San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Peti!
Akkor Denisenek semmi köze ahhoz, amit minden idők egyik legjobb csapata (All sports) a Pittsburgh Penguins bemutatott a 90-es évek elején.
Én pont azt olvasom Deniseről, hogy a Hockey 3 vasladyjének egyike!
Nem értem én ezt. 😕

Mondjuk baromság lenne a HC-t első évében egy ilyen retek szar kerettel (plusz sérülések) kirakni...
Se QB ,se elkapó,se CB stb...
Az már izgalmasabb,hogy ilyenkor a tulaj kiben látja a gondot a GM avagy a HC rossz...
Ha lát.
Ha nem akkor a GM elkapirgál a szemétdombon amíg a média fel nem lázad ,vagy üres nem lesz a stadion...
Janek
a helyzet azért érdekes, mert Baalke megnyert egy hatalmi harcot Harbaugh-val szemben, és nyeregben érezheti magát. Jed meg amúgy a York család irtózik attól, ha külsős embert kellene idehozni, aki neadjisten, megmondaná a frankót hogy milyen balfaszok. így esélyes hogy maradna Baalke, mert nem kéne szembenézni a nyilvánvaló tényekkel. Baalke sokat spórol, jó szerződéseket köt a játékosokkal, miért kéne kirúgni? DE. azért Jed annyira nem hülye hogy lássa valami nem jó és jönnek a vereségek, vállalhatatlan produkciók. az hogy üres a stadion nem lényeg, lásd alant amit írtam.
csak tököt kéne növesztenie és megmondani pár seggnyalónak meg család barátjának hogy ne tovább. csak hát ez a nehezebb feladat neki...
egy jó írás Tim K-tól. esküszöm utáltam ezt a faszit, de egyre jobban kedvelem mert valid amiket írkál Harbaugh óta.

 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/10/24/trade-joe-staley-vote-confidence-trent-baalke-sorting-another-maudlin-monday-49ers/
petey
Peti!
Szerinted a York család miért irtózik attól, hogy külsős embert hozzanak?
Üdv.
H
TGA
mert nekik kényelmesebb egy olyan emberhez fordulni, akit ismernek. ez a tipikus jómagyar uram-bátyám viszony pont megfelel nekik. gondold el, van egy olyan klán, akiknek púp a hátán egy csapat üzemeltetése, ellenben imádják hogy milliárdosok belőle, és hogy egy szűk elit tagjai, tulajdonosai egy NFL franchise-nak. így elég azt mondani valakinek a belsős körből, hogy én már itt vagyok sok éve, vannak kapcsolataim, hadd vigyem én a klubot. és kész ennyi. az hogy mi van mögötte kit érdekel csak legyen profit és alacsony fizu.
ellenben jönne 1 új GM, aki tényleg bizonyítani akar, akinek van vér a pucájában, és ettől rettegnének Yorkék, hogy megmondaná nekik kerek-perec: ez el van kúrva, nem kicsit, nagyon. és repülnének az ölebek csak úgy nyekkennének, a csontvázakkal együtt a szekrények is.

szóval kb ennyi, egy modern, mai bizniszről totál fogalmatlan család.
petey

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Mondjuk baromság lenne a HC-t első évében egy ilyen retek szar kerettel (plusz sérülések) kirakni...
Se QB ,se elkapó,se CB stb...
Az már izgalmasabb,hogy ilyenkor a tulaj kiben látja a gondot a GM avagy a HC rossz...
Ha lát.
Ha nem akkor a GM elkapirgál a szemétdombon amíg a média fel nem lázad ,vagy üres nem lesz a stadion...
Janek
a helyzet azért érdekes, mert Baalke megnyert egy hatalmi harcot Harbaugh-val szemben, és nyeregben érezheti magát. Jed meg amúgy a York család irtózik attól, ha külsős embert kellene idehozni, aki neadjisten, megmondaná a frankót hogy milyen balfaszok. így esélyes hogy maradna Baalke, mert nem kéne szembenézni a nyilvánvaló tényekkel. Baalke sokat spórol, jó szerződéseket köt a játékosokkal, miért kéne kirúgni? DE. azért Jed annyira nem hülye hogy lássa valami nem jó és jönnek a vereségek, vállalhatatlan produkciók. az hogy üres a stadion nem lényeg, lásd alant amit írtam.
csak tököt kéne növesztenie és megmondani pár seggnyalónak meg család barátjának hogy ne tovább. csak hát ez a nehezebb feladat neki...
egy jó írás Tim K-tól. esküszöm utáltam ezt a faszit, de egyre jobban kedvelem mert valid amiket írkál Harbaugh óta.

