San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
hello future top 10 draft pickspetey
petey mi ez a negatív hangulat?

(Most nem nézem vissza, de eddig azt hittem ez tetszene neked. Mintha írtál volna erről pozitívan, vagy rosszul emlékszem?)
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem látom át, h lesz ez upgrade bármilyen szempontból...

1. Nem hinném, h jobb HC, mint JH
2. Nagyon necces sztem, h jobb offensive stábot összerak, mint tette JH
3. Az Ő eddigi remek munkáját a DL-el vki gyengébben fogja végezni
4. Ezzel Fangio repül és komoly kérdés, h az új DC jobb lesz-e

Én nem értem, de lehet beválik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
hello future top 10 draft pickspetey
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Adam Schefter szerint Tomsula az új HC:

Now official: 49ers have informed Adam Gase they're going in a different direction. Jim Tomsula will be 49ers new HC.
mustaine
Legjobb választás lenne. Sztem jó szakember és nagyon jól tudja motiválni a játékosait. Remélem HC-ként is megállja a helyét .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hello future top 10 draft picks

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.Beki
Ez számomra talán a legjobban tetsző opció! Malzahn mellett. A FŐ kérdés inkább az ki lesz az OC????

Fangio marad?Alabama Niners
Kizárt(nak gondolom. Te maradnál a helyében?)tomi-tomi
Miért ne? Viszont nem ismerem a viszonyukat és a helyzetet közöttük. Így nem lehet erre válaszolni. Fangio pár nappal ezelőttig azt mondta nem akar HC lenni...aztán mégis?Alabama Niners
Valóban, ha nem akart HC lenni, és ő javasolta, hogy inkább legyen Tomsula, akkor miért ne maradna.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.Beki
Ez számomra talán a legjobban tetsző opció! Malzahn mellett. A FŐ kérdés inkább az ki lesz az OC????

Fangio marad?Alabama Niners
Kizárt(nak gondolom. Te maradnál a helyében?)tomi-tomi
Miért ne? Viszont nem ismerem a viszonyukat és a helyzetet közöttük. Így nem lehet erre válaszolni. Fangio pár nappal ezelőttig azt mondta nem akar HC lenni...aztán mégis?
Most mindenki majd arra hegyezi ki, hogy azért megy el Fangio (ha elmegy), mert alóla emeltek valakit felé. Ne felejtse senki, hogy Sing után Tomsula volt a HC (igaz 1 meccsre), az egyik legrégebbi edző a stábban, és a játékosokkal remek a viszonya. NFL-ben nem volt HC, csak NFL Europban és van World Bowl győzelme...tudom ez nem jelent semmit, tisztában vagyok vele.
Szerintem ez jó döntés, nekem szimpatikus. Ez sem jelent semmit, csak a véleményemet.
Hamar kiderül mi lesz Fangioval. Attól tartok legkevésbé, hogy ki lesz a DC, mert ez a védelem amúgy is remek és sok jó DC van most aki örömmel jönne ide.
A fő kérdés, ahogy már írtam, ki lesz az OC?

A döntésből látszik, hogy a fontos kérdésekben a gyeplő a York-Baalke tandem kezében van.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.Beki
Ez számomra talán a legjobban tetsző opció! Malzahn mellett. A FŐ kérdés inkább az ki lesz az OC????

Fangio marad?Alabama Niners
Kizárt(nak gondolom. Te maradnál a helyében?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tqovhwtb6g9rowgfestu
Niners choose to promote Jim Tomsula to head coach
The San Francisco 49ers have chosen to promote defensive line coach Jim Tomsula to the top job. What does the move mean for the team going forward?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Adam Schefter szerint Tomsula az új HC:

Now official: 49ers have informed Adam Gase they're going in a different direction. Jim Tomsula will be 49ers new HC.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
remélem nem igaz

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.Beki
nem tudom azt az élethelyzetet elképzelni, amikor Jimbot lecserélem Tomsulára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.Beki
Ez számomra talán a legjobban tetsző opció! Malzahn mellett. A FŐ kérdés inkább az ki lesz az OC????Alabama Niners
Engem is inkább ez izgat. A D# eddig is tette a dolgát, nem ott voltunk gyengék. Kérdés még, hogy Fangio hogy nyeli le a békát?

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.Beki
Ez számomra talán a legjobban tetsző opció! Malzahn mellett. A FŐ kérdés inkább az ki lesz az OC????

Fangio marad?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na tessék.

