Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mendenhall fumbleja nem az ő hibája volt. Jól tartotta a labdát, inkább az egy klasszis védő mozzanat miatt történt. Sajnos valóban valószínűleg azon ment el a meccs, de remélem emiatt nem fog visszaesni Rashard.

Egyébként Harrison meg Troy is sérülésekkel küzdött (tudom, nem kifogás), sajnos ez látszott is rajtuk.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Arians szerintem is marad egyébként...The terrible towel
Tudtommal már ez is eldőlt. Már csak mindenkinek alá kell írnia az új szerződését, de mindenki marad Hortonon kívül, akinek helyére kell találni egy sec. coachot.

Korábban már többször előrevetítettem, hogy hamarosan vége az aranyéletnek, s jönnek majd a kevésbé eredményes szezonok. Már így is tovább húztuk, mint gondoltam. De most úgy vélem, ez az utolsó év. Ez az utolsó nagy dobása ennek a gárdának. Az hogy bejön-e, vagy sem, más kérdés, de még így együtt még egyszer utoljára megpróbájak sztem mindannyian. Aztán elköszön Ward, Warrior, Smith, lassan Hampton és legfőképpen Coach Dad... És egy korszak lezárul, melyben 2004 és 2011 között a liga legjobb csapata volt a Pittsburgh Steelers a liga legjobb védelmével.

Utána viszont tényleg BB-nek kell vinnie a csapatot, mert pár évig kétlem, hogy olyan brutál D-nk lenne.Soldados
Szerintem már a SB sem volt az igazi.
Szerintem az összes "szerelmed"alul teljesített.
A runD oké,hogy 53yard,de ez 11 futásból.
Troy inkább az elalvás,mint az őrület határán volt.A jelenléte semmi pluszt nem jelentett.
Mendenhall,ugye segített megnyerni a meccset a GB-nek.A legrosszabbkor fumble.
BB,a 2 INT-ről nem tehetett,de az utolsó 2 percben,pont ami az erőssége,topogott,mint a sz*ró galamb,vagy,ha így jobban tetszik,bénázott,mint Flacco.

Egy haverom,aki,csak nézi a meccseket és érzelmileg nem folyik bele,viszont jó emberismerő és megfigyelő,kiemelte BB -t,mennyire nem érdekli és Polamalu mennyire enerváltnak látszik.
Semmi ellenszenv,csak borozott és nézte a meccset,érzelmi befolyásoltság nélkül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Utána viszont tényleg BB-nek kell vinnie a csapatot, mert pár évig kétlem, hogy olyan brutál D-nk lenne.Soldados
Ezért lenne fontos megtartani Woodley-t mindenképpen, h az újjáépülő védelemben is legyen meg vmi rutin ( + ugye a PO-faktor)... Troy-nak meg Timmonsnak még van egy éves szerződése, szal szerintem Taylor után Lamarr megtartása a prioritás. Ha jövőre visszavonulnak Wardék, úgyis lesz hely a cap alatt valószínüleg, h akkor meg tudjuk tartani mindkettőt...Shilkor
A Steelers a contract year előtt hosszabbít a legkiválóbb játékosaival. Ez most van Troy és Timmons esetében is. Ők a védelem ékkövei, az X-faktor és a motor. Akármennyire fáj, Woodley egyáltalán nem prioritás. Ezt jól megmutatta a tavalyi draft is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
http://insidepittsburghsports.com/story/dick-lebeau-to-accept-one-year-offer-from-steelers/35123/
😊Tibi76
Zsír. Ezzel sztem eldőlt, hogy mindenki megpróbál még egy utolsó évet, szvsz Smith is, csak neki lehet bele kell mennie a paycutba.

