Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Na most ez a Tampa ennyivel jobb nálunk, vagy a Seattle futott bele egy szar meccsbe? 😊 Tipikus, hogy mi szívjuk ezt meg. Fákdöszisztem
Eazzy
Tampa nagyon jó volt
Seattle nagyon rossz volt
a kettő összesen ezt hozta ki.
braxa88
Na most ez a Tampa ennyivel jobb nálunk, vagy a Seattle futott bele egy szar meccsbe? 😊 Tipikus, hogy mi szívjuk ezt meg. Fákdöszisztem
Eazzy
Tampa nagyon jó volt
Seattle nagyon rossz volt
a kettő összesen ezt hozta ki.
braxa88
Én élveztem a meccset

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Na most ez a Tampa ennyivel jobb nálunk, vagy a Seattle futott bele egy szar meccsbe? 😊 Tipikus, hogy mi szívjuk ezt meg. Fákdöszisztem
Eazzy
Tampa nagyon jó volt
Seattle nagyon rossz volt
a kettő összesen ezt hozta ki.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Na most ez a Tampa ennyivel jobb nálunk, vagy a Seattle futott bele egy szar meccsbe? 😊 Tipikus, hogy mi szívjuk ezt meg. Fákdöszisztem

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem jó machup a holnapi nekünk, Ők jól támadnak, nekünk jó a D, szarul védekeznek, mi meg szarul támadunk. Pont kiegyenlített 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mathews pedig biztos nem játszik.

Amilyen a mi formánk most kapják össze magukat, de talán lesz esélyünk....
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Nelson bust Agholor lehet padozik a gb ellen.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
üdv itt.
Lehet, hogy néha iszom de fórum etikettel legalább tisztában vagyok : D Ezeket egyben is simán leírhatod, a hosszú posztokat is elolvassa mindenki.
ano92
Én nem.
Eazzy
De te senki vagy, nem mindenki 😉 (ne haragudj léci léci)
dande
Nevem Senki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
üdv itt.
Lehet, hogy néha iszom de fórum etikettel legalább tisztában vagyok : D Ezeket egyben is simán leírhatod, a hosszú posztokat is elolvassa mindenki.
ano92
Én nem.
Eazzy
De te senki vagy, nem mindenki 😉 (ne haragudj léci léci)
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
üdv itt.
Lehet, hogy néha iszom de fórum etikettel legalább tisztában vagyok : D Ezeket egyben is simán leírhatod, a hosszú posztokat is elolvassa mindenki.
ano92
Én nem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Bocsánat! nem akartalak megsérteni sem a fórumot telerottyantani. Elég kínos volt ébredéskor mikor eszembe jutott mit csináltam.. 😀
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
üdv itt.
Lehet, hogy néha iszom de fórum etikettel legalább tisztában vagyok : D Ezeket egyben is simán leírhatod, a hosszú posztokat is elolvassa mindenki.

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
na de bocsánat hogy telefostam a falat csak bebasztam mint Ano
ifjuherceg
de hozáteszem hogy ha tényleg meg van az az irányítónk legyen bajnok a girls jájents vagy a rézbőrü brigág de sosem lesz 2. osztály az eagles, de szerintem itt mindenki azért szurkol az eaglesnek mert senki sem a sikerből él, mindenki picit szereti szopatni magát 😀
több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
na de bocsánat hogy telefostam a falat csak bebasztam mint Ano
több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Üdv köztünk!

Azért Dak talán megmutatta, miről beszéltem korábban. Sajnos nem nagyon látom ki állítja meg őket. lehet hogy idén megint azt kell átélni, hogy valaki a csoportból SB-t nyer, és azok nem mi leszünk.......

De Fly Eagles s ha nem haragszol Ifjú, hajrá Fradi 😉
dande
Azt ismerem..... főleg h én egy SB bukással kedveltem meg a csapatot de szerintem raiders seahwks sb lesz
több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Üdv köztünk!

Azért Dak talán megmutatta, miről beszéltem korábban. Sajnos nem nagyon látom ki állítja meg őket. lehet hogy idén megint azt kell átélni, hogy valaki a csoportból SB-t nyer, és azok nem mi leszünk.......

De Fly Eagles s ha nem haragszol Ifjú, hajrá Fradi 😉
dande
szeretem h agholor dióra és fradistára is hasonló érzést gyakorol
több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Üdv köztünk!

Azért Dak talán megmutatta, miről beszéltem korábban. Sajnos nem nagyon látom ki állítja meg őket. lehet hogy idén megint azt kell átélni, hogy valaki a csoportból SB-t nyer, és azok nem mi leszünk.......