Egyébként semmi baszkurálás nem akart lenni boccs ha ígvy vettétek de úgy tűnik tárgytalan is.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1 min1 perccel ezelőtt
49ers set to promote DL coach Jim Tomsula to head coach, per sources. Still ironing out details, but Tomsula expected to be 49ers next HC.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ne haragudjatok érte..... gyógyír a sebeitekre 😉

dande
Ha már baszkurálni akarsz minket, tedd stílusosan. A gyógyír az gyógyerővel bíró, gyógyításra használható kenőcs és nem gézlap, meg fásli.😉diverdoc
dande jóval kezdtél ki te is xD

hogyhogy nem a Seahawks bandwagonon ülsz, mint az eagles adminos haverotok? :#

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne haragudjatok érte..... gyógyír a sebeitekre 😉

dande
Ha már baszkurálni akarsz minket, tedd stílusosan. A gyógyír az gyógyerővel bíró, gyógyításra használható kenőcs és nem gézlap, meg fásli.😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok érte..... gyógyír a sebeitekre 😉

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"Általános Doktor
Még nem biztos:
"Source says Adam Gase has not yet agreed to terms to become 49ers coach. Still could happen. But not yet. @ProFootballTalk" Ma tárgyal vele a BroncosSFGaben
😕 😕 😕Helmut Zimmer
muszáj?petey
Muss sein! Hát nem az volt a célfüggcény, hogy legyen végre valaki, aki megácsolgatja Kaepernick karrierjét? Ne legyen D szakember, hiszen itt van Fangio aki top 5 védelmet hozott össze. Nem kell erős HC, mert összeakad a GM-el.
Ez az ember Gase! Mindenki boldog!Helmut Zimmer
ha Gase akkor Gase. lehet az okosat játszani de mint fanok 0 hozzáadott értékünk van hogy ki lesz. mintha mi tudnánk hogy beválik vagy bust lesz-e. nekem is fenntartásaim vannak vele, de ezzel kell főzni.

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"Általános Doktor
Még nem biztos:
"Source says Adam Gase has not yet agreed to terms to become 49ers coach. Still could happen. But not yet. @ProFootballTalk" Ma tárgyal vele a BroncosSFGaben
😕 😕 😕Helmut Zimmer
muszáj?petey
Muss sein! Hát nem az volt a célfüggcény, hogy legyen végre valaki, aki megácsolgatja Kaepernick karrierjét? Ne legyen D szakember, hiszen itt van Fangio aki top 5 védelmet hozott össze. Nem kell erős HC, mert összeakad a GM-el.
Ez az ember Gase! Mindenki boldog!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
OFF:
Hello Doki!

Szeretnélek megkérdezni, hogy mit gondolsz PM sérüléséről. Én csak gimi csapatot edzek, meg nálunk ugye még nincsenek komoly szerek, és nem profi világ, de etikai kódexünk van, és ezzel a sérüléssel TILOS szerepeltetni játékost, meg hülyék is lennénk, mert az ellenfél 2 perc alatt rájön...
Szóval érdekelne a véleményed.
kösziHelmut Zimmer
OFF:
Ugyanazt tudom mondani, mint amit a GreenBay topikban Aronról írtam hosszabban.
Nem ismerem a történetet pontosan, húzódást és komplett szakadást is olvastam. Schefter szakadást, Lombardi húzódást ír. Nem kerek a történet számomra vmi nem stimmt. dec 14 óta már játszott, sztem tuti nem lehetett szakadás. PO meccsen még megérteném, ha húzódással játszott, az utolsó fordulókat nem. Ha orvosilag kérdezed mind húzódással, de pláne szakadással nem szabad játszani ez egyértelmű. Agassi írta erről: a sport egésszségessé tett, a versenyport pedig tönkretette az egészségem.
OFF vége

ON: emotion ikonjaidat magyarázd már el mint hóksz fan ennyire örültél volna (kárörültél volna)?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"Általános Doktor
Még nem biztos:
"Source says Adam Gase has not yet agreed to terms to become 49ers coach. Still could happen. But not yet. @ProFootballTalk" Ma tárgyal vele a BroncosSFGaben
😕 😕 😕Helmut Zimmer
muszáj?

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"Általános Doktor
Még nem biztos:
"Source says Adam Gase has not yet agreed to terms to become 49ers coach. Still could happen. But not yet. @ProFootballTalk" Ma tárgyal vele a BroncosSFGaben
😕 😕 😕
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Sziasztok!
Új hozzászólóként remélem, hogy ha Gase-re esik a választás Ő és Fangio megfér majd egymás mellett az új stábban.SFGaben
Először is üdvözlünk köztünk!!!
Fangio nem marad, ha nem ő lesz a HC. Ha Tomsula lesz szerintem akkor sem. Az ő scenarioja a az. Hogy ő a HC, Kyle Shanahan az OC, és Donatell a DCdiverdoc
Nem vagyok eldőlve ettől az opciótól, Kyle szerintem gyenge OC, ide jobb kell!Alabama Niners
Részemről dettodiverdoc
OFF:
Hello Doki!

Szeretnélek megkérdezni, hogy mit gondolsz PM sérüléséről. Én csak gimi csapatot edzek, meg nálunk ugye még nincsenek komoly szerek, és nem profi világ, de etikai kódexünk van, és ezzel a sérüléssel TILOS szerepeltetni játékost, meg hülyék is lennénk, mert az ellenfél 2 perc alatt rájön...
Szóval érdekelne a véleményed.
köszi