 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/10/24/trade-joe-staley-vote-confidence-trent-baalke-sorting-another-maudlin-monday-49ers/
petey
Peti!
Szerinted a York család miért irtózik attól, hogy külsős embert hozzanak?
Üdv.
H
TGA
mert nekik kényelmesebb egy olyan emberhez fordulni, akit ismernek. ez a tipikus jómagyar uram-bátyám viszony pont megfelel nekik. gondold el, van egy olyan klán, akiknek púp a hátán egy csapat üzemeltetése, ellenben imádják hogy milliárdosok belőle, és hogy egy szűk elit tagjai, tulajdonosai egy NFL franchise-nak. így elég azt mondani valakinek a belsős körből, hogy én már itt vagyok sok éve, vannak kapcsolataim, hadd vigyem én a klubot. és kész ennyi. az hogy mi van mögötte kit érdekel csak legyen profit és alacsony fizu.
ellenben jönne 1 új GM, aki tényleg bizonyítani akar, akinek van vér a pucájában, és ettől rettegnének Yorkék, hogy megmondaná nekik kerek-perec: ez el van kúrva, nem kicsit, nagyon. és repülnének az ölebek csak úgy nyekkennének, a csontvázakkal együtt a szekrények is.

szóval kb ennyi, egy modern, mai bizniszről totál fogalmatlan család.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A tulaj csak a profit tekintetében győztes, de ugyebár egy patinás sportszervezetről van szó. Ideig óráig még becsaphatja magát a PSL által elért bevételekkel. A valóság az, hogy nem mer szembenézni a nyilvánvaló valósággal, a 49ers jelenleg a liga leggyengébb csapatai közé tartozik. Az a 49ers, akit ő vezet. Neki Tomsulákra, Baalkekra van szüksége, akik bólogatnak a kénye-kedve szerint. Harbóval megütötte a főnyereményt, de az ő karakán stílusa sok volt neki. Elküldte az első rosszabbul sikerült szezon és konfliktusok után. Baalke mellett tette le a voksát, az eredmény a jelenlegi helyzet. Ahogy petey írta most kellene tököt növeszteni és olyan lépéseket tenni amik kirángatják a csapat szekerét ebből a posványból. Kirúgni a nagy barátját Baalke-t, mert ez a produkció vállalhatatlan. Hozni egy GM-t kívülről, akit egy jó csapat felépítése motivál és nem a Yorkok barátsága. Ehhez le kell nyelni a keserű pirulát, belátni az elhibázott lépéseket, vállalni a jogos kritikákat. Nem tudom, erre képes lesz-e Jed, vannak kétségeim.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sok mindenről volt itt szó alább, a Browns moneyballtól elkezdve a tulaj felemlegetéséig, de tudomásul kell venni, hogy a történelmet a győztesek írják. Amíg a csapat nem veszteséges, addig a tulaj a győztes, mert talált olyan marhákat akik fizetnek azért amit látnak.

