Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Második körünk nincs ha jól tudom nem?

Rob85, mindannyiunk nevében: KAPD BE : P
Eazzy
De van.sőt a browns negyedik köre is az eaglesé.minden körben van pickje a csapatnak idén.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Kicsit temat valtok😊
Most keszülok haza Amerikabòl,de elötte a köv 2 hetbe ,5 nfl meccsre is kimegyünk,közte a baltimor-phillyre is
Ès vègre kijutok a lincolnra is mert a Eagles-giantsel zàrodik a turné😊))
Nem kèrkedni akartam vele,csak mar izgalomba vagyok,gondoltam megosztom😊)
Rob85
Én, mint külsős is remélem írsz majd élménybeszámolót.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Második körünk nincs ha jól tudom nem?

Rob85, mindannyiunk nevében: KAPD BE : P

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Jelen állás szerint a Brownsnak adott első körös draft pickel 1\10-re húzhatna a Cleveland, a Vikingstól kapott első körös pedig 1\13-at ér nekünk. Játszanak még a Jaguars, Colts, Packers , Bears négyessel. Rohadtul fogok ellenük szurkolni most, mert egy top 10 pick nagyon jól jönne. Meg Wentz ára is igencsak baráti lenne, mondhatni szinte ingyen volt az 1\2.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Jo tura!
A linc pedig nagyon jo

több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Kicsit temat valtok😊
Most keszülok haza Amerikabòl,de elötte a köv 2 hetbe ,5 nfl meccsre is kimegyünk,közte a baltimor-phillyre is
Ès vègre kijutok a lincolnra is mert a Eagles-giantsel zàrodik a turné😊))
Nem kèrkedni akartam vele,csak mar izgalomba vagyok,gondoltam megosztom😊)
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
de legalább Barwin jó évet fut. ja nem : D

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ha egy kicsit meg kell vedeni a dline-t.

 www.sportingcharts.com/nfl/stats/defensive-hurries/2016/
Janek
Meccsenkénti elosztásra lennék kíváncsi. Érzésem szerint elég fűrészfogas statot kapnánk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha egy kicsit meg kell vedeni a dline-t.

 www.sportingcharts.com/nfl/stats/defensive-hurries/2016/
Janek
Valahogy még sincs olyan hatással a játékra, de ez akkor csak az LB sor illetve a Sec gyengébb játéka, emberekről való gyors lemaradása miatt lehet. Meg kell találni az összhangot, ami nyilvánvlóan nem könnyű, kérdés lesz e JS még egy éve rá.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ha egy kicsit meg kell vedeni a dline-t.

 www.sportingcharts.com/nfl/stats/defensive-hurries/2016/

több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Milyen volt nelson?
Janek
Nagyjából, mint szokott. Annyi pozitívum, hogy nem ejtett el passzt, ha nem tévedek. És sikerült jó helyen felállnia a pályán.
Egyébként a szokásos, 5,75 yard/catch. Jobb RB-k átlagolnak ilyet futásnál. Bár legalább volt first downt érő elkapása.
Ez meg mindent elmond:
 twitter.com/JimmyKempski/status/805516788196921344


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen volt nelson?

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nem baj, legalább a Sixers megtalálta a következő Olajuwont Embiid személyében 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehetett volna ez egy jó hétvége de miért is lett volna az.... csak reménykedni tudok benne hogy ez egy tavalyi atlanta féle leolvadás s jövőre összekapjuk magunkat. Attól nem tartok, hog JSt elviszik HCnak a védelem is leolvdt rendesen, bár ki tudja, de ha vinni akarják vigyék. Kiváncsi vagyok mit voltak képesek ezután nyilatkozni?
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Na akkor 5-11. Ennél azért többet vártam szezon előtt. Legalább úgy néz ki, hogy van irányítónk. Yay!
evergreen
Az 5-11 még jó lenne, főleg a draft szempontjából. Viszont a mi csapatunk ilyenkor táltosodik meg, 7-9 vagy 8-8 lesz ebből kutyaszar drafthelyekkel megint. Tavaly az utolsó meccsünk 3 v 4 helyett rontott a drafton.
Attis
Az csak a brownsnak fáj
Janek
A 2. körtől a saját cetlinkkel húzunk, nem mindegy, hogy 2/8 vagy 2/20.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor 5-11. Ennél azért többet vártam szezon előtt. Legalább úgy néz ki, hogy van irányítónk. Yay!
evergreen
Az 5-11 még jó lenne, főleg a draft szempontjából. Viszont a mi csapatunk ilyenkor táltosodik meg, 7-9 vagy 8-8 lesz ebből kutyaszar drafthelyekkel megint. Tavaly az utolsó meccsünk 3 v 4 helyett rontott a drafton.
Attis
Az csak a brownsnak fáj

több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Na akkor 5-11. Ennél azért többet vártam szezon előtt. Legalább úgy néz ki, hogy van irányítónk. Yay!
evergreen
Az 5-11 még jó lenne, főleg a draft szempontjából. Viszont a mi csapatunk ilyenkor táltosodik meg, 7-9 vagy 8-8 lesz ebből kutyaszar drafthelyekkel megint. Tavaly az utolsó meccsünk 3 v 4 helyett rontott a drafton.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Jo hogy kimardt

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na ez jó szar meccs volt wentzestől mindenestől...
kivéve turner, ő fasza volt
a 3. int nagyon nagy kár, ott még lett volna a uccsó sanasz a kickoffnál..
wentz 60 passz és majdnem agyonverték...húh egy ilyen elkapósorra...DP normális vagy??de komolyan
ezek az idegenbeli lefagyások?? nem értem... Az O fal kuka, a futás 0, wentz ma nagyon rooke volt, a D fal meccsek óta láthatatlan, a sec meg egy kabaré...előre az 5-11ért
lesz itt remek kis Offseason...

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
1 sack 3 meccs alatt. Ez is elég acélos basszameg.
Egy kis szaros "Turner" volt a elgjobb elkapónk.
Kendricks azthittem inaktív, amíg nem szedte fel a lasztit.
Burton kevesebb pénzért kevesebb helyzetből többet tud csinálni mint Ertz.
False start hegyek.
Nulla futás teljesítmény. Nemtudom, a fal felejtett el run blockolni, vagy smallwood nem érezte ennyire a meccset.

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
nem mintha DGB akármivel is többet mutatna mint a többi kutyaütő... : D
ano92
Nem , de mindenkit nem lehet azért kib@szni.. 😊 + egy jobb körítéssel még feljavítható a statja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?v=-WMORM3Magw
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
és megint milyen geci sok futott yardunk van amúgy.

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Na akkor 5-11. Ennél azért többet vártam szezon előtt. Legalább úgy néz ki, hogy van irányítónk. Yay!


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem mintha DGB akármivel is többet mutatna mint a többi kutyaütő... : D