NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem neztem meg, ugy remlett, meg masodikak is lehetnek.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
0-9 után 5-10, az utolsó 6 meccsünkből 5 győzelem, ilyen ritkán szokott előfordulni.
Ezzel a lendülettel kell nekimenni a Ramsnek is, akik már lehet a PO-ra tartalékolnak, ki tudja mennyire lesznek élesek.
Alabama Niners
Nekik meg eleg sok kiemelesuk lehet, nyerniük kell. Az eddigi meccseken ratok tettem Jimmyvel, ebben a meccsben viszont mar kozel sem vagyok biztos😊
Wyatt
Csak 3. vagy 4. lehetnek, túl sok opció nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
Eric Branch
@Eric_Branch
#49ers have held five straight opponents to under 100 rushing yards for first time since 2012.

Nick Wagoner

@nwagoner
Jaguars have excelled defensively this season sending only four pass rushers. When they did today, #49ers QB Jimmy Garoppolo completed 67 percent of his passes for 2 TDs/1 INT, sacked once. Other QBs this season: 55 percent, 13 TD/18 INT, sacked 31 times.

David Lombardi
‏Verified account @LombardiHimself
21s22 seconds ago
Jacksonville: 51 sacks entering this game. 1 sack today

Sucksonville 😛

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kinéz nagyon egy JimmyG mez. Már most top seller a 49ers oldalán...
Hunreeth
Szorosan a Colbert mez után? 😉

több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Kinéz nagyon egy JimmyG mez. Már most top seller a 49ers oldalán...
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
grat a tegnapihoz! nagyon komoly csapat lesz ez jövőre (vagyis már most is az, csak kár, hogy későn). nagyon drukkoltam, hogy Jimmy G vagy maradjon a Patsben, vagy menjen a Jagsbe, ugy tunik nem volt alaptalan 😊
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A rams ellen kulcs kérdés lesz Gurley megállítása, a jags ellen Fournette-t sikerült 48 yardon tartani, aki szintén kiváló futó és nagyrészt az ő futásai alapozzák meg a passzjátékukat. Gurley hetek óra remek formában van, de meg kell állítani őt ami nem lesz egyszerű.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
0-9 után 5-10, az utolsó 6 meccsünkből 5 győzelem, ilyen ritkán szokott előfordulni.
Ezzel a lendülettel kell nekimenni a Ramsnek is, akik már lehet a PO-ra tartalékolnak, ki tudja mennyire lesznek élesek.
Alabama Niners
Nekik meg eleg sok kiemelesuk lehet, nyerniük kell. Az eddigi meccseken ratok tettem Jimmyvel, ebben a meccsben viszont mar kozel sem vagyok biztos😊
Wyatt
Meg ugye a Rams-49ers rivalizáció, idegenben nem vagyunk esélyesek. Számomra már így is túlteljesített a csapat. A lényeg, h a játék képe sokat ne változzon és pariban legyünk, nekünk a végeredmény szinte másodlagos.
több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Csak jelzem, hogy Belichick azért cserélte el hozzánk Jimmy G-t, hogy megverjük vele a Jagst és így ők pihenhetnek a rájátszás első hetén. Az az ember egy géniusz 😀 😀 😀
Csiriba
Nem mondom, hogy nem örülnék neki, ha most 49ers - Steelers meccs jönne. 😀 Nehogy megtréfáljon egy Jets. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
0-9 után 5-10, az utolsó 6 meccsünkből 5 győzelem, ilyen ritkán szokott előfordulni.
Ezzel a lendülettel kell nekimenni a Ramsnek is, akik már lehet a PO-ra tartalékolnak, ki tudja mennyire lesznek élesek.
Alabama Niners
Nekik meg eleg sok kiemelesuk lehet, nyerniük kell. Az eddigi meccseken ratok tettem Jimmyvel, ebben a meccsben viszont mar kozel sem vagyok biztos😊

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Csak jelzem, hogy Belichick azért cserélte el hozzánk Jimmy G-t, hogy megverjük vele a Jagst és így ők pihenhetnek a rájátszás első hetén. Az az ember egy géniusz 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ja és Gould mondjon le, mi az, hogy csak 1/1 FG??????? Meg extrát blokkoltak, amiből visszahordtak 2 pontért.
Szóbeli fegyelmit neki! 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
0-9 után 5-10, az utolsó 6 meccsünkből 5 győzelem, ilyen ritkán szokott előfordulni.
Ezzel a lendülettel kell nekimenni a Ramsnek is, akik már lehet a PO-ra tartalékolnak, ki tudja mennyire lesznek élesek.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 642 — !SuPeR6BoWL!
Diszkont áron szereztetek frencsájz kúbét 😎🤘

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
Grat Niners. Minden szempontból felülmúltatok minket. Tényleg a csillagos ég jövőre a határ Jimmy G-vel.
iktriad
sok sikert nektek is Ik, rátok fér annyi ínséges idő után.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Szép ajándék! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis önszívatós meccs volt ez, de totál megérdemelt győzelem, vagy ahogy én mondanám, papírforma 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Niners. Minden szempontból felülmúltatok minket. Tényleg a csillagos ég jövőre a határ Jimmy G-vel.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 220
Boldog Karácsonyt!
 drive.google.com/open?id=1SHSB3473P9LdJAyMFI43adlmHQHebu7S

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 048 — Erin Elite Andrews
Boldog Karácsonyt, 9ers fanok és a bowl.hu gyermekei!
petey
Boldogat!
Nektek azért szépen odaraktak a karácsonyfa alá egy jó kis franchise QB-t! 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
Boldog Karácsonyt, 9ers fanok és a bowl.hu gyermekei!

több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Én úgy gondolom, hogy főleg ezzel a 1-minute drive-val JimmyG megmutatta, hogy lehet rá építeni és képes elvezetni a csapatot PO-ba.. Egy második körös cetliért pedig ajándék volt. Jó edző is van most a 9ersnél, egy okos drafttal nem csak a regular seasonben nézheti majd az ember a srácokat. Talán furán hangzik, de most kb. Jimmy adott egy kis ízelítőt, innen már nem biztos, hogy tovább rontanék az első körös picken. 😀 Amúgy ha nyerik a hátralévő meccseiket, kb. hányadik választás lehet az övék? Mert egy magas első kört lehet beáldoznék egy későiért plusz egy második körért, hogy még több célpontot, nagyobb mélységet adjon a csapatnak mind O-ban és mind D-ben. Nálatok mik a hiányposztok? Remélem Hyde nem megy el, és akkor nem kell arra is ellőni akár 1 picket, mert egy nagyon jó offense jöhet össze, kb. mint a tavalyi Falcons.. Jövőre szerintem még az ideinél is izgalmasabb lehet az NFC.
Hunreeth
ha sikerülne a piacon a támadófalat erősíteni és szerezni egy elkapót(landry), akkor én nem nagyon erőltetném hyde megtartását. 2-3. körben találni olyat amilyen ő, olcsón évekre. viszont ha ugyanolyan szegényes lesz az FA mozgás mint tavaly, akkor meg elfér blokkolni jimmy előtt 😀

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333

KKÜ srácok!

The Amazing Racoon