt jelent 1-1ben. És akkor Coxal, Logannel, egyes szitukban Curryvel pusztítani fogunk.
korodiati
3-4 ben fasza volt a pass rusha. De 4-3 ban DE ként nem tudja kamatoztatni a tudását. Főleg, hogy másik oldalról LT ellen küzd állandóan.
Jó játékos ő, de nem 4-3ban DE ként. Szerintem.

több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Logant nem ússzuk meg évi 10-12 millió alatt, és akkor nem kér sokat.
Shawn84
Sztem a fele lesz. ( | se | )
Greengo
Kizárt hogy ilyen olcsó legyen. Liga top DT- i közt van. Nézd meg Mike Daniels fizuját vagy itt van Curry. Évi 9-10. Logan lesz 10 de nem tartom kizártnak hogy több. Sapi is emelkedik. Ez az árfolyam. Máshol kapni fog 12-t simán.
Shawn84
Ha ennyibe fog kerülni, márpedig ennyibe fog, akkor nem fogunk vele hosszabítani. Elképzelhetlen, hogy évi 30 milliót költsünk csak kettő DT-re... Cox azért kapott ekkora pénzt, hogy gyengébb játékosok is megéljenek mellette, mint pl. Allen is egész jól elkaristol ebben az évben.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Wentz legjobb meccse volt ez.
Ami aggaszto hogy tudjuk kene wr,cb,oline de aalig van hely a sapi alatt ,cutolni sem lehet szinte senkit plusz Logant is itt kene tartani.
CB WR megoldhato drafton ha nem nyer sokat a vikes,de az oline akkor is necces LJ miatt.
Janek
Pont felhoztam Barwint. Jó arc meg minden, de ez a teljesítmény nekem nem érne meg 8,3 M-t. Ha elküldjük akkor meg a DM csak 600e. A legjobb lenne mondjuk eltradelni, de nem tudom mennyire kapkodnának érte. (mindenesetre ez az éve elég gyenge). A sérülékeny R. Mathews is ha cut akkor 1M a DM és 4 millió szabadulna fel.
Aki még nálam a veszélyzónába eshet az Peters. Jó munkásember , de már kifelé van ő is. Elég sokat visz el .. ha nem is megválni tőle, de a szerződését lehet át kéne szerkeszteni mert a 11,2 M a False Start Guinness Rekordért kicsit drága már. 😀
Sztem szerencsés helyzetben vagyunk most pont azért mert szinte csak Logan szerződését kell megoldani a lejáró szerződések közül. Sztem nem fog azért nagy pénzt kapni(gondolom kérni sem) szval emiatt sem aggódok. Mellette Carroll vagy Braman esetleges hosszabbítása már aprópénz.
Greengo
Barwinnak mennie kell, én is bírom, de már régóta figyelem, nem sok olyan playt tudtok tőle mutatni, amikor megveri az emberét és odaér a qb-ra. Jól coverezik, sokoldalú, de ez egy DE-nél nem fő preferencia. A sackjeit általában elváltásokból szerzi. Kell Graham másik oldalára is vki aki komoly veszélyt jelent 1-1ben. És akkor Coxal, Logannel, egyes szitukban Curryvel pusztítani fogunk.
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Logant nem ússzuk meg évi 10-12 millió alatt, és akkor nem kér sokat.
Shawn84
Sztem a fele lesz. ( | se | )
Greengo
Kizárt hogy ilyen olcsó legyen. Liga top DT- i közt van. Nézd meg Mike Daniels fizuját vagy itt van Curry. Évi 9-10. Logan lesz 10 de nem tartom kizártnak hogy több. Sapi is emelkedik. Ez az árfolyam. Máshol kapni fog 12-t simán.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Logant nem ússzuk meg évi 10-12 millió alatt, és akkor nem kér sokat.
Shawn84
Sztem a fele lesz. ( | se | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Wentz legjobb meccse volt ez.
Ami aggaszto hogy tudjuk kene wr,cb,oline de aalig van hely a sapi alatt ,cutolni sem lehet szinte senkit plusz Logant is itt kene tartani.
CB WR megoldhato drafton ha nem nyer sokat a vikes,de az oline akkor is necces LJ miatt.
Janek
Pont felhoztam Barwint. Jó arc meg minden, de ez a teljesítmény nekem nem érne meg 8,3 M-t. Ha elküldjük akkor meg a DM csak 600e. A legjobb lenne mondjuk eltradelni, de nem tudom mennyire kapkodnának érte. (mindenesetre ez az éve elég gyenge). A sérülékeny R. Mathews is ha cut akkor 1M a DM és 4 millió szabadulna fel.
Aki még nálam a veszélyzónába eshet az Peters. Jó munkásember , de már kifelé van ő is. Elég sokat visz el .. ha nem is megválni tőle, de a szerződését lehet át kéne szerkeszteni mert a 11,2 M a False Start Guinness Rekordért kicsit drága már. 😀
Sztem szerencsés helyzetben vagyunk most pont azért mert szinte csak Logan szerződését kell megoldani a lejáró szerződések közül. Sztem nem fog azért nagy pénzt kapni(gondolom kérni sem) szval emiatt sem aggódok. Mellette Carroll vagy Braman esetleges hosszabbítása már aprópénz.
Greengo
Logant nem ússzuk meg évi 10-12 millió alatt, és akkor nem kér sokat.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Wentz legjobb meccse volt ez.
Ami aggaszto hogy tudjuk kene wr,cb,oline de aalig van hely a sapi alatt ,cutolni sem lehet szinte senkit plusz Logant is itt kene tartani.
CB WR megoldhato drafton ha nem nyer sokat a vikes,de az oline akkor is necces LJ miatt.
Janek
Pont felhoztam Barwint. Jó arc meg minden, de ez a teljesítmény nekem nem érne meg 8,3 M-t. Ha elküldjük akkor meg a DM csak 600e. A legjobb lenne mondjuk eltradelni, de nem tudom mennyire kapkodnának érte. (mindenesetre ez az éve elég gyenge). A sérülékeny R. Mathews is ha cut akkor 1M a DM és 4 millió szabadulna fel.
Aki még nálam a veszélyzónába eshet az Peters. Jó munkásember , de már kifelé van ő is. Elég sokat visz el .. ha nem is megválni tőle, de a szerződését lehet át kéne szerkeszteni mert a 11,2 M a False Start Guinness Rekordért kicsit drága már. 😀
Sztem szerencsés helyzetben vagyunk most pont azért mert szinte csak Logan szerződését kell megoldani a lejáró szerződések közül. Sztem nem fog azért nagy pénzt kapni(gondolom kérni sem) szval emiatt sem aggódok. Mellette Carroll vagy Braman esetleges hosszabbítása már aprópénz.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz legjobb meccse volt ez.
Ami aggaszto hogy tudjuk kene wr,cb,oline de aalig van hely a sapi alatt ,cutolni sem lehet szinte senkit plusz Logant is itt kene tartani.
CB WR megoldhato drafton ha nem nyer sokat a vikes,de az oline akkor is necces LJ miatt.

