Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Mondjuk Arod hihetetlen gyorsan engedte el a labdakat sok passzat ki is emelte a tv ,szoval sok sack nem volt kilatasban.
Janek
Legutóbbi 5 meccsen csináltunk 6 sacket. 3 DE tolja kezdőfizetéssel, Cox százmillióval. Sackek helyett az ostoba büntetéseket gyűjtik a srácok. De legalább mindent a fakezű elkapókra foghatunk.

Ez de jó írás:

 igglesblitz.com/2016/11/biggest-frustration/
határbíró
Cox dt

Nem sok sacket tudsz csinalni ha batran dobalhat a wb mert gyenge cb-k vannak a hatd mögött
Janek
Nem. Ez két oldalú dolog. Vagy van egy lockdown Sec, és akkor van ideje odaérni az átlagos vagy rosszabb faladnak, vagy van egy büntető falad, és akkor egy rosszabb sec is elég, mert hamar odaérnek, kevesebb ideig kell tudni tartani az elkapókat. Én a másodikra esküszöm, mert az elit elkapókat egyébként is nagyon nehéz tartani.
Maradjunk annyiban, hogy konzisztensebb teljesítmény kéne a DL-től.
Eazzy
maradjunk annyiban, hogy a liga valaha volt legkomplettebb irányítója kifogott egy csúcsformát : D

De amúgy jogos. Jöhetnének a sackek rendesebben. Bár ezt ne Coxtól várjuk már el szerintem, hogy sack leader legyen. Inkább Grahemtől (bár ő amúgy idén kurvajól játszik). Nekem Curry szerződés/teljesítmény arányossága rontja a mutatót inkább.
ano92
Főleg hogy ugyanígy szituációs passrusherként volt 9 sackes szezonja is Currynek...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mondjuk Arod hihetetlen gyorsan engedte el a labdakat sok passzat ki is emelte a tv ,szoval sok sack nem volt kilatasban.
Janek
Legutóbbi 5 meccsen csináltunk 6 sacket. 3 DE tolja kezdőfizetéssel, Cox százmillióval. Sackek helyett az ostoba büntetéseket gyűjtik a srácok. De legalább mindent a fakezű elkapókra foghatunk.

Ez de jó írás:

 igglesblitz.com/2016/11/biggest-frustration/
határbíró
Cox dt

Nem sok sacket tudsz csinalni ha batran dobalhat a wb mert gyenge cb-k vannak a hatd mögött
Janek
Nem. Ez két oldalú dolog. Vagy van egy lockdown Sec, és akkor van ideje odaérni az átlagos vagy rosszabb faladnak, vagy van egy büntető falad, és akkor egy rosszabb sec is elég, mert hamar odaérnek, kevesebb ideig kell tudni tartani az elkapókat. Én a másodikra esküszöm, mert az elit elkapókat egyébként is nagyon nehéz tartani.
Maradjunk annyiban, hogy konzisztensebb teljesítmény kéne a DL-től.
Eazzy
maradjunk annyiban, hogy a liga valaha volt legkomplettebb irányítója kifogott egy csúcsformát : D

De amúgy jogos. Jöhetnének a sackek rendesebben. Bár ezt ne Coxtól várjuk már el szerintem, hogy sack leader legyen. Inkább Grahemtől (bár ő amúgy idén kurvajól játszik). Nekem Curry szerződés/teljesítmény arányossága rontja a mutatót inkább.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Barwin, Curry és persze MSII se tud sokat hozzátenni a passrushoz..Logan meg sokat sérült ..így nehéz
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Mondjuk Arod hihetetlen gyorsan engedte el a labdakat sok passzat ki is emelte a tv ,szoval sok sack nem volt kilatasban.
Janek
Legutóbbi 5 meccsen csináltunk 6 sacket. 3 DE tolja kezdőfizetéssel, Cox százmillióval. Sackek helyett az ostoba büntetéseket gyűjtik a srácok. De legalább mindent a fakezű elkapókra foghatunk.

Ez de jó írás:

 igglesblitz.com/2016/11/biggest-frustration/
határbíró
Cox dt

Nem sok sacket tudsz csinalni ha batran dobalhat a wb mert gyenge cb-k vannak a hatd mögött
Janek
Nem. Ez két oldalú dolog. Vagy van egy lockdown Sec, és akkor van ideje odaérni az átlagos vagy rosszabb faladnak, vagy van egy büntető falad, és akkor egy rosszabb sec is elég, mert hamar odaérnek, kevesebb ideig kell tudni tartani az elkapókat. Én a másodikra esküszöm, mert az elit elkapókat egyébként is nagyon nehéz tartani.
Maradjunk annyiban, hogy konzisztensebb teljesítmény kéne a DL-től.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Arod hihetetlen gyorsan engedte el a labdakat sok passzat ki is emelte a tv ,szoval sok sack nem volt kilatasban.
Janek
Legutóbbi 5 meccsen csináltunk 6 sacket. 3 DE tolja kezdőfizetéssel, Cox százmillióval. Sackek helyett az ostoba büntetéseket gyűjtik a srácok. De legalább mindent a fakezű elkapókra foghatunk.

Ez de jó írás:

 igglesblitz.com/2016/11/biggest-frustration/
határbíró
Cox dt

Nem sok sacket tudsz csinalni ha batran dobalhat a wb mert gyenge cb-k vannak a hatd mögött

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Mondjuk Arod hihetetlen gyorsan engedte el a labdakat sok passzat ki is emelte a tv ,szoval sok sack nem volt kilatasban.
Janek
Legutóbbi 5 meccsen csináltunk 6 sacket. 3 DE tolja kezdőfizetéssel, Cox százmillióval. Sackek helyett az ostoba büntetéseket gyűjtik a srácok. De legalább mindent a fakezű elkapókra foghatunk.

Ez de jó írás:

 igglesblitz.com/2016/11/biggest-frustration/
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Arod hihetetlen gyorsan engedte el a labdakat sok passzat ki is emelte a tv ,szoval sok sack nem volt kilatasban.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A WR class milyen erős lesz az idei drafton előreláthatólag?
Hulkeinstein
Sok idő van még tavaszig, de nekem az OL- mellett a WR-class tetszik legkevésbé jelenleg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Wack

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
de az, hogy a lassan csak philadelphiában világhírű front 7 ennyit tudjon produkálni a liga bőven hátsó felébe tartozó OL ellen, azt nehéz megemészteni. szeretem coxit, de lassan elkezdhetne pusztítani. remélem, ő nem ez a nagy szerződés a zsebben, szarok a farmra típus. nem annak gondoltam.
jorge
Ezt fogalmam sincs mire alapozod, a Packers OL az egyik legjobb a ligában. Tegnap TJ Lang hiányzott (probowl kaliber G), de a helyén Spriggs nagyon jól teljesített. A falból mindenkinek elsősorban a passz blokkolás az erőssége, és tegnap sem volt ezzel baj.
alatriste
ezt valószínűleg benéztem, most találtam egy statot a football outsidersen, ami szerint pass protban a gb ol 11. philly 13. a sérülések vagy a jó ég tudja mi miatt viszont akkora volt a kétségbeesés sajtos oldalról, meg megy a marketing, hogy a front sevenünk pusztít, azt hittem, Áron föl se áll. ehhez képest a LOS-t végig, akkurátusan messziről nézte az eagles D.
jorge
Pánik hangulat nem volt az OL-t illetően, de az igaz, hogy voltak kételyeink a Lang kiválása után. Az, hogy Tretter helyett Linsley játszik gyakorlatilag semmi változást nem hoz. 2 évig volt Ő a kezdő de PUPon kezdte az évet és lett Tretter újra center (akit anno egy sérülés miatt előzött be a DC-n Linsley). Mind a ketten bőven nfl kezdő kaliberek.
Lang helyett azért számítottunk egy nagyon domináns Cox játékra, mert int. pass rusherek között a liga legjobbjai között van, és mivel Tretter sem épült még fel, RG-ban vagy Barclay játszott volna, aki jól dokumentálhatóan a legszarabb OL emberünk (taval 36%ban volt a pályán-> 10.5! sack, idén eddig 20%ban-> 2 sack + 3 bünti). De Spriggstől sem tudtuk mit várjunk belső falemberként, mivel soha életében nem játszott még mást mint T. De nagyon pozitív meglepetés volt tegnap.

Támadó oldalon az OL amivel egész évben nagyjából azért meg lehettünk elégedve. A tegnapi mondjuk ennek fényében is egy nagyon jól sikerült meccse volt az egységnek.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
de az, hogy a lassan csak philadelphiában világhírű front 7 ennyit tudjon produkálni a liga bőven hátsó felébe tartozó OL ellen, azt nehéz megemészteni. szeretem coxit, de lassan elkezdhetne pusztítani. remélem, ő nem ez a nagy szerződés a zsebben, szarok a farmra típus. nem annak gondoltam.
jorge
Ezt fogalmam sincs mire alapozod, a Packers OL az egyik legjobb a ligában. Tegnap TJ Lang hiányzott (probowl kaliber G), de a helyén Spriggs nagyon jól teljesített. A falból mindenkinek elsősorban a passz blokkolás az erőssége, és tegnap sem volt ezzel baj.
alatriste
ezt valószínűleg benéztem, most találtam egy statot a football outsidersen, ami szerint pass protban a gb ol 11. philly 13. a sérülések vagy a jó ég tudja mi miatt viszont akkora volt a kétségbeesés sajtos oldalról, meg megy a marketing, hogy a front sevenünk pusztít, azt hittem, Áron föl se áll. ehhez képest a LOS-t végig, akkurátusan messziről nézte az eagles D.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
de az, hogy a lassan csak philadelphiában világhírű front 7 ennyit tudjon produkálni a liga bőven hátsó felébe tartozó OL ellen, azt nehéz megemészteni. szeretem coxit, de lassan elkezdhetne pusztítani. remélem, ő nem ez a nagy szerződés a zsebben, szarok a farmra típus. nem annak gondoltam.
jorge
Ezt fogalmam sincs mire alapozod, a Packers OL az egyik legjobb a ligában. Tegnap TJ Lang hiányzott (probowl kaliber G), de a helyén Spriggs nagyon jól teljesített. A falból mindenkinek elsősorban a passz blokkolás az erőssége, és tegnap sem volt ezzel baj.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
...
Ha valami pozitívumot kell mondani, akkor az O-fal elég mély, Seumalo sem hibázott nagyokat, illetve Wentznek minden esélye megvan, hogy clutch legyen. Viszont ehhez playmakerek kellenek neki, és nem random 3.-4. körös WR-ek. Ha nem hozunk egy elit WR-t (ha egyáltalán lesz...) a piacról, akkor jövőre is baszhatjuk a szezont.
Hulkeinstein
Sztem az FO-nak érdemes lenne Reggie McKenzie munkásságát tanulmányozni.
Carr rookie éve gyengébb volt, mint Wentz-é (összességében gyengébb csapatban is játszott), de látták benne a lehetőséget ezért komolyan invesztáltak elé az OL-be (nálatok ez sokkal jobban áll most, mint nálunk akkor) és hozták Crabtree-t, illetve draftról Cooper-t és Walford-ot (nálatok a TE poszt is rendben sztem). Volt egy OC csere is, de sztem nálatok ez sem kell, szóval gyorsabban lehet rendbe tenni az O-t.

Lane Johnson helyzetétől függően felül kell vizsgálni az OL-t és ki kell menni a piacra és rárepülni egy jó WR-re (bár ahogy gyorsan ránéztem a FA trackerre nem lesz túl komoly a kínálat...), majd a drafton is elöl, illetve akár többször is WR-t hozni. Gondolom RB-t is kéne hozni vhol, de szerencsétekre erős lesz ez a draft RB fronton.

Többi pick meg mehet a védelembe és ha marad JS, sztem komoly brigád lehet itt már jövőre.

De lehet mellé lövöldözök, mert nem igazán követtem eddig a csapatot, inkább csak Wentz miatt kezdtem idén nézni pár meccseteket...
Rolni
vannak olyan (jelenlegi) FA WRek (30év alatt), akik komoly erősítések lennének: Jeffery, Britt, Floyd, Pryor
De tényleg nem.
braxa88
Jeffery jó lenne, kár hogy neki sincsenek rendben a pályán kívüli dolgai.

A WR class milyen erős lesz az idei drafton előreláthatólag?
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
...
Ha valami pozitívumot kell mondani, akkor az O-fal elég mély, Seumalo sem hibázott nagyokat, illetve Wentznek minden esélye megvan, hogy clutch legyen. Viszont ehhez playmakerek kellenek neki, és nem random 3.-4. körös WR-ek. Ha nem hozunk egy elit WR-t (ha egyáltalán lesz...) a piacról, akkor jövőre is baszhatjuk a szezont.
Hulkeinstein
Sztem az FO-nak érdemes lenne Reggie McKenzie munkásságát tanulmányozni.
Carr rookie éve gyengébb volt, mint Wentz-é (összességében gyengébb csapatban is játszott), de látták benne a lehetőséget ezért komolyan invesztáltak elé az OL-be (nálatok ez sokkal jobban áll most, mint nálunk akkor) és hozták Crabtree-t, illetve draftról Cooper-t és Walford-ot (nálatok a TE poszt is rendben sztem). Volt egy OC csere is, de sztem nálatok ez sem kell, szóval gyorsabban lehet rendbe tenni az O-t.

Lane Johnson helyzetétől függően felül kell vizsgálni az OL-t és ki kell menni a piacra és rárepülni egy jó WR-re (bár ahogy gyorsan ránéztem a FA trackerre nem lesz túl komoly a kínálat...), majd a drafton is elöl, illetve akár többször is WR-t hozni. Gondolom RB-t is kéne hozni vhol, de szerencsétekre erős lesz ez a draft RB fronton.

Többi pick meg mehet a védelembe és ha marad JS, sztem komoly brigád lehet itt már jövőre.

De lehet mellé lövöldözök, mert nem igazán követtem eddig a csapatot, inkább csak Wentz miatt kezdtem idén nézni pár meccseteket...
Rolni
vannak olyan (jelenlegi) FA WRek (30év alatt), akik komoly erősítések lennének: Jeffery, Britt, Floyd, Pryor
De tényleg nem.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
...
Ha valami pozitívumot kell mondani, akkor az O-fal elég mély, Seumalo sem hibázott nagyokat, illetve Wentznek minden esélye megvan, hogy clutch legyen. Viszont ehhez playmakerek kellenek neki, és nem random 3.-4. körös WR-ek. Ha nem hozunk egy elit WR-t (ha egyáltalán lesz...) a piacról, akkor jövőre is baszhatjuk a szezont.
Hulkeinstein
Sztem az FO-nak érdemes lenne Reggie McKenzie munkásságát tanulmányozni.
Carr rookie éve gyengébb volt, mint Wentz-é (összességében gyengébb csapatban is játszott), de látták benne a lehetőséget ezért komolyan invesztáltak elé az OL-be (nálatok ez sokkal jobban áll most, mint nálunk akkor) és hozták Crabtree-t, illetve draftról Cooper-t és Walford-ot (nálatok a TE poszt is rendben sztem). Volt egy OC csere is, de sztem nálatok ez sem kell, szóval gyorsabban lehet rendbe tenni az O-t.

Lane Johnson helyzetétől függően felül kell vizsgálni az OL-t és ki kell menni a piacra és rárepülni egy jó WR-re (bár ahogy gyorsan ránéztem a FA trackerre nem lesz túl komoly a kínálat...), majd a drafton is elöl, illetve akár többször is WR-t hozni. Gondolom RB-t is kéne hozni vhol, de szerencsétekre erős lesz ez a draft RB fronton.

Többi pick meg mehet a védelembe és ha marad JS, sztem komoly brigád lehet itt már jövőre.

De lehet mellé lövöldözök, mert nem igazán követtem eddig a csapatot, inkább csak Wentz miatt kezdtem idén nézni pár meccseteket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez a meccs borzalmas volt, a csapat gyenge egyszerűen. WR poszton nem igaz, hogy mi van, egy közepes egyetemi csapatban jobb elkapók vannak, ki kell nyitni tavasszal a pénztárcát, kell egy elit FA, mert a rosteren semmi talent nincs.

CB szintén kell minimum 1, de inkább 2. 0 levédekezett passz igen szép teljesítmény, ma ezt is sikerült megoldani. Mellé befigyel az elit faltól is 0 sack, még negatív yardos szerelések sem voltak. Sajnos itt nem Schwartz-cal, vagy Pedersonnal van a gond, hanem a talenttel.

Nyilván az sem segít, hogy Cox nem hozza a pluszt, mostmár Grahamnek sem megy, semmi nyomást nem tudunk generálni.

Ha valami pozitívumot kell mondani, akkor az O-fal elég mély, Seumalo sem hibázott nagyokat, illetve Wentznek minden esélye megvan, hogy clutch legyen. Viszont ehhez playmakerek kellenek neki, és nem random 3.-4. körös WR-ek. Ha nem hozunk egy elit WR-t (ha egyáltalán lesz...) a piacról, akkor jövőre is baszhatjuk a szezont.
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
lehet, hogy túl kritikus vagyok vele. és bár a futást jól fogjuk, azért a skins meg a girls megtalálta a réseket.. de hogy ma Áron nem barna alsógatyával ment be a meccs végén, az is biztos.

a front sevenre mondtuk, hogy elit, ez ma hajnalban nagyon nem jött ki, és ennek a vezére ő lenne. ezért vagyok csalódott.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem értem coxot miért kell baszogatni. top DT, van 4 sackje. Jól játszik szerintem. Futás és passzsiettetés ellen is szerintem kiválóan játszik.

több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Hát srácok, szerintem ti nagyon toleránsak vagytok a bírókkal szemben, tegnap is gyalázatosak voltak. Viszont magunkba nézve azt is meg kell hagyni, hogy a GB-t szarrá verte a Redskinst hosszú passzokkal. Nekünk nincs egy srácunk, aki el tud futni 30 yarddal arrébb? Legalább egy próba erejéig. Nagyon erőtlenek voltunk tegnap. Sturgist viszont megadom.
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
azt már megszoktam, hogy mindenem görcsbe rándul, amikor millsre dobnak. mondjuk majdnem minden hosszú passznál, de ha jenkins nem elöl kóricál, még van némi esély.

aztán ugye az sem újdonság, hogy elindul tőlünk a passz, és nem indul el automatikusan a pulzus a nagy játék reményében.

de az, hogy a lassan csak philadelphiában világhírű front 7 ennyit tudjon produkálni a liga bőven hátsó felébe tartozó OL ellen, azt nehéz megemészteni. szeretem coxit, de lassan elkezdhetne pusztítani. remélem, ő nem ez a nagy szerződés a zsebben, szarok a farmra típus. nem annak gondoltam.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az O fal barabokban, Kelce ismét hozta magát
WR NINCS
Wentz még Rooke...+ az intinél még benne lehetett az útés is..edzoi felelősség?! Na mimdegy
A D oldalon Cox es Graham kivételével nincs más a falban, aki meccseken képes dominálni
Cb tudtuk, h kell, ez ma is látszott

Nem a bírokon mulott, de amit ebben a szezonban fújnak az kritikán aluli
zsojti
Kelcenek 1 hibája volt. Wentzet te lehoztad vna az ütés után? (nem hinném)

Sztem ez az offense ennyit tud most ezzel az állománnyal .(cserék cseréivel az OL is hulladékká vált) Nem is vártam többet. Ha valakiktől több kellett vna az a D# . Viszont a Packs O# pont annyit játszott meg amennyire szükség volt. Ha kell gyors rövid passzok vagy megpróbálni a hosszúkat hátha bejön a CB-k ellen. Működött is...és nekünk nem volt semmiféle válaszunk erre. Inkább ez az aggasztó.
Greengo
Nyilvan nem kell lehozni, de hivok egy futast,Smallwoodnak nagyon ment a drivban, vagy kérwk egy időt
Lehet Kelce 1x hibàzott, csak egy 17 yardos sack lett belőle megint..és itt a megint a baj
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Az O fal barabokban, Kelce ismét hozta magát
WR NINCS
Wentz még Rooke...+ az intinél még benne lehetett az útés is..edzoi felelősség?! Na mimdegy
A D oldalon Cox es Graham kivételével nincs más a falban, aki meccseken képes dominálni
Cb tudtuk, h kell, ez ma is látszott

Nem a bírokon mulott, de amit ebben a szezonban fújnak az kritikán aluli
zsojti
Kelcenek 1 hibája volt. Wentzet te lehoztad vna az ütés után? (nem hinném)

Sztem ez az offense ennyit tud most ezzel az állománnyal .(cserék cseréivel az OL is hulladékká vált) Nem is vártam többet. Ha valakiktől több kellett vna az a D# . Viszont a Packs O# pont annyit játszott meg amennyire szükség volt. Ha kell gyors rövid passzok vagy megpróbálni a hosszúkat hátha bejön a CB-k ellen. Működött is...és nekünk nem volt semmiféle válaszunk erre. Inkább ez az aggasztó.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az O fal barabokban, Kelce ismét hozta magát
WR NINCS
Wentz még Rooke...+ az intinél még benne lehetett az útés is..edzoi felelősség?! Na mimdegy
A D oldalon Cox es Graham kivételével nincs más a falban, aki meccseken képes dominálni
Cb tudtuk, h kell, ez ma is látszott

Nem a bírokon mulott, de amit ebben a szezonban fújnak az kritikán aluli
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olvasva a beharangozót, (amit köszönünk) azt gondolom, azért még mindig nem magunkat tartok a meccs esélyesének, ha más miatt nem, az AR, aki szintén szeret ellenünk jól játszani......
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Agholor mára inaktív lesz, juhhuuu 😊