San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
A pénzzel van itten baj sztem nem mással. Megadták a nagy lóvet kikezdték/elüldözték a jóHCját odaállítottak egy bábot s most nem akarjál hagyni Chipnek, hogy újra felépítse mert akkor azt a túl sok pénzt valóban ki kéne fizetni ha úgy alakul. Pedig már struktuálásba is belement. Ezért le lehet kövér disznózni a HCt csak ha aztán levágják nem biztos hogy ízleni fog a hurka. Várjubnk még 3 meccset aztán ha akkor is gáz van, lehet pörkölni.
dande
az lehet hogy szarízü lesz a hurka, de hogy elkezdi a nyakas ír fejével azt játszatni aki edzésen ügyes áll fekszikparancsra.. és inkább szétszopatja az amúgy sem acélos védelmünket... azért lehet nem fog fájni ha jön a böllérkés.. tudta hova jön nem? olvasta a híreket és hallotta a pletykákat, itt egy York Baalke tengely közé érkezett anál orál kombóba mire számitott?

bosszúból nem játszatja Hodgest? helyette kezd Wilhoite?? merthogy Bellore helyén nem kezdhet és a többi BS..
tehát tudjuk hogy jön Shady erre nem a futás elleni egyetlen épkézláb LB kezd hanem a leggyengébb???
az elmúlt 3 meccsen Hodges: 0 - 11 - 4 Wilhoite: 76 -54 - 76 Bellore: 29 - 68 - 79 snap
emögött milyen mélyebb konteó van? vagy Baalket égetni akarja hátha ő lesz az erősebb kandisznó?
ez WTF??
"Why is Gerald Hodges not playing as a linebacker?
It’s just the rotation based on what we do during the week at practice, whether we’re going to play Mike or we’re going to play Gerald. I know Mike has done a really good job for us when we’ve given him the opportunity. So it’s based on how we practice and how we train. That’s why we’ve made those decisions."

nem kéne összerúgnia a port a játékosokkal sem, ebből már egy helyen nem jött ki jól, nem tanulta meg hogy ez nem a college, itt nem megy sokra ha nem próbál meg mint vezető nem erőből kommunikálni mert a tiszteletet egyelőre az NFL-ben nem érdemelte ki.. csak nem volt véletlen a sok konfrontáció Matthisel, Desean Jacksonnal, Shadyval.. etc..

persze tök jó lesz ha happy béke kistündéres egyenzoknik és fix decibeles Beatles fog szólni az öltözőben és mindent elemzünk és mindent mérünk, és este 9kor mindeni ágyba.. csak éppen ez a szigor lesz a végzete itt is..

mert kiderül hogy Oz csak egy függöny mögötti kis ember aki a vetitőgépet kezeli de vihart kavarni nem képes..
na ez kijött belőlem jajdejóó

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Kaep elfáradt a második félidőre, még nem 100% az látszik éss lényegesen gyengébb volt mint az elsőben,főleg mikor volt rajta nyomás viszont gyorsabban döntött, a végrehajtásban viszont érződött a rozsda,
DE.. nem éreztem azt ha megvolt a snap hogyjajúristentutielbasssszaa..az kitáncolt safety meg medzsik volt na..
lehet csak saját elmémprojekciója vagy messiásvárás részemről de inkánn nézem ahogy ágyúlövés passz kiejt Davis, mint mikor Gabika fejen csűri..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
A pénzzel van itten baj sztem nem mással. Megadták a nagy lóvet kikezdték/elüldözték a jóHCját odaállítottak egy bábot s most nem akarjál hagyni Chipnek, hogy újra felépítse mert akkor azt a túl sok pénzt valóban ki kéne fizetni ha úgy alakul. Pedig már struktuálásba is belement. Ezért le lehet kövér disznózni a HCt csak ha aztán levágják nem biztos hogy ízleni fog a hurka. Várjubnk még 3 meccset aztán ha akkor is gáz van, lehet pörkölni.
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hodges és Skov pedig esélyt sem kap a bizonyításra.
SFGaben
Pont ez a probléma hogy nem mindenki kap lehetőséget. Most csak ezt tudom felhozni..Lásd Kaep esetét, 5 hetet(!) kellett várni rá holott már a 2. - 3. meccsen is jöhetett volna.
Coolearie
Értem én, hogy Gabbert kurva gyenge, de úgy kezelitek ezt a Kap kérdést, mintha a megváltó érkezett volna el...

