San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Norv Turner(Vikings OC) felmondott.
?
Coolearie
öreg már...nem hiszem, hogy nekünk benne kellene gondolkodni.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Norv Turner(Vikings OC) felmondott.
?
Coolearie
és akkor mi van? Csip munkája nincs veszélyben, OC-nek meg biztos nem fogja maga mellé venni... szal felejtős.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Norv Turner(Vikings OC) felmondott.
?
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Feleslegez nekünk ezen gondolkodni. Mi innen még a portás dolgába sem tudnánk beszólni mert annyira leszarnának minket.
Ezt majd a 49ers vezetőség fogja szétkúrni.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Lol mintha csak a Browns topicban lennék, draft latolgatása október végén 😀 😀 😀 mondjuk ott ez már kb szeptember közepén elkezdődött 😀

Az 1/1-re semmi esély, a barnák nagyon gyengék, esélyük sincs megverni bárkit, szerintem még az Ohio State Buckeyes is megverné őket...
Csiriba
...meg az Alabama és a Michigen, talána a Clemson/Luville duó is. Csak a legnagyobb gáz, hogy ez kishíján ránk is igaz 😕
Alabama Niners
erről tartottak, egy konkrét szavazást amerikában, amelyen a válaszadók 70%-a azt válaszolta, hogy az Ohio State megverné a Browns-t.


több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Sziasztok! Erről hallottatok már?

Eredeti 49-ers pólót árvereznek el 6 HOF vizílabdásunk aláírásával:

 www.facebook.com/vigyelhaza/photos/a.1481644755183935.1073742743.149015598446864/1481644795183931/?type=3&theater

 www.facebook.com/vigyelhaza/photos/a.1481644755183935.1073742743.149015598446864/1481644808517263/?type=3&theater

Szép relikvia lehet.
csi77
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/14676507_1338295322877143_2040048468474462208_n.jpg?stp=c153.0.461.460a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=109&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=fX5Bp0oTbxEQ7kNvgFmtVOJ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAhmabm45RhqBMdXaO4mW_9shdNlK3oMz6yNEJnE4EQ5A&oe=670D278D
Magyar Vízilabda Szövetség on Instagram: "Már San Franciscóban a halhatatlanok. 😊 Szécsi Zoltán, Molnár Tamás, Kiss Gergely, Kásás Tamás és Biros Péter. Hall of Fame-avatás szombaton éjjel , Benedek Tibor is ott lesz. #waterpolo #waterpolohungary #waterpolohu #isof"
685 likes, 5 comments - waterpolo.hu on October 28, 2016: "Már San Franciscóban a halhatatlanok. 😊 Szécsi Zoltán, Molnár Tamás, Kiss Gergely, Kásás Tamás és Biros Péter. Hall of Fame-avatás szombaton éjjel , Benedek Tibor is ott lesz. #waterpolo #waterpolohungary #waterpolohu #isof".

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Erről hallottatok már?

Eredeti 49-ers pólót árvereznek el 6 HOF vizílabdásunk aláírásával:

 www.facebook.com/vigyelhaza/photos/a.1481644755183935.1073742743.149015598446864/1481644795183931/?type=3&theater

 www.facebook.com/vigyelhaza/photos/a.1481644755183935.1073742743.149015598446864/1481644808517263/?type=3&theater

Szép relikvia lehet.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
tudom, hogy sok van hátra, de jövőre mondjuk első 3 körben kit drftolnátok?

Rézemről ha maradunk második helyen akkor Garrett no brainer. aztán második elején vagy QB(Trubinsky, Falk, Rudolph akikben látok potenciált, hogy kár kezdő lehessen) vagy RBpl. McCaffery, aztán ILB - Reuben Foster vagy NT - Lowell Lotulelei.

illetve ki honnan szokott rendelni ruházatot? 😀 bye week...
petey
Nálam is Garrett lenne a nyerő. Ez a QB class eddig nem túl meggyőző, Watson szerintem is túlértékelt. A futás elleni védekezéssel is kezdeni kellene valamit, 2. körben hoznám a legjobb benn lévő ILB-t, vagy NT-t.(Lotulelei,Vita Vea). Esetleg hátrébb is tradelnénk annak függvényében, hogy ki van még benn. Aztán reménykednénk, hogy Rudolph elérhető még a harmadik körben.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Amúgy hova gondoljátok Garrettet, ha pont arra a posztra húzott a csapat a legutóbbi 2 drafton az első körben? Vagy akkor 3-4 OLB lesz? Nem lesz kicsit sok a pass rushra ellőni 3 évi első kört zsinórban? Garrettet én is adnám, ha nem lenne itt Armstead vagy Buckner. Watsonnal egyet értek, tavaly fasza volt, de idén nem koncentrál eléggé, sokat hibázik, idén teljesen átlagos. Peppers egy állat. Ha az 1/2 meglenne és nem kéne az vezetőségnek, az edzőknek, Kellynek irányító, valaki tuti feljönne. Idén sok jó corner van, de safetyből is vannak jobb képességűek. ILB is van 3-4, akit ki lehet húzni. A futó class is mélynek tűnik, legalábbis az eleje. Támadófalhoz úgy nézegettem nincs jó alapanyag idén. TE-knél is van 3 ember minimum aki megérne 2. kört. Elkapók annyira nem győztek meg, én valamelyik LSU-s sráctól vártam nagy szezont. Akik nekem úgymond kedvenceim és hiányposztra jönnének: Garrett (ha OLB lesz és akkor Brooks végre adios), Peppers (ahova beteszik LB vagy S, de neki tök mindegy), Tabor (CB, persze, ha Robinsonról kiderül mégsem kezdő szint), Adams (S), Humphrey (CB), King (CB), Robinson (OT, ha Staley trade létrejönne), White (CB), Jarrad Davis (LB), Reuben Foster (LB), McCaffrey (RB), Lewis (CB), McMillan (LB), Freeman (RB), Howard (TE), Chubb (RB), Pat Elflein (csak, mert tetszik a játéka), Butt (TE), Gallman (RB), Engram (TE), Ramczyk (OT és Wisconsinban ehhez értenek), Sutton (CB), LSU WR (Dural vagy Dupre), Stewart (WR) és kb ennyi akiről úgy kb van is fogalmam.
labo7
Garrett egyértelmű OLB, weak side DE, mint Aldon pozija volt. Buckner és Armstead nem lenne rossz, de kell oda egy domináns NT is még. egyelőre 0 a pass rushunk és Garrett ezt fel tudja turbózni.
DB-t nem hoznék, hacsak Baalke nem marad és akkor megint jön 4 CB/S. 😀
az idei RB class mély, ide kell húzni. QB ügyben, ha nem lesz olyan, akiben megvan a franchise potenciál, nem érdemes magas kört adni érte. WR is kell, de őket nem tudom ki lenne érdekes egy draftra.
Garrett első körben, Lotulelei aztán QB. ILB, WR, TE

több mint 7 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 434
Amúgy hova gondoljátok Garrettet, ha pont arra a posztra húzott a csapat a legutóbbi 2 drafton az első körben? Vagy akkor 3-4 OLB lesz? Nem lesz kicsit sok a pass rushra ellőni 3 évi első kört zsinórban? Garrettet én is adnám, ha nem lenne itt Armstead vagy Buckner. Watsonnal egyet értek, tavaly fasza volt, de idén nem koncentrál eléggé, sokat hibázik, idén teljesen átlagos. Peppers egy állat. Ha az 1/2 meglenne és nem kéne az vezetőségnek, az edzőknek, Kellynek irányító, valaki tuti feljönne. Idén sok jó corner van, de safetyből is vannak jobb képességűek. ILB is van 3-4, akit ki lehet húzni. A futó class is mélynek tűnik, legalábbis az eleje. Támadófalhoz úgy nézegettem nincs jó alapanyag idén. TE-knél is van 3 ember minimum aki megérne 2. kört. Elkapók annyira nem győztek meg, én valamelyik LSU-s sráctól vártam nagy szezont. Akik nekem úgymond kedvenceim és hiányposztra jönnének: Garrett (ha OLB lesz és akkor Brooks végre adios), Peppers (ahova beteszik LB vagy S, de neki tök mindegy), Tabor (CB, persze, ha Robinsonról kiderül mégsem kezdő szint), Adams (S), Humphrey (CB), King (CB), Robinson (OT, ha Staley trade létrejönne), White (CB), Jarrad Davis (LB), Reuben Foster (LB), McCaffrey (RB), Lewis (CB), McMillan (LB), Freeman (RB), Howard (TE), Chubb (RB), Pat Elflein (csak, mert tetszik a játéka), Butt (TE), Gallman (RB), Engram (TE), Ramczyk (OT és Wisconsinban ehhez értenek), Sutton (CB), LSU WR (Dural vagy Dupre), Stewart (WR) és kb ennyi akiről úgy kb van is fogalmam.
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lol mintha csak a Browns topicban lennék, draft latolgatása október végén 😀 😀 😀 mondjuk ott ez már kb szeptember közepén elkezdődött 😀

Az 1/1-re semmi esély, a barnák nagyon gyengék, esélyük sincs megverni bárkit, szerintem még az Ohio State Buckeyes is megverné őket...
Csiriba
...meg az Alabama és a Michigen, talána a Clemson/Luville duó is. Csak a legnagyobb gáz, hogy ez kishíján ránk is igaz 😕
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Lol mintha csak a Browns topicban lennék, draft latolgatása október végén 😀 😀 😀 mondjuk ott ez már kb szeptember közepén elkezdődött 😀

Az 1/1-re semmi esély, a barnák nagyon gyengék, esélyük sincs megverni bárkit, szerintem még az Ohio State Buckeyes is megverné őket...
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha az első kör eleje 1-3-ig , akkor QB (sajna Kaep nem lesz megoldás....) és az egyértelműen Deshaun Watson, engem Garrett nem győzött meg annyira, Kizer meg abszolút nem. Fournettet nagyon nem szeretném, más meg nem TOP3.
Alabama Niners
amúgy ti mit láttok Watsonban? abszolút pontatlan. kurvára overrated és nem nem pocket passer. amúgy is ez a QB class iszonyat rettenet, de ha már húzunk akkor ne az első körben.
Garrett no brainer. Fournett pedig abszolút reach lenne top10-ben. ha nem lesz bent Garrett akkor Peppers vagy trade lefelé.
petey
Watson-tól azért túlzottan nem vagyok elájulva, de még Ő a legjobb szerintem, láttam több meccsét (nem csak összevágott jeleneteket) és mutat annyit, mint annó Winston, Bridgewater vagy Newton az egyetemen. Ennyi miatt mondom, illetve az, hogy az erősebb csapatok ellen is hoz yardokat meg TD-ket. Rengeteg hibája van még, másban nem látom, hogy értelme lenne draftolni.
Fournette szerintem dúrván túlhypolt és elég sérülékeny is lett. Az Alabama ellen (ahol ugye van védelem) betlizett tavaly és tavalyelőtt sem tett le sajátmagához méltó számokat.
Szerintem azt az utat kellene bejárni a csapatépítésben amit végigcsináltunk 2006-7-től, a védelmet összerakni atomra, oda draftolni playmakereket és hozni pár FA arcot. A támadósorba kell egy game manager QB jó OL-el (az most talán alakul újra) és erős TE játékkal. Ha van egy jó védelmed könnyebb a meccsben maradni még gyenge #O játék mellett is. Baromira nagy szükségünk lenne végre egy normális irányítót találni, mert Young óta nem volt, talán még erős jóindulattal Garcia, de neki volt egy Owense.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ha az első kör eleje 1-3-ig , akkor QB (sajna Kaep nem lesz megoldás....) és az egyértelműen Deshaun Watson, engem Garrett nem győzött meg annyira, Kizer meg abszolút nem. Fournettet nagyon nem szeretném, más meg nem TOP3.
Alabama Niners
amúgy ti mit láttok Watsonban? abszolút pontatlan. kurvára overrated és nem nem pocket passer. amúgy is ez a QB class iszonyat rettenet, de ha már húzunk akkor ne az első körben.
Garrett no brainer. Fournett pedig abszolút reach lenne top10-ben. ha nem lesz bent Garrett akkor Peppers vagy trade lefelé.

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha az első kör eleje 1-3-ig , akkor QB (sajna Kaep nem lesz megoldás....) és az egyértelműen Deshaun Watson, engem Garrett nem győzött meg annyira, Kizer meg abszolút nem. Fournettet nagyon nem szeretném, más meg nem TOP3.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az a második hely nem biztos, nem kell még 1/1-ről lemondani, bár könyebb lenne ha játszanánk a barnákkal.
Annyira nem vagyok tisztában a 2017 class játékosaival. De részemről 1 kör QB mindenképpen. Mondjuk Notre Dameból már volt jó irányítónk. Hátrébb pl Trubinsky sztem nem lesz már meg. (ha nevet kell mondanom Kizer) 2. kör LB talán Walker. 3 körben jöhet falember (eddig is szarrá draftoltuk magunkat falemberekkel, szeretném, ha végre playmakert tudnánk húzni). Tradelgetve, ha lenne még az első 3 körben pickünk akkor WR-t is húznék (v TE)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
tudom, hogy sok van hátra, de jövőre mondjuk első 3 körben kit drftolnátok?

Rézemről ha maradunk második helyen akkor Garrett no brainer. aztán második elején vagy QB(Trubinsky, Falk, Rudolph akikben látok potenciált, hogy kár kezdő lehessen) vagy RBpl. McCaffery, aztán ILB - Reuben Foster vagy NT - Lowell Lotulelei.

illetve ki honnan szokott rendelni ruházatot? 😀 bye week...

