San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
hát nem egészen, ha 4-12 lesz a vége.
petey
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕































(IRÓNIA)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ez a franchise a következő 3 vagy több évben a béka segge alatt lesz.
oké, nem megy Harbaugh-val, váljunk el. de akkor már hozzunk ide valakit, aki képes még egyet lendíteni a csapaton hogy meglegyen az áhított cél. vagy bukás. utóbbit választották. félreértés ne essék, ez most Baalke és York csapata. ők mondják meg mi legyen, nem Tomsula.
én szeretem JimmyT-t mert jó ember, jó edző, de DL edző. sajnálom, hogy a tulajdonos a földbe vezeti a klubbot. sajnálom, ha megbukik Tomsula, akkor mennie kell. és sajnálom azt, hogy ezek után ki jönne ide dolgozni, ha kirúgnák Baalkét is.
a hurráoptimizmus megvolt Singletarry kinevezésekor is. és mi lett belőle. hát ez most rendesen el lett baszarintva.
Fangio sem kellett, pedig egy elit D-t rakott össze az elmúlt években. "csak" egy fasza OC kellett volna. de nem, Jimbo megbánott, rúgjunk ki mindenkit. óvoda is komolyabb pálya.
csak nagyon remélem, hogy megvan a kiszemeltünk a következő évekre, és ez csak arról szól hogy várni kell rá 1 évet.

sajnálom, ez nem depresszió, hanem csak frusztráció és düh. végre ismét visszatért ez a franchise a helyes útra, csak azért hogy az ego tönkretegye. fogalmatlan, olcsó, inkompetens. F U JED!petey
Akkor neked minden győzelem ajándék lesz 😉he7edik
hát nem egészen, ha 4-12 lesz a vége.
közben állítólag 3,5 misit fog keresni JimmyT. meglepő hogy ilyen "sokat" 😀😀😀

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
ez a franchise a következő 3 vagy több évben a béka segge alatt lesz.
oké, nem megy Harbaugh-val, váljunk el. de akkor már hozzunk ide valakit, aki képes még egyet lendíteni a csapaton hogy meglegyen az áhított cél. vagy bukás. utóbbit választották. félreértés ne essék, ez most Baalke és York csapata. ők mondják meg mi legyen, nem Tomsula.
én szeretem JimmyT-t mert jó ember, jó edző, de DL edző. sajnálom, hogy a tulajdonos a földbe vezeti a klubbot. sajnálom, ha megbukik Tomsula, akkor mennie kell. és sajnálom azt, hogy ezek után ki jönne ide dolgozni, ha kirúgnák Baalkét is.
a hurráoptimizmus megvolt Singletarry kinevezésekor is. és mi lett belőle. hát ez most rendesen el lett baszarintva.
Fangio sem kellett, pedig egy elit D-t rakott össze az elmúlt években. "csak" egy fasza OC kellett volna. de nem, Jimbo megbánott, rúgjunk ki mindenkit. óvoda is komolyabb pálya.
csak nagyon remélem, hogy megvan a kiszemeltünk a következő évekre, és ez csak arról szól hogy várni kell rá 1 évet.

sajnálom, ez nem depresszió, hanem csak frusztráció és düh. végre ismét visszatért ez a franchise a helyes útra, csak azért hogy az ego tönkretegye. fogalmatlan, olcsó, inkompetens. F U JED!petey
Akkor neked minden győzelem ajándék lesz 😉


több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Igazából Jedet kéne leváltani, de ugye az lehetetlen... 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mit gondoltok bejelentik ma Chudzinski-t, mint OC-t? Jó lenne már tudni milyen stábbal fog dolgozni Jimmy T.
Egyébként ha Tomsula kinevezése egy tévedés lesz, bukni fog vele Baalke is? Ilyen megközelítésből elég rizikós lépés volt Jimmy T. Vagy Jed ki fog tartani Baalke mellett minden körülmények között?
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nekem nincsenek jó emlékeim Kiffinről, sőt...red6t6
Nem szereted a Kiflit? Pedig az finom 😉dande
Ez méltatlan volt :p


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem nincsenek jó emlékeim Kiffinről, sőt...red6t6
Nem szereted a Kiflit? Pedig az finom 😉
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nekem nincsenek jó emlékeim Kiffinről, sőt...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Bedobták Lane Kiffint OC jelöltnek az Alabamától.
Elnézve az idei teljesítményt elég jó volt, főleg, hogy Sims szintű QB-val erős futójátékra építve elég jó volt a támadósor.
Mondjuk erről vassadi tud részleteiben írni.
Nem bánnám ha jönne.
Tuti nagy hullámokat fog az is kiváltani, főleg a Tenessee-Raiders-USC munbkássága után.Alabama Niners
ha Alabama akkor te írjál majd róla ha lesz időd .-) kíváncsian várom

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
@AdamSchefter: Alabama OC Lane Kiffin is a front-runner for 49ers OC job. Colts special assistant to HC Rob Chudzinski also under consideration.

Mondom, hogy ez rombolás.Amadeus91
Kiffin nem rossz edző azért. OC-ként meg lehet hogy nagyon jó lesz. Annyi hibája volt, hogy ha az az ő hibája, hogy behúzták akkor JMR-t Calvin helyett. Onnantól meg már tudjuk a történetet. Sztem edzőként nem volt rossz, csak bírálgatta az öreget, amit nem kellett volna! 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az UFA listánk:


Frank Gore, RB
Michael Crabtree, WR
Mike Iupati, G
Blaine Gabbert, QB
Dan Skuta, OLB
Chris Culliver, CB
Brandon Lloyd, WR
Perrish Cox, CB
Chris Cook, CB
Kassim Osgood, WR
Josh Johnson, QB

Ti kiket tartanátok meg?

Tartani: Gore, Crabtree, Iupati, Skuta, Culliver, Cox talán még OsgoodAlabama Niners
Gore-t mindenképp, Iuapti-t, Culliver-t és Cox-ot nem túlfizetve, Skuta és Osgood jó kiegészítő emberek őket is, Crabtree, Gabbert, Lloyd és Jonhson mehetSFGaben
Osgood 12. éve van a ligába, míg Lloyd 11.
Inkább a fiatalabbakat kellene jobban gyakoroltatni, éles helyzetekbe tenni, hogy mégis mit tudnak.Coolearie
Osgood ST player, oda jó ha van tapasztalat. Lloyd max kiegészítő ember lenne, mint ahogy volt is, neki már szinte csak a tapasztalata az erénye.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Az UFA listánk:


Frank Gore, RB
Michael Crabtree, WR
Mike Iupati, G
Blaine Gabbert, QB
Dan Skuta, OLB
Chris Culliver, CB
Brandon Lloyd, WR
Perrish Cox, CB
Chris Cook, CB
Kassim Osgood, WR
Josh Johnson, QB

Ti kiket tartanátok meg?

Tartani: Gore, Crabtree, Iupati, Skuta, Culliver, Cox talán még OsgoodAlabama Niners
Gore-t mindenképp, Iuapti-t, Culliver-t és Cox-ot nem túlfizetve, Skuta és Osgood jó kiegészítő emberek őket is, Crabtree, Gabbert, Lloyd és Jonhson mehetSFGaben
Osgood 12. éve van a ligába, míg Lloyd 11.
Inkább a fiatalabbakat kellene jobban gyakoroltatni, éles helyzetekbe tenni, hogy mégis mit tudnak.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
@AdamSchefter: Alabama OC Lane Kiffin is a front-runner for 49ers OC job. Colts special assistant to HC Rob Chudzinski also under consideration.

Mondom, hogy ez rombolás.Amadeus91
Szerencsétek van, hogy hibába Del Rio az edzőtök, nem eshettek ki az NFL-ből 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
@AdamSchefter: Alabama OC Lane Kiffin is a front-runner for 49ers OC job. Colts special assistant to HC Rob Chudzinski also under consideration.

Mondom, hogy ez rombolás.Amadeus91
Kár, hogy nem vagy képben milyen munkát végzett az idei évben az Alabamánál.... újra csak károgsz az öböl túloldaláról.
Szerintem van nektek elég bajotok....
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bedobták Lane Kiffint OC jelöltnek az Alabamától.
Elnézve az idei teljesítményt elég jó volt, főleg, hogy Sims szintű QB-val erős futójátékra építve elég jó volt a támadósor.
Mondjuk erről vassadi tud részleteiben írni.
Nem bánnám ha jönne.
Tuti nagy hullámokat fog az is kiváltani, főleg a Tenessee-Raiders-USC munbkássága után.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
@AdamSchefter: Alabama OC Lane Kiffin is a front-runner for 49ers OC job. Colts special assistant to HC Rob Chudzinski also under consideration.

Mondom, hogy ez rombolás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Kik lesznek a koordinátorok, van már valami inside info?
Ez a nyilatkozat tényleg elég gáz. Szerintem sportszakmai vezetőtől ennyire otromba és minősíthetetlen nyilatkozatot csak Pintérnél láttam a magyar válogatottnál. Ami azért aggasztó, mert meccsek előtt, közben és után is állandóan ő nyilatkozik a sajtónak. A csapat egyik arca. Monjuk lehet ezen javítani, tanulható képesség.
Inkább az a kérdés szerintem, hogy a GM van-e akkora szaki, hogy tényleg megérje ez a felforgatás. Az a rendszer is működhet jól, ha a GM a legnagyobb hatalom a csapatban, alatta meg simán jó szakemberek dolgoznak nagy ego nélkül, viszont akkor kellene még két olyan DC aki érti a dolgokat. Az is érdekes amúgy, hogy egy ilyen "elveszett az öltöző" év után miért belülről hoznak embert? Egyes hadseregekben szokás, hogy ha előléptetnek egy katonát, akkor nem maradhat az egységénél, mert nem tisztelik annyira. Mondjuk, ha tényleg csak egy vakegér kellett akkor érthető.

Én a magam részéről a runheavy downhill focit szeretem kemény védelmekkel, ennek a kritériumnak pedig kb 5 csapat felel meg a ligában, szóval kár lenne értetek meg a rivalizálásért. Az AFC pont mutatta az elmúlt években mi van akkor ha bepuhul egy divízió, milyen rossz hatással van a többi csapatra is.undisputedly
Én nagyon frappánsan, szellemesen, flottul tudok nyilatkozni szinte bármilyen témában.
De a focihoz edzőként semennyire se értek.
Azt mondod, hogy aki nem tud kommunikálni, az a szakmájához se ért, ha ez a szakma rendkívül összetett, szerteágazó, erősen épül olyan skillekre, mint kommunikáció, humánerőforrás-menedzsment, marketing?
Meglehet.
De a jó kommunikációs készség még nem jelent feltétlenül erős szakmai hátteret, és az élet számos területéről ismerek olyan kiváló szakembereket, akik teljesen fogalmatlanok a kommunikáció terén.
Igaz, nem túl sokat.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Az UFA listánk:


Frank Gore, RB
Michael Crabtree, WR
Mike Iupati, G
Blaine Gabbert, QB
Dan Skuta, OLB
Chris Culliver, CB
Brandon Lloyd, WR
Perrish Cox, CB
Chris Cook, CB
Kassim Osgood, WR
Josh Johnson, QB

Ti kiket tartanátok meg?

Tartani: Gore, Crabtree, Iupati, Skuta, Culliver, Cox talán még OsgoodAlabama Niners
Gore, Skuta,Cox mindenképpen, Cook jó lenne,, Crabtree és Iupati-t ha lehet faragni a pénzükön... többieket nem

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
ez a franchise a következő 3 vagy több évben a béka segge alatt lesz.
oké, nem megy Harbaugh-val, váljunk el. de akkor már hozzunk ide valakit, aki képes még egyet lendíteni a csapaton hogy meglegyen az áhított cél. vagy bukás. utóbbit választották. félreértés ne essék, ez most Baalke és York csapata. ők mondják meg mi legyen, nem Tomsula.
én szeretem JimmyT-t mert jó ember, jó edző, de DL edző. sajnálom, hogy a tulajdonos a földbe vezeti a klubbot. sajnálom, ha megbukik Tomsula, akkor mennie kell. és sajnálom azt, hogy ezek után ki jönne ide dolgozni, ha kirúgnák Baalkét is.
a hurráoptimizmus megvolt Singletarry kinevezésekor is. és mi lett belőle. hát ez most rendesen el lett baszarintva.
Fangio sem kellett, pedig egy elit D-t rakott össze az elmúlt években. "csak" egy fasza OC kellett volna. de nem, Jimbo megbánott, rúgjunk ki mindenkit. óvoda is komolyabb pálya.
csak nagyon remélem, hogy megvan a kiszemeltünk a következő évekre, és ez csak arról szól hogy várni kell rá 1 évet.

sajnálom, ez nem depresszió, hanem csak frusztráció és düh. végre ismét visszatért ez a franchise a helyes útra, csak azért hogy az ego tönkretegye. fogalmatlan, olcsó, inkompetens. F U JED!petey
Ezt szajkoztam mire megkaptam hogy nem drukkolok a csapatnak...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ne csüggedjetek Mike Tice is volt már HC 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az UFA listánk:


Frank Gore, RB
Michael Crabtree, WR
Mike Iupati, G
Blaine Gabbert, QB
Dan Skuta, OLB
Chris Culliver, CB
Brandon Lloyd, WR
Perrish Cox, CB
Chris Cook, CB
Kassim Osgood, WR
Josh Johnson, QB

Ti kiket tartanátok meg?

Tartani: Gore, Crabtree, Iupati, Skuta, Culliver, Cox talán még OsgoodAlabama Niners
Egyetértek ezzel a listával, csak Crabtreet cserélném ki Lyodra, mert utóbbinak kisebb pénzt kell adni, nem a tudásbeli különbség dönt, és néha azért villantott, hogy van benne tehetség.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Miért komolytalan figura Tomsula? Komolyan érdekel.SFGaben
gondolom nem véletlen, hogy életében nem volt több pozíciós edzőnél, btw ahhoz a szinthez, amihez a Frisco hozzászokott ez nem lesz elegendő.Amadeus91
ez a franchise a következő 3 vagy több évben a béka segge alatt lesz.
oké, nem megy Harbaugh-val, váljunk el. de akkor már hozzunk ide valakit, aki képes még egyet lendíteni a csapaton hogy meglegyen az áhított cél. vagy bukás. utóbbit választották. félreértés ne essék, ez most Baalke és York csapata. ők mondják meg mi legyen, nem Tomsula.
én szeretem JimmyT-t mert jó ember, jó edző, de DL edző. sajnálom, hogy a tulajdonos a földbe vezeti a klubbot. sajnálom, ha megbukik Tomsula, akkor mennie kell.........

sajnálom, ez nem depresszió, hanem csak frusztráció és düh. végre ismét visszatért ez a franchise a helyes útra, csak azért hogy az ego tönkretegye. fogalmatlan, olcsó, inkompetens. F U JED!petey
Nem kezdheti mindenki úgy a karrierjét, hogy rögtön HC . Jusson eszetekbe ilyenkor a másik "Haribo" . 😉 Ő is ST edző és DB coach volt a kinevezése előtt az Eaglesnél...és mi lett a kinevezésének a végeredménye?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Első vagy második körben WR draftotok lesz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az UFA listánk:


Frank Gore, RB
Michael Crabtree, WR
Mike Iupati, G
Blaine Gabbert, QB
Dan Skuta, OLB
Chris Culliver, CB
Brandon Lloyd, WR
Perrish Cox, CB
Chris Cook, CB
Kassim Osgood, WR
Josh Johnson, QB

Ti kiket tartanátok meg?

Tartani: Gore, Crabtree, Iupati, Skuta, Culliver, Cox talán még OsgoodAlabama Niners
Gore-t mindenképp, Iuapti-t, Culliver-t és Cox-ot nem túlfizetve, Skuta és Osgood jó kiegészítő emberek őket is, Crabtree, Gabbert, Lloyd és Jonhson mehet