San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
#BEATTHEVIKINGS

 www.49ers.com/video/videos/Coming-Soon-49ers-vs-Vikings/06db7407-6cbf-4d24-bb5a-4b80c017589d
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
undisputedly
Ez sima onside volt.... hybrid mi? Hagyjuk már. Simán belsővel rúgta el, ráadásul.... áhh mind1 😊
Ja és nem trollkodni jöttem még mielőtt unid nekem esne 😉
silent7939
Nem akarok offolni, de mi értelme lenne azt mondani, hogy nem akartunk onside-ot, ha azt rúgtunk? Márpedig PC is lenyilatkozta, hogy az lett volna a feladat, hogy olyan messze rúgja amilyen messze tudja. (btw erről senki sem beszél, de rossz helyre puntoltunk,, amikor benyeltük a visszahordást)

Na, hogy témába vágóan is írjak, elég csúnya lenne, ha csak mi kezdenénk a szezont 0-2-vel, szóval remélem szórakoztató meccsen, de azért kikaptok : P
undisputedly
16-0val végzünk, de tovább már nem megyünk, mert a Jaguars kiüt minket 42-10re.
''Kicsit'' komolyabra fordítva a szót, a Vikingsnek jó esélye van nyerni, de úgy érzem hogy a mi keretünkben több az olyan fiatal aki tényleg nagyon akar bizonyítani, és mindent megfog tenni ennek érdekében.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
undisputedly
Ez sima onside volt.... hybrid mi? Hagyjuk már. Simán belsővel rúgta el, ráadásul.... áhh mind1 😊
Ja és nem trollkodni jöttem még mielőtt unid nekem esne 😉
silent7939
Nem akarok offolni, de mi értelme lenne azt mondani, hogy nem akartunk onside-ot, ha azt rúgtunk? Márpedig PC is lenyilatkozta, hogy az lett volna a feladat, hogy olyan messze rúgja amilyen messze tudja. (btw erről senki sem beszél, de rossz helyre puntoltunk,, amikor benyeltük a visszahordást)

Na, hogy témába vágóan is írjak, elég csúnya lenne, ha csak mi kezdenénk a szezont 0-2-vel, szóval remélem szórakoztató meccsen, de azért kikaptok : P

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
undisputedly
Ez sima onside volt.... hybrid mi? Hagyjuk már. Simán belsővel rúgta el, ráadásul.... áhh mind1 😊
Ja és nem trollkodni jöttem még mielőtt unid nekem esne 😉

Szerkesztette: silent7939
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
én ezt nem hiszem el, tuti nem akart rendes kickoffot, látszik Hau lábán

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem is tudom örüljek e a Rams győzelemnek. Azt sejtettem, hogy a Szíhóx visszafog esni,de a Kosoktól nem vártam túl nagy előretörést. A csoportunk sokkal kiélezettebb és kiegyenlítettebb lesz, mint azt sokan gondolták.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sracok, MNF-rol valami?
Mit vartok? OLunk jobb oldala kontra eros Viking DE? Nem tudom Asiata es Peterson ellen tudjuk majd fogni a futast? Bo-n es a Reid Bethea harmason lesz teher kemenyen..
Szovak mit vartok na?
Josszi
Én a pass rushra leszek kíváncsi, tudunk-e nyomást gyakorolni Teddyre. Illetve a játékhívásokra -főleg- az offense oldalán. Remélem kreatívak, gyorsak leszünk.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Sracok, MNF-rol valami?
Mit vartok? OLunk jobb oldala kontra eros Viking DE? Nem tudom Asiata es Peterson ellen tudjuk majd fogni a futast? Bo-n es a Reid Bethea harmason lesz teher kemenyen..
Szovak mit vartok na?
Josszi
Peterson most játszik elősször élesben, szerintem egy-icsit még viszakell rázódnia, ezért őt letudjuk szabályozni. A Vikings #D-t nem lesz egyszerű falat megállítani, főleg Greenwayt, Barr, Wynes kombót, na meg persze Harrison Smith is ott van. SZoros meccs lesz, OT-vel remélem😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Sracok, MNF-rol valami?
Mit vartok? OLunk jobb oldala kontra eros Viking DE? Nem tudom Asiata es Peterson ellen tudjuk majd fogni a futast? Bo-n es a Reid Bethea harmason lesz teher kemenyen..
Szovak mit vartok na?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sajnos nagy az esélye, hogy Crab is azt az utat fogja bejárni, mint pár nálunk sztárként játszó, aztán máshol elbukó játékos. Lásd: Sopoaga, RJF, Goldson. Valamint ehhez még szerintem hozzájön Culliver is.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
én mondtam hogy nem sűrűn lesz aktív Hayne, azért a PS =/= a rendes szezonnal. max akkor tudom elképzelni ha Bush/Ellington/White nem tud semmit csinálni. azért mégiscsak egy projekt Hayne. szal no para.

Crabtree meg elmegy a búsba:  www.49erswebzone.com/news/85498-michael-crabtree-needed-quarterback-can-deliver-ball/

gondolom nem Kap volt aki 1k-s WR-t csinált belőle. hát majd rájön hogy Carr mennyire jó QB
petey
Tehát akkor azt mondta, hogy neki olyan Qb kell aki tudja delivererni neki a ballt. Akkor miért Oaklandbe ment? 😀
(no offense az Oaklanddel szemben, semmi bajom velük, és elnézést a magyar nyelven tett erőszakomért.)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
én mondtam hogy nem sűrűn lesz aktív Hayne, azért a PS =/= a rendes szezonnal. max akkor tudom elképzelni ha Bush/Ellington/White nem tud semmit csinálni. azért mégiscsak egy projekt Hayne. szal no para.

Crabtree meg elmegy a búsba:  www.49erswebzone.com/news/85498-michael-crabtree-needed-quarterback-can-deliver-ball/

gondolom nem Kap volt aki 1k-s WR-t csinált belőle. hát majd rájön hogy Carr mennyire jó QB

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
szerintem ez akkor is W T F döntés. Pontosan a hype miatt kellett volna ott tartani beöltözve a pálya szélén, hogy érezze az atmoszférát testközelben. Hiába lesz ott úgyis, az más mikor tudja, hogy úgyse játszhat.
Csiriba
Lehet Jimtom meg jegeli hogy aztan felporogve fussa szet az ellent 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
szerintem ez akkor is W T F döntés. Pontosan a hype miatt kellett volna ott tartani beöltözve a pálya szélén, hogy érezze az atmoszférát testközelben. Hiába lesz ott úgyis, az más mikor tudja, hogy úgyse játszhat.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
Egyreszt a hypeot akarja megfogni, ne legyen a csapaton belul se feszultseg hogy na itt egy hypeolt rugbys aki rookie es semmi rutinja, bar Whitenak sem sok meg, de hosszu meg a szezon latjuk meg ot aktiv rosteren es a palyan is 😀 turelem
Josszi
Az nincs. Túl sok ez nekem. Elősször Dahl, majd Aiyegbusi, most meg Hayne.. 👎
Coolearie
😀 turelem, latjuk meg iden

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
Egyreszt a hypeot akarja megfogni, ne legyen a csapaton belul se feszultseg hogy na itt egy hypeolt rugbys aki rookie es semmi rutinja, bar Whitenak sem sok meg, de hosszu meg a szezon latjuk meg ot aktiv rosteren es a palyan is 😀 turelem
Josszi
Az nincs. Túl sok ez nekem. Elősször Dahl, majd Aiyegbusi, most meg Hayne.. 👎
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
Egyreszt a hypeot akarja megfogni, ne legyen a csapaton belul se feszultseg hogy na itt egy hypeolt rugbys aki rookie es semmi rutinja, bar Whitenak sem sok meg, de hosszu meg a szezon latjuk meg ot aktiv rosteren es a palyan is 😀 turelem

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14883/cohesion-right-side-of-o-line-question-marks-for-49ers

Az elso teszt mindjart itt van az O linenak.. sok futas zone blockingal? Kivancsi vagyok mit talalnak ki Christek

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
egy kérdésem lenne: A. Smith a törvénnyel nincs nagy barátságban, a piával annál inkább, de az öltözőben nincs vele probléma, és mindig jó kondiban van, igaz-e?
deyell
Az oltozoben nem volt vele problema, igaz Willis es Cowboy rendet is tartott, a palyan kivul talan a szemelyisegebol adodoan sajnos igen, a camp elejet kemenyem vegigdolgozta a hirek szerint csucsformab an varta a szezont a tobbi ismert mar.. kap egy eselyt nalatok ez jo. Kar lenne ha elkalodna.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Innen már nem igen hiszek abban, hogy balhé mentes marad, hiszen gyakorlatilag maradt a lakóhelyén, abban a környezetben amiben a korábbi balhéi is születtek.
undisputedly
úgy tudom nem SF-ben ill a bay areaban lakik
sapka
ott lakik, nemrég fel is került a háza, hogy el akarja adni 1,6m-ért.
Alabama
Jaja, a pia meg a fű sokba kerül ám 😀