Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.
ano92
Teljesen egyetértek. Szerintem sem az edzőkben kellene keresni a hibát, valahogy össze kell kukáznunk egy épkézláb WR-t (Agholor release remélem), meg cornert. A falak rendben vannak (gondolom jövőre Johnson LT Vaitai RT), Kelce kérdőjeles kicsit számomra. Running backet hátsó régióban is lehet szerezni. Nem tudom mennyi space-ünk van, de Jeffery lehet FA lesz a nyáron. Amerikai futballban ilyen nincs, de talán mostmár jobb lenne egy gyengébb mérleg, mert a PO tegnap valszeg elúszott, kegyetlen erős lett a csoport. Fájó ezt leírni, mert 3 Win (Detroit, Dallas, Washington, de lehet még a NY is) szerintem nagyon bennünk maradt (főleg az első kettő), akkor meg simán PO esélyekről lehetne vitatkozni.

WR, RB és CB ezek a sarokpontok nyáron és jövőre nagyon jók lehetünk.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mielőtt bárkit elzavarnánk szerintem azt kéne végiggondolni, hogy hány olyan offense van a ligában, amelyik összesen 1 db playmaker játékossal dolgozik | és az is 33 éves | . Sőt, hogy továbbmenjek: a labdát konzisztensen elkapni képes játékosaink száma: 1 | szintén Sproles |
mustaine
Épp akartam kérdezni, hogy mi az oka, hogy csak 2 futása és 1 elkapása volt?
Matthew99
kb minden RB megsérült a meccsen. Eaglesnél Mathews és Sproles, Seahawksban Prosise és Pope. Uccsó driveban már Carroll féltetette Rawlst ezért a csereQB kapta a handoffot Wilsontól (-5yardért 😀 )
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Mielőtt bárkit elzavarnánk szerintem azt kéne végiggondolni, hogy hány olyan offense van a ligában, amelyik összesen 1 db playmaker játékossal dolgozik | és az is 33 éves | . Sőt, hogy továbbmenjek: a labdát konzisztensen elkapni képes játékosaink száma: 1 | szintén Sproles |
mustaine
Épp akartam kérdezni, hogy mi az oka, hogy csak 2 futása és 1 elkapása volt?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Mielőtt bárkit elzavarnánk szerintem azt kéne végiggondolni, hogy hány olyan offense van a ligában, amelyik összesen 1 db playmaker játékossal dolgozik | és az is 33 éves | . Sőt, hogy továbbmenjek: a labdát konzisztensen elkapni képes játékosaink száma: 1 | szintén Sproles | .

Lehet vitatkozni, de Ertznek nincs jó keze, egy jómunkás tight end, de sosem lesz belőle Jason Witten. Trey Burton elkapásban ugyanezt tudja. Jordan Matthews meccsekre eltűnik, amikor jól játszik, 1-1 dropot akkor is vét. Agholor a liga legrosszabb wide receivere, DGB pedig képtelen használni az adottságait. Nevetséges, hogy undrafted rookiektól várjuk a megváltást.

Ezek ellenére eddig minden héten legalább 20 pontot szereztünk és Vaitai megint kurva jó volt.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.
ano92
Való igaz, de Reich tényleg egy kalap szar, San Diegoban is az volt.
empty taxi
Es amikor megy az O akkor mi a fene van?

3th down conv.-ben tök utolsók vagyunk >>>droppok es rossz huzasok.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.
ano92
Való igaz, de Reich tényleg egy kalap szar, San Diegoban is az volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Agholor tenyleg szornyu 😊 Ha mindig igy jatszik, eleg pofatlanndolog volt az a "nem erdekelnek a dropok" nyilatkozat a reszerol.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gase kirakta az OC-t nyertek is 5 meccset zsinórban..lehet, hogy nekünk is azt kéne.. nem mintha Reichen múlna sztem

örülök, ha egálra kihúzzuk a mérleget, de a mait látva jó lesz az 5-11 is..... na jó esetleg 7-9
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Remélem a csapat aktívabb lesz, mint amilyenek az utóbbi időben az itteni Eagles fanok mostanság. Az eredmények (ahogy azt vártam) olyan pocsékul alakulnak amennyire csak lehet (esetleg a Bears talán még fordíthat, esetleg), egy vereséggel majdnem annyi is a PO-nak. A Boyst mostanság nem nagyon látom ki állítaná meg.
Ez van, győzelemre fel Fly Eagles!
dande
Nagyon erős lett a csoport, nincs mit tenni. A Boyst meg majd jól helyrerakjuk itthon, legutóbb sem volt messze a győzelem.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem a csapat aktívabb lesz, mint amilyenek az utóbbi időben az itteni Eagles fanok mostanság. Az eredmények (ahogy azt vártam) olyan pocsékul alakulnak amennyire csak lehet (esetleg a Bears talán még fordíthat, esetleg), egy vereséggel majdnem annyi is a PO-nak. A Boyst mostanság nem nagyon látom ki állítaná meg.
Ez van, győzelemre fel Fly Eagles!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja, pont most likejoltam énis : DDD

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Fránya fészbúk miket dob fel :
 teechip.com/hungary-sltc8#id=1001&c=F6F6F6&sid=beverage-mug


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.google.hu/amp/www.foxsports.com/nfl/story/tomlinson-ward-dawkins-among-2017-hof-nominees-091416.amp.html

Gyanítom igen
ano92
Ja értem... Szóval a nominee ezek szerint magyarul tagot jelent!?
Matthew99
xD nem, de remélem azzá válik

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
még jó hír

Coach Pederson announced during his press conference that the #Eagles and Jon Dorenbos have agreed to terms on a new three-year deal.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Szerintetek Dawkins lesz HoF tag (most/bármikor)?
Matthew99
9 PB, 6 all-pro, 2000es évek álomcsapatában
Már csak ezek miatt is be kell h kerüljön, plusz egy olyan S volt aki hatással volt a játékra, a meccsekre
braxa88
Én is így gondolom, ezért lepett meg egy ilyen vélemény: "Dawkinst viszont kétlem, hogy valaha is beválasztanák".
Matthew99
azt hagyjad...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Szerintetek Dawkins lesz HoF tag (most/bármikor)?
Matthew99
9 PB, 6 all-pro, 2000es évek álomcsapatában
Már csak ezek miatt is be kell h kerüljön, plusz egy olyan S volt aki hatással volt a játékra, a meccsekre
braxa88
Én is így gondolom, ezért lepett meg egy ilyen vélemény: "Dawkinst viszont kétlem, hogy valaha is beválasztanák".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Szerintetek Dawkins lesz HoF tag (most/bármikor)?
Matthew99
9 PB, 6 all-pro, 2000es évek álomcsapatában
Már csak ezek miatt is be kell h kerüljön, plusz egy olyan S volt aki hatással volt a játékra, a meccsekre
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
 www.google.hu/amp/www.foxsports.com/nfl/story/tomlinson-ward-dawkins-among-2017-hof-nominees-091416.amp.html

Gyanítom igen
ano92
Ja értem... Szóval a nominee ezek szerint magyarul tagot jelent!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.google.hu/amp/www.foxsports.com/nfl/story/tomlinson-ward-dawkins-among-2017-hof-nominees-091416.amp.html

Gyanítom igen

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Szerintetek Dawkins lesz HoF tag (most/bármikor)?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Eagles signed S Chris Maragos to a three-year extension through 2019.
Maragos is a core special teamer. He's played one snap on defense this season.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
PFF szerint top 2-es a támadófalunk... (!?)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-offensive-lines-entering-week-11/
Rataxes
Az egy dolog (amúgy tényleg jó munkát végeznek) , de a Seahawksé meg csak a 29. Kíváncsi leszek mit kezd a front 7-ünk ellenük. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
PFF szerint top 2-es a támadófalunk... (!?)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-offensive-lines-entering-week-11/
Rataxes
Tény hogy meglepően jók voltak futásblokkolásban, Kelce is.vintage showt nyomott. De ez a PFF....még ide belinkelni is tiltanám azt a fost 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
PFF szerint top 2-es a támadófalunk... (!?)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-offensive-lines-entering-week-11/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes