Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A kapufát feltétlenül le kell cserélni!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Már megint a sírás-rívás, ebbe qrva nagyok vagytok. 😛
Még szerencse, hogy annyira ó volt TC-ben és az első 2 PS-meccsen, hogy kiérdemelte Tomlinnál, hogy a 3.-on az első csapattal nyomhassa.Soldados
Dixonnak nem volt valami jó TC-je. Inkább egy egyszerű teszt volt a Denver meccs, a No1. O-val. Ami nem jött be.
A sírás-rívásról annyit, hogy ez nem sírás, hanem bosszúság, csak mert egyszerűen csökkentek a nyerési esélyeink. Persze te ezekről valahogy nem veszel tudomást 😛 .

Ettől függetlenül nem parázok, mert semmi nem változott abban a tekintetben, hogy akkor leszünk jók, ha a front-7 gyilkolni fog és a futójáték működni fog. Így tulajdonképpen irreleváns Lefty sérüléseSoldados
Tévedsz. Fogunk passzolni. Nem sokat, de fogunk. 3rd and longnál (meg shortnál is olykor) biztosan. És akkor fontos lesz a QB döntéshozó képesége, hogy mennyire találja meg az üres elkapókat. Itt lesz a visszaesés. A 3rd down passz mutatónk és a red zone hatékonyság (már eddig is ezek voltak a gyenge pontjaink...) látja majd a kárát ennek a sérülésnek. Ez nem tetszik nekem.
De várom, hogy Arians meglepjen minket.Robilluma
A csapat erősségei nem szenvedtek hátrányt, így az, amivel nyerni tudunk, nem gyengült, így nyerési esélyeink se romlottak.Soldados
Egy félidő alatt megkaptuk a választ, hogy csökkentek-e a nyerési esélyeink DD-vel...
A 3rd down passzmutatónk is úgy alakul, ahogy írtam.
Ennél Batch 10000x jobb. A PPG-nek (is) igaza lett..


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Stev Pittsburgh Steelers 25
http://atdhe.net/ itt van egy jo stream a mecshez

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy Gay a kezdő nickel. Mi a meglepő? Az, hogy kívül ki lesz a csere Ike vagy McF mögé? Oda is Gay? És ekkor nickelbe Madison megy be? Pfffff...Robilluma
Jó csak úgy írtad, mintha az lenne meglepő, hogy Gay játszik. 😊 Lewist én sem értem, én azt hittem Worilds vagy Sly marad még ki.

Amúgy lehet vmelyik safety menne be CB-nek, mondjuk Allen. Madison cornerként szvsz használhatatlan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tudom, hogy Gay a kezdő nickel. Mi a meglepő? Az, hogy kívül ki lesz a csere Ike vagy McF mögé? Oda is Gay? És ekkor nickelbe Madison megy be? Pfffff...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Inaktívok: Lefty QB, Dwyer RB, Antonio Brown WR, Crezdon Butler CB, Gibson OLB, Lewis CB

A másik 2 nyilván OL playa, de nem tudom ki.

Brown hiányában szvsz Moore és Randle El lesz a visszahordó. Engem még Lewis lepett meg, hogy inaktív.Soldados
Ez durva. 4 CB-vel megyünk a meccsbe, és ebbe benne van Gay és Madison...
Sztem még talán Sanders is lehet visszahordó.
A 2 kimaradó falember a várakozásoknak megfelelően Foster és Hills. Legursky lesz belül, Scott pedig tackle-ben a csere.Robilluma
Gay egyértelműen nickelback. Mi ebben a meglepő? Semmi. Madison pedig a spec team miatt van rosteren, ha inaktív, nincs értelme rosteren lennie sem. Én pl Worilds-ra vagy Slyra számítottam Lewis helyett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Inaktívok: Lefty QB, Dwyer RB, Antonio Brown WR, Crezdon Butler CB, Gibson OLB, Lewis CB

A másik 2 nyilván OL playa, de nem tudom ki.

Brown hiányában szvsz Moore és Randle El lesz a visszahordó. Engem még Lewis lepett meg, hogy inaktív.Soldados
Ez durva. 4 CB-vel megyünk a meccsbe, és ebbe benne van Gay és Madison...
Sztem még talán Sanders is lehet visszahordó.
A 2 kimaradó falember a várakozásoknak megfelelően Foster és Hills. Legursky lesz belül, Scott pedig tackle-ben a csere.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Inaktívok: Lefty QB, Dwyer RB, Antonio Brown WR, Crezdon Butler CB, Gibson OLB, Lewis CB

A másik 2 nyilván OL playa, de nem tudom ki.