De Fly Eagles s ha nem haragszol Ifjú, hajrá Fradi 😉
dande
Pont a barátnőmnek meséltem , hogy el tudja képzelni, hogy a csoportban mindenkinek legalabb 2 sbje van csak a szegény kicsi eagles áll 3 olyan gyűrűvel ami nem a sb érában volt
az nfl memes rá is játszik
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üdv köztünk!

Azért Dak talán megmutatta, miről beszéltem korábban. Sajnos nem nagyon látom ki állítja meg őket. lehet hogy idén megint azt kell átélni, hogy valaki a csoportból SB-t nyer, és azok nem mi leszünk.......

De Fly Eagles s ha nem haragszol Ifjú, hajrá Fradi 😉
több mint 7 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Hello!
Sok sok éve olvasója voltam a fórumnak. Volt h látatlanban együtt örültem de mostanában sírtam veletek. Megmondom őszintén Desean TDje vett rá hogy fel fedjem magam.Én szerintem szoptunk CW(cary wiliams) vel anno ezért CW kárpótol 15-20 évig csak legyen aki megvédi és elkapja a disznóbőrt.Bár senkit nem érdekel de én az uccsó Superbowlunkon lettem philysta DIÓSGYŐRIKÉNT. Dióként furcsa a zöld sasoknak szurkolni de tudom milyen frusztráló egy nagyon régen nem nyerő csapatnak szurkolni ahol mindig minden szezon elején reménykedünk mert jól kezdünk aztán kiderül h a kiesés ellen harcolunk... Csak a DIÓSGYŐR és FLY EAGLES FLY
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Agholor agyturkászféléhez megy, reméljük segít neki.
dande
Csernus doki szeretettel várja.
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nem kéne pályára küldeni a GB ellen. Úgyis kifütyülnék most, ne drámázzunk főműsoridőben, inkább nyerjünk.
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Agholor agyturkászféléhez megy, reméljük segít neki.
dande
Jah attól a fakéz biztos megpuhul 😊
De egyem a kis szívét, én sajnálom tényleg, reméljük segítenek neki, biztos hogy ultra szar érzés lehet neki most.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Agholor agyturkászféléhez megy, reméljük segít neki.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Én lehet megpróbálnám Johnsont elcserélni, ha minden igaz a garantált tartalmak már törlődtek a szerződéséből, így dead money sem maradna utána. A következő eltiltása ugyanis már egy teljes szezonra szólna, mivel többszörös visszaeső. Peters még 2017-ben maradjon, de valaki kell így a helyére. Vaitai konkrétan a második legjobb rookie RT, és ettől már csak jobb lesz.

Curryt egyelőre nem zaklatnám, de tény, hogy ő is többet keres, mint kéne.

Agholor pedig kiválóan halad előre a Heyward-Bey-i úton.

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Big V le is sérült, 4 hetet jósolnak neki, annyi van még Johnson eltiltásából is. Barbre RT, Wisniewski LG lesz a tervek szerint.
Pénzünk akkor lesz elkapóra, ha Roseman nekiállni takarítani. Peters adja magát, Johnson leállhatna a cuccal. Barwin is esélyes, Curry igazán kiszoríthatná a kezdőből. Ryan Mathews szintén, Sproles+fiatalok megoldják.
Vagy Nelsonka kiül 2 meccset, egy dilidoki közben megkeresi a benne rejlő Julio Jonest.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kulcs az lesz, hogy az offseasonban miként tud fejlődni, és mit tudnak tenni Rosemanék, hogy normális skill playereket kapjon.
BleedingGreen
Jeffrey, Gordon, Kenny Britt, Floyd, Piere Garcon, DJax

Csak hogy pár szabadügynököt belengessek. Persze nyilván ezek jó része vissza lesz igazolva majd, de talán van így is lehetőség.

Ahol húzni fogunk első körben nem tudom, hogy kik lesznek elérhetőek, és milyen posztra lenne igazából érdemes húzni majd, meg azthiszem ehhez még nagyon nagyon korán is van.

Pár pozitívum azért, hogy lássák a többiek is, hogy nem vagyunk azért annyira rinya gépek:
- A front7 nagyon jó, és van két jó S is illetve több vállalható második számú CB.
- Big V - leírtuk szegényt rookie-ként élete első meccsén ahol Kerrigennel kellett volna elbánnia. Azóta legalább átlagos, de néha kifejezetten jó.
- Wentz - megtaláltuk a FR QB-nkat - ennél nagyobb pozitívumot nem is lehet mondani, év elején ezt ki ne írta volna alá?
Eazzy
Ami azt illeti kivételesen 😊 BigV-t a magam részéről nem írtam le, sőt, azt írtam, ő lesz a mi Puyolunk (hasonlóan gyengén kezdve a Barcában aztán világklasszis lett). reméljük így is marad 😊 Wentzzel kapcsolatban pedig ámen 😉