Tegnap a szünetig 17-13-as hátrányban voltatok, oda tudott dobni egy hosszú passzt Smithnek, hurrá.

2. félidő: 5/18, 27% completion, 52 yard, 39-es rating, a 2. félidőt 28-3-ra buktátok el. Nyilván nem szerencsés, ha 800 futott yardot kap egy védelem, de az sem segítette őket, hogy amikor igazán elment a meccs, akkor a következő volt a folyamat:
SF turnover on downs, 40 yraról, jó mezőnypozícióból jöhetett a Bills --> TD. Ezután sikerült a FG-t rúgni, még mindig nem volt drámai a különbség (24-16).
FG után a Bills végigment egy 4 perces TD-drive-val, erre úgy sikerült válaszolni, hogy fumble a kickoff után --> védelem azonnal jöhetett vissza pihenő nélkül --> újabb TD, majd az offense egy szép 3&out-tal újabb másfél perc pihenőt bírt engedélyezni a védelemnek --> újabb hosszú TD drive.
somoskovig
jól megválaszoltad miért nem Kaep-en ment el a meccs, hanem a védelmen. Igen üdítő látni, hogy így játszik, még ha szar, akkor is egy más dimenzió, mint Gabika.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Hodges és Skov pedig esélyt sem kap a bizonyításra.
SFGaben
Pont ez a probléma hogy nem mindenki kap lehetőséget. Most csak ezt tudom felhozni..Lásd Kaep esetét, 5 hetet(!) kellett várni rá holott már a 2. - 3. meccsen is jöhetett volna.
Coolearie
Értem én, hogy Gabbert kurva gyenge, de úgy kezelitek ezt a Kap kérdést, mintha a megváltó érkezett volna el...

Tegnap a szünetig 17-13-as hátrányban voltatok, oda tudott dobni egy hosszú passzt Smithnek, hurrá.

2. félidő: 5/18, 27% completion, 52 yard, 39-es rating, a 2. félidőt 28-3-ra buktátok el. Nyilván nem szerencsés, ha 800 futott yardot kap egy védelem, de az sem segítette őket, hogy amikor igazán elment a meccs, akkor a következő volt a folyamat:
SF turnover on downs, 40 yraról, jó mezőnypozícióból jöhetett a Bills --> TD. Ezután sikerült a FG-t rúgni, még mindig nem volt drámai a különbség (24-16).
FG után a Bills végigment egy 4 perces TD-drive-val, erre úgy sikerült válaszolni, hogy fumble a kickoff után --> védelem azonnal jöhetett vissza pihenő nélkül --> újabb TD, majd az offense egy szép 3&out-tal újabb másfél perc pihenőt bírt engedélyezni a védelemnek --> újabb hosszú TD drive.
somoskovig
nekünk az most...jöjjön Ponder? vagy nem értem. ezzel kell főzni. üdítő látni egy olyan passzt ami tovább megy, mint 6 yard. és azért mindenki látta Kap mire képes. most még rozsdás, és volt egy-két passza ami rövid volt, de egy 2012-13-as Kap ezt gond nélkül megoldotta volna. nincs még ott teljesen fizikálisan.
nem mondom, hogy tökéletes volt. viszont, szerintem jól ment végig a readeken, nem menekült a zsebből. mire nem képes egy fasza pass prot. OL...kellene playmaker WR, TE és a futásblokkon kell dolgozni.

de jöhet ide Brady is ha a védelem gyakorlatilag játssza a láthatatlan embert...

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Hodges és Skov pedig esélyt sem kap a bizonyításra.
SFGaben
Pont ez a probléma hogy nem mindenki kap lehetőséget. Most csak ezt tudom felhozni..Lásd Kaep esetét, 5 hetet(!) kellett várni rá holott már a 2. - 3. meccsen is jöhetett volna.
Coolearie
Értem én, hogy Gabbert kurva gyenge, de úgy kezelitek ezt a Kap kérdést, mintha a megváltó érkezett volna el...

Tegnap a szünetig 17-13-as hátrányban voltatok, oda tudott dobni egy hosszú passzt Smithnek, hurrá.

2. félidő: 5/18, 27% completion, 52 yard, 39-es rating, a 2. félidőt 28-3-ra buktátok el. Nyilván nem szerencsés, ha 800 futott yardot kap egy védelem, de az sem segítette őket, hogy amikor igazán elment a meccs, akkor a következő volt a folyamat:
SF turnover on downs, 40 yraról, jó mezőnypozícióból jöhetett a Bills --> TD. Ezután sikerült a FG-t rúgni, még mindig nem volt drámai a különbség (24-16).
FG után a Bills végigment egy 4 perces TD-drive-val, erre úgy sikerült válaszolni, hogy fumble a kickoff után --> védelem azonnal jöhetett vissza pihenő nélkül --> újabb TD, majd az offense egy szép 3&out-tal újabb másfél perc pihenőt bírt engedélyezni a védelemnek --> újabb hosszú TD drive.

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hodges és Skov pedig esélyt sem kap a bizonyításra.
SFGaben
Pont ez a probléma hogy nem mindenki kap lehetőséget. Most csak ezt tudom felhozni..Lásd Kaep esetét, 5 hetet(!) kellett várni rá holott már a 2. - 3. meccsen is jöhetett volna.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kap hozta azt, ami várható volt tőle. Ez még mindig jobban nézett ki, mint Gabbert az elmúlt mérkőzéseken. Nem tudom elképzelni, hogy ezek után ne ő legyen a kezdő irányító. Egyébként meg addig teljesen mindegy, amíg ilyen a #D. Wilhoite, Bellore, Purcell szerintem kuka. Hodges és Skov pedig esélyt sem kap a bizonyításra.
A következő mérkőzések kérdése, hogy Kap tud-e még a 2013-as formája közelében játszani. Gabit pedig szépen engedjük el az idény végén.
Közben pedig remélem a háttérben gőzerővel keresik az új GM-t.
több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Helm, mi is másik stábért (is) imádkozunk, csak más a szeretet nyelvünk 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Csiriba!

Szerintem akkor vágjátok ki oneilt, ha valamilyen megalapozott ok-okozati elemzés után az derül ki, hogy ki kell vágni.

Srácok!
Na nehogymár a 9-ers legyen a sajnálatra méltó szimpi csapat.
Ez viccnek is erős. A Lions, a Bills, a Jax, a Browns megdolgoztak ezért, alkalmatlan GM-ek edzők sokasága kellett ehhez. Itt legfeljebb a Jimbo utáni korszak a gáz. még Norv Turner alatt is söpörtétek a Seattlet. Úgy voltatok rosszak, hogy brilliáns volt a csapat magja, és csak az edzőt várta, aki mindet a helyére tesz.
A Bills 10 évig nem tudta megverni a Patriotsot. Ti azt érzitek, hogy Baalke = Ray Farmer, pedig nagyon nem, csak nem ehhez vagytok szokva. Ebből is látszik, hogy nem tartoztok közénk, a mi mentalitásunk a vereség elfogadása, és annak a kutatása, hogy lehet-e még lejjebb. 4 vesztett SB. 99 óta semmi rájátszás, 0-16, 20 kezdő irányító 8 év alatt. Ez valami, a Niners még romjaiban is menő! A fekete mezetek annyira gyilkos, hogy a Raders traditional kifestőkönyv ahhoz képest.

So-cal, nor-cal, San Luis Obispo th frontier, a világ legmenőbb gitárgyártói,
Seymour Duncan, Mesa Boogie, Live at Fillmore - Welsh Fargo, fehér alapon piros csíkos verdák...
A világnêzet, hogy minden emberi lény egyenlő, Exploratorium..., A pier.... Girardelli,
Walsh, Seifert- baszod ez a Niners. A Niners nem kis csapat, hanem az egyik legkeményebb, legnyakasabb állam legnagyobb csapata. Nem vagytok szánalmas looser csapat, csak átmeneti balfaszkodás van, képhiba. Képzeljük el, hogy Romonak állást ajánl a Niners, és a Browns/Bills...melyiket választja?

Jövőre totál új stáb lesz, es lefogadom, hogy legkésőbb18-ban lerugjátok a csoport veséjét.
Friscoba, mindig nehéz volt FA-kat csábítani... kurvára így legy.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
na akkor előbbre lehet hozni a nagytakarítást. szóval ilyen érzés lehet Lions/Browns/Jags fannak lenni 😉
petey
Üdv a klubban! 😀

A bills két forduló után kivágta romant. Mi mikor vágjuk ki Oneilt? érthetetlen def hívások, szar taktika. Pont mintha a tavalyi clevelandi defenset látnám. Oneil takarodj! Egyértelmű, hogy nem az Offense miatt kapunk ki, nem ők kaptak 45 pontot és valljuk be ha egy meccsen enged a def 300yardot és 3 td-t nem várható el az offensetől, mindegy ki a qb, hogy 4 td-t csináljon...

