NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
mivel már hiányzott az újabb IR így most gyorsan pótoltuk: TBrown is megy pihizni műtét után.
jövőre nem tudom itt lesz-e még...
petey
A sérülése miatt gondolod?
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
mivel már hiányzott az újabb IR így most gyorsan pótoltuk: TBrown is megy pihizni műtét után.
jövőre nem tudom itt lesz-e még...

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én most arra leszek nagyon kiváncsi, hogy a stadion lelátói mennyivel lesznek tömöttebbek, mint eddig idén. Utolsó két hazai meccs jön, ahol van győzelmi esély a Titans ellen kicsit több, mint a Jax ellen, de ha egyszer egy szekér beindul..... Jó lenne látni a tömött lelátókat újra és élvezni a szurkolást! A csapat motivációban a toppon van, így bármi összejöhet 😊
több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
 www.49erswebzone.com/articles/112567-schefter-browns-begging-garoppolo-belichick-49ers-would-right/

hát ez elég megalázó lehetett a Brownsnak, térden állva könyörögni BB-nek Garoppoloért...de BB azt mondta lóf@sz a seggetekbe.
petey
Kövezzetek meg, de szerintem egy újabb tehetség veszett volna el a Browns süllyesztőben.

Irány a rájátszás! Titan Up!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/112567-schefter-browns-begging-garoppolo-belichick-49ers-would-right/

hát ez elég megalázó lehetett a Brownsnak, térden állva könyörögni BB-nek Garoppoloért...de BB azt mondta lóf@sz a seggetekbe.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 www.facebook.com/SANFRANCISCO49ERS/videos/10154951964366875/?multi_permalinks=1484225338360779¬if_id=1513057577656987¬if_t=group_activity

az újabb W utáni bulika
petey
Elnézve olyan nagy az öröm, mint amikor a tékozló fiú hazatért.
"...vigadjunk és örüljünk, mert a 49ers halott volt és életre kelt, elveszett és megkerült..."
Remélem, hogy a szombati meccsen két jelentős feltámadást produkáló gárda színvonalas mérkőzését láthatjuk majd. A hit most talán a Frisco játékosaiban a nagyobb, de azt se felejtsük el, hogy a Titans még mindig rájátszásra esélyes. Ha más nem ez kellene, hogy a győzelem megszerzésért feltüzelje őket.
Akárki is örül majd jobban a végén, én a tisztes helytállás reményében várom a szombati ütközetet.
Timotheus
Legalább lesz kinek szorítani, innen a Bay másik partjáról is!
több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
 www.facebook.com/SANFRANCISCO49ERS/videos/10154951964366875/?multi_permalinks=1484225338360779¬if_id=1513057577656987¬if_t=group_activity

az újabb W utáni bulika
petey
Elnézve olyan nagy az öröm, mint amikor a tékozló fiú hazatért.
"...vigadjunk és örüljünk, mert a 49ers halott volt és életre kelt, elveszett és megkerült..."
Remélem, hogy a szombati meccsen két jelentős feltámadást produkáló gárda színvonalas mérkőzését láthatjuk majd. A hit most talán a Frisco játékosaiban a nagyobb, de azt se felejtsük el, hogy a Titans még mindig rájátszásra esélyes. Ha más nem ez kellene, hogy a győzelem megszerzésért feltüzelje őket.
Akárki is örül majd jobban a végén, én a tisztes helytállás reményében várom a szombati ütközetet.

Irány a rájátszás! Titan Up!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.facebook.com/SANFRANCISCO49ERS/videos/10154944632076875/
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
taktikabuziknak vagy csak akik szeretik az elemzéseket. már feltűnt nekem is hogy Shanny WCO elemeket játszat. és ez még elég limitált playbook Jimmynek.
 ninernoise.com/2017/12/11/49ers-playbook-week-13-cross-country-dagger/
petey
WCO, EWO, KCO, PCO, BCO, nekem amíg nyerünk krvára mindegy 😀
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Colbertsexual? #38
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24520532_1764744833536741_9063086503067910144_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ORTvAo2sUooQ7kNvgHde4n0&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AbluPts1XekHu45jJPtWZZ2&oh=00_AYBMkHhiIP8OJ1ZNjuBfblcRJnmNNdnr8AVYykU87vojrA&oe=670ACC11
12 Reaktionen | walkout | By Arch49er | Facebook


Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Nekem Celek TD-jénél tünt úgy, hogy mintha megint WCO-t látnék (de gondolom, majd elmondja, aki ért hozzá miért nem). Végül is ez most kevésbé izgat. Ha konzisztensen tudja JG azt nyújtani, amit az első két meccsén, egy jó offseason után megint úgy ülhetünk majd le a meccseket nézni, hogy lesz miért izgulni. És ez mindent megér
diverdoc
WCO-n alapuló szerintem is, apjától és Kubiaktól is nyult dolgokat, de azt hiszem önállót alkot a makacs ír fejével 😀 , végre megvan az irányító aki képes a gyors passzok végrehajtására, bootleg playaction Kubiaktól meg zonablokk a futáshoz talán apútól? passznemtom.. de egyre jobban tetszik 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24280280_10154951967851875_6922192859613364224_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=WmRY_DSP-JUQ7kNvgFSjlbb&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AO4Yb_UExf8enMyJnejHFtG&oh=00_AYBsy5GQwNp2FNVVVG4eShHKcKTU5ZLlaLT2K9T5D50pcA&oe=670AD88D
172.106 Aufrufe · 5.797 Reaktionen | CELEK TIME! Go inside the 49ers locker room after the road win 🙌 | By San Francisco 49ers | Facebook
CELEK TIME! Go inside the 49ers locker room after the road win 🙌


az újabb W utáni bulika

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem Celek TD-jénél tünt úgy, hogy mintha megint WCO-t látnék (de gondolom, majd elmondja, aki ért hozzá miért nem). Végül is ez most kevésbé izgat. Ha konzisztensen tudja JG azt nyújtani, amit az első két meccsén, egy jó offseason után megint úgy ülhetünk majd le a meccseket nézni, hogy lesz miért izgulni. És ez mindent megér