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na ezen a hétvégén legalább tuti nem kapunk ki. Az ilyen hétvégéket meg kell becsülnünk. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ian Williamset elengedtük, injury settlement-tel. sajnálom, top5 NT volt amikor egészséges.
ettől függetlenül bármikor visszaigazolhatjuk, HA egészséges marad. vagy elmegy máshová.
petey
Ha nem lesz egészséges és nem tudjuk visszaigazolni, van még egy hiányposztunk. Lassan csak az van.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ian Williamset elengedtük, injury settlement-tel. sajnálom, top5 NT volt amikor egészséges.
ettől függetlenül bármikor visszaigazolhatjuk, HA egészséges marad. vagy elmegy máshová.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
 twitter.com/timkawakami/status/791351333106229248

LOL

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"Ha a jelenlegi ütemben folytatja a 49ers, akkor 3000-nél is több futott yardot fognak engedni, amire eddig csak négyszer volt példa a történelemben, ráadásul 1978 óta ők lennének az elsők, akik ezt a "bravúrt" elkövetnék.

Rendkívül hiányzik a régi Bowman-Willis páros a csapatból..."
Hát igen..😥
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Peti!
Akkor Denisenek semmi köze ahhoz, amit minden idők egyik legjobb csapata (All sports) a Pittsburgh Penguins bemutatott a 90-es évek elején.
Én pont azt olvasom Deniseről, hogy a Hockey 3 vasladyjének egyike!
Nem értem én ezt. 😕

Mondjuk baromság lenne a HC-t első évében egy ilyen retek szar kerettel (plusz sérülések) kirakni...
Se QB ,se elkapó,se CB stb...
Az már izgalmasabb,hogy ilyenkor a tulaj kiben látja a gondot a GM avagy a HC rossz...
Ha lát.
Ha nem akkor a GM elkapirgál a szemétdombon amíg a média fel nem lázad ,vagy üres nem lesz a stadion...
Janek
a helyzet azért érdekes, mert Baalke megnyert egy hatalmi harcot Harbaugh-val szemben, és nyeregben érezheti magát. Jed meg amúgy a York család irtózik attól, ha külsős embert kellene idehozni, aki neadjisten, megmondaná a frankót hogy milyen balfaszok. így esélyes hogy maradna Baalke, mert nem kéne szembenézni a nyilvánvaló tényekkel. Baalke sokat spórol, jó szerződéseket köt a játékosokkal, miért kéne kirúgni? DE. azért Jed annyira nem hülye hogy lássa valami nem jó és jönnek a vereségek, vállalhatatlan produkciók. az hogy üres a stadion nem lényeg, lásd alant amit írtam.
csak tököt kéne növesztenie és megmondani pár seggnyalónak meg család barátjának hogy ne tovább. csak hát ez a nehezebb feladat neki...
egy jó írás Tim K-tól. esküszöm utáltam ezt a faszit, de egyre jobban kedvelem mert valid amiket írkál Harbaugh óta.

 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/10/24/trade-joe-staley-vote-confidence-trent-baalke-sorting-another-maudlin-monday-49ers/
petey
Peti!
Szerinted a York család miért irtózik attól, hogy külsős embert hozzanak?
Üdv.
H
TGA
mert nekik kényelmesebb egy olyan emberhez fordulni, akit ismernek. ez a tipikus jómagyar uram-bátyám viszony pont megfelel nekik. gondold el, van egy olyan klán, akiknek púp a hátán egy csapat üzemeltetése, ellenben imádják hogy milliárdosok belőle, és hogy egy szűk elit tagjai, tulajdonosai egy NFL franchise-nak. így elég azt mondani valakinek a belsős körből, hogy én már itt vagyok sok éve, vannak kapcsolataim, hadd vigyem én a klubot. és kész ennyi. az hogy mi van mögötte kit érdekel csak legyen profit és alacsony fizu.
ellenben jönne 1 új GM, aki tényleg bizonyítani akar, akinek van vér a pucájában, és ettől rettegnének Yorkék, hogy megmondaná nekik kerek-perec: ez el van kúrva, nem kicsit, nagyon. és repülnének az ölebek csak úgy nyekkennének, a csontvázakkal együtt a szekrények is.

szóval kb ennyi, egy modern, mai bizniszről totál fogalmatlan család.
petey
TGA
nem tudom hokiban hogy ment, nem áll közel hozzám a Pitts, de szerintem ott sem tündökölt annyira, egyszer lett bajnok a csapat 91-ben. mindegy is, azt gondolnám ennyi xp-vel tudna hozzátenni de nekik köszönhetjük Nolant, Singet, Tomsulát is, és 0 erős GM. Harbaugh-val szerencséjük volt, hogy az ölükbe pottyant, de néha el kell viselni ha valaki nem seggnyalonc...pláne ha Mooch után az első valamire való HC volt...

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szívem szerint azt mondanám, hogy a pénzből menjenek inkább Cal vagy Stanford meccsre....de oda is minek 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"Összejött a pénz, úgyhogy a november 6-ai 49ers-Saints alatt egy óriási #FireTrent felirat húz majd keresztül a stadion fölött, a szurkolók így akarnak tüntetni a GM Trent Baalke ellen."
#FireTrent <---Népszerűsítsük😀