Egy kis kiegészítés, ellenfeleink futó statisztikái:
vs. Bills: 312 yards, 7.1 ypc
vs. Cardinals: 172 yards, 4.6 ypc
vs. Cowboys: 194 yards, 5.0 ypc
vs. Seahawks: 127 yards, 4.1
vs. Panthers: 176 yards, 4.8

Ami érdekes a yard per carry, mivel szinte két futásból megcsinálták a first downt az ellenfeleink. Így nagyon nehéz. A sajtó és mindenki hivatkozik itt Bowman és Armstrong kiesésére és a gyenge cserékre, utóbbi a head office hibája, Baalke, míg előbbi pech.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
http://www.ninersnation.com/2016/10/16/13300298/chip-kelly-49ers-week-7-starting-quarterback-colin-kaepernick-blaine-gabbert

ha ez komoly Csipp.. akkor a kurvaanyád te dagadt disznó

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Szégyen, hogy 300 yardokat futnak ellenünk, zsinórban 5. mérkőzés, amikor az ellenfél RB 100 yard fölé jut
SFGaben
DC , LB pozi edző kukába.. és persze Baalke

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Szégyen, hogy 300 yardokat futnak ellenünk, zsinórban 5. mérkőzés, amikor az ellenfél RB 100 yard fölé jut
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Kiváncsi voltam rá.. De nagyon szar 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na akkor előbbre lehet hozni a nagytakarítást. szóval ilyen érzés lehet Lions/Browns/Jags fannak lenni 😉

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Abban azért reménykedem, hogy jobban fog kinézni az offense mint Gabberttel. Ha pedig nem akkor -újra- kiderül, hogy új QB kell.
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Túl nagyok ne legyenek az elvárásaink Kaep-el szemben, személy szerint pár bíztató dolgot már megelégedettséggel nyugtáznék, a győzelemben nem reménykedek, de nem sértődnék meg 😊
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Érdekes dolog ez, Kap kezd ma, újra lehet reménykedni.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Ha most Ray papa még játszana akkor neki minden egyes centet büntetésre kellene fizetni..
Coolearie
Álszent szar dolog. Vicc 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hyde-t megbüntette a csapat 9115 USD-re, a taunting büntije miatt, az arizona elleni meccsen. Teljesen egyet értek vele, felesleges volt és totálisan visszavetette a drive-t amit a szöszke kapitány egy szép int-el zárt. Mondjuk az nem a taunting bünti miatt volt. Nekem fájna ez az összeg USD-ben, de valszeg Hyde-t nem annyira érinti...
Csiriba
Az NFL = NoFunLeague büntet ilyenkomoly bünőkért mint egy bicepszbefeszítés 1.down után.. Egy vicc az egész.
Josszi
A büntetés mértéke teljesen vicc. Viszont amit csinált az teljesen felesleges volt és butaság. Hátráltatta a csapatot és megtörte a drive lendületét. Mondjuk ezért inkább az edzőnek kellene megrovásban részesítenie, használva a pedagógiai vénáját. A pénzbüntetés inkább szánalmas látszatot kelt, biztos nem tartja vissza hogy még egyszer ilyen hülyeséget csináljon.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Ha most Ray papa még játszana akkor neki minden egyes centet büntetésre kellene fizetni..
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Hyde-t megbüntette a csapat 9115 USD-re, a taunting büntije miatt, az arizona elleni meccsen. Teljesen egyet értek vele, felesleges volt és totálisan visszavetette a drive-t amit a szöszke kapitány egy szép int-el zárt. Mondjuk az nem a taunting bünti miatt volt. Nekem fájna ez az összeg USD-ben, de valszeg Hyde-t nem annyira érinti...
Csiriba
Az NFL = NoFunLeague büntet ilyenkomoly bünőkért mint egy bicepszbefeszítés 1.down után.. Egy vicc az egész.

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hyde-t megbüntette a csapat 9115 USD-re, a taunting büntije miatt, az arizona elleni meccsen. Teljesen egyet értek vele, felesleges volt és totálisan visszavetette a drive-t amit a szöszke kapitány egy szép int-el zárt. Mondjuk az nem a taunting bünti miatt volt. Nekem fájna ez az összeg USD-ben, de valszeg Hyde-t nem annyira érinti...
  Felkapott fórum témák