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
taktikabuziknak vagy csak akik szeretik az elemzéseket. már feltűnt nekem is hogy Shanny WCO elemeket játszat. és ez még elég limitált playbook Jimmynek.
 ninernoise.com/2017/12/11/49ers-playbook-week-13-cross-country-dagger/
petey
Ahogy a cikk is céloz rá, az apja a Walsh-féle coaching treeről jön (hogy mást ne mondjak a 29. SB-t úgy sikerült megnyernetek h Mike volt itt az OC).
Kyle pedig ugye edzői karrierje elején leginkább az apján és Gary Kubiakon (Mike talán legkiválóbb tanítványa) szocializálódott, így érthető a WCO-hatás, pl. a playbook nyelvezete is tudtommal West Coast, amit használ, a Patsnél pedig Erhardt-Perkins-gyökerű rendszer van és azt a nyevezetet is használják tudtommal .

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/939916766565855237

amikor még a niggák az utcán mászkáltak a Szokol rádióval a vállukon. Mekkora arcok már 😀
petey
A motiválás azért nagyon a helyén van, kevés "kétgyőzelmes" csapatot láttam így küzdeni decemberben. Pedig még csak nem is csoportmeccs volt...
Gyulus
sokat számít hogy hisznek a rendszerben és a kultúrában...gondolom látják, hogy a jövőben mire lesz képes egy full csapat.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
taktikabuziknak vagy csak akik szeretik az elemzéseket. már feltűnt nekem is hogy Shanny WCO elemeket játszat. és ez még elég limitált playbook Jimmynek.
 ninernoise.com/2017/12/11/49ers-playbook-week-13-cross-country-dagger/

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/939916766565855237

amikor még a niggák az utcán mászkáltak a Szokol rádióval a vállukon. Mekkora arcok már 😀
petey
A motiválás azért nagyon a helyén van, kevés "kétgyőzelmes" csapatot láttam így küzdeni decemberben. Pedig még csak nem is csoportmeccs volt...
Gyulus
Sőt, már az első győzelemnek is úgy örültek, mint egy konfdöntőnek az öltözőben, 0–9 óta pedig 3–1 a mérleg. Látszik, hogy kezdik elhinni, hogy nyerhetnek meccseket, és szerintem Jimmy fiú jó lesz itt jövőre is (jó, voltak bődületes baromságai, de amúgy nem volt rossz és rendre elvitte pontszerzésig a csapatot), ha már esetleg jobban képben lesz a playbookkal és felépül a 30 IR-es emberke.

Ez a mentalitás pedig szerintem fontosabb, mint néhány hellyel magasabban draftolni. Aztán valami minimális fal legyen itt előtte, mert így nem biztos, hogy túl költséghatékony drága irányítót tartani 😀

több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/939916766565855237

amikor még a niggák az utcán mászkáltak a Szokol rádióval a vállukon. Mekkora arcok már 😀
petey
A motiválás azért nagyon a helyén van, kevés "kétgyőzelmes" csapatot láttam így küzdeni decemberben. Pedig még csak nem is csoportmeccs volt...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Reuben Fosterről van valami infó? Mert nem figyeltem, hogy miután lent maradt volt-e fent, vagy sem.
kristóf17
Itt az infó róla:
Reuben Foster got wind knocked out of him when Lamar Miller crushed him while picking up a blitz. Foster did not miss a snap.
SFGaben
Köszönöm! 😊
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Reuben Fosterről van valami infó? Mert nem figyeltem, hogy miután lent maradt volt-e fent, vagy sem.
kristóf17
Itt az infó róla:
Reuben Foster got wind knocked out of him when Lamar Miller crushed him while picking up a blitz. Foster did not miss a snap.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Reuben Fosterről van valami infó? Mert nem figyeltem, hogy miután lent maradt volt-e fent, vagy sem.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/939916766565855237

amikor még a niggák az utcán mászkáltak a Szokol rádióval a vállukon. Mekkora arcok már 😀

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
az első félidőben nem értettem a playhívásokat, folyamatosan középen támadott Shanny, dupla coverage be dobáltatta a lasztit, több int is lehetett volna belőle. Aztán mikor elkezdte a széleket játszani jöttek is a yardok.
Nem láttam még irányítót akinek ilyen gyors lenne dobómozdulata. A belső nyomást ő se szereti , mint Tom de a szélről érkező nyomás elől szépen tér ki/lép fel.
Én egy az egyben Wilsonhoz hasonlítanám annyi különbséggel, hogy lábon nem olyan veszélyes de simán megfogja ő is futni idővel a rövid yardos szitukat, btw Shanny hívott rá option futást is.
ezeket a 15 yardos dropback-eket kellene kinőni idővel de ez gondolom a szar fal miatt van.
Ha a sérültek visszatérnek jövőre egész komoly csapat lehet itt, viszont meg kell erősíteni a falat és kell top játékos a secbe mindenképpen és kell egy jó kezű futó. (Veeren, Dion Lewis, Sproles esetleg elérhető lesz.)
Bocs az "okoskodásért"
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Na eddig jól néz ki Gerappa, remélem a Titansnak is odaver, mert kell a helyük 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