Brown hiányában szvsz Moore és Randle El lesz a visszahordó. Engem még Lewis lepett meg, hogy inaktív.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
AFC North Preview: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1212Soldados
Fasza lett. Én a Browns-ban még kíváncsi leszek Ben Watson és Peyton Hillis játékára/szerepére is. Bár a meccseket nem ők fogják eldönteni az biztos.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én azért nem vagyok nyugodt, de daráljuk be őket durván 😀
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North Preview: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1212


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ilyen arcokkal fognak ma este szembenézni a Sólymok:

Most őszintén, van esélyük 😀 😀 ?
Go Steeeeeeeeeelers!!!Robilluma
Lesz munkája az intenzív osztálynak!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ilyen arcokkal fognak ma este szembenézni a Sólymok:

Most őszintén, van esélyük 😀 😀 ?
Go Steeeeeeeeeelers!!!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Mezőnygólon belüli különbséggel, de győzelemmel rajtolunk. Futni fogunk, mint akinek egy egész kutyafalka van a nyomában. Arra azért kíváncsi leszek, hogy mennyi passzkísérletet kap Dixi ha a futás megfekszi a sólymok begyét.
Folyton ez a sok madár ebben a madárinfluenzás korban!
A védelemmel szemben meg minimum elvárás, hogy kapásból összetévesszék egy mészárszékkel. Nem mondom, hogy a zúzapörkölt a kedvencem, de úgy tűnik ez lesz vacsorára.
GO STEELERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ike Taylor vs Roddy White. Ok ez durva lesz, ezért is tippeltem sok elkapást Whitenak, de itt biztos segíteni fogják, azért a receiving corps az Roddy White + az öreg Gonzalez.
Tony Gonzalez vs Troy Polamalu. Nahát 😛 Szerintem Troy ezt simán megoldja, szóval annyira nem fosok.
Sima Steelers Wt tippelek.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
meglátjuk , de azért majd ne lepődj meg túlságosan amig a számláló már a 101. futott yardot mutatja... 😀😛peach
Ezt mindig minden évben eljátszuk, hogy az aktuális ellenfél szurkolói jönnek, hogy na majd nekik sikerül, azt vhogy soha senkinek, főleg nem a szezon elején, főleg nem az alapkezdő DL ellen. 😊Soldados
Ink arról meséljetek h a recieving corpsunkkal mit tudtok kezdeni 😛empty taxi
Egyrészt azért attól se fosom össze magam 😛 (nem olyan kiemelkedő ez a corp 😉), másrészt passrush, ez a kulcs. Rövid passzokat le tudjuk védeni (legalábbis 2008-ban sikerült), a hosszúakra nincs idő, plusz ugye Troy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Végre valahára....GAMEDAY!!!!!! 😊
Úristen de várom már. Ma újra pályán az acél sereg!!! HERE WE GO STEELERS HERE WE GO!!!!

" class="embed">
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Több sansz van a 4 sackre, mint a Falcons 100 futott yardjára. 😛Soldados
meglátjuk , de azért majd ne lepődj meg túlságosan amig a számláló már a 101. futott yardot mutatja... 😀😛peach
Ezt mindig minden évben eljátszuk, hogy az aktuális ellenfél szurkolói jönnek, hogy na majd nekik sikerül, azt vhogy soha senkinek, főleg nem a szezon elején, főleg nem az alapkezdő DL ellen. 😊Soldados
Ink arról meséljetek h a recieving corpsunkkal mit tudtok kezdeni 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
be is szarnék h a 4szer sackelnék ryant. alapból nem rossz az O falunk meg ryan is elég mobilis , szóval ez esélytelen szvsz. 1-2 sack tuti benne van a meccsben , de több nem...peach
Több sansz van a 4 sackre, mint a Falcons 100 futott yardjára. 😛Soldados
meglátjuk , de azért majd ne lepődj meg túlságosan amig a számláló már a 101. futott yardot mutatja... 😀😛peach
Ezt mindig minden évben eljátszuk, hogy az aktuális ellenfél szurkolói jönnek, hogy na majd nekik sikerül, azt vhogy soha senkinek, főleg nem a szezon elején, főleg nem az alapkezdő DL ellen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
be is szarnék h a 4szer sackelnék ryant. alapból nem rossz az O falunk meg ryan is elég mobilis , szóval ez esélytelen szvsz. 1-2 sack tuti benne van a meccsben , de több nem...peach
Több sansz van a 4 sackre, mint a Falcons 100 futott yardjára. 😛Soldados
meglátjuk , de azért majd ne lepődj meg túlságosan amig a számláló már a 101. futott yardot mutatja... 😀😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
15. Hányszor sackeljük Ryant/ le kell-e majd cserélni smile ? 10 / le 😀
16. Mennyi sackje lesz Woodley-nak/Harrisonnak/Timmons-nak? 3 / 2 / 3
tenorx
Ezt én is aláírnám 😂 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
hány foga marad Tóni Gonzálónak a meccs végin? 17
hány lábbal futja Redman a Td-jeit? 2-3
mennyit sütianap a birókat szembe? 17 perc
hány offense büntit kapunk összesen/false start/ holding - mindez yardokban? 6/3/3 - 55
hány yardot nyalunk büntiben a CB-inkről, pass interferenc-ben? 20
hány játékosunkat büntetik illegal contact-tal? 3
ki nevet a végin? HINESWARD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀sutianap
😀 😀 😀


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
be is szarnék h a 4szer sackelnék ryant. alapból nem rossz az O falunk meg ryan is elég mobilis , szóval ez esélytelen szvsz. 1-2 sack tuti benne van a meccsben , de több nem...peach
Több sansz van a 4 sackre, mint a Falcons 100 futott yardjára. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Zsüti bácsi tippeldéje:
1. Dennis Dixonnak hány passzkísérlete/ sikeres passza/ TD passza/ intje/ futott yardja lesz? 30pass75% / 1/ 1 / 30
2. Dennis Dixont hányszor sackelik összesen/ Biermann/ Abraham? 3 / 0/ 0
3. Hányszor fogunk futni/ mennyi futott yardunk lesz összesen (DD is)? 40 / 140
4. Mennyi run TD-nk lesz? 2
5. Mendenhall mennyi yardot fut/ TD-je lesz/ fumble-je lesz? 70 / 0/ 0
6. Mennyi összyardunk lesz támadásban? 280
7. Hányszor járunk majd a Falcons redzone-jában/ ebből mennyi TD lesz? 6 / 3
8. Hány yardos lesz a leghosszabb passzunk? 60
9. Wallace hány elkapással/TD-vel zár? 4 / 1
10. Ward hány elkapással/TD-vel zár? 5 / 0
11. Miller hány elkapással/TD-vel zár? 2 / 0
12. Mennyi 20+ yardos passzunk/futásunk lesz? 3 / 0
13. Mennyi összyardja lesz a Falcons-nak? 270
14. Mennyi 20+ yardos passzuk/futásuk lesz? 1 / 0
15. Hányszor sackeljük Ryant/ le kell-e majd cserélni smile ? 4 / le 😂
16. Mennyi sackje lesz Woodley-nak/Harrisonnak/Timmons-nak? 0 / 0 / 3
17. Hányszor fog futni/ mennyi futott yardja lesz összesen a Falcons-nak? 35 / 100
18. Mennyi interceptionje lesz Polamalunak/ a CB-knek/ összesen? 0 / 0 / 0
19. Roddy White mennyi elkapással/TD-vel zár? 5 / 0
20. Tony Gonzalez mennyi elkapással/TD-vel zár? 6 / 2
21. Mennyi run TD-je/passzolt TD-je lesz a Falcons-nak? 2 / 2
22. Mennyi return TD-je lesz a Falcons-nak/ Steelers-nek? 0 / 1
23. Mi lesz a végeredmény? 34 - 31 ide

hány foga marad Tóni Gonzálónak a meccs végin? 17
hány lábbal futja Redman a Td-jeit? 2-3
mennyit sütianap a birókat szembe? 17 perc
hány offense büntit kapunk összesen/false start/ holding - mindez yardokban? 6/3/3 - 55
hány yardot nyalunk büntiben a CB-inkről, pass interferenc-ben? 20
hány játékosunkat büntetik illegal contact-tal? 3
ki nevet a végin? HINESWARD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1. Dennis Dixonnak hány passzkísérlete/ sikeres passza/ TD passza/ intje/ futott yardja lesz? 30 / 21 / 2 / 1 / 0
2. Dennis Dixont hányszor sackelik összesen/ Biermann/ Abraham? 3 / 1 / 0
3. Hányszor fogunk futni/ mennyi futott yardunk lesz összesen (DD is)? 40 / 160
4. Mennyi run TD-nk lesz? 2
5. Mendenhall mennyi yardot fut/ TD-je lesz/ fumble-je lesz? 120 / 2 / 0
6. Mennyi összyardunk lesz támadásban? 360/
7. Hányszor járunk majd a Falcons redzone-jában/ ebből mennyi TD lesz? 3 / 2
8. Hány yardos lesz a leghosszabb passzunk? 42
9. Wallace hány elkapással/TD-vel zár? 6 / 1
10. Ward hány elkapással/TD-vel zár? 4 / 0
11. Miller hány elkapással/TD-vel zár? 4 / 1
12. Mennyi 20+ yardos passzunk/futásunk lesz? 4 / 2
13. Mennyi összyardja lesz a Falcons-nak? 250
14. Mennyi 20+ yardos passzuk/futásuk lesz? 4 / 0
15. Hányszor sackeljük Ryant/ le kell-e majd cserélni smile ? 10 / le 😀
16. Mennyi sackje lesz Woodley-nak/Harrisonnak/Timmons-nak? 3 / 2 / 3
17. Hányszor fog futni/ mennyi futott yardja lesz összesen a Falcons-nak? 25 / 70
18. Mennyi interceptionje lesz Polamalunak/ a CB-knek/ összesen? 1 / 0 / 0
19. Roddy White mennyi elkapással/TD-vel zár? 6 / 2
20. Tony Gonzalez mennyi elkapással/TD-vel zár? 3 / 0
21. Mennyi run TD-je/passzolt TD-je lesz a Falcons-nak? 0 / 2
22. Mennyi return TD-je lesz a Falcons-nak/ Steelers-nek? 1 / 0
23. Mi lesz a végeredmény? 34 - 21 és nyerünk természetesen