San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Állítólag csak Tom Rathman RB-edző marad a stábból, egyébként mindenki ágyő:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/15/tomsula-may-keep-only-one-harbaugh-assistant/empty taxi
ezért írtam, hogy több mint reload... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
én nem tudom mit köpött Jimbo Jed York levesébe, de az összes emberét lehet hogy ki fogja tenni. vastaps.

Ne értsetek félre, nagyon szeretem JimmyT-t, de mint DL edzőt. Ennek a csapatnak egy olyan név tett volna jót, aki innovatív, kreatív az offenz terén, és nem hatalmas egojú. ezért lett volna jó college szintről hozni megint valakit.

persze meglátjuk ki lesz az OC, oda még jöhet ilyen ember. bár kérdés, hogy mennyire vonzza Tomsula, mert annyira nagy neve szerintem nincs az NFL-ben.
DC meg, hát Tarver dolgozott itt, olvastam is róla cikket amikor OLB edző volt itt. ígéretes fiatalembernek tűnt, biokémia diplomával 😊 jó védelme volt Oaklandben.

szóval egy esélyt adok ha jó stáb gyűlik itt össze...de egy kicsit azért ez egy gyomros volt.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag csak Tom Rathman RB-edző marad a stábból, egyébként mindenki ágyő:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/15/tomsula-may-keep-only-one-harbaugh-assistant/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ha fentrol belepofaznak, akkor pont ugy jarunk majd mint a dallas eveken keresztul.Vegita
fentről eddig is belepofáztak főleg az idénJosszi
valoszinuleg igen, de mar mindegy volt, gondolom mar egy ideje tervben volt Jimbo eltavolitasa.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Tkp mi a baj Tomsulaval? Az, hogy meg nem volt HC NFL-ben? JH sem volt, megis a seggunket vertuk oromunkben, mikor ide igazolt. Az, hogy mar jo regen a csapat mellett van, miert problema? Es az, hogy (allitolag) jo a kapcoslata a jatekosokkal? A szakmai munkajarol viszont nem sok konkretumot tudok, az biztos, hogy az utobbi evekben nem a DL-unkkel volt a legtobb problema...
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
ha fentrol belepofaznak, akkor pont ugy jarunk majd mint a dallas eveken keresztul.Vegita
fentről eddig is belepofáztak főleg az idén

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Tarver mind2 alapfelálláshoz ért, igazi blitzőrült, meg tudja oldani azt is ha sémaváltás lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ha fentrol belepofaznak, akkor pont ugy jarunk majd mint a dallas eveken keresztul.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jim Tomsula.Már este olvastam a hírt,de reméltem ébredéskor hogy csak álmodtam,de nem...
Valami nagyon nem frankó nálunk.Bedobták a sok nevet,a sok interjút,Gase-t vissza is hívják "repetára" erre meg kinevezünk egy olyan szakembert aki soha nem volt HC az NFL-ben,se OC se DC.Ja hogy jóban van a játékosokkal és ott áldogál mindig a vonal mellett?Ez elég?
York-nak kellett egy báb,aki nem fog visszapofázni és akár még fentről több dologba is beleszólhatnak,úgyse fog hisztizni a HC.Szerintem ez nem ideiglenes megoldás részükről,Yorkéknak így tök jó minden,de mi lesz a csapattal?
Harbó helyett Tomsula?Fangio mehet amerre lát?
Ezek után nem lesz meglepő ha Gore nem kap szerződést,se Cowboy és az SB álmainkat is hamar felejtsük el.Láttátok a jövő évi sorsolásunkat?2-14-el lehozzuk szerintem,sebaj majd draftolunk másik QB-t is😕
Elnézést hogy ilyen negatívan írok,de ez a véleményem!Montana
a negatív vélemény is vélemény, én azon lepődtem meg hogy reloadról beszéltek, hát itt nem csak a lőszer cserélődik hanem a fegyver is szerintem.

kérdéseim, mit gondoltok arról hogy a 3-4 ről átállunk e a 4-3ra? láttok erre esélyt?
gondolok arra, hogy ha Cowboy visszavonul, és nincs már Mcdonald, kik pótolhatják őket? mit gondoltok egy olyan 4-3ról ahol Aldon lenne a negyedik a fal szélén?
és Willis Bowman Lynch/Borland/Skuta a LB sor?
mert szerintem Brooks is megy vagy cutolva lesz (kivéve ha belemegy egy jelentős cutba, amennyi járna neki 2015-ben azt nem szolgálta meg a 2014-es teljesítményével ami a snap/sack/pass siettetést illeti...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Én bírom Tomsulát, de persze sokkal fontosabb, hogy a játékosok bírják-e! 😊
Továbbra is kérdéses, hogy marad-e Fangio??? És a legfontosabb, ki lesz az OC???
A következő pár évünk tanuló év lesz, úgyhogy vérmes reményeim nincsenek... GO 9ERS!red6t6
A játékosok bírják, ezt lehetett eddig is hallani. DC-ként az oaklandi DC-t Jason Tarvert írják egyre többen, Ő nálunk volt edző 2001-2010 között! Offensive quality controll, RB és Offense assistantként valamint OLB edzőként. 3 évig együtt edzősködtek Tomsulával 2007-20210 között. Az oaklandi forumosok sajnálnák, ha eljönne hozzánk, mondjuk ott is nagy most az edzői körforgás.
Arra lennék kíváncsi milyen Tomi (Jimnek aligha fogjuk hívni 😊 ) támadó felfogása és kit szán erre a posztra, vagy esetleg ezt York/Baalke dönti el?
Nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban.Alabama Niners
legyen igazad...
majd kiderül jövő ilyenkorra

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jim Tomsula.Már este olvastam a hírt,de reméltem ébredéskor hogy csak álmodtam,de nem...
Valami nagyon nem frankó nálunk.Bedobták a sok nevet,a sok interjút,Gase-t vissza is hívják "repetára" erre meg kinevezünk egy olyan szakembert aki soha nem volt HC az NFL-ben,se OC se DC.Ja hogy jóban van a játékosokkal és ott áldogál mindig a vonal mellett?Ez elég?
York-nak kellett egy báb,aki nem fog visszapofázni és akár még fentről több dologba is beleszólhatnak,úgyse fog hisztizni a HC.Szerintem ez nem ideiglenes megoldás részükről,Yorkéknak így tök jó minden,de mi lesz a csapattal?
Harbó helyett Tomsula?Fangio mehet amerre lát?
Ezek után nem lesz meglepő ha Gore nem kap szerződést,se Cowboy és az SB álmainkat is hamar felejtsük el.Láttátok a jövő évi sorsolásunkat?2-14-el lehozzuk szerintem,sebaj majd draftolunk másik QB-t is😕
Elnézést hogy ilyen negatívan írok,de ez a véleményem!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Csak nekem tűnik ideiglenes megoldásnak Tomsula?


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
hát kb úgy érzem magam, mint aki elment hibernálni magát 2010-ben, és most ébredt fel megint. nem térek magamhoz.

Gratulálok nekik, bár mit várok egy olyan tulajtól aki megengedi a Seahawksnak hogy pulykát zabáljon a logónkon.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én bírom Tomsulát, de persze sokkal fontosabb, hogy a játékosok bírják-e! 😊
Továbbra is kérdéses, hogy marad-e Fangio??? És a legfontosabb, ki lesz az OC???
A következő pár évünk tanuló év lesz, úgyhogy vérmes reményeim nincsenek... GO 9ERS!red6t6
A játékosok bírják, ezt lehetett eddig is hallani. DC-ként az oaklandi DC-t Jason Tarvert írják egyre többen, Ő nálunk volt edző 2001-2010 között! Offensive quality controll, RB és Offense assistantként valamint OLB edzőként. 3 évig együtt edzősködtek Tomsulával 2007-20210 között. Az oaklandi forumosok sajnálnák, ha eljönne hozzánk, mondjuk ott is nagy most az edzői körforgás.
Arra lennék kíváncsi milyen Tomi (Jimnek aligha fogjuk hívni 😊 ) támadó felfogása és kit szán erre a posztra, vagy esetleg ezt York/Baalke dönti el?
Nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én bírom Tomsulát, de persze sokkal fontosabb, hogy a játékosok bírják-e! 😊
Továbbra is kérdéses, hogy marad-e Fangio??? És a legfontosabb, ki lesz az OC???
A következő pár évünk tanuló év lesz, úgyhogy vérmes reményeim nincsenek... GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Érdekes. Volt már egyáltalán példa olyanra az NFL-ben, hogy egy csapat belülről nevez ki főedzőt, de az nem valamelyik DC, vagy assistant coach, hanem egy pozíciós edző?peterk2005
sokáig nem kell visszamenni: Mike Singletary
de Colts fanként az előbb említett Caldwell is igazán beugorhatott volna*

Rod Marinelli is DL coachból lett HC, igaz nem csapaton belül, ahogy Jim Zorn

* ok, az assistant coach kitételre nem figyeltem, de akkor már megosztom a 49ers blog erre irányuló kimutatását: There have been just 14 position coaches to make the jump to head coach in the salary cap era. On average they have produced a Pythagorean win percentage of .451, well below coordinators (.492), head coaches (.509), or college hires (.516)

The other move that seems to generally be a bad idea are internal hires. Twenty-one of the coaches in our sample were internal hires and their .421 Pythagorean win percentage was the worst split I looked at by a wide margin.
baggio
Mike Munchak OL coachból lett HC a Titansnél.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Don Shula úgy aránylik Jim Tomsula-hoz mint Marlon Brandó Lakatos Márlonbrándóhoz?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érdekes. Volt már egyáltalán példa olyanra az NFL-ben, hogy egy csapat belülről nevez ki főedzőt, de az nem valamelyik DC, vagy assistant coach, hanem egy pozíciós edző?peterk2005
sokáig nem kell visszamenni: Mike Singletary
de Colts fanként az előbb említett Caldwell is igazán beugorhatott volna*

Rod Marinelli is DL coachból lett HC, igaz nem csapaton belül, ahogy Jim Zorn

* ok, az assistant coach kitételre nem figyeltem, de akkor már megosztom a 49ers blog erre irányuló kimutatását: There have been just 14 position coaches to make the jump to head coach in the salary cap era. On average they have produced a Pythagorean win percentage of .451, well below coordinators (.492), head coaches (.509), or college hires (.516)

The other move that seems to generally be a bad idea are internal hires. Twenty-one of the coaches in our sample were internal hires and their .421 Pythagorean win percentage was the worst split I looked at by a wide margin.
baggio
Nekem elsőre Raheem Morris ugrott be. Pár évente van ilyen.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Fangio szerintem nem kell HC-nek máshova, kérdéses, hogy van e értelme váltania. Vagy irány Michigan?Alabama Niners
esélytelen, már van DC, sőt co-DC is (a Niners assistant DB coach Greg Jackson meg DB coach lett ott), maximum LB coach lehetne még, ami nyilván nem lesz felkapott NFL védelmi koordinátorként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Érdekes. Volt már egyáltalán példa olyanra az NFL-ben, hogy egy csapat belülről nevez ki főedzőt, de az nem valamelyik DC, vagy assistant coach, hanem egy pozíciós edző?peterk2005
sokáig nem kell visszamenni: Mike Singletary
de Colts fanként az előbb említett Caldwell is igazán beugorhatott volna*

Rod Marinelli is DL coachból lett HC, igaz nem csapaton belül, ahogy Jim Zorn

* ok, az assistant coach kitételre nem figyeltem, de akkor már megosztom a 49ers blog erre irányuló kimutatását: There have been just 14 position coaches to make the jump to head coach in the salary cap era. On average they have produced a Pythagorean win percentage of .451, well below coordinators (.492), head coaches (.509), or college hires (.516)

The other move that seems to generally be a bad idea are internal hires. Twenty-one of the coaches in our sample were internal hires and their .421 Pythagorean win percentage was the worst split I looked at by a wide margin.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes. Volt már egyáltalán példa olyanra az NFL-ben, hogy egy csapat belülről nevez ki főedzőt, de az nem valamelyik DC, vagy assistant coach, hanem egy pozíciós edző?

Az OC így azért elég nagy kérdés, mert Kapet még nevelgetni kell, ez idén nagyon látszott. Warner-t meg kéne fogadni állandó személyi edzőnek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jason Tarver wikipédia oldalán már nálunk a DC
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem látom át, h lesz ez upgrade bármilyen szempontból...

1. Nem hinném, h jobb HC, mint JH
2. Nagyon necces sztem, h jobb offensive stábot összerak, mint tette JH
3. Az Ő eddigi remek munkáját a DL-el vki gyengébben fogja végezni
4. Ezzel Fangio repül és komoly kérdés, h az új DC jobb lesz-e

Én nem értem, de lehet beválik!Rolni
Nekünk most nem feltétlen hadvezér kellett, Harbó az volt...de elmúlott a hatása...ellenkezőjére fordult a végére.
Ide most "tanár" kellett a csapatnak, aki összerántja a játékosokat egy irányba. Meg van a respektje a játékosoknál.
A védelem már Fangio előtt is jó volt, nem félek attól sem ha elmenne, és lesz olyan DC aki hozza azt a teljesítményt, meg DL-nél is. A DB szekcióval meg kezdeni kell valamit, mert sokat gyengült.
Jobb offensive stábot összerakni mit volt, nem nagy kihívás, csak a jó védelmünk miatt tudtunk eredményesek lenni ennyi szerzett yarddal és ilyen passz játék mellett mint ami volt, akár Smith, akár Kaep ideje alatt.
Fangio szerintem nem kell HC-nek máshova, kérdéses, hogy van e értelme váltania. Vagy irány Michigan?
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
1. Nem hinném, h jobb HC, mint JHRolni
Perpill nem is ez a lényeg, a front office most egy bólogató jánost keresett, akiben megbízhatnak, de edzőként is bizonyított a csapatnál. Tomsula ugye már az előző főedzőnél is itt volt, rövid távon biztosan jól jár vele a 49ers, ilyen szempontból Caldwell detroiti kinevezéséhez tudom hasonlítani. Akkor és abban a helyzetben a Lions-nak ő (hozzá hasonló) kellett, ahogy most az SF-nek Tomsula.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Nem biztos, hogy olyan rossz ez a Tomsula kinevezés. Az arc elég régóta van a Ninersnél, így szinte mindenkinél jobban ismeri a csapatot. Volt már HC Európában, így valamennyi tapasztalata is van, ráadásul a 49ers-el 100%-os a nyerési aránya interim HC-ként (igaz, 1 meccsből). Másrészről itt nem az a kérdés, hogy jobb-e Harbaughnál. Néha egy csapatnál váltás kell, hogy kilábaljon egy mederből. Inkább az a kérdés, Gase-nél jobb-e, márpedig szerintem ez már nem olyan egyértelmű.