Kivel is fogadtam, hogy Arians is visszatér? 😊Soldados
jelen! március nyóc, mer akkor muszály lesző visszahini a nemzetközi zoltánnap miatt 😉



nem BigBang viszi majd a primet, hanem a Moritz und Bro. 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Utána viszont tényleg BB-nek kell vinnie a csapatot, mert pár évig kétlem, hogy olyan brutál D-nk lenne.Soldados
Ezért lenne fontos megtartani Woodley-t mindenképpen, h az újjáépülő védelemben is legyen meg vmi rutin ( + ugye a PO-faktor)... Troy-nak meg Timmonsnak még van egy éves szerződése, szal szerintem Taylor után Lamarr megtartása a prioritás. Ha jövőre visszavonulnak Wardék, úgyis lesz hely a cap alatt valószínüleg, h akkor meg tudjuk tartani mindkettőt...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arians szerintem is marad egyébként...The terrible towel
Tudtommal már ez is eldőlt. Már csak mindenkinek alá kell írnia az új szerződését, de mindenki marad Hortonon kívül, akinek helyére kell találni egy sec. coachot.

Korábban már többször előrevetítettem, hogy hamarosan vége az aranyéletnek, s jönnek majd a kevésbé eredményes szezonok. Már így is tovább húztuk, mint gondoltam. De most úgy vélem, ez az utolsó év. Ez az utolsó nagy dobása ennek a gárdának. Az hogy bejön-e, vagy sem, más kérdés, de még így együtt még egyszer utoljára megpróbájak sztem mindannyian. Aztán elköszön Ward, Warrior, Smith, lassan Hampton és legfőképpen Coach Dad... És egy korszak lezárul, melyben 2004 és 2011 között a liga legjobb csapata volt a Pittsburgh Steelers a liga legjobb védelmével.

Utána viszont tényleg BB-nek kell vinnie a csapatot, mert pár évig kétlem, hogy olyan brutál D-nk lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Király, hogy marad Coach Dad :cool:
Mostmár "csak" szezon kell!

Arians szerintem is marad egyébként...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://insidepittsburghsports.com/story/dick-lebeau-to-accept-one-year-offer-from-steelers/35123/
😊Tibi76
Zsír. Ezzel sztem eldőlt, hogy mindenki megpróbál még egy utolsó évet, szvsz Smith is, csak neki lehet bele kell mennie a paycutba.

Kivel is fogadtam, hogy Arians is visszatér? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/dick-lebeau-to-accept-one-year-offer-from-steelers/35123/
😊

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Harrison belázasodott, ezért elhalasztották a műtétjét.Soldados
Úgy néz ki még is ember!? 😊laby
Ááá nem cseréltek hűtővizet....
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Harrison belázasodott, ezért elhalasztották a műtétjét.Soldados
Úgy néz ki még is ember!? 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Újabb két játékossal kötötünk Reserve/Future szerződést, azaz zajlik a keret feltöltés: Chris McCoy OLB (6-3, 261) és Swayze Waters K (5-11, 180) az új szerzemény.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison belázasodott, ezért elhalasztották a műtétjét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem akarom meglátni Woodley-t más mezben és pont 😀The terrible towel
Pedig mennyire jól állna neki a Pats mez 😀 Ha már nektek nem annyira fontos 😛FViktor93
Igen, mint tehénen a lila bőrtanga😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes cikk: http://www.post-gazette.com/pg/11044/1125093-66.stm

Ebből kiderül, hogy lehet mégsem tageljük Woodleyt és várhatóan a jelenlegi CBA utolsó napjáig (márc. 3.) nem kötünk senkivel szerződést, éppen azért, mert nem lehet tudni mik lesznek az új CBA-ban és nem akarunk azért szívni, mert olyan szerződést kötünk, ami az új CBA-hoz való alkalmazkodást megnehezíti.

És pár részt kiemelnék:
"If they lose Woodley, Jason Worilds will be next up and while the linebackers might take a hit, they will remain a strong group."

"The Steelers also could use another guard but that is not critical, especially after they got an extended look at Doug Legursky's play"

Mondom, sokkal komplettebben kell nézni a dolgokat, minthogy Woodleyt imádjuk. Én is imádom, de a sikerességünk nem rajta áll vagy bukik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igen, ezt írtam korábban.Soldados
Akkor bocs az ismétlésért, úgy emlékeztem, hogy csak NFL.com-on olvastam ezt a hírt, és ebben a topikban még nem szerepelt.

Amit most írta, az pedig arról szólt, hogy Tomlin visszavárja minden edzőjét, köztük a 2 coordinatort is.Soldados
Rendben, de elsőre is érthető volt. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin (nemhivatalosan már) kijelentette, hogy nem tervez változást az edzői stábban, azaz LeBeau-t és Arians-t is visszavárja és várhatóan csak a Cardshoz távozott sec coach, Horton utódját kell megtalálni.Soldados
LeBeau azt nyilatkozta, hogy ezt a hétvégét azzal tölti, hogy eldöntse, vállalja-e a következő szezont, és várhatóan hétfőn tájékoztatja majd erről a csapatot. De a helyzet továbbra is az, hogy minden valószínűség szerint marad még egy évet. 😉vassadi27
Igen, ezt írtam korábban. Amit most írta, az pedig arról szólt, hogy Tomlin visszavárja minden edzőjét, köztük a 2 coordinatort is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tomlin (nemhivatalosan már) kijelentette, hogy nem tervez változást az edzői stábban, azaz LeBeau-t és Arians-t is visszavárja és várhatóan csak a Cardshoz távozott sec coach, Horton utódját kell megtalálni.Soldados
LeBeau azt nyilatkozta, hogy ezt a hétvégét azzal tölti, hogy eldöntse, vállalja-e a következő szezont, és várhatóan hétfőn tájékoztatja majd erről a csapatot. De a helyzet továbbra is az, hogy minden valószínűség szerint marad még egy évet. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrisont hétfőn műtik meg, Sanders már túl van rajta.

Tomlin (nemhivatalosan már) kijelentette, hogy nem tervez változást az edzői stábban, azaz LeBeau-t és Arians-t is visszavárja és várhatóan csak a Cardshoz távozott sec coach, Horton utódját kell megtalálni.

Továbbá a salary cap (és ezáltal Woodley megtartásának) kulcsát 6 játékos esetében pedzegetik: Aaron Smith, Foote, Randle El, Battle, B-Mac és Flozell. B-Macet szvsz nem tudjuk bántani a vékonyka CB-depth miatt, Flozellt szvsz nem is akarjuk bántani, úgy látom, őt akarjuk kezdő RT-nek jövőre. Smith esetében sztem a paycut lenne megoldás, azt nem szeretném, hogy cut legyen, de ez reális és szvsz kivitelezhető. Foote-t én nem bántanám a megfelelő LB-depth miatt és a spec teamben is játszott, fontos öltözői elem is egyben. Randle El és Battle (akár mindkettő) viszont könnyen cut lehet látva a fiatal WR-ek teljesítményét. Na ebből a hatosból kell kisakkozni, hogy Woodleyval is legyen hosszútávú. Mint írtam, ebből nekem Smith, Battle és Randle El tűnik megoldásnak, előbbi esetében paycut, utóbbi kettőnél a cut révén. Kérdés, hogy ez elég lenne-e, mert Battle cut mindössze 700k, Randle El cut 1,7 milla spórolást jelentene. De mindenesetre ezzel is 2,4 millával beljebb lennénk, plusz mondjuk Smith-nél a paycut mértékével, így együtt talán meglenne 5 milla is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És aki szereti Woodleyt vasasként, az hazafiként is fogja. 😛Sobri Jóska
De Niro klasszikus: "egy faszt"
😛PP