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Wentz ma is bizonyította, hogy a nehezét megcsináltuk a draftolásával, már csak egy komplett offense-t kell köré építeni, mert ez nem állapot. Bele se merek gondolni, mit művelne Carson, ha egy korrekt fal védené és tisztességes célpontoknak dobálhatna. Megint izgalmas lesz az offseason Philadelphiában.
evergreen
Pont arra gondoltam meccs után, hogy egy DeSeannyira voltunk ma a győzelemtől. 😊 Szval ha ő nálunk van ma nyerünk. Persze ez csak erre a meccsre lenne igaz.

jó kis meccs volt...
wentz elit...a többit meg hagyjuk 😊
burton és ertz komoly meccset hozott, de hol voltak korábban..agholor bár küzd, továbbra is nulla
a DL-ban óriási változások kellenek...barwin, curry, smith meccsek óta észrevehetetlen...így nem lehet domináns a D-ünk
ordas nagy need a WR, RB kombó
rengeteg volt ma is a sérülés..lassan elfogy a komplett csapat
zsojti
Curry nekem ma többször is feltűnt. Viszont Barwin teljesen megfáradt. Egyre komolyabban gondolom már azt a DL első kört. WR/DB meg jöhetne FA-n.
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cap/2017/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
jó kis meccs volt...
wentz elit...a többit meg hagyjuk 😊
burton és ertz komoly meccset hozott, de hol voltak korábban..agholor bár küzd, továbbra is nulla
a DL-ban óriási változások kellenek...barwin, curry, smith meccsek óta észrevehetetlen...így nem lehet domináns a D-ünk
ordas nagy need a WR, RB kombó
rengeteg volt ma is a sérülés..lassan elfogy a komplett csapat
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Wentz ma is bizonyította, hogy a nehezét megcsináltuk a draftolásával, már csak egy komplett offense-t kell köré építeni, mert ez nem állapot. Bele se merek gondolni, mit művelne Carson, ha egy korrekt fal védené és tisztességes célpontoknak dobálhatna. Megint izgalmas lesz az offseason Philadelphiában.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Smalwood egy kicsit gyenge fizikailag hogy sokat fent legyen es vele a kozepso futas sem olyan hatekony.

Remelem inkabb Seum lesz G-ben ha mar a jovő Oline van előterben.
Janek
Seumalo és Wisniewski is kezdő lesz, mivel Brooks és Vaitai sérült.
mustaine
Championship!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Smalwood egy kicsit gyenge fizikailag hogy sokat fent legyen es vele a kozepso futas sem olyan hatekony.

Remelem inkabb Seum lesz G-ben ha mar a jovő Oline van előterben.
Janek
Seumalo és Wisniewski is kezdő lesz, mivel Brooks és Vaitai sérült.

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Smallwood multheten kapott lehetoseget. Lofasz volt. Treggsek szerintem is jolenne ha jatszananak mostmar sokat. 😀
ano92
Smallwood: egy meccs alapján nem lehet lemondani róla. A Steelers, Seahawks meg a Falcons ellen elég jó volt. Az átlaga se volt rossz. Miért ne kaphatna még több lehetőséget? Mit veszíthetünk?
Shawn84
20 pontos hátrányban nehéz bármelyik futónak több lehetőséget adni. Az elmúlt 2 meccsen 1-1 puntra tudta kényszeríteni az ellenfelet a védelem. És jön Kuzin pár ügyes célponttal. Smallwood ma is mozizhat.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Smalwood egy kicsit gyenge fizikailag hogy sokat fent legyen es vele a kozepso futas sem olyan hatekony.

Remelem inkabb Seum lesz G-ben ha mar a jovő Oline van előterben.

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Smallwood multheten kapott lehetoseget. Lofasz volt. Treggsek szerintem is jolenne ha jatszananak mostmar sokat. 😀
ano92
Smallwood: egy meccs alapján nem lehet lemondani róla. A Steelers, Seahawks meg a Falcons ellen elég jó volt. Az átlaga se volt rossz. Miért ne kaphatna még több lehetőséget? Mit veszíthetünk?

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Smallwood multheten kapott lehetoseget. Lofasz volt. Treggsek szerintem is jolenne ha jatszananak mostmar sokat. 😀

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
BigV sem lesz ma igy meg izgalmasabb lesz az oline ma.
Jo lenne azert nyerni kene egy kis fejlődest mutatni.
Lesz ujra Matyi es J M ez azert segit Wentzen es a playbook is nagyobb lehet...
Janek
DGB sem valószínű, hogy játszani fog.
Big V helyére Barbre megy majd ki, guardban pedig Wisniewski játéka várható.

A szezont szerintem most már el kell engednie a csapatnak, ebből PO nem lesz, szóval a Turner - Treggs - Burton triónak mindenképpen több játéklehetőséget kellene biztosítani, hogy lássuk mit is tudnak, és Wentzel is szokjanak össze. Emellett Smallwoodnak is több lehetőséget kellene biztosítani.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
BigV sem lesz ma igy meg izgalmasabb lesz az oline ma.
Jo lenne azert nyerni kene egy kis fejlődest mutatni.
Lesz ujra Matyi es J M ez azert segit Wentzen es a playbook is nagyobb lehet...

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Azért nem volt ingyen Samu de már jövőre nem fog annyira fájni...

Érdekes lesz a draft megint a cb class egész jó a wr posztot még nem nézegettem de ideje lesz...
Janek
Az RB-CB-OL class lesz mély ha minden igaz, de én egy tökös Reides első kört várok....( | DE | )! 😀 😀
Greengo
Az Ol nagyon fosnak tűnik.DE kesz nagyon jó.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Azért nem volt ingyen Samu de már jövőre nem fog annyira fájni...

Érdekes lesz a draft megint a cb class egész jó a wr posztot még nem nézegettem de ideje lesz...
Janek
Az RB-CB-OL class lesz mély ha minden igaz, de én egy tökös Reides első kört várok....( | DE | )! 😀 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Azért nem volt ingyen Samu de már jövőre nem fog annyira fájni...

Érdekes lesz a draft megint a cb class egész jó a wr posztot még nem nézegettem de ideje lesz...

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Második körünk nincs ha jól tudom nem?

Rob85, mindannyiunk nevében: KAPD BE : P
Eazzy
De van.sőt a browns negyedik köre is az eaglesé.minden körben van pickje a csapatnak idén.
Shawn84
Akkor tavaly nem volt Bradford miatt ha jól emlékszem. Már nem tudom lassan követni mit hova cserélget Rózsi 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!