Dobhat közben kisebb koncot a marakodóknak, szurkolók, sajtó, stb, de hosszú távon a kérdés az, hogy mit szeretne. Superbowlt nyerni? Ehhez összevásárolni sztárokat? Ez nem annyira működik, sok pénz azonnali kidobása és erősen kétséges megtérülése. Biztos közép csapat építése kiszámítható nyereséggel? Ez is egy dolog, néha még egy-egy PO is beleférhet. Lerombolni mindent és újra kezdeni az egészet? Olcsó csapat, biztos haszon rövid távon (mert már a bérletek el vannak adva), kevés aktivitás az FA piacon, sok hely a cap alatt. Eredménye, hogy néha egy nullás szezon is becsúszhat, majdnem. Lásd Browns. Hogy ne menjek messzire.

Szerintem Jed-nek fingja sincs merre induljon, mit csináljon. Egy merő káosz az egész. Idehoznak egy D koordinátort aki már tavaly is csak ligautolsó védelmet futtatott, jön egy tehetségesnek mondott vezetőedző és mindenki csinálja a dolgát. Össze, vissza. Semmilyen koncepciót nem látok se offenseben, se defenseben, ha csak a def célja nem az, hogy egy év alatt a legtöbb yardot kapja. Szólni kéne nekik, hogy fordítva kell csinálni. A legkevesebbet. Szerzett pontból kell a legtöbb.

Amíg nem hoznak egy karizmatikus GM-et és vagy tulajt addig marad ez a kesze-kusza rendszer ami minden élősködőt kifizet évi pár millával. Ők nem bánják, a szurkolók pénze, és amíg az övéké addig a tulaj se bánja.

Megnéztem a Cardinalsról készített 10 részes HBO filmet és nagyon szimpi volt a GMjük. Elismerte, hogy ő felelős a rosterért és mindent megtett azért, hogy zökkenőmentes legyen a szezonjuk. Na majdnem az lett, csak Palmer megsérült... Itt is hasonló kellene, csak ha lehetne Baalke sérüljön meg.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mondjuk baromság lenne a HC-t első évében egy ilyen retek szar kerettel (plusz sérülések) kirakni...
Se QB ,se elkapó,se CB stb...
Az már izgalmasabb,hogy ilyenkor a tulaj kiben látja a gondot a GM avagy a HC rossz...
Ha lát.
Ha nem akkor a GM elkapirgál a szemétdombon amíg a média fel nem lázad ,vagy üres nem lesz a stadion...
Janek
a helyzet azért érdekes, mert Baalke megnyert egy hatalmi harcot Harbaugh-val szemben, és nyeregben érezheti magát. Jed meg amúgy a York család irtózik attól, ha külsős embert kellene idehozni, aki neadjisten, megmondaná a frankót hogy milyen balfaszok. így esélyes hogy maradna Baalke, mert nem kéne szembenézni a nyilvánvaló tényekkel. Baalke sokat spórol, jó szerződéseket köt a játékosokkal, miért kéne kirúgni? DE. azért Jed annyira nem hülye hogy lássa valami nem jó és jönnek a vereségek, vállalhatatlan produkciók. az hogy üres a stadion nem lényeg, lásd alant amit írtam.
csak tököt kéne növesztenie és megmondani pár seggnyalónak meg család barátjának hogy ne tovább. csak hát ez a nehezebb feladat neki...
egy jó írás Tim K-tól. esküszöm utáltam ezt a faszit, de egyre jobban kedvelem mert valid amiket írkál Harbaugh óta.

 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/10/24/trade-joe-staley-vote-confidence-trent-baalke-sorting-another-maudlin-monday-49ers/
petey
Peti!
Szerinted a York család miért irtózik attól, hogy külsős embert hozzanak?
Üdv.
H

