San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Tevin Coleman

2 év 10 millió

jó deal, hajrá Tevin
shawnka
Jó deal de minek
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Tevin Coleman

2 év 10 millió

jó deal, hajrá Tevin
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Elég gáz, hogy egy top S-t nem tudtunk hozni ekkora választékból! Amugy szerintem dee ford jó döntés volt és bosa-t is elhozhatjuk mellé. Elférnek a pályán. De, hogy a secondary nagyon gyenge még az is biztos! De reménykedjünk, bent van még Clinton Dix, Tre boston!
Vass49ers
Craig Dahl még mindig jön ha kell.
Coolearie
megverlek eskü

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Elég gáz, hogy egy top S-t nem tudtunk hozni ekkora választékból! Amugy szerintem dee ford jó döntés volt és bosa-t is elhozhatjuk mellé. Elférnek a pályán. De, hogy a secondary nagyon gyenge még az is biztos! De reménykedjünk, bent van még Clinton Dix, Tre boston!
Vass49ers
Craig Dahl még mindig jön ha kell.
több mint 5 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Elég gáz, hogy egy top S-t nem tudtunk hozni ekkora választékból! Amugy szerintem dee ford jó döntés volt és bosa-t is elhozhatjuk mellé. Elférnek a pályán. De, hogy a secondary nagyon gyenge még az is biztos! De reménykedjünk, bent van még Clinton Dix, Tre boston!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Eddig remekül állunk a jövőévi 1/1hez is.
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Baltimore lett végül...
Szerintem nagyon gond van,baromira nem a tervek szerint alakulnak a dolgok,baromira erős draft kellene....
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Just to be clear, the @Browns not looking at Earl Thomas just because they traded Jabril Peppers. GM John Dorsey loves Damarious Randall at the same position Earl Thomas plays. They're in the market for a strong safety. That's not Thomas.

több mint 5 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Mi a helyzet Thomassal?
tipprusher
Otthon van pihen, köszöni jól van.
Coolearie
Köszönöm
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Mi a helyzet Thomassal?
tipprusher
Otthon van pihen, köszöni jól van.
több mint 5 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Mi a helyzet Thomassal?
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Csak én vagyok úgy, hogy várok és várok, mikor történik valami a csapattal valamelyik offseason-ben, hogy egy po esélyes csapat legyünk? Most is igazoltunk egy közepes lb-t nagy pénzért, de még kellene G,WR,CB,S,Edge,DT. Van pénz lóvére, de közben az igazán nagy nevek mennek ki. Ti kiket vártok a piacról?
Vass49ers
nyugalom, holnap este kezdődik a bulika
petey
igen és ki marad nekunk, van meg vki aki serulesbol ter vissza?
legalabb d.jacksont vagy tate-et illett volna elhozni a 0 wr allomany melle. mire sporol lynch?
az OBJ trade utan mar csak az kell hogy bukjuk bosat is es jojjon vmi fuves gyoker....
gaborik
Miért spórol?Égetjük a pénzt csak elég furán 🙂
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Mi a baj Dee Forddal? Szerintem jó döntés, korrekt áron. Ettől még jöhet Bosa vagy Allen a 2. választással. Pont ezek az játékosok hiányoztak eddig, mint Kwon vagy Ford aki kulcsjátékokat tud hozni. Az, hogy mennyit keres csak akkor lesz érdekes, ha nem váltják be a reményeket, ha jók lesznek senkit nem fog érdekleni.
SFGaben
szokás fikázni FA alatt 😀 felkészül a draft 😀

szerintem sem kell eret pattintani, kellett pass rush, lett. és ha jön Allen/Bosa szavunk nem lehet

több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mi a baj Dee Forddal? Szerintem jó döntés, korrekt áron. Ettől még jöhet Bosa vagy Allen a 2. választással. Pont ezek az játékosok hiányoztak eddig, mint Kwon vagy Ford aki kulcsjátékokat tud hozni. Az, hogy mennyit keres csak akkor lesz érdekes, ha nem váltják be a reményeket, ha jók lesznek senkit nem fog érdekleni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 151 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Darby is idetart.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 469 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elvileg Dee Ford egy jovo evi 2. korert erkezik a Chiefstol.
Stez
QB után rohangálni ki fog a Főnökék részéről?
Amadeus
Honey Badger don't care.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Jövő évi 2. körért nem vokt drága. Az ára pikánsabb. Idén mély a pass rush class a drafton szóval fene tudja...

több mint 5 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Lynch takarodj!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Elvileg Dee Ford egy jovo evi 2. korert erkezik a Chiefstol.
Stez
QB után rohangálni ki fog a Főnökék részéről?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, es amint hivatalos lesz a csere, 5 eves, 87.5 millio dollaros szerzodest kap Ford.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg Dee Ford egy jovo evi 2. korert erkezik a Chiefstol.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
PFF véleménye mit is kellene az 1/2vel kezdeni
 www.youtube.com/watch?v=bSITwXJO9E4

több mint 5 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Most van tele a f.. om az egész edzői stábbal
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Csak én vagyok úgy, hogy várok és várok, mikor történik valami a csapattal valamelyik offseason-ben, hogy egy po esélyes csapat legyünk? Most is igazoltunk egy közepes lb-t nagy pénzért, de még kellene G,WR,CB,S,Edge,DT. Van pénz lóvére, de közben az igazán nagy nevek mennek ki. Ti kiket vártok a piacról?
Vass49ers
nyugalom, holnap este kezdődik a bulika
petey
igen és ki marad nekunk, van meg vki aki serulesbol ter vissza?
legalabb d.jacksont vagy tate-et illett volna elhozni a 0 wr allomany melle. mire sporol lynch?
az OBJ trade utan mar csak az kell hogy bukjuk bosat is es jojjon vmi fuves gyoker....

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Csak én vagyok úgy, hogy várok és várok, mikor történik valami a csapattal valamelyik offseason-ben, hogy egy po esélyes csapat legyünk? Most is igazoltunk egy közepes lb-t nagy pénzért, de még kellene G,WR,CB,S,Edge,DT. Van pénz lóvére, de közben az igazán nagy nevek mennek ki. Ti kiket vártok a piacról?
Vass49ers
nyugalom, holnap este kezdődik a bulika