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Kivülállóként akkor megint leírom:
A Steelers meg akarja tartani A, B, C, és D játékosokat.
Végigvéve a lehetőségeket, a posztokat az jön ki, hogy a prioritási sorrend B, C, A, D.
Nem a játékosok képességei alapján, amit a saját posztjukon tudnak, hanem globálisan, a csapat szmpontjából.
Ha mind a néggyel sikerül tető alá hozni a megállapodást, akkor remek, ha csak hárommal, akkor D megy.
Nézzük kit takar a D betű: jelen estben Woodley-t. És ennyi.
És aki szereti Woodleyt vasasként, az hazafiként is fogja. 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem azért nehéz azzal megvádolni, h érzelmek alapján lenne véleményem a Steelers-el kapcsolatban 😉 Az nyilvánvaló, h Taylor nélkül ezzel a CB állománnyal nem lehet nekivágni a szezonnak, egyértelmű h hozni kellene helyette valakit FA-ről, draftolni pedig így is úgy is muszáj lesz legalább egy CB-t. Én Woodley-t próbálnám megtartani a helyetekben, ha választani kellene közülük, Taylort egyáltalán nem tartom pótolhatatlan szintű játékosnak. Ettől függetlenül teljesen értem Soldi amit írsz és teljesen logikus is, könnyen lehet, h neked van igazad, de az én véleményem szerint Woodley fontosabb nektek. (ráadásul van egy olyan vetülete is a dolognak, h Woodley könnyen lehet, h valamelyik fő riválisotoknál kötne ki ami külön fájó lenne - nem érzelmi értelemben értve).Szesze
Ez tisztán üzletpolitika. Nemhogy a szezonnak, de még az off-seasonnak sem vághatsz neki a B-Mac, Crezdon Butler, Keenen Lewis CB-hármassal. Azzal meg ölted magad és az egész holtszezonod, ezáltal pedig jó eséllyel a következő szezonod is. Ike aáiratása nagyobb prioritás, mint Timmons, vagy Troy aláiratása a TC-ben (elvégre ők még csak contract yearbe lépnek).

Ez nem arról szól, hogy ki a jobb játékos. Ike számunkra a jelen helyzetben pótolhatatlan kulcsfigura.Soldados
Másik oldalról viszont, ha most elengeditek Woodley-t akkor 1-2 év múlva (előreláthatólag kb ennyi érdemi éve van még Harrison-nak) rettentő bizonytalan helyzetbe kerülne az OLB helyzet ami sokkal nagyobb problémákat vet fel sztem, mint a jelenlegi CB kérdés.Szesze
Ezt biztosan rosszul látod. Harrisont még legalább 2 évig a kezdőben látja a FO. Ha Woodley elmegy, bekerül helyére a 2. körös Worilds és lehet húzni egy OLB-t a 3-4. körben, akinek van 2 éve tanulni Harrison mögött. Ez egy teljesen átlagos Steelers-move lenne.

Ha Ike nincs, akkor viszont ahogy már írtam, megb.szhatjuk a nyomást, úgy sz.patja szét még JaMarcus Russell is a sec-et, hogy rossz lesz nézni.