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.youtube.com/watch?v=eO6qOzoRUgc
Pick at the Stick.
Lehet, hogy túl szentimentális vagyok, de nekem a Ninershez a Candlestick fog mindig is kötődni. A nagy sikereink helyszíne, volt szerencsém személyesen is átélni stb. Akkor is nehezen emésztettem meg, hogy elköltöztünk és azóta ez hatványozottan igaz. Valahogy az egész mélyrepülésünk egy az egyben, a Candlestick lerombolásától datálódik.
És ez a video is szimbolikus számomra. Az utolsó hírmondók egyikeként maradt meg Bowmann abból a D#-ből, és ahogy nagyjából az egyedüli épkézláb emberként már ő is kidőlt.
Lehet, hogy üzletileg ez nagyon jó és Santa Claranak van csapata, és évekre előre el van adva az összes jegy, de ha ez a faszkalap továbbra is ebben a szellemben ügyködik akkor előbb utóbb majd Frisco körzetében sem lesz tv közvetítés meccsidőben.
Ahogy egy ékesszóló szurkertársunk írta a ninersnationből odaát:
Fuck you Jed!! You money hungry conceited piece of shit.



Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Mondjuk baromság lenne a HC-t első évében egy ilyen retek szar kerettel (plusz sérülések) kirakni...
Se QB ,se elkapó,se CB stb...
Az már izgalmasabb,hogy ilyenkor a tulaj kiben látja a gondot a GM avagy a HC rossz...
Ha lát.
Ha nem akkor a GM elkapirgál a szemétdombon amíg a média fel nem lázad ,vagy üres nem lesz a stadion...
Janek
a helyzet azért érdekes, mert Baalke megnyert egy hatalmi harcot Harbaugh-val szemben, és nyeregben érezheti magát. Jed meg amúgy a York család irtózik attól, ha külsős embert kellene idehozni, aki neadjisten, megmondaná a frankót hogy milyen balfaszok. így esélyes hogy maradna Baalke, mert nem kéne szembenézni a nyilvánvaló tényekkel. Baalke sokat spórol, jó szerződéseket köt a játékosokkal, miért kéne kirúgni? DE. azért Jed annyira nem hülye hogy lássa valami nem jó és jönnek a vereségek, vállalhatatlan produkciók. az hogy üres a stadion nem lényeg, lásd alant amit írtam.
csak tököt kéne növesztenie és megmondani pár seggnyalónak meg család barátjának hogy ne tovább. csak hát ez a nehezebb feladat neki...
egy jó írás Tim K-tól. esküszöm utáltam ezt a faszit, de egyre jobban kedvelem mert valid amiket írkál Harbaugh óta.

 blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/10/24/trade-joe-staley-vote-confidence-trent-baalke-sorting-another-maudlin-monday-49ers/

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk baromság lenne a HC-t első évében egy ilyen retek szar kerettel (plusz sérülések) kirakni...
Se QB ,se elkapó,se CB stb...
Az már izgalmasabb,hogy ilyenkor a tulaj kiben látja a gondot a GM avagy a HC rossz...
Ha lát.
Ha nem akkor a GM elkapirgál a szemétdombon amíg a média fel nem lázad ,vagy üres nem lesz a stadion...

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
A csapat is ott maradt a Candlestickben.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Mint ahogy cáfolták Staleyt is, szinte rögtön. Mondjuk az érdekes ahogy Chip reagált (cáfolt) :“No one’s ever talked to me (or had) discussions with me about Joe being traded"
Lehet megint fasza GM-HC kommunikációt látunk. Tényleg nem értem Baalke ügyet.
Kinti szurkerek viszont igen. A tavalyi Jed elleni protest után Baalke ellen akarnak "fire Trent Baalke" feliratot reptetni a Levis felett.
diverdoc
Ja persze, talán meséltem, hogy voltam Friscoban, mert megmutattam a nagylányomnak, hogy hol volt baba.
Frisco szurkolók konkrétan kibaszott idegesek- néztem is hogy jó helyen járok-e? Kerestem a Libery Bellt, de megnyugodtam, hogy nem tévedtem el.
De ez az idegesség már olyan szintű, hogy a fasznak kellett lezúzni a Candlesticket a Levis újabb, de lélektelen...szóval van itt mindenféle mondás. Az tutti, hogy Jednet, és Baalket a pokolkba kívánják egyforma intenzitással.
Baalke kontrollfreak, Jimbo is az volt => ezen aztán össze is különböztek az első kudarcok után, mert mind a ketten azt mondták, hogy a másik valamit elbaszott, és meg kell menteni a csapatot.

Doki priviben kérdezhetek?
TGA
leírtam párszor, amíg lesz profit, - és van, addig a York család leszarja hogy szerepelnek. a stadion sellout a jó ég tudja meddig, sponzorok vannak, megy a merchandise. problem?
max az a gáz, ha Denise mama megmondja hogy azért nem kéne kirúgni a 3. edzőt és fizetni a bérét még több évig.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mint ahogy cáfolták Staleyt is, szinte rögtön. Mondjuk az érdekes ahogy Chip reagált (cáfolt) :“No one’s ever talked to me (or had) discussions with me about Joe being traded"
Lehet megint fasza GM-HC kommunikációt látunk. Tényleg nem értem Baalke ügyet.
Kinti szurkerek viszont igen. A tavalyi Jed elleni protest után Baalke ellen akarnak "fire Trent Baalke" feliratot reptetni a Levis felett.
diverdoc
Ja persze, talán meséltem, hogy voltam Friscoban, mert megmutattam a nagylányomnak, hogy hol volt baba.
Frisco szurkolók konkrétan kibaszott idegesek- néztem is hogy jó helyen járok-e? Kerestem a Libery Bellt, de megnyugodtam, hogy nem tévedtem el.
De ez az idegesség már olyan szintű, hogy a fasznak kellett lezúzni a Candlesticket a Levis újabb, de lélektelen...szóval van itt mindenféle mondás. Az tutti, hogy Jednet, és Baalket a pokolkba kívánják egyforma intenzitással.
Baalke kontrollfreak, Jimbo is az volt => ezen aztán össze is különböztek az első kudarcok után, mert mind a ketten azt mondták, hogy a másik valamit elbaszott, és meg kell menteni a csapatot.

Doki priviben kérdezhetek?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mint ahogy cáfolták Staleyt is, szinte rögtön. Mondjuk az érdekes ahogy Chip reagált (cáfolt) :“No one’s ever talked to me (or had) discussions with me about Joe being traded"
Lehet megint fasza GM-HC kommunikációt látunk. Tényleg nem értem Baalke ügyet.
Kinti szurkerek viszont igen. A tavalyi Jed elleni protest után Baalke ellen akarnak "fire Trent Baalke" feliratot reptetni a Levis felett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
T S tradet irkalnak.

Erdekes lehet ki van a listán akit meg akar tartani a HC?/ avagy a GM?
Janek
Már cáfolták ezt a hírt:
 twitter.com/MaioccoCSN/status/790787641562177536
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
T S tradet irkalnak.

Erdekes lehet ki van a listán akit meg akar tartani a HC?/ avagy a GM?

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Chipen múlik Staley marad
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kedvelem Chipet.
Nyakas, meg nem annyira szerény, de tudja mit csinál.
Az a különbség közte, és az általam hihetetlenül becsült Hue Jackson között, hogy Chip már nyert egy meccset.
A két társaság kb. hasonlóan mélyen van, hasonló játékerőt képvisel.
Kelly tud csapatot építeni. Csinált irgalmatlan faszságot Oregonban is, és Phillyben is. Ki nem?
Csak a szomszédból: 1. kör: Jetpack Harvin? Carp-Enter (persze a Jetsben meg atom), Birkózó-válogatott a falban, na
Mindenki csinál faszságokat, a megmondó kapitányok ezért vannak, mi lenne velük a rossz döntések nélkül?

Mit olvasok?
Nem Kelly a hibás, ő csak nem alkalmas, Baalke a hibás, mert kinyírta Jim Harbaughot. Mivan? Miértnemalkalmas Kelly?
Ez propaganda-> még csak nem is vélemény, nem is dühtiráda, a vélemény legalább szubjektív érvrendszert tartalmaz, ez azt sem.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tényleg van hír a családi buliról???

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most olvastam, hogy 44 draftpickünk volt az elmúlt 4 évben, abból sikerült Baalkenak ezt a rostert összerakni. Ha belegondolunk az is félelmetes, hogy Tomsula érához képest nem, hogy javult a csapat, hanem még rosszabb lett. Nncs előrelépés, újabb év a kukában.
Azt se feljetsük, hogy egy új GM érkezése előtt Jednek kell magában tisztába tenni a dolgokat, belátni, hogy mekkorákat hibázott. És ez nem lesz könnyű dolog.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Itt fejeknek kell hullania. Tegnap eredménykövetőben már említettem, de Staleyt elcserélném megfelelő ellenértékért, Trent Brown mehetne akár a helyére, és ennek a csapatnak minden draftpickre, minden centre szüksége van, ha 3-5 év múlva a PO szempontjából is releváns csapatok közé akar tartozni, márpedig szeretném azt hinni, hogy ez a cél.

Kell egy GM; Baalke az elmúlt éveket nem élheti túl, ez a tehetségektől abszolút mentes roster főleg neki köszönhető, a GM jelöltekkel meg nem vagyok tisztában, de mindenképp az ő kezébe helyezném annak a kérdésnek az eldöntését, hogy tud és főleg akar-e Chip Kellyvel együtt dolgozni. Ha nem, menjen és hozzanak olyan HC-t, akiben megvan a kellő tudás és tapasztalat egy roster totális újjáépítéséhez, és aki képes idecsábítani olyan koordinátorokat, akik nem olyan D-t építenek, ami ellen Jaquizz Rodgers elit futónak tűnik, vagy nem bábok. Staley elvesztése fájna, viszont nincs értelme itt tartani, semmit sem fog nyerni és nekünk sincs semmi hasznunk abból, hogy az egyetlen, ligaszinten is kiemelkedő játékosunk az LT, az összes többi szar, szemét, semmirekellő. Az egész WR-sort ki lehet baszni (ha Torrey Smithért kapunk valamit, akkor az már tökéletes), ahogy van, töltsük fel a keretet első-másod-harmadéves játékosokkal, gyakorlatilag én azt várnám, amit a Browns csinál, mert ez a langyos fosban evickélés szarul is néz ki, értelmetlen is és ráadásul teljesen nézhetetlen. Armstead és Buckner szerintem fasza lehet egy értelmes edzői stáb kezei alatt, ahogy Rashard Robinsonban, Wardban is van bőven fantázia, ezekre a játékosokra kell felépíteni a csapatot, mert sziszifuszi munka ezt a rostert foltozgatni teljes reset és újjáépítés helyett. A következő két évben meg kell találni a QB-t, akire szeretnénk építeni és hagyni dolgozni a már említett új stábot.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Pletyka, nem pletyka, ha ez tényleg valós lesz itt fejek fognak hullani remélem.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egyelőre pletyka, remélem az is marad.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/10/23/joe-staley-is-available-too/
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nehéz lesz..
Coolearie
Főleg +500 kapott yarddal...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nehéz lesz..
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tampa ellen megnézhetjük milyen a csapat Hyde nélkül.
Akárhogy is de rohadtul kell még RB. Nagyon sérülékeny (ha védik, ha nem)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
nektek mi a véleményetek? kell ide még egy back aki nem ennyire sérülékeny vagy elég a jelenlegi brigád?
http://ninernoise.com/2016/10/20/49ers-move-running-back-carlos-hyde/
kb. ugyanaz az idei teljesítménye mint Gore-nak, aki egy nem sokkal acélosabb OL mögött hozza stabilan a yardokat..
és hát van köztük "pár" év..
Josszi
kell még egy RB, Hyde-dal nincs gond teljesítményben ha lenne egy olyan run block OL mint volt Harbaugh alatt, és olyan futójáték hívás.
a sérülékenység más kérdés, ha nem ütnék agyon már a LOS előtt 1 yarddal...