Amúgy vitatkozhatunk ezen, de rendre félre megy az eszmecsere. Igazából én azt írtam le, hogy mi fog történni és szemernyi kétségem sincs afelől, hogy a Steelers a leírtak szerint fog haladni. Ez lehet, hogy nagyképűen hangzik, de ismerem a csapatom, a stratégiáját, a lehetőségeit, a lépéseit, a mentalitását, a jeleit. Ez egy elég biztos lábakon álló előrejelzés volt 15 éves tapasztalatokon alapulva. Amivel persze nem kell egyetérteni, de attól még szinte biztosan ez fog bekövetkezni. Ez kb olyan, hogy időjárásban bemondják, hogy esni fog, nem kell szeretni az esőt, de attól még esni fog nagy valószínűséggel. 😊 És arra továbbra is felhívom a figyelmet, hogy a Steelers meg akarja tartani Woodleyt, a kérdés az, hogy meg tudja-e, mert a 4-ből ő az aki áldozatul eshet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Engem azért nehéz azzal megvádolni, h érzelmek alapján lenne véleményem a Steelers-el kapcsolatban 😉 Az nyilvánvaló, h Taylor nélkül ezzel a CB állománnyal nem lehet nekivágni a szezonnak, egyértelmű h hozni kellene helyette valakit FA-ről, draftolni pedig így is úgy is muszáj lesz legalább egy CB-t. Én Woodley-t próbálnám megtartani a helyetekben, ha választani kellene közülük, Taylort egyáltalán nem tartom pótolhatatlan szintű játékosnak. Ettől függetlenül teljesen értem Soldi amit írsz és teljesen logikus is, könnyen lehet, h neked van igazad, de az én véleményem szerint Woodley fontosabb nektek. (ráadásul van egy olyan vetülete is a dolognak, h Woodley könnyen lehet, h valamelyik fő riválisotoknál kötne ki ami külön fájó lenne - nem érzelmi értelemben értve).Szesze
Ez tisztán üzletpolitika. Nemhogy a szezonnak, de még az off-seasonnak sem vághatsz neki a B-Mac, Crezdon Butler, Keenen Lewis CB-hármassal. Azzal meg ölted magad és az egész holtszezonod, ezáltal pedig jó eséllyel a következő szezonod is. Ike aáiratása nagyobb prioritás, mint Timmons, vagy Troy aláiratása a TC-ben (elvégre ők még csak contract yearbe lépnek).

Ez nem arról szól, hogy ki a jobb játékos. Ike számunkra a jelen helyzetben pótolhatatlan kulcsfigura.Soldados
Másik oldalról viszont, ha most elengeditek Woodley-t akkor 1-2 év múlva (előreláthatólag kb ennyi érdemi éve van még Harrison-nak) rettentő bizonytalan helyzetbe kerülne az OLB helyzet ami sokkal nagyobb problémákat vet fel sztem, mint a jelenlegi CB kérdés.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem azért nehéz azzal megvádolni, h érzelmek alapján lenne véleményem a Steelers-el kapcsolatban 😉 Az nyilvánvaló, h Taylor nélkül ezzel a CB állománnyal nem lehet nekivágni a szezonnak, egyértelmű h hozni kellene helyette valakit FA-ről, draftolni pedig így is úgy is muszáj lesz legalább egy CB-t. Én Woodley-t próbálnám megtartani a helyetekben, ha választani kellene közülük, Taylort egyáltalán nem tartom pótolhatatlan szintű játékosnak. Ettől függetlenül teljesen értem Soldi amit írsz és teljesen logikus is, könnyen lehet, h neked van igazad, de az én véleményem szerint Woodley fontosabb nektek. (ráadásul van egy olyan vetülete is a dolognak, h Woodley könnyen lehet, h valamelyik fő riválisotoknál kötne ki ami külön fájó lenne - nem érzelmi értelemben értve).Szesze
Ez tisztán üzletpolitika. Nemhogy a szezonnak, de még az off-seasonnak sem vághatsz neki a B-Mac, Crezdon Butler, Keenen Lewis CB-hármassal. Azzal meg ölted magad és az egész holtszezonod, ezáltal pedig jó eséllyel a következő szezonod is. Ike aáiratása nagyobb prioritás, mint Timmons, vagy Troy aláiratása a TC-ben (elvégre ők még csak contract yearbe lépnek).

Ez nem arról szól, hogy ki a jobb játékos. Ike számunkra a jelen helyzetben pótolhatatlan kulcsfigura.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
attól függetlenül hogy a legnagyobb köd a CB kérdés, az egész hátsóalakzatra ezt kiterjeszteném. Clark 32, Pola igaz 30 - de jönnek folyamatosan a sérulések, Mundy??? CroS?????? és van a prima WAllen a maga 29 évével. Szerintem azért nem ordas baromság egy pikket